صفحه 6 از 19 نخستنخست ... 234567891016 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 183

موضوع: .:: مدرسه کامبتی ها ::.

1. Smile .:: مدرسه کامبتی ها ::.

HNafisi آواتار ها MKCenter.ir
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,320 بار در 954 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    77
    حالت من
    Delvapas
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خلاصه داستان

داستان درمورد اين مي باشد که شخصيت هاي مورتال کمبت در مدرسه ثبت نام ميکنند و هر روز به غير از پنجشنبه ها و جمعه ها به مدرسه مي ايند..

اين مدرسه توسط شائوکان و رايدن تاسيس شده و بايد بگم که شائوکان و رايدن با هم متحد شده اند و همچنين اوت ورلد با اردلم ..
    به خاطر اينکه شخصيت هاي مورتال کمبت مثل بچه ي چهار پنج ساله اولين بار هست که ميان مدرسه و
    با قوانين مدرسه سازگاري ندارند ماجراهاي جالبي در روز هاي مدرسه رخ مي دهد..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فصل اول

قسمت اول : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] قسمت دوم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] قسمت سوم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

قسمت چهارم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] قسمت پنجم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

قسمت ششم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] قسمت هفتم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

قسمت هشتم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] قسمت نهم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

قسمت دهم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] قسمت یازدهم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

قسمت دوازدهم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] قسمت سیزدهم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

فصل دوم

مقدمه : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

قسمت اول : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] قسمت دوم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

قسمت سوم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] قسمت چهارم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

قسمت پنجم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] قسمت ششم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

قسمت هفتم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] قسمت هشتم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

قسمت نهم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] قسمت دهم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

قسمت یازدهم :[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] قسمت دوازدهم : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

فصل سوم

مقدمه : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

معرفی شخصیت های جدید : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

قسمت اول : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

دوستان تا اینجا فقط این چند نفر به من پیام دادند که جای شخصیت های این داستان باشند

1- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش ارمک 2- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش رپتایل 3- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش ساب زیرو

4- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش سایرکس 5- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش اسکورپیون 6- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش نوب

7- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش جانی کیج 8- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش شائوکان 9-[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش استریکر

10-[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش سکتور 11- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش راین 12- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش اسموک

13- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش شنگ سونگ 14- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش لیوکنگ
    15- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش کانو

16- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش ایرون من 16- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش ددپول 17- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش ثور

18- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش هالک 19- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش سایبر اسموک 20- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش کاپیتان امریکا

21- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش نایت ولف 22- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش هرکول 23- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش جکس

ویرایش توسط HNafisi : 04-08-2015 در ساعت 08:11 PM

2. 59 کاربر به خاطر ارسال مفید HNafisi از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

(BATMAN) (10-24-2013),*scorpion* (02-20-2015),Ahmadreza (02-27-2015),AmiR 120 (08-27-2015),AMIREDDIN (01-21-2016),AmirKiller (10-21-2013),Angry bird (06-05-2014),arya-cage (10-24-2013),ARYA_W_CAGE (07-04-2016),ᴀᴍɪʀ ɢʜ (10-21-2013),best sub zero (02-08-2015),best-s2 (10-28-2013),chameleon mk9 (10-27-2013),cyborg (10-23-2013),cyrax0011 (11-09-2013),Dark Noob (10-24-2014),DarknessNoob (03-17-2016),darky (10-28-2013),E R M A C (10-25-2013),RICAROS (10-21-2013),GHOST (10-23-2013),Grandmaster Sub zero (05-27-2014),haghy (07-30-2017),HamedWS (02-07-2015),javadali2626 (09-20-2015),KILER SCORPION (11-02-2013),Kombo Master (10-21-2013),Legend Of Darkness (04-12-2015),mamat (11-07-2013),Mark Vergil (03-17-2015),mkliukang (10-20-2013),mocap (10-20-2013),Naruto Hokage (11-05-2013),new scorpion (02-09-2015),Nima79h (02-18-2015),Noob666 (02-10-2015),Noob__Smoke (03-16-2015),noooob (11-13-2013),Omid-Scorpion (06-07-2014),Onaga (02-05-2014),parcey jakson (11-02-2013),RATED (10-21-2013),RedDragon (03-04-2015),roozbeh.rahmani (03-12-2019),Shadow Priest (11-22-2013),shervintahmsian (05-31-2014),Shirai Ryu Warrior (07-22-2015),staibod (04-22-2016),SUB-SOROUSH (03-15-2015),Super Batman (07-11-2014),T A R O K H (04-19-2014),The Great HEZAR (10-21-2013),The JokeR (02-07-2015),Thunder boy (10-21-2013),torque (08-04-2014),هومن اسدی (04-15-2014),کریسوس (08-29-2014),White Night (01-26-2015),zero vii (10-21-2013)

The Great HEZAR آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 4,784 بار در 1,427 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    56
    حالت من
    Moteajeb
    تگ شده
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

از @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] عزیز خواهشمندم یه ماشین واسه من بخره! که به این گرگ آدم نما نیازمند نباشم!
    این دانش آموزان حق نشناس هم بگذاره تو این مدرسه بمونن! حقشون همینه! قدرنشناسای مفت خور!
    +
    این مرتیکه نوب هم آخرسر یه بلایی سرش میارم
    ((نوب : حس میکنم پولی که به شائوکان میدم حرومه انگار))

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید The Great HEZAR از ایشان تشکر کرده اند:

Angry bird (06-06-2014),Farshad Grayson (07-29-2015),HNafisi (06-06-2014),KOMBATENT (06-06-2014),Omid-Scorpion (06-07-2014)

اخراج شده
    علاقه مند به
    kabal
    تشکر شده 62 بار در 28 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ممنون برای داستان زیبات.
    واقعا زیبا بود.
    افرین

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید lord cyrax از ایشان تشکر کرده اند:

amirwaw812 (06-11-2014),HNafisi (06-08-2014)

علاقه مند به
    scorpion
    نوشته های وبلاگ
    77
    حالت من
    Delvapas
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    .::مدرسه کامبتی ها - فصل دوم::.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ::.قسمت سوم.::

همه منتظر شائوکان بودند که بیاد و توضیح بده که چی شده .. صندلی های کلاس نبودند!.. دستشویی مخفی شائوکان نبود ! ( :-> )

شیر های ابخوری را دراورده بودند!

و ...

پس از کلی انتظار شائوکان و نایت ولف با دوچرخه وارد شدند ..

شائوکان : چه خبره چی شده ؟

همه ی دانش اموزان علاوه بر فریاد ماجرا را براش توضیح دادند ..

شائوکان : بعد از شنیدن این ساکت شد و پایین رو نگاه کرد .. نفسی کشید و ..

.. ناگهان ..

.
    .

شائوکان : ای نایت ولف احمق ، مگه نگفتم در رو بنند ؟!

نایت ولف : اقا جسارته ولی خودتون گفتید چیز با ارزشی نداریم !

شائوکان : من !

اسکورپیون : چیز با ارزشی نداریم ؟! الان حالیت میکنم ..

اسکورپیون :

سوال اول : چرا به نایت ولف گفتی در رو ول کن ؟

شائوکان : من اعصابم خورد بود یه چیزی گفتم

نایت ولف شما این رو قبول داری ؟

نایت ولف : نه ، من می خواستم قفل کنم قفل خراب بود بعد گفت ول کن چیز با ارزشی نداریم

اسکورپیون : سوال اول رو غلط پاسخ دادی شائوکان .. سوال دوم

شائوکان : بعدا به خدمتت میرسم نایت ولف

اسکورپیون : حرف نباشه ، سوال دوم : چرا گفتی چیز با ارزشی نداریم ؟

شائوکان : خوب فکرش رو نمیکردم دزدی بیاد مدرسه ! مگه نه نایت ولف ؟

اسکورپیون : نایت ولف قبول داری ؟

نایت ولف : اره راست میگه منم فکرش رو نمی کردم ..

اسکورپیون : سوال دوم رو درست پاسخ دادی شائوکان .. سوال سوم

شائوکان : نایت ولف دمت گرم

اسکورپیون : سوال سوم .. چرا قفل خراب بود ؟ چرا تعمیرش نکردی ؟

شائوکان : دیروز اولین روز تو مدرسه جدید بودااا .. اخه از کجا بدونم ..

اسکورپیون : نایت ولف قبول داری ؟

نایت ولف : اره دیگه نمی دونست ..

ساب زیرو : اقا من قبول ندارم .. من خودم از پشت در دفتر شنیدم گفت ولش کن پول نداریم ..

اسکورپیون : اره نایت ولف ؟

نایت ولف : خیلی معذرت می خوام شائوکان ولی ساب زیرو راست میگه ..

شائوکان : ای تو روحت بگو چرا حس کردم صدایی از پشت در میاد ..

اسکورپیون : ول کن دیگه شائوکان ، قبول داری اشتباه کردی یا نه ؟

شائوکان : اقا ما تسلیم .. قبول دارم که اشتباه کردم اما شما الان به جای اینکه برین دنبال دزدا دارین از من بازجویی میکنید ..

اسکورپیون : پیش به سوی پلیس اگاهی

ساب زیرو : بریم !

نوب و ارمک : هی بریم بریم بریم میکنین فکر این رو هم زدین با چی میریم ؟

رپتایل : اره با پا !

اسموک : مگه می خوایم بریم راهپیمایی ؟!

سایرکس : اقا من و سکتور یه فکری کردیم .. سکتور بگو ..

سکتور : اقا هممون نمیریم ! چند تامون اینجا بمونیم که دوباره اقا دزده هوس نکنه بیاد اجر ساختمون رو ایندفعه ببره !

شائوکان : خوب من و نایت ولف که دو چرخه داریم شما باید با پا بیاین ..

ساب زیرو : نه شما هم با پا میاین ، دوچرخه هاتون اینجا میمونه ..

اسکورپیون : نا سلامتی الان ده دقیقه هست گفتم پیش به سوی پلیس اگاهی .. خوب بریم دیگه ..

ساب زیرو : Let's Go !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------------------------------------------------
    #پنج آتشین

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید HNafisi از ایشان تشکر کرده اند:

chameleon mk9 (06-09-2014),cyborg (06-09-2014),RICAROS (06-09-2014),Farshad Grayson (07-29-2015),HamedWS (02-19-2015),Noob__Smoke (03-09-2015),RATED (06-09-2014),sub zero win (06-09-2014),Super Batman (07-11-2014)

اخراج شده
    علاقه مند به
    onaga
    تشکر شده 24 بار در 16 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Ghafelgir
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بابا تو دیگه کی هستی چه داستان هایی مینویسیبابا اون مدرسه به چه درد میخورد که ازش دزدی کنن نه واقعا چرررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااا؟

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sub zero win از ایشان تشکر کرده است:

HNafisi (06-09-2014)

علاقه مند به
    scorpion
    نوشته های وبلاگ
    77
    حالت من
    Delvapas
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوستان 4 نفر جدید داریم :->

1- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش ساب زیرو

2- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش راین

3- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش سکتور

4- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در نقش سکتور

منتظر شما هستیم ..
    #پنج آتشین

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید HNafisi از ایشان تشکر کرده اند:

amirwaw812 (06-11-2014),Dark Noob (10-28-2014),sub zero win (06-09-2014),Super Batman (07-11-2014),T A R O K H (06-09-2014)

AS-SCORPION آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    kano
    تشکر شده 3,325 بار در 957 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

عکس های قسمت 11 خراب شده...دوازده هم که نداره....دم این اپلود سنتره گرم مال کجا بوده حالا؟لابود مال ام کی سنتر ما که خوبی از اپلود سنترش ندیدیم

There Should Always be an
    AS

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید AS-SCORPION از ایشان تشکر کرده اند:

HNafisi (06-10-2014),KOMBATENT (06-12-2014),sub zero win (06-09-2014),T A R O K H (06-09-2014)

علاقه مند به
    scorpion
    نوشته های وبلاگ
    77
    حالت من
    Delvapas
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط AS-SCORPION [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    عکس های قسمت 11 خراب شده...دوازده هم که نداره....دم این اپلود سنتره گرم مال کجا بوده حالا؟لابود مال ام کی سنتر ما که خوبی از اپلود سنترش ندیدیم
    بله چند تا عکسی بود که از اپلودسنتر ام کی سنتر اپلود کرده بودم که حذف شد انگار !
    #پنج آتشین

علاقه مند به
    scorpion
    نوشته های وبلاگ
    77
    حالت من
    Delvapas
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ---------------------------------------------------------------------------------------

.::مدرسه کامبتی ها - فصل دوم::.
    ::.قسمت چهام.::

تصمیم بر این گرفته شد که دانش اموزان همراه با شائوکان و نایت ولف برن پلیس اگاهی ..

اسکورپیون : حالا بریم چی بگیم ؟!

ساب زیرو : خوب میریم میگیم که از مدرسه ما کلی چیز دزدی کردند ..

شائوکان : من میرم بهشون میگم شما اینجا بمونید ، نایت ولف بیا

::. در اداره .::

شائوکان : نایت ولف ببین اشنایی چیزی نمیاد سمتت ..

نایت ولف : اشنامون کجا بود بابا همه غریبه ان !

شائوکان : ااا اونجا رو نگاه اونه !

نایت ولف : اون ؟! اون کیه ؟

شائوکان : اون استریکره باو همون که اومد مدرسه ی ما واسه نظافت و بهداشت ..

نایت ولف : اها ، پس بریم پیشش شاید ما رو یادش بیاد کارمون رو جلو انداخت ..

شائوکان : سلام اقای استریکر من رو یادت میاد ؟

استریکر : سلام ، بله شما شائوکان هستید همون که اومدم مدرسه واسه نظافت و بهداشت

نایت ولف : عجب حافظه ای داریا !

استریکر : ممنون ولی من حافظه ندارم فقظ گوشام تیزه ! شنیدم چی گفتید اونجا !

شائوکان : ببین اقای استریکر ، مکان مدرسه ی ما عوض شده مدرسه رو بردم جای دیگه چون مکان قبلیمون زلزله اومد داغونش کرد !

استریکر : اها پس اونی که اخبار میگفت مال شما بود !

شائوکان : اره ، حالا ما مدرسه رو بردیم یه جای دیگه اونجا تازه یک روز توش بودیم که یه دفعه دزدی کردن ازش !

استریکر : این رو بگیر برو اونجا بشین لیست چیز هایی رو که بردن بنویس ..

شائوکان : واقعا لازمه ؟

استریکر : بله

شائوکان : نایت ولف به غیر از اون صندلی های کلاس ها دیگه چی بود ؟

نایت ولف : دستشویی که مخفیش کرده بودیم رو بردن ، شیر های ابخوری ها رو هم بردن .. دیگه چیزی ندیدیم که از مدرسه کم شده باشه !

شائوکان : خوب بفرمایید اقای استریکر ..

استریکر : کسی همراتون هست ؟

شائوکان : بله چند تا از دانش اموزا

استریکر : چندتا هستن ؟ با وسیله اومدین ؟

شائوکان : 3 تا هستن .. نه با پا اومدیم

استریکر : خوب بیاین با ماشین من میریم مدرسه شاید اثر انگشتی چیزی گیرم اومد..

::. در مدرسه .::

شائوکان : بفرمایید اینم مدرسه !

استریکر : خوب برم دسته ی در ها رو چک کنم شاید اثر انگشت گیرم اومد !

استریکر رفت و شائوکان دانش اموزا رو دور خود جمع کرد

شائوکان : مطمئن باشید ما دزد ها رو میگیریم !

شنگ سونگ : مگه دزدی شده ؟

اسموک : تو کی می خوای اون مخت رو اپدیت کنی ؟!

استریکر : اقای شائوکان یه لحظه بیاین !

شائوکان و دانش اموزا به سمت استریکر رفتند

شائوکان : چی شده اقای استریکر

استریکر : اینجا رو نگاه کن .. رو دیوار یه کاغذ هست که توش یه پیام گزاشته شده

شائوکان : این رو کی گزاشته ؟! " به شائوکان "

نایت ولف : حتما دزده گزاشته دیگه

اسکور : حالا نامه رو باز کن ببین چی نوشته ..

شائوکان : نوشته که " ای شائوکان زحمت نکش دستت به هیچی نمیرسه ! بالاخره انتقام میگیرم ازت ! فعلا بسوز ! "

نایت ولف : اقا عصبی نشین ..

شائوکان : ای تو روحت کانوووووو !

اسموک : کانو ؟!

نوب : اها

ساب زیرو : اها ! این کانو نبود که می خواست از شائوکان انتقام بگیره ؟!

ارمک : حالا چجوری پیداش کنیم ؟

نایت ولف : شائوکان ! تو هنوز به ما نگفتی رایدن چی شداا !

شائوکان : اها راست میگی ! .. خب رایدن به من گفت که تو که تاحالا مدرسه رو اداره کردی تا اخرش باش دیگه من هم میرم سفر ، مدرسه رو به تو میسپارم

ارمک : رایدن رو هم ممکنه دوباره برده باشه پیش خودش ؟

شائوکان : نه بابا با چشم خودم دیدم سوار اتوبوس شد و رفت ..

نایت ولف : اره من هم دیدم ..

استریکر : شما عکسی چیزی از این کانو که میگین ندارید ؟

نایت ولف : چرا بیاین دفتر تا بهتون بدم ..

اسکورپیون : حالا دیگه کاملا گیچ شدم !

ساب زیرو : اره ! باز این کانو یه دردسر دیگه واسه ما درست کرد !

اسموک : دفعه ی قبل شانس اوردیم رپتایل اون نور رو دید که رفتیم غار !

رپتایل : اااا اصلا یه فکری .. شائوکان بریم دوباره تو اون غاره شاید یه چیزی دستگیرمون شد

شائوکان : اره ؟ .. خوب بریم !

استریکر عکس رو گرفت و گفت : اگه این کانو که میگین عقل داشته باشه فکر نکنم بیاد دوباره تو مخفیگاهی که قبلا لو رفته !

شائوکان : عقل نداره !

شنگ سونگ : بهتره بریم شاید یه چیزی پیدا کردیم .

استریکر : البته من اثر انگشتی رو گرفتم حالا میریم شاید اونجا چیزی پیدا کردیم ..

--------------------------------------------------------------------------------------

17. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید HNafisi از ایشان تشکر کرده اند:

chameleon mk9 (06-10-2014),Farshad Grayson (07-29-2015),HamedWS (02-19-2015),sub zero win (06-10-2014),هومن اسدی (08-31-2014)

Angry bird آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    reptile
    تشکر شده 64 بار در 34 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط sub zero win [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    داستان عاااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااال للللللللللللللللللللللللل لیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییی اما کم.این هم نظر
    1- این داستان نیست سریالیه!
    2- این سریالش یا بقل خودتون مهشره!
    3- یکی از بهترین تاپیک هامونه تو سایتمون!

البته ما هیچ وقت به مقام نمیرسیم!
    یا شاید تو خواب!

ha ha ha ha

علاقه مند به
    scorpion
    نوشته های وبلاگ
    77
    حالت من
    Delvapas
    تگ شده