صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 289101112
نمایش نتایج: از 111 به 114 از 114

موضوع: رفع مشکلات و ارورهای بازی Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition نسخه ی PC

1. رفع مشکلات و ارورهای بازی Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition نسخه ی PC

Kombo Master آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 1,338 بار در 131 ارسال
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

خب در این تاپیک هر کی در بازی Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition نسخه ی PC مشکل داره بیاد بگه و هر کی بلده مشکلی رو حل کنه هم بیاد پست بذاره که دوستان هم استفاده کنند.

آپدیت های منتشر شده

نوشته ی اصلی از مدیر افتخاریمون AmirErmac

اینبار 2 آپدیت بازی در یک پک با حجم 75 مگابایت منتشر شده. با این آپدیت شما می توانید باگ های بازی را رفع کنید و همینطور ورژن جدید بازی را داشته باشید. توصیه میشه این آپدیت رو نصب نمایید.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

منبع : دلتافاکس

آپدیت شماره سه با حجم 35 مگابایت (با تشکر از AmirErmac خان)

حل مشکلاتی که موقع شروع بازی پیش میاد.

اگر موقع شروع بازی ارورتون به علت نداشتن یکی از این فایل هاست:

MSVCR110.dll, VCOMP100.DLL, MSVCP110.dll, XAPOFX1_5.dll, XINPUT1_3.dll,
    d3dcompiler_42.dll, d3dcompiler_43.dll, D3DX9_43.dll, D3DX9_41.dll, d3ddx11_42.dll

یا با هچین ارور هایی مواجه شدید ...

--Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition XINPUT1_3.dll is missing from your computer,
    --Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition XINPUT1_3.dll is missing from your computer,
    --Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition X3DAudio1_7.dll is missing,
    --Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition X3DAudio1_6.dll, X3DAudio1_5.dll,
    Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition X3DAudio1_4.dll, X3DAudio1_3.dll,
    Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition X3DAudio1_2.dll, X3DAudio1_1.dll
    and Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition X3DAudio1_0.dll

یعنی اگر ارورتون به این شکل بود:

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition - The program can`t start because (file).dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.

(ترجمه ی فارسی ارور: بازی اینجاستیس نمی تونه اجرا بشه چون یکی از فایل های dll توی کامپیوتر شما موجود نیست. سعی کنید بازی رو دوباره نصب کنید تا مشکل حل شود.)
    به جای (file) اسم اون چیزی رو که ندارید می بینید.

باید این کارو انجام بدید:

1- اول این دو برنامه ی DirectX و Vcredist را مطابق 32 یا 64 بیتی بودن ویندوزتون دانلود کنید. (یا میتونید از توی سی دی های بازی هاتون پیداشون کنید. ولی اگر دانلود کنید به علت آپدیت بودنش بهتره)
    دانلود Vcredist

نمیدونم دقیقاً کدوم ورژن رو می خواد ولی من بودم همش رو نصب می کردم.

1. [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

2. [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

3. [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

4. [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

2-آنتی ویروس خود را خاموش کرده و این دو برنامه را نصب کنید.
    3-آنتی ویروس را روشن کرده و کامپیوتر را ریستارت کنید.
    می بینید که ارور های قبلی از بین رفته اند.
    همانطور که گفته شد این روش برای حل مشکلات ناشی از نبودِ فایل های dll می باشد.

در درجه ی دوم:

اگر شما با نصب دو برنامه هنوز مشکلتون حل نشده و ارور رو مشاهده می کنید، فایل setup بازی رو اجرا کرده و در هنگام نصب مجدد گزینه ی repair را بزنید.

در درجه ی سوم:

اگر از repair هم استفاده کردید ولی هنوز مشکل داشتید، آخرین ورژن درایور کارت گرافیک خود را دانلود و نصب کنید.

حل مشکلات در حین بازی از جمله سرعت بازی

نوشته ی اصلی از Kombo Master

دوستان! اگر کار کرد (که به احتمال زیاد می کنه چون بعضی ها تست کردند و شده.) دعام کنید.

برای اولین بار در سایت های ایرانی :دی (حداقلش من گشتم ندیدم.)

رفع مشکل کند بودن بازی (Slow Motion Fix)

خب یه روشی رو یوزر x_maaz در فروم استیم پیدا کرده که براتون میذارم.

خودم تستش کردم دیدم جواب میده ولی چون خودم کارت گرافیکم کمتر از حداقل سیستم مورد نیاز این بازیه یکم برام گیر گیری (خیلی کم) شد که امیدوارم با پیدا شدن راه حل جدید یا اومدن فریم فیکس اون هم حل شه.
    اصلاحیه: اون گیری که گفتم داره تقصیر خودم بود الآن بهتر انجامش میدم دیگه گیری نداره

راه حلی عجیب ولی کار آمد (چند نفر از جمله خودم تأیید کردن که کار میکنه.)

Here is What You Need to Do

خب بازی رو اجرا کنید و وارد بخش تمرینی (Practice Mode) بشید و کاراکترها رو انتخاب کنید.
    سپس استیج arkham asylum رو انتخاب کنید و وقتی وارد بازی شدید حریف رو به سمت راست استیج هُل بدید
    تا به گوشه ی استیج که یه دیوار و در هست برسید. در اینجا دکمه های عقب و ضربه ی قوی رو بگیرید تا همون
    ضربه ی خاصی که حریف رو به استیج بعد منتقل می کنه، روی حریفتون پیاده کنید. طبق معمول می بینید
    که Cut Scene شروع میشه و حریفتون می خوره توی دیوار بعد یه هیولا میاد هی میزنتشو اینا ... توی
    همین فیلمی که داره پخش میشه و حریفتون کتک می خوره هی پشت سر هم دکمه ی stop بازی
    رو بزنید. (منظور همونی هستش که هی منو (menu) رو اجرا می کنه و بازی متوقف میشه.) این
    کار رو از شروع تا پایان فیلم ادامه بدید (حالا نمی خواد دقیقاً تا شروع شد خیلی حساس باشید
    که زود شروع به زدن دکمه کنید.) بعد از این دیگه باید همه ی استیج ها و اینا درست شده
    باشن ولی ممکنه شما هم مثل من مجبور بشید هر دفعه که از بازی خارج و دوباره وارد
    میشید این کار رو تکرار کنید.

من خودم تستش کردم تغییر رو احساس کردم امیدوارم برای شما هم عملی بشه.

راهنمایی های دوستان عزیز

راهنمایی مدیر افتخاریمون AmirErmac

شاید بسته به نوع سیستم وکارت گرافیک تنظیمات تفاوت داشته باشه ولی معمولاً با تست گزینه های زیر احتمالاًوضعیت بهتر بشه تا پچ بهینه سازی بیاد!

High Performance Mode و Dedicated GPU (روی لپ تاپ) فعال بشه
    V-Sync & Anti-Aliasing توی تنظیمات کارتها کمترین حد یا off بشه

Shadow & Texture توی بازی Off بشه
    Window Mode روی بازی فعال بشه

راهنمایی کاربر عزیز amiranjel برای کسانی که کارت گرافیک انویدیا جیفورس دارند.

اونایی که کارت گرافیکشون geforce هست و بازی براشون گیر میکنه یا افت فریم شدید داره، روی دسکتاپ کلیک راست کنن
    و برن تو Nvidia control panel و بعدش قسمت manage 3d setting رو انتخاب کنن سپس تو قسمتی که ۲ تا سربرگ داره
    و یکیش program setting داره کلیک کنند و با زدن گزینه ی ADD فایل بازی رو تو لیست اضافه کنید سپس همون جا
    پایین تر شماره ی ۳ که نوشته Specify the setting for this program کروشه رو تا آخر بیارید پایین و
    گزینه ی vertical sync رو off کنید. سپس با توجه به گرافیک و رم و cpu سیستمتون تنظیمات
    گرافیکی بازی رو تو خود بازی تنظیم کنید،اگر باز هم پس از انجام اینکار ها افت فریم داشتید
    تو تنظیمات بازی تو video setting کمی از درجه ی shadows رو کم کنید.

پسورد فایل های آپ شده: www.mkcenter.ir

مرجع آموزش های مد سازی mk9
    مدهای NPC کامبت 9

2. 28 کاربر به خاطر ارسال مفید Kombo Master از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

(BATMAN) (02-10-2014),AliRF77 (12-12-2013),amirali7 (12-12-2014),amiranjel (11-18-2013),AmirKiller (11-19-2013),ᴀᴍɪʀ ɢʜ (12-05-2013),Devil.BoY (03-17-2015),DFSHINNOK7 (11-20-2013),E R M A C (11-18-2013),EMPEROR (11-18-2013),golden dragon (12-07-2013),haghy (10-29-2017),HNafisi (04-16-2015),Kung Lao (12-01-2013),mahyar.A (07-04-2015),majidq (12-10-2013),mkliukang (11-18-2013),Onaga (11-20-2013),predatorr (07-17-2016),RedDragon (02-24-2015),Rejected Emperor (11-28-2013),Sally.gh (06-10-2017),SardarVahid (07-26-2014),Shadow Priest (11-20-2013),Shirai Ryu Warrior (03-25-2016),Sub-100 (11-21-2013),SUB-SOROUSH (05-30-2015),T A R O K H (11-18-2013)

3. haghy آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raven
    تشکر شده 410 بار در 189 ارسال
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط DARK GAIA [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ترجیحا نسخه ریلودد رو بگیرین. نسخه بلک باکس هم حذفیات داره ولی مثل نسخه های شرکتی که بیرون هست نیست (یعنی سانسور نشده است). نسخه بلک باکس همه زبان ها به جز انگلیسی ازش حذف شده و کات سین های بازی هم کیفیتشون به حداقل رسیده شده
    پس نسخه بلک باکس چیزی ازش حذف نشده درسته؟(بجز زبان یا آهنگ ها)

با قدرت زیاد ، مسئولیت زیاد هم به همراهش میاد

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید haghy از ایشان تشکر کرده است:

S.ℳ.H2099 (01-20-2018)

5. DARK GAIA آواتار ها کاربر فعال
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 1,055 بار در 357 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط haghy [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پس نسخه بلک باکس چیزی ازش حذف نشده درسته؟(بجز زبان یا آهنگ ها)
    نه. ولی ترجیحا بلک باکس نگیرین. نسخه ریلودد کامل تر هست و جایی هم برای نگرانی نداره.
    fr-041_debris - Farbausch

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید DARK GAIA از ایشان تشکر کرده است:

haghy (11-08-2017)

7. کاربر تازه
    علاقه مند به
    superman
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Story madeنیست چرا؟

8. کاربر تازه
    علاقه مند به
    superman
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام دادا من توی لینک دانلود ها اخرین لینکو که اپدیت یک و دو برای کامپوتر رو بودو زدم دان کرد بعد همشونو از حالت فشرده خارج و به پوشه بازی ریختم ولی بازم وقتی باز میکنم قسمت استوری و شخصیت های زن نیست ... چیکار کنم؟؟؟
    😔

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 289101112