صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

موضوع: مدارس کاربران انجمن

1. مدارس کاربران انجمن

Kombo Master آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 1,342 بار در 131 ارسال
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

بسم الله الرحمن الرحیم

خب تصمیم گرفتم تاپیکی بزنم تا کاربرای سایت بیان توش و از مدارس خودشون بگن.

کسایی که دوست دارن شرکت کنن میتونن همه چیز راجع به خودشون بگن ولی نمی تونن راجع به پست دیگری نظری بدن که منجر به آزار و اذیت اون فرد بشه و یا آخرش به دعوا بکشه.

مثلاً چیزهایی که بهتره گفته بشه اینان :

1- محل زندگی شما کجاست ، مدرستون کجاست و خوابگاهی هستید یا نه (آخه بعضی مدارس خوابگاه دارن.) ؟
    2- الآن کلاس چندم هستید ، چه رشته ای می خواید بخونید (توی دبیرستان) ؟
    3- از وضعیت مدرسه ی خودتون راضی هستید ؟ راجع به مرسه ی خودتون توضیح بدید تا دیگران نکات قوت و ضعف مدرسه ی شما رو بهتر بشناسند.
    4- خودتون بیشتر از کدوم درس خوشتون میاد و از کدوم بدتون میاد ؟ توی چه درسی قوی هستید ؟
    5- روزی چند ساعت درس می خونید ؟
    6- وقتی که از مدرسه فارغ التحصیل شدید بعدش میخواید چیکار کنید ، کنکور میدید یا میرید سر کار ؟
    7- اگر کنکور میدید چه دانشگاه و چه رشته ای رو دوست دارید و براش تلاش می کنید ؟
    8- کلاس های خارج از مدرسه مثل آموزشگاه ها و یا مثل قلم چی و گزینه دو و ... شرکت میکنید یا نه ؟

هر کاربر به هر کدوم از سؤالات که دوست داره می تونه پاسخ بده (بعضی سؤال ها مثل سؤال یک که چند قسمتی هست باز هم هر کدومش رو دوست داره جواب بده.) و بقیه رو جواب نده. و اگر کسی دوست داره و چیز های بیشتری به ذهنش رسید میتونه بگه.

کسانی هم که مدرسه رو تموم کردن میتونن به سؤالات پاسخ بدهند و از گذشتشون برامون بگن. (مثلاً اگر دانشگاهی هستید میتونید راجع به مدارس گذشتتون اینجا بگید.)

از دادن پست های اسپم ، خوشم اومد ، انتقاد نسبت به پست دیگری جداً خود داری کنید.

اگر سؤالی به ذهنتون رسید که بهتره به پست اول اضافه بشه ، پست نزنید و بهم پی ام کنید.

اگر دانشگاهی یا فارغ التحصیل هستید و میخواهید دیگران آشنا بشن با تحصیلات شما به این تاپیک [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] بزنید.

با تشکر از تمامی دوستانی که شرکت میکنند.

پسورد فایل های آپ شده: www.mkcenter.ir

مرجع آموزش های مد سازی mk9
    مدهای NPC کامبت 9

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید Kombo Master از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

chameleon mk9 (10-16-2013),cyborg (10-17-2013),DarkBlaze (10-17-2013),E R M A C (10-16-2013),RICAROS (10-16-2013),GLAMBERT (08-22-2020),HNafisi (10-16-2013),KOMBATENT (03-13-2015),Kung Lao (10-16-2013),kung lao 2012 (10-17-2013),mkliukang (10-17-2013),mocap (10-16-2013),Rejected Emperor (10-17-2013),Shadow Priest (03-23-2014),The Great HEZAR (10-21-2013),Thunder boy (10-17-2013)

Rejected Emperor آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    shinnok
    تشکر شده 6,387 بار در 1,110 ارسال
    حالت من
    Badhal
    تگ شده
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

1- محل زندگی شما کجاست ، مدرستون کجاست و خوابگاهی هستید یا نه (آخه بعضی مدارس خوابگاه دارن.) ؟
    3- از وضعیت مدرسه ی خودتون راضی هستید ؟ راجع به مرسه ی خودتون توضیح بدید تا دیگران نکات قوت و ضعف مدرسه ی شما رو بهتر بشناسند.
    4- خودتون بیشتر از کدوم درس خوشتون میاد و از کدوم بدتون میاد ؟ توی چه درسی قوی هستید ؟
    6- وقتی که از مدرسه فارغ التحصیل شدید بعدش میخواید چیکار کنید ، کنکور میدید یا میرید سر کار ؟
    8- کلاس های خارج از مدرسه مثل آموزشگاه ها و یا مثل قلم چی و گزینه دو و ... شرکت میکنید یا نه ؟
    ================================================== ===================
    جواب
    بد آموزی دارن جواب هام
    :-"
    1:من بچه یمن هستم. و اصالتا ایرانی نیستم.بنا به دلایل مهاجرت ایرانی شدیم؛دیگه از زمان دانشگاه ما خیلی گذشته من سال ۱۳۸۷ و ۱۳۸۶ لیسانس متالورژی صنعتی م رو گرفتم
    2:تقریبا شش الی هفت سالی هست که لیسانس گرفتم،با معدل فکر کنم ۱۶ لیسانس گرفتم،رشته دبیرستانی من برق صنعتی بود
    3:بلا نسبت بلانسبت دبیرستانی که من توش درس خوندم دست کمی از باغ وحش نداشت
    کتک و کتک کاری بیداد میکرد از مدیر او ناظم گرفته تا معلم بدبختش کلا دانش آموزا همه خلاف بودن
    و معلم...... همه کتک خوری بیش نبودن
    4:من از درس جغرافی و تاریخ خوشم میاد،از ریاضی نفرت دارم و در زبان انگلیسی بسی قوی هستیم
    5:زمان درس م فقط موقع امتحانات شب امتحانی بودم
    6:موقعی که درس م تمومید یه ۱ سالی علاف بودم تا رفتم ملی حفاری زیر نظر شرکت نفت
    7:از سوال هفت خوشم نمیاد چون دیگه رمق درس ندارم
    ۸: هه هه من کلا اهل این حرفا نیستم درس م رو به زور میخوندم وای به حال این چیزا
    من شب امتحانی بودم و کلا زیاد از دانشگاه و مدرسه جیم فنگ میکردم

میگویم سلام ، هیچکس جوابم را نمیدهد ، پس خدانگهدار میگویم شاید از سر اتفاق ، یک نفر دست هایش تکان بخورد .

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Rejected Emperor از ایشان تشکر کرده اند:

cyborg (10-21-2013),E R M A C (10-21-2013),javadali2626 (09-17-2015),KOMBATENT (03-13-2015),Kombo Master (10-21-2013),mkliukang (10-21-2013),Shadow Priest (03-23-2014),Thunder boy (10-21-2013)

Thunder boy آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 3,526 بار در 1,320 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Khaste
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1-استان بوشهر-شهرستان بندر دیلم
    2-سوم دبیرستان رشته کامپیوتر
    3-بزرگترین و مجهزترین هنرستان فنی تو کل استان بوشهر
    4 - از تاریخ خوشم نمیاد بقیه درسا مشکلی ندارم
    5-رشته های فنی بیشتر پروژه تحویل میدن امتحان کتبی ندارن.اگر هم داشته باشن یه تاریخ و یه دینو زندگی
    6-اگه کنکور قبول شدیم که میریم دولتی اگر نشدیم هم که میریم آزاد/کنارش کار هم میکنیم تا خرج دانشگاه دراد
    7-معلوم نیست هنوز شاید مهندسی نرم افزار یا شبکه
    8- نه بابا از این چرتو پرتا خوشم نمیاد.برو درستو بخون دیگه نیازی به اینا نداری.
    ------------------------------------------------------------------------------------------

http://upload7.ir/images/62988384481640551445.jpg

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Thunder boy از ایشان تشکر کرده اند:

cyborg (10-21-2013),E R M A C (10-21-2013),Kombo Master (10-21-2013),mkliukang (10-21-2013),Rejected Emperor (10-21-2013),Shadow Priest (03-23-2014)

ᴀᴍɪʀ ɢʜ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 3,079 بار در 957 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1- محل زندگی شما کجاست ، مدرستون کجاست و خوابگاهی هستید یا نه (آخه بعضی مدارس خوابگاه دارن.) ؟:تو کرمانشاه زندگی میکنم
    2- الآن کلاس چندم هستید ، چه رشته ای می خواید بخونید (توی دبیرستان) ؟........
    3- از وضعیت مدرسه ی خودتون راضی هستید ؟ راجع به مرسه ی خودتون توضیح بدید تا دیگران نکات قوت و ضعف مدرسه ی شما رو بهتر بشناسند.خیلی مدرسه ی مزخرفی است تا میای حرف بزن ناظم ها میزنن تو دهنت
    4- خودتون بیشتر از کدوم درس خوشتون میاد و از کدوم بدتون میاد ؟ توی چه درسی قوی هستید ؟ عاشق درس تاریهم از ریاضی متنفرم تو کارو فناوری و ریاضی قویم تو فارسی چرتم
    5- روزی چند ساعت درس می خونید ؟بگو نیم ساعت بقیشم مشق
    6- وقتی که از مدرسه فارغ التحصیل شدید بعدش میخواید چیکار کنید ، کنکور میدید یا میرید سر کار ؟کنکور میدم
    7- اگر کنکور میدید چه دانشگاه و چه رشته ای رو دوست دارید و براش تلاش می کنید ؟....................
    8- کلاس های خارج از مدرسه مثل آموزشگاه ها و یا مثل قلم چی و گزینه دو و ... شرکت میکنید یا نه ؟نه بابا معلم ما خیلی بهتره

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ᴀᴍɪʀ ɢʜ از ایشان تشکر کرده اند:

cyborg (10-22-2013),javadali2626 (09-17-2015),Kombo Master (10-21-2013),mkliukang (10-21-2013),Rejected Emperor (10-21-2013),Shadow Priest (03-23-2014)

T A R O K H آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,515 بار در 1,272 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    27
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

• 1-محل زندگی شما کجاست ، مدرستون کجاست و خوابگاهی هستید یا نه (آخه بعضی مدارس خوابگاه دارن.) ؟
      [تهران ، سبزوار ، خیر]

• 2-الآن کلاس چندم هستید ، چه رشته ای می خواید بخونید (توی دبیرستان) ؟
      [سوم راهنمایی ، 3 تا رشته مد نظرمه ، 1: آی تی ، 2: تربیت بدنی ، 3: گرافیک(حالا حالا ها وقت دارم واسه تصمیم گیری)]

• 3-از وضعیت مدرسه ی خودتون راضی هستید ؟ راجع به مرسه ی خودتون توضیح بدید تا دیگران نکات قوت و ضعف مدرسه ی شما رو بهتر بشناسند.
      [مدرسم خوبه ، به درس خوندن بچه ها خیلی اهمیت میدن ، در رفتن به ورزش یه ذره بی نظم هستن ، یادشون میره زنگ به سرویس بزنن برای رفتن به سالن و استادیوم]

• 4-خودتون بیشتر از کدوم درس خوشتون میاد و از کدوم بدتون میاد ؟ توی چه درسی قوی هستید ؟
      [از جغرافیا خوشم میاد از عربی بدم میاد ، توی حرفه و علوم]

• 5-روزی چند ساعت درس می خونید ؟
      [تقریبا 4 ساعت]

• 6-وقتی که از مدرسه فارغ التحصیل شدید بعدش میخواید چیکار کنید ، کنکور میدید یا میرید سر کار ؟
      [مسلما کنکور]

• 7-اگر کنکور میدید چه دانشگاه و چه رشته ای رو دوست دارید و براش تلاش می کنید ؟
      [اسم دانشگاه هارو نمیدونم ولی ، میخوام هنرستان برم رشته گرافیک یا آی تی]

• 8-کلاس های خارج از مدرسه مثل آموزشگاه ها و یا مثل قلم چی و گزینه دو و ... شرکت میکنید یا نه ؟
      [نه ولی آی تی میرم]

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید T A R O K H از ایشان تشکر کرده اند:

KOMBATENT (03-13-2015),Kombo Master (03-25-2014),mkliukang (06-01-2014),Shadow Priest (03-25-2014)

RATED آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 792 بار در 273 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    6
    حالت من
    Khoonsard
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1
    محل زندگی شما کجاست ، مدرستون کجاست و خوابگاهی هستید یا نه (آخه بعضی مدارس خوابگاه دارن.) ؟
    تهران شهرک اکباتان، خواجه نصیر الدین طوسی، نه نیستم
    2
    الآن کلاس چندم هستید ، چه رشته ای می خواید بخونید (توی دبیرستان) ؟
    سوم راهنمایی، معماری یا همون مهندسی
    3
    از وضعیت مدرسه ی خودتون راضی هستید ؟ راجع به مرسه ی خودتون توضیح بدید تا دیگران نکات قوت و ضعف مدرسه ی شما رو بهتر بشناسند.
    خیلی راضیم، در کل سرویست میکنن اگه مث من بچه منفی باشی دهنت صافه (سرم اومده همراه با داداشم ghost که اونم سرش اومده) درس نخونی یک سره ای ورزششون عالیه آخر هر ماه اردو ولی خیلی رو لباس پوشیدنت گیرن....
    4
    خودتون بیشتر از کدوم درس خوشتون میاد و از کدوم بدتون میاد ؟ توی چه درسی قوی هستید ؟
    ریاضی و جغرافیا و زبان (البته به طور تخصصی نه کتابای منطقه)، هندسه، کلا حفضیات، زبان، عربی و ریاضیات (بچه خر خونم):->
    5
    روزی چند ساعت درس می خونید ؟
    حد اقل 3 حد اکثر 6 ولی معمولا بین 3 تا 4 ساعت
    6
    وقتی که از مدرسه فارغ التحصیل شدید بعدش میخواید چیکار کنید ، کنکور میدید یا میرید سر کار ؟
    کنکور میدم.......
    7
    اگر کنکور میدید چه دانشگاه و چه رشته ای رو دوست دارید و براش تلاش می کنید ؟
    دانشگاه تهران یا شریعتی یا شریف،
    رشته معماری
    8
    کلاس های خارج از مدرسه مثل آموزشگاه ها و یا مثل قلم چی و گزینه دو و ... شرکت میکنید یا نه ؟
    نه چون خود مدرسمون برامون کلاس میزاره....

​​
    Every Moment Is Another Chance
    _─═हईEMINƎMईह═─​_

Rated R
    فن فیکشن Rated R با حضور برخی از کاربران سایت توسط من و GHOST

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید RATED از ایشان تشکر کرده است:

mkliukang (06-01-2014)

(BATMAN) آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 323 بار در 128 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    از مدرسه متنفرم !!!
    خوشحالم که سالهاست رنگ هیچ مدرسه ای رو نمیبینم

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید (BATMAN) از ایشان تشکر کرده اند:

KOMBATENT (03-13-2015),mkliukang (06-01-2014),Noob__Smoke (08-22-2020)

GLAMBERT آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    tanya
    تشکر شده 15 بار در 15 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خوب میدونم تاپیکش خیلی قدیمیه اما اومدم نظرات کاربرهارو خوندم نتونستم خودمو کنترل کنم نظر ندم

استان مرکزی (شهرشو نمیگم) ، مدرسه عارفه ، خوابگاهی نیستم

فعلا که مدرسه ها شروع نشده ولی امسال میرم نهم ، اولا دوست داشتم گرافیک بخونم ولی نظرم عوض شد و الانم میخوام اقتصاد بخونم اما چون اقتصاد توی دبیرستان رشته نداره و رشتش فقط برای دانشگاه هست مجبورم یا انسانی بخونم یا ریاضی یا تجربی از تجربی متنفرم ریاضی هم حوصلمو سر میبره شاید برم انسانی

راستش مدرسمون از نظر امکانات خوبه اما معلم هاش افتضاحن البته از نظر اخلاقی و فقط چند تا معلم خوب داره ... مثلا چند تا از معلم ها با اینکه تنبیه بدنی ممنوعه و تازه ماهم دختریم ولی تنبیه بدنی انجام میدن مثلا یکی از معلم عربی ها با شلنگ میرفت سرکلاس که این کار بیشعوریش رو میرسوند البته ماهم لال نیستیم بشینیم نگاشون کنیم خیلی پرو جوابشونو میدیم بعضی وقتا هم یه سریا میرن اداره شکایت میکنن اما هیچی تغییر نمیکنه در کل اگه معلم هامونو آدم کنن من راضی میشم

هر درسی که معلمش باحال باشه دوست دارم ولی کلا هنر و کاروفناوری و مطالعات اجتماعی با ورزشو بیشتر دوست دارم البته بستگی به رشته ورزشیمون توی سال تحصیلی هم داره مثلا هفتم ورزشمون بسکتبال بود من عاشقش بودم هشتم والیبال بود من خیلی بدم میومد ... توی همه ی درسا قوی هستم مخصوصا درسایی که دوسشون دارم

من کلا خوش شانسم اگه درسم نخونم قبولم ولی با چند دور خوندن یاد میگیرم مثلا خیلی که وقت بزارم سه ساعته

هردوش ... کنکور رو صد در صد میدم در مورد کارهم باید بگم که میخوام معلم بسکتبال بشم توی همین باشگاهی که الان میرم چون خیلی راحت مربیگری رو میدن و نسبت به بقیه باشگاه ها از هر لحاظ بهتره ولی این کارو فقط به خاطر علاقم به بسکتبال و تفریح میخوام انجام بدم یعنی کلا شغل اصلیم میخوام چیز دیگه ای باشه

کلا دلم میخواد واسه تحصیل برم آمریکا چون میخوام اقتصاد بخونم و توی آمریکا خیلی بهش بها میدن ولی اگر هم نرفتم و همینجا موندم بازم اقتصادو انتخاب میکنم و دانشگاهم زیاد مهم نیست کجا میرم فقط دوست دارم استادهای خیلی خوبی داشته باشه هم از نظر درسی هم از نظر اخلاقی

نه به نظرم اصلا تاثیر مثبتی ندارن و فقط زیاد بهت فشار میارن و در نتیجه از درس خوندن خسته میشی البته این نظر منه ...

چه قدر جواب هام طولانی بودن

یادم رفت بگم از درس های دینی مثل عربی و قرآن و ... متنفرم چون نه به دین من میخورن نه فایده ای به حالم دارن خیلی هم حوصله سر بر و مضخرفن مخصوصا عربی و دینی
    The saddest truth is so many people are in love but not together and so many people are together but not in love.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید GLAMBERT از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (08-22-2020)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12