صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

موضوع: __Dwayne Johnson به عنوان گرین لنترن سیاه پوست در Batman Vs SuperMan__

1. __Dwayne Johnson به عنوان گرین لنترن سیاه پوست در Batman Vs SuperMan__

AmirKiller آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 5,547 بار در 1,399 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    10
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

راک در نقش گرین لنترل در فیلم بتمن در مقابل سوپر من ؟
    ایا واقعیت دارد؟!
    نویسندگان یاهو اخبار جدیدی رو پخش کردند که قراره راک جانسون ستاره ی فیلم های سینمایی و سریال The Hero در نقش فانوس سبز(گرین لنترل) بازی داشته باشه!
    طبق گفته ی اونها پس از بازی گال گادوت در نقش واندر وومن و بازی در سریع و خشن راک مورد بررسی قرار گرفت در این سریال این دو فرد نقش همکار پلیس یکدیگر را داشتند!همانگونه که
    گال و وارد سری فیلم های Dc شد قرار بر این شده که The Rock هم در سری سابقه ی Dc نقشی رو ایفا کنه !
    هنوز این اخبار کاملا صحت نیافته ! ما منتظر اینیم که این اخبار به صحت کامل از طرف دی سی در بیاد ...
    با تشکر از کاربر ارمک که این خبر رو به صورت یک جمله در چت باکس بیان کرد و مارو اگاه کرد طبق گفته ی ایشون هم ما رفتیم و این خبر رو از سایت های دیگه که برای نمایش قرار داده بودند
    مشاهده کردیم و بخشی از اون رو به صورت فارسی براتون قرار دادیم.
    منبع:ام کی سنتر
    ویرایش توسط ʀɪᴄᴀʀᴏs : 01-04-2014 در ساعت 12:11 PM
    Khily Rozam inja separy shud ... Bax hich vght az ydm nmirid ... Chn sal inja kar krdim ... Maye eftkhrm bud bhton rfght krdm .... Karay ham k kardam shayad chn mahe aval bkhter rank bud ama khoob mahm avalamon bud ... Harki kardm bkhtr sait bud ... Omid varam chehreye badi az mn nmomne to zhntoon ... Faday hmton .. Killer sub

2. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید AmirKiller از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

(BATMAN) (01-04-2014),Amish (01-04-2014),AS-SCORPION (01-03-2014),bardia (05-31-2014),chameleon mk9 (01-04-2014),CyraX_lol (01-04-2014),E R M A C (01-03-2014),ERMACboggg (01-04-2014),RICAROS (01-04-2014),im sepehr (01-04-2014),mkliukang (01-03-2014),RATED (03-02-2014),RedDragon (02-25-2015),Shadow Priest (01-04-2014),Shaoolin (01-05-2014),The Great HEZAR (01-03-2014),toptime (01-06-2014)

AS-SCORPION آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,193 بار در 917 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

بابا مدتیه خبری از راک نیست تو تویتر و فیس بوکشم عکس های چرت پرت میزاره .
    من خودم یکی از ناجور ترین طرفداراش تو دنیا هستم.(مبالغه نیست ها راست میگم :دی) کلا عاشقشم.
    ولی دوین جانسن مدتیه که خبری از کار اجتماعی ازش نیست
    بعد از Furious 6 دیگه نه درس حسابی کشتی کج اومد نه دیگه فیلمی چیزی بازی کرد.
    من احتمال میدم یا داره فصل 2 هیرو رو بازی میکنی
    یا داره تو کریسمس واس خودش حال میکنه
    یا بقول دوستمون داره این فیلمو بازی میکنه.
    به هر حال من منتظر اثر بعدی این هنر پیشه عالی هستم

My
    Fire
    is Out

2011-2014

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید AS-SCORPION از ایشان تشکر کرده اند:

AmirKiller (01-03-2014),bardia (05-31-2014),chameleon mk9 (01-04-2014),mkliukang (01-03-2014),Shadow Priest (01-04-2014),Shaoolin (01-05-2014)

علاقه مند به
    sub-zero
    نوشته های وبلاگ
    10
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط AS-SCORPION [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    بابا مدتیه خبری از راک نیست تو تویتر و فیس بوکشم عکس های چرت پرت میزاره .
    من خودم یکی از ناجور ترین طرفداراش تو دنیا هستم.(مبالغه نیست ها راست میگم :دی) کلا عاشقشم.
    ولی دوین جانسن مدتیه که خبری از کار اجتماعی ازش نیست
    بعد از Furious 6 دیگه نه درس حسابی کشتی کج اومد نه دیگه فیلمی چیزی بازی کرد.
    من احتمال میدم یا داره فصل 2 هیرو رو بازی میکنی
    یا داره تو کریسمس واس خودش حال میکنه
    یا بقول دوستمون داره این فیلمو بازی میکنه.
    به هر حال من منتظر اثر بعدی این هنر پیشه عالی هستم
    اینطور که تاحالا گفتن 50 50 میزنه اگه بخواد بیاد تو این سری از بتمن در مقابل سوپرمن!
    منم باهات موافقم همون بیش تر فقط تو سری دو هیرو بازی میکنه! کشتی کجم والا زیاد نمیاد !
    ولی واقعا جالب میشه یه کشتی کج کار هم وارد دنیای تخیلات و دی سی بشه ! فکرش هم جالبه ! به نظرم با اینکه ی انیمیشن هست باید هیکل راک رو خوب رو گرین لنترن پیاده کنن!
    Khily Rozam inja separy shud ... Bax hich vght az ydm nmirid ... Chn sal inja kar krdim ... Maye eftkhrm bud bhton rfght krdm .... Karay ham k kardam shayad chn mahe aval bkhter rank bud ama khoob mahm avalamon bud ... Harki kardm bkhtr sait bud ... Omid varam chehreye badi az mn nmomne to zhntoon ... Faday hmton .. Killer sub

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید AmirKiller از ایشان تشکر کرده اند:

AS-SCORPION (01-03-2014),bardia (05-31-2014),chameleon mk9 (01-04-2014),mkliukang (01-05-2014),Shadow Priest (01-04-2014),Shaoolin (01-05-2014)

RICAROS آواتار ها Desmond Miles
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 7,198 بار در 3,368 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    3
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

Dwayne Johnnson رو تا وقتی که گل گدوت رو داری ولش کن
    بعد اینکه تو فست 6 ، مرد خیلی از جاستین لین که نویسندش بود بدم اومد و تو توییترم به فحش کشیدم که چرا کاراکتر جیسل رو کشتی !
    بعد از اون به قول معروف طرفدار پروپا قرصش شدیم ... یکی این یکی هم پول واکر هست که تازگیا هم که مرد و زنده شد !

به هر حال میخواستم بگم دویین جانسن برای این نقش خوب نیست ، گرین لنتر زیاد هیکلی نیست و راک هم زیادی هیکلیه برای این کاراکتر

در ضمن سجاد جان، راک الان در حال فیلم بازی کردن فست 7 هست که اواخرش هست
    تو فیسبوک وین دیزل گفته شده
    یه عکسی گذاشته که اثبات میکنه پول واکر زنده هست و در حال بازی کردن فیلمه و از اون طرفم نوشته که فیلم برداریش داره تموم میشه و از کاراکتر های زیر تشکر کرده . پول واکر (برایان اوکانر) ، دویین جانسن ( لوک هابز ) ، تایرس گیبسون (رومن پیرس) کریس بریجز "لوداکریس" (تج پارکر)، جیسون استاتهام ( یان شاو برادر اون شاو ) و لوکاس بلک ( شان باسول ) ، جوردانا برووستر (میا تورتو) ، میشل رودریگز (لتی اورتیز) ،

و نکته جالبش اینجاست در آخر اسم Michael Jai White رو آورد که بیشتر ما میشناسیمش که در فیلم های کامبت در نقش جکس حضور پیدا کرده بود
    در فیلم های MK:Rebirth
    MK:Legacy Season1
    MK: Legacy Season2

دوستان مطالبی که از من میبینید برای چندین سال پیش هست که بنده اون موقع پسری بیش نبودم ، شاید شخصیت الان با شخصیتی که اون موقعه داشتم خیلی فرق داشته باشه

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید RICAROS از ایشان تشکر کرده اند:

AmirKiller (01-04-2014),Ares (01-04-2014),bardia (05-31-2014),chameleon mk9 (01-04-2014),mkliukang (01-05-2014),Shadow Priest (01-04-2014)

علاقه مند به
    sub-zero
    نوشته های وبلاگ
    10
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط RiCaRoS [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

گرین لنتر زیاد هیکلی نیست و راک هم زیادی هیکلیه برای این کاراکتر
    این نکته کاملا صحیحه ! یه نفر باید میاوردن که هیکلش نسبط به The Rock کوچیک تر باشه! همین طور خودش (The Rock) توی صفحه ی تویترش اعلام کرده به احتمال زیاد ما باید در سری فیلم های دی سی منتظر دیدنش تو نقش گرین لنترن باشیم!

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید AmirKiller از ایشان تشکر کرده اند:

bardia (05-31-2014),chameleon mk9 (01-04-2014),RICAROS (01-04-2014),mkliukang (01-05-2014),Shadow Priest (01-04-2014),Shaoolin (01-05-2014)

The Great HEZAR آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 4,779 بار در 1,426 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    56
    حالت من
    Moteajeb
    تگ شده
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

اتفاقا گرین لنترن سیاه پوست هیکلیه
    البته راک برای این نقش خوب نبود
    کاپتان اتم براش بهتره! :->

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید The Great HEZAR از ایشان تشکر کرده اند:

bardia (05-31-2014),chameleon mk9 (01-04-2014),mkliukang (01-05-2014)

Nightwing آواتار ها کاربر سایت
    تشکر شده 756 بار در 200 ارسال
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

اولین شایعه گرین لنترن جان استووارت این بود دنزل واشینگتن بجاش بازی میکنه که بعد راک تو تویترش که منم دنبالش میکنم گفت دارم با دی سی همکاری میکنم خدایی دنزل واشینگتون برای این نقش خوبه اگر اخبارو دنبال کرده باشید همه از گل گدوت برای بازی در نقش واندر وومن شکایت کردن که خیلی هم تعجب اور نیست اصلا بهش نمیخوره
    بعد راک از کشتی کج بازنشسته شده کجای کارید
    بعد سریال جدیدش فصل 2 هیرو نیست یک سریال داره با شبکه اچ بی او میسازه
    بعد پول واکر مرده بنده خدا ولی فیلمبرداری فست 7 تکمیل شده و تاریخش از 2014 شده اپریل 2015
    To Infinity And Beyond

خداییم وقتی بینمون جدایی نیست

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Nightwing از ایشان تشکر کرده اند:

Amish (01-04-2014),bardia (05-31-2014),chameleon mk9 (01-04-2014),mkliukang (01-05-2014)

RICAROS آواتار ها Desmond Miles
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 7,198 بار در 3,368 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    3
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط Nightwing [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    همه از گل گدوت برای بازی در نقش واندر وومن شکایت کردن که خیلی هم تعجب اور نیست اصلا بهش نمیخوره بعد راک از کشتی کج بازنشسته شده کجای کارید بعد پول واکر مرده بنده خدا ولی فیلمبرداری فست 7 تکمیل شده و تاریخش از 2014 شده اپریل 2015
    1- گل گدوت خیلی هم خوبه ، کجا بهش نمیخوره احتمالا شما میخوای همون دختری بد غواره ای کع تو پرومو تریلرش بود رو بیاری !!
    2- راک بازنشسته نشده ، اطلاعات قلط نده، برو تو سایت اصلی WWE بعد قسمت Superstarts میبینی که تو لیست اصلی هست و تو Hall Of Fame ها نیست جدا از اون هم میدونیم که چندین ماه پیش هم چمپین هم بود
    3 - پول واکر تو 29 نوامر گفتن مرده و .... ولی حدود 20 دسامبر سایت نودیس اینفو شروع به تحقیق کرده که تونست دروغ بودن این حرف رو ثابت کنه و یه شبکه ی خبری معروف آمریکایی با دوست دختر پول ، مصاحبه کرد و اون قبول کرد که دروغ بوده و بعدا تو فیسبوک هم توسط دوستان نزدیکش فاش شد .....
    4 - فیلم برداریش یکم قبل تموم شد ، وین دیزل تو فیسبوکش اعلام کرد .... قبلا تاریخ اکرانش 2014 ایپریل بود که به دلیل همین مرگ دروغکی پول به تعویق انداختنش ...... ولی داستان خیلی فوق العاده ای داره ..... در یک طرف هم تونی جاا هست که اونم تو ام کی لگسی بود و من شنیدم که با دویین جانسن (هابز) و وین دیزل (دامنیک) ، دعوا میکنه توی یه جاش ... از یه طرف هم پدر جسی( جسی اون کاراکتر هست که تو فست 1 بود که توی فستیوال ماشینش رو از دست داد و فرار کرد و بعدا توسط اون یاکوزایی ها کشته شد) با جیسون استاهام (یان شاو) هم دست میشن و میخوان خانواده تورتو رو کلا نابود کنن

دوستان مطالبی که از من میبینید برای چندین سال پیش هست که بنده اون موقع پسری بیش نبودم ، شاید شخصیت الان با شخصیتی که اون موقعه داشتم خیلی فرق داشته باشه

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید RICAROS از ایشان تشکر کرده اند:

AmirKiller (01-04-2014),bardia (05-31-2014),mkliukang (01-05-2014)

(BATMAN) آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 321 بار در 128 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    چیزی که قطعی شده و من رو ناراحت میکنه و احتمالا هواداری سرسخت BATMAN اینه که لباس شوالیه سیاه به جای اینکه سیاه باشه خاکسریِ !
    از تصاویر زیر هم میشه درستی این مطلب رو تشخیص داد، با این حال امیدوارم سیاه باشه
    در کل این فیلم خوب یا بد، بتمن و سه گانه نولان در جایگاه خودش محفوظه

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید (BATMAN) از ایشان تشکر کرده اند:

AmirKiller (01-04-2014),bardia (05-31-2014),RICAROS (01-04-2014),mkliukang (01-05-2014)

علاقه مند به
    sub-zero
    نوشته های وبلاگ
    10
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

این اصلا برای ما طرفداران بتمن خوب نیست!
    بتمن از زمان کارش و همین طور اولین انیمیشنش هم با لباس سیاه بوده ! خودشون میگن شوالیه ی تاریکی (Dark) بعد شوالیه ی خاکستری دیگ معنی داره این وسط؟!
    این کار باعث میشه خیلی از طرفداران از دست برن!

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید AmirKiller از ایشان تشکر کرده اند:

(BATMAN) (01-04-2014),bardia (05-31-2014),Shaoolin (01-05-2014)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین