صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: دانلود آپدیت 1.08 بازی Street Fighter X Tekken همراه لباس های بک پورت شده از Xbox 360 برای PC

1. دانلود آپدیت 1.08 بازی Street Fighter X Tekken همراه لباس های بک پورت شده از Xbox 360 برای PC

DaniDante آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 456 بار در 144 ارسال
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوستان عزیز بعد از قرار دادن مد های بازی تصمیم گرفتم لینک دانلود آپدیت بازی رو به صورت مستقیم براتون بزارم(دوستان یک وقت به اشتباه فکر نکنید خودم آپلود کردم اینو توی انجمن مد سازی بازی گیر آوردم)
    دانلود آپدیت 1.08 یا به عبارتی 2013:
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

طریقه نصب:
    فایل دانلود شده را استخراج کرده و بر روی setup.exe کلیک کنید منتظر بمانید تا بازی آپدیت شود.
    برای آزاد سازی شخصیت های DLC [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] و در محل نصب بازی در قسمت patch/CMN/boot/game بریزید.
    برای آزاد سازی همه ی لباس ها و جم ها و رنگ ها و ... [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] مراجعه کنید.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    دانلود لباس های بک پورت شده از xbox 360:
    خوب کپکام طبق معمول لباس ها رو برای نسخه کامپیتری عرضه نکرد به همین خاطر مدر ها دست به کار شدن و لباس های اضافی بازی رو از نسخه xbox 360 بازی برای کامپیتور پورت کردن.
    توجه:لباس 01 یعنی لباس اصلی هر کارکتر
    لباس 02 یعنی لباس اضافه دوم هر کارکتر که در بازی با نام swap است.
    لباس 03 لباس اضافی سوم هر کارکتر که در بازی با نام Alternate است.
    برای دانلود لباس های 01 نیاز به دانلود ندارند همچنین لباس 02 برای کارکتر هایی که جزء DLC نستند نیازی به دانلود نیست برای آن ها فقط 03 را دانلود کنید.
    برای کارکتر های DLC لباس های 02 و 03 را دانلود نمایید.
    علاوه بر این میتوانید از لباس های[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] هم استفاده کنید.
    توجه: 5 کارکتر Koro , Toro , Cole , Megaman , Packman برای کنسول ps3 میباشد و در این آپدیت موجود نیست اما به لطف مدر ها این کارکتر ها نیز برای کامپیتور پورت شده اند که میتوانید [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] نمایید.

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید DaniDante از ایشان تشکر کرده اند:

arshamis (02-28-2015),aryafar (02-05-2016),ᴀᴍɪʀ ɢʜ (08-09-2014),E R M A C (08-09-2014),EMPEROR (04-29-2014),RICAROS (08-09-2014),freedl (08-28-2014),Kombo Master (04-29-2014),Shadow Priest (08-09-2014),TheLoneGamer (09-14-2014)

DaniDante آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 456 بار در 144 ارسال
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اوه دوست عزیز من واقعا عذر میخوام متوجه نشده بودم لینک const.lua پاک شده و شما مشکلتون دقیقا همین یک فایل کم حجم هست بفرمایید این هم لینک جدید متاسفانه فایر درایو خیلی وقته از کار افتاده.
    اینو که گرفتید بریزید تو patch/CMN/boot/game دیگه بری تو بازی 12 تا شخصیت قفل نیست میتونی انتخابشون کنی.

No Rain No Gain

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید DaniDante از ایشان تشکر کرده اند:

arshamis (02-28-2015),Dark Noob (02-20-2015),HamedWS (02-22-2015),Rejected Emperor (02-22-2015)

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 8 بار در 4 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    قربانت. انشالله خدا بهتان اجر بدهد.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید MK 23 از ایشان تشکر کرده اند:

DaniDante (02-21-2015),General KOMBATENT (02-21-2015),HamedWS (02-22-2015)

NAVID-NOOB آواتار ها کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    آقای dani dante فایل لباس ها رو که دانلود کردیم باید چکار کنیم.

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام...من لباس سه رو کپی میکنم تو فایل ولی نمیارتشون...تو بازی نمیشناستشون انگار ..چیکار کنم راهنماییم کنید

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اقا سلام من هرکاری میکنم 12 شخصیت باز نمیشن
    اول کپی کردم نشد بعد رفتم تو پوشه و بدون کپی dlc_b رو به default تغییر دادن ولی بازم نیومد.چیکار کنم؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12