صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11

موضوع: مدی برای انتخاب لباس های بیشتر در Street Fighter X Tekken

1. مدی برای انتخاب لباس های بیشتر در Street Fighter X Tekken

DaniDante آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 456 بار در 144 ارسال
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوستان تا حالا شده از چندین لباس برای یک کارکتر خوشتون بیاد اما به دلیل محدودیت انتخاب 3 لباس مجبور به انتخاب از میان اونها بشید؟
    خب این مد خیلی کار جالبی براتون انجام میده که پیشنهاد میکنم حتما ازش استفاده کنید[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    این مد برای شما به جای انتخاب 3 لباس به شما امکان انتخاب 99 لباس رو میده یعنی دیگه لازم نیست لباستون رو به اسم های 01 تا 03 تغییر نام بدید بلک ه میتونید به صورت 04 و 05 تا 99 تغییر نام دهید.
    راستی قبلا برای استفاده بیشتر لباس یه فایل اجرایی مخصوص بود که باید از اون استفاده میکردید با این مد دیگه لازم نیست از اون استفاده کنید چون این خود همه جم ها و همه چیز حتی لباس ها که باید خریده بشن رو براتون آزاد میکنه.
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    برای کسانی که میخواهند GFWL هم باشه دانبود همین کافی
    برای کسانی که GFWL رو میخوان قطع کنن دانلودش کنن من خودم قطعش کردم راستی سیوتون میپره.
    طریقه استفاده:
    خوب بعد از ریختن فایل ها وارد بازی شوید به منو انتخاب کارکتر ها بروید همون طور که میدونید هر کارکتر علاوه بر لباس اصلی دو لباس فر عی که به نام swap و Alternate هست وجود داره برای انتخاب لباس 4 تا Alternate برید بعد یک دونه لباس به عقب باز گردید که یعنی میشه swap خوب این لباس 4 مشه اگر دوباره Alternate رو انتخاب کنید میشه لباس 5 و...
    یکم گیج کنندس اما یکم کار کنید کار باهاش دستتون میاد.

password: catspaw

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید DaniDante از ایشان تشکر کرده اند:

EMPEROR (04-28-2014),ERMACboggg (04-28-2014),RICAROS (04-28-2014),RedDragon (02-15-2015),Shadow Priest (04-28-2014),T A R O K H (04-28-2014)

Ielia آواتار ها کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوستان لباس که دانلود می کنید باید بعد از اکسترکت باید در این مسیر بریزید:
    در ضمن میتونید لباس های تمام کاراکترها رو از این سایت بگیرید:
    Street fighet x Tekken\resource\CMN\battle\chara

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12