صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از 61 به 64 از 64

موضوع: انواع مدها و ادیت های بازی Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition

1. انواع مدها و ادیت های بازی Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition

Kombo Master آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 1,335 بار در 131 ارسال
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

مدها و ادیت های Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition

نکته: حتماً حتماً حتماً از فایل هاتون بک آپ بگیرید تا بعد از دانلود مد و نصبش اگر دوچاره مشکل شدید بتونید مشکل رو حل کنید.

قوانین تاپیک :

1- دوستانی که مد توی تاپیک قرار می دهند حتماً عکس های مد رو به صورت thumb قرار بدن تا صفحات تاپیک راحت لود شه و برای توی پست اول قرار گرفتن مد مشکل پیش نیاد.

2- وقتی که مدی قرار داده شد حتماً باید مشخص بشه که سازنده ی مد کیه. یعنی اسمش رو حتماً ذکر کنید و فقط به اسم سایت منبع اکتفا نکنید.

3- اگر فایل باید در آدرس خاصی قرار گیرد حتماً آدرس رو ذکر کنید تا بقیه ی دوستان براشون مشکل پیش نیاد.

4- کسی توی این تاپیک مد غیر شرعی (یا همون بالای 18 سال) بذاره هم گزارش میشه هم پستش پاک میشه.

Here You Go

دی ال سی های ساخته شده توسط اعضای انجمن را می توانید از [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] و اسکین ها را از [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] دانلود نمایید.
    برای اینکه در نصب مد ها مشکل نداشته باشید بهتر است اول آپدیت مورد نیاز را از [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] دانلود و نصب نمایید.

دی ال سی های ساخته شده که جایگزینی نیستند. (DLCs)

برای دی ال سی ها کافی است که پوشه ی دانلود شده را در فولدر DLC قرار دهید.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

دو تا اسکین جدید واسه ی سوپر من و یکی برای جوکر

اگر لینک خراب است ...

نوشته اصلی توسط AmiRDarknesS [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

فرمت فایل رو به rar تغییر بده

فرمت رو به rar تغییر بدید.

تغییرات:
    دو لباس جدید Deadpool برای Death Stroke و لباس Nanosuit که از روی بازی Crysis ساخته شده، به بازی اضافه میشه.
    در لباس های ددپول، صدای ددپول جایگزین صدای دث استروک شده است.

The Dark Knight
    by heyjackman

DeadShot by heymanjack

(اگر از ترین بیت دانلود کردید فرمت رو به rar تبدیل کنید.)

بعد از دانلود فقط کافیه که پسوند فایل رو به RAR تغییر بدید.

لباس جدید برای کاراکتر Flash

لباس های ساخته شده که جایگزینی هستند. (SKINs)

جایگزین لباس Man of Steel

Injustice Gods Among Us Ultimate Edition\DiscContentPCG\DLC\ZodPatch\PCG\USAssets

توی Asset کپی کنید.

Yellow Flash by heymanjack

دارک فایتر جان اگه میتونی اینو که گذاشتی واسش عکس بذار و لینکش رو عوض کن برام بفرس تا اینجا درستش کنم.

سایر مد ها (Other Mods)

مد تقویت گرافیک (با تشکر از کاربر CyraX_lol)

برای آموزش و دانلود راحت تر برنامه های این مد به تاپیک [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] سر بزنید.

------------------------------------------------------------------------

مد های Unclefestor

ورژن اول

مدی برای باز کردن 5 اسکین جدید (با تشکر از سردبیر DFGHTENNIS)

پس از دانلود، دو فایل اکسترکت شده رو در پوشه ی :
    Injustice Gods Among Us Ultimate Edition\DiscContentPCG\DLC\ZodPatch\PCG\USAssets
    کپی و جایگزین کنید.

: Costumes Unlocked

Batman Beyond
    New 52 Green Lantern
    Knightfall Bane
    Arkham City Harley Quinn
    Lockdown Superman

ورژن دوم

این مد که حدود 41 مگابایته این کاستوم ها رو به بازیتون اضافه می کنه:

CHAR_LexLuthor_L=LEXO SUIT
    CHAR_Lobo_T=TRIGON
    CHAR_Zod_D=ARKHAM ASYLUM INMATE
    CHAR_Lobo_A=AMAZONIAN
    CHAR_Lobo_M=MILITARY POLICE
    CHAR_Lobo_J=JOKER CLAN
    CHAR_Zod_Q=STRYKER'S ISLAND INMATE

این مد کاستوم های قبلی هم توش داره یعنی اون ورژن بالایی رو که داده بود بیرون.
    اگر مد بالایی رو دانلود کردید این دو تا فایل زیر رو پاک کنید و بک آپ هایی که گرفتید رو جایگزین شون کنید.
    اگر بک آپ نگرفته اید، این را [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] کنید. (با تشکر از AmirErmac)

Zod__DCFGame.eng.eni
    ZodPatch__PCG-DCFGame.eni

لینک دانلود مد: [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

نحوه ی نصب: فایل رو توی اینجا Injustice Gods Among Us Ultimate Edition\DiscContentPCG\DLC اکسترکت کنید.

لینک دانلود فیکس: [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

اینم فیکس بعدی: [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ورژن سوم

با این پکیج می تونید برای دی ال سی هاتون کاستوم (لباس) های دوم قرار بدید.

آموزش نصب در این [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

لینک دانلود پکیج: [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

اگه مد های قبلیش رو دانلود کردید باید این لینک زیر رو هم دانلود کنید.

لینک برای اون هایی که NPC ها رو هم می خوان: [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] با حجم 25.7 مگابایت

با تشکر از تمامی دوستان خواننده و عمل کننده

ویرایش توسط Kombo Master : 02-11-2014 در ساعت 09:07 PM

پسورد فایل های آپ شده: www.mkcenter.ir

مرجع آموزش های مد سازی mk9
    مدهای NPC کامبت 9

2. 25 کاربر به خاطر ارسال مفید Kombo Master از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

(BATMAN) (11-27-2013),AmiRDarkness (12-10-2013),AmirKiller (12-05-2013),ᴀᴍɪʀ ɢʜ (11-27-2013),chameleon mk9 (11-27-2013),cyborg (12-03-2013),CyraX_lol (01-17-2014),DARK GAIA (10-18-2015),DFSHINNOK7 (11-27-2013),drpc (12-21-2013),E R M A C (11-27-2013),EMPEROR (11-27-2013),ERMACboggg (11-27-2013),RICAROS (11-27-2013),Holy Ninja (12-03-2013),kasra_darktroll (11-28-2013),KILER SCORPION (12-17-2013),mkliukang (11-29-2013),Princess Kitana (01-18-2014),Rejected Emperor (11-27-2013),SardarVahid (07-26-2014),Shadow Priest (11-28-2013),Shirai Ryu Warrior (10-19-2015),Sub-100 (11-27-2013),werebear (12-15-2013)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 168 بار در 96 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام میشه مشکل منو حل کنید من دی ال سی دانلود میکنم وقتی انتخابش میکنم تا وسط های لود میپره بیرون تروخدا کمک کنید

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hzdmc از ایشان تشکر کرده است:

General KOMBATENT (10-07-2016)

General KOMBATENT آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    frost
    تشکر شده 1,876 بار در 538 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط hzdmc [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام میشه مشکل منو حل کنید من دی ال سی دانلود میکنم وقتی انتخابش میکنم تا وسط های لود میپره بیرون تروخدا کمک کنید
    ضمن عرض سلام و خسته نباشید
    من خیلی وقت میشه که این بازی رو ندارم و حتی از محیط مدینگ دور بودم ولی تا اونجایی که اطلاع دارم تمامی مُد هایی که برای اینجاستیس ساخته شده نیازمنده آپدیت 1 و 2 اینجاستیس هست (نکته ای که هست آپدیت سه را نصب نکنید تا اونجایی که یادمه هیچکس از مُدر ها ارتقا نداده بودن حتی بعد از اومدن اون آپدیت ما باز هم از نسخه آپدیت یک و دو استفاده میکردیم)
    این آپدیت کلاً 75 مگابایت هست که جا داره از امیر ارمک عزیز برای قرار دادنش تشکر کنم
    لینک آپدیت 1 و 2 : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    آموزش نصب این آپدیت با تشکر از استاد بزرگوارم کامبومستر :

نوشته اصلی توسط Kombo Master [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

آموزش آپدیت 1 و 2

برای یک آپ گرفتن باید پوشه های Config و HCPortraits و Localization و
    DLC (از پوشه ی دی ال سی فقط پوشه هایی نیاز به بک آپ گرفتن است که اول آن ها Billboard نوشته مثل Billboard_1_000000000000LOBO)
    و فایل های Injustice.exe و InjusticeLauncher.exe و steam_api.dll و revision.txt موجود در پوشه ی
    اصلیِ بازیتون رو در جایی مطمئن کپی کنید.

قبل از هر چیز لازم یه نکته ی اساسی توی آپدیت کردن رو تذکر بدم:
    شما باید به این نکته توجه داشته باشید که حتماً در آدرس محل نصب بازیتون پوشه ای به نام DiscContentPCG وجود داشته باشد.
    برای مثال آدرس بازی من الآن به این صورت است.

G:\Some Games\Injustice.Gods.Among.Us.UE-KaOs\DiscContentPCG

اگر در آدرس بازیتون چنین پوشه ای ندارید (کسانی که نسخه ی KaOs دارند این پوشه را ندارند ولی بقیه ی ورژن ها باید چک کنند.)
    باید خودتان پوشه ای به آن اسم بسازید و فایل های بازی را در درون آن بریزید
    برای مثال آدرس فایل exe بازی من اینطوری بود:

G:\Some Games\Injustice.Gods.Among.Us.UE-KaOs\Injustice.exe

که من خودم در فولدرِ Injustice.Gods.Among.Us.UE-KaOs پوشه ای جدید به نام DiscContentPCG درست کردم
    و فایل های بازی رو درون آن ریختم، یعنی آدرس جدید به این شکل شد:

G:\Some Games\Injustice.Gods.Among.Us.UE-KaOs\DiscContentPCG\Injustice.exe

خب فایل آپدیت 1 و 2 رو دانلود کنید. (به پست اول مراجعه فرمایید.)

سپس فایل را اکسترکت کنید. بعد از اکسترکت، دو پوشه به نام های Crack و Update
    (به همراه چند فایل دیگر که Readme و از این جور چیز ها هستند.) مشاهده می کنید.
    از پوشه ی Update فایل exe را انتخاب کرده و مراحل نصب را دنبال کنید. اکنون در مرحله ای که آدرس نصب بازی را می خواهد،
    آدرسی را که تا قبل از DiscContentPCG است به آن بدهید مثلاً من باید آدرس

G:\Some Games\Injustice.Gods.Among.Us.UE-KaOs

را در آنجا وارد کنم.

سپس ادامه بدهید. خب حالا یه صفحه ی داس باز میشه که شروع میکنه به چک کردن فایل ها از 1 تا 2720 !!!
    جلوی مانیتور کف می کنیم تا چک کردنش تموم شه. بعد از اتمام کار ازتون می پرسه که با اروری مواجه
    شدید یا نه که شما باید دکمه ی N رو بزنید و اینتر کنید. و یه خورده دیگه فکر می کنه بعد میگه Successful
    که بعدش یه دکمه می زنید و finish. اکنون بازی شما آپدیت شده است؛ به محلی که همون ابتدا فایل آپدیت
    را اکسترکت کرده اید بروید و در پوشه ی Crack دو فایلی را که وجود دارد کپی کرده و در محل بازی به جای
    فایل های قبلیتون جایگزین کنید.

حالا برای اینکه سیو بازی خود را داشته باشید باید چنین کاری را انجام دهید:

تقریباً الآن دیگه مدها نیاز به این آپدیت دارند.
    با تشکر از کسانی که به بنده کمک کردند نظیر AmirErmac, DFGHTENNIS, Kombatent
    و با تشکر از دوستانی که می خواستند در این راه بنده را کمک کنند.

خب آموزش آپدیت سه رو هم میذارم دیگه بفرما:

موفق و موید باشید
    اگر حل نشد یا قبلاً آپدیت کرده بودید اطلاع بدید تا باز بررسی بشه
    خدانگهدار
    http://up.vbiran.ir/uploads/41223149...uq%20Tatil.jpg

ادی !! تو حرفی نداری ؟؟
    اهل دلاش میگیرن چی میگم !

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید General KOMBATENT از ایشان تشکر کرده است:

hzdmc (10-08-2016)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 168 بار در 96 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خیلی ممنون.فقط لطفا مد dead pool رو لینکشو درست کنید خراب شده.

سلام.من وقتی بازی رو آپدیت میکنم وارد بازی نمیشه مثل اینکه فایل exe اصلیش برای اجرای بازی مشکل داره این ارور رو میده
    R26025 RUNTIME EROR یه همچین چیزایی وقتی کرک رو عوض میکنم میاد ولی آپدیت عوض نشده یعنی نه دی ال سیا میاد ن تغییری تو بازی حس میکنم جریان چیه؟و بعدش وقتی اپدیت کردم باید از فولدر Diskcontent بیارمش یا همون قسمت اصلی؟

کاربر تازه
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام من Wonder Woman بیشتریا رو ندارم نه Store دارم نه ALL STARS مال من نسخه 8 GB هست میشه برام wonder woman و اونایی تو ورژن 8 گیگابایتی حظور ندارنو بگید چطوری باز کنم

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567