صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

موضوع: { نقد و بررسی بازی مورتال کمبت }

1. { نقد و بررسی بازی مورتال کمبت }

T A R O K H آواتار ها tarokh is here
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,511 بار در 1,272 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    27
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

چندی پیش یکی از دوستان تاپیکی رو برای نقد کردن بازی تیکن زده بود ...

من هم این تاپیک رو زدم تا یک نقد کلی از نظر مذهبی و ... داشته باشیم

مورتال کمبت:
    یکی ازبهترین بازی ها در سبک فایتینگ...

تقریبا فکر میکنم یکی از بیشترین اشعار و تفکر فراماسون ها توی این بازی وجود داره و خیلی خیلی گستردس...

نمیدونم تجربه ی ام کی 4 آلتیمیت رو دارید یا نه اما توی اون بازی بیشتر از هر بازی دیگر اشعار ایلومینیت دیده شدش...

توی 7 زمین مختلف، علائم فراماسونری دیده شده.. من خودم به شخصه 3 تا از اون ها رو پیدا کردم اما توس سایت ظهور زده بود 7 تا...

کابال...یکی از بهترین شخصیت های بازی که به دلیل اسپشیال موو های بسیار خوبش ، خودش رو در دل طرفداران این بازی بسیار جا کرده...

کابال یکی از قوم ها و ادیان فراماسونریه که کسانی که حتی یه ذره هم در این مساول رشته داشته باشند ، با این قوم آشنا هستند...

کابال با گزاشتن کلاه روی سرش ، داره به ما مخفی بودن رو الحاق میکنه ، یا به نحوی مخفی بودن دینشون رو داره نشون میده...

کینو...یکی از بهترین پلیس های کمبت و بهترین دوست استرایکر، او تنها یک چشم انسانی دارد...

توی بحث فراماسونری و.. شما متوجه میشید که کسانی که یک چشم دارند ، خود را دجال یا فونیکس مینامند ، کبال هم دقیقا یک چشم داره که از لیزر میزد

به زودی بقیش رو هم میزارم

سعی میکنم عکس هم بزارم
    mkcenter.ir
    منبع : خودم

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید T A R O K H از ایشان تشکر کرده اند:

ᴀᴍɪʀ ɢʜ (11-19-2013),Kombo Master (11-19-2013),Maximo (02-02-2015),mkliukang (11-19-2013)

AmirKiller آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 5,548 بار در 1,399 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    10
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

قبل از زدن این تاپیک اتوم همچین تاپیکی رو زده بود اما این تاپیک به نظر کامل تره برای همین اینو با اون ادغام میکنم !!
    تاپیکت میمونه جوکر
    افرین تاپیک جالبی زدی

فقط برادر یه خورده حواست رو بیش تر جمع کن محل تاپیک رو کجا بزنی اشتب زدی تو بحث ازاد باید بزنی توی بخش نقد و بررسی بازی ها .
    تاپیک انتقال خورد .
    موفق باشی
    Khily Rozam inja separy shud ... Bax hich vght az ydm nmirid ... Chn sal inja kar krdim ... Maye eftkhrm bud bhton rfght krdm .... Karay ham k kardam shayad chn mahe aval bkhter rank bud ama khoob mahm avalamon bud ... Harki kardm bkhtr sait bud ... Omid varam chehreye badi az mn nmomne to zhntoon ... Faday hmton .. Killer sub

You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 118 بار در 68 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اشکال نمی*گیرم ولی اون کابال نیست کابالیست هست قبول دارم اسماشون نزدیکه ولی داخل سایت بازی های فراماسونری هیچ اسمی برده نشده بود از مورتال کمبت حتی داخل سایت های خارجی پس فکر نمیکنم بازی فراماسونری باشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12