نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: # قوانین برخورد با کاربران خاطی و اسپمر ( حتمی مطالعه شود )

1. # قوانین برخورد با کاربران خاطی و اسپمر ( حتمی مطالعه شود )

Kung Lao آواتار ها مدیر کل
    علاقه مند به
    kung-lao
    تشکر شده 7,382 بار در 1,442 ارسال
    حالت من
    Azkhodrazi
    تگ شده
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با سلام خدمت کاربران عزیز

مدت زیادی بود میخاستم این موضوع رو بزنم ، اما هر سری به دلایلی یادم میرفت که این سری با اینکه امروز خیلی شلوغم موضوع رو میزنم چون ممکنه یادم بره :دی

مدت زیادی هست که ناظر ها با کاربران خاطی مواجه میشن و به میل شخصی براش قضاوت میکنن ، یکیو یک سال بن میکنن یکیو دائم یکیو یک ساعت .

لازم به ذکره که همین مورد باعث افت سایت میشه و روی سایت تاثیر منفی داره امروز قوانین برای بن کردن افراد ذکر میکنم تا دیگه این مشکلات نباشه .

مثلا یکی توی سایت عضو میشه ، یک تاپیک میزنه ، داداشش هم عضو سایت میشه و از تاپیکش تشکر میکنه بالافاصله جفتشون رو بن میکنیم و هردوی

اون ها از سایت زده میشن و به سایت نمیان ! پس این میشه یک مورد که برای سایت ضرر ایجاد کرده ، با نگاه به تاریخ کاربرای زیادی رو اینطوری از دست دادیم

ناظرین عزیز دقت کنید که طبق جدول زیر باید با کاربران خاطی برخورد بشه

تکرار خطا بار اول بار دوم بار سوم بیش از 3
    بازه زمانی یک روز بن دو روز بن سه روز بن یک هفته بن

توی جدول بالا ، موردی به اسم بن دائم نداریم ، وقتی کسی چهارمین بار یا پنجمین بار تکرارش هم بود ، به مدت یک هفته باید بن میشه .

لازم به ذکره ناظری که از قانون بالا پیروی نکنه خودش خلاف قوانین عمل کرده و شامل موارد بالا میشه و بار اول یک روز بار دوم دو روز بن میشه .

~>Contact Us<~
    Steam ~> AmirCoder [PLX AMIR]a
    Yahoo ~> Aier [at] yahoo [dot] com
    FB ~> FaceBook.com/General.AmiR
    Zone-HC ~> GENERALL.AMIR

2. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید Kung Lao از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

ArashNew (05-18-2014),Ares (05-18-2014),aryafar (02-05-2016),AS-SCORPION (05-18-2014),ᴀᴍɪʀ ɢʜ (05-18-2014),Bi-Han (05-19-2014),cyrax0011 (08-17-2014),DaniDante (05-18-2014),E R M A C (05-19-2014),ERMACboggg (05-18-2014),RICAROS (05-18-2014),JUST NOOB SAIBOOT (05-19-2014),Maximo (03-01-2015),MKXsubzero (07-26-2017),NOOB_ALI (01-08-2015),Princess Kitana (05-19-2014),Rejected Emperor (05-19-2014),Shadow Priest (06-17-2014),SUB-SOROUSH (06-01-2015),Thunder boy (05-18-2014)

AmirKiller آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 5,547 بار در 1,399 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    10
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

من فقط درخواستم اینه وظایف مدیر فنی رو برای مدیر فنی حال حاظر انجمن بازگو کنی فقط همین
    به این علت که ایشون همش داره لطف میکنه وظایف مارو انجام میده و بد نامیش برای ما میمونه
    Khily Rozam inja separy shud ... Bax hich vght az ydm nmirid ... Chn sal inja kar krdim ... Maye eftkhrm bud bhton rfght krdm .... Karay ham k kardam shayad chn mahe aval bkhter rank bud ama khoob mahm avalamon bud ... Harki kardm bkhtr sait bud ... Omid varam chehreye badi az mn nmomne to zhntoon ... Faday hmton .. Killer sub

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید AmirKiller از ایشان تشکر کرده است:

cyrax0011 (08-17-2014)

علاقه مند به
    kung-lao
    حالت من
    Azkhodrazi
    تگ شده
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    امیر کیلر جان برای بار چندمه دارم بهت اخطار میدم ؟ یک روحیه جنگ طلبی ، ناسازگاری ، دشمن طلبی و دعوا طلبی و بی احترامی شدیدی در شما نهفته هست

که نمیدونم چرا هیچ کاری براش نمیکنی شماره به شماره به خاطر همین رفتارت با تک تک کاربرای سایت بحث میکنی باهاشون کل کل و دعوا میکنی که هرروز

یکی بمن میگه سایت یا جای امیر کیلر هست یا جای اون ، شمارو بن کنم تا تو بیای . چرا باید همچین رفتاری با سایر مدیران داشته باشی ؟

از وقتی یادمه داری با کسایی که رنک دارن بحث میکنی و باهاشون ناسازگاری داری از آریس بگیر بیا تا همین ریکاروس و خودم .دانیال ریکاروس ، مدیر فنی هست و جای مدیر کله

اسپم دیده پاک کرده که همین بی توجهی شما رو میرسونه .دانیال درگیر امتحاناته و کم میاد سایت ، چطور در چند دقیقه ای که اومده سایت اسپم دیده

و این اسپم رو شما زودتر ندیده بودی. نگو درگیر درس و زندگی هستی که آپتایم یاهوی دیروز شما 11 ساعت بوده . بیش تر از چهار برابر آپتایم یاهو دانیال

انقدر باعث ناراحتیش شدی که طرف خودش ، رنک خودش رو گرفته و از انجمن رفته تا با شما روبرو نشه کاری که آریس و سایرین هم از خداشونه انجام بدن

و من با زور نگهشون داشتم. توی قوانین ذکر شده ، کسی غیر ناظر اسپم دید پاک میکنه و این چیز عجیبی نیست و توی تمامی فروم ها انجام میشه

حالا اون یکم به شما کمک کرده مگه چی شده ؟ چون یکی بهت کمک کرده باید باهاش به بحثو مجادله بپردازی ؟ من خودم از دانیال خاطره خوشی ندارمو ازش دلخورم

، اما به هیچ وجه احساسات شخصیم رو وارد مسائل کاری نمیکنم دانیال یک کاربر پرتلاش و پرزحمت بوده که همیشه برای سایت زحمت کشیده

من برای مسائل شخصی باهاش دعوا کنم که چی بشه ؟ تبدیل پورتال سایت به وردپرس و طراحی قالب جدید و سایر کار هایی که بدون چشم داشت کرد و داره میکنه کار کمی نیست

هنوزم هرجا توی وردپرس هرجا به مشکل میخورم ازش سوال میکنم و ایشون راهنمایی میکنه . درسته به خاطر بکاپ نگرفتن از انجمن قبل از ارتقا باعث شد

خسارت زیادی به انجمن وارد بشه اما این به معنی بد بودنش نمیشه میخاست یه ثوابی بکنه کباب شد ، نباید به خاطر این مورد بازخواستش کنیم ، چون بازخواست کردن

هم دیگه فایده ای نداره نه فروم برمیگرده به جلو نه هیچی ، فقط باعث میشه یک سری پیمان ها گسسته بشن و یک سری کینه پرورده بشه. به قدیم نگاه کن

به خاطر این اخلاق و برخوردت تک تک داری دوستات رو از دست میدی آدما میرن اما چیزی که ازشون میمونه یاد و خاطره ای هست که ازشون توی ذهن مردمه .

امیدوارم شاهد اصلاح شدن این اخلاقت توی این فروم باشیم ، خیلیا توی این فروم در هر زمینه ای رشد کردن امیدوارم شما هم جزو اونا باشی .

تاپیک بسته میشه .

ویرایش توسط Kung Lao : 05-19-2014 در ساعت 01:27 PM

~>Contact Us<~
    Zone-HC ~> GENERALL.AMIR

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Kung Lao از ایشان تشکر کرده اند:

cyrax0011 (08-17-2014),E R M A C (05-19-2014),EMPEROR (05-19-2014),RICAROS (05-19-2014),Maximo (03-01-2015),Rejected Emperor (05-19-2014),scorpion123 (08-20-2014),SUB-SOROUSH (06-01-2015)

AmirKiller آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 5,547 بار در 1,399 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    10
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط Kung Lao [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    امیر کیلر جان برای بار چندمه دارم بهت اخطار میدم ؟ یک روحیه جنگ طلبی ، ناسازگاری ، دشمن طلبی و دعوا طلبی و بی احترامی شدیدی در شما نهفته هست

که نمیدونم چرا هیچ کاری براش نمیکنی شماره به شماره به خاطر همین رفتارت با تک تک کاربرای سایت بحث میکنی باهاشون کل کل و دعوا میکنی که هرروز

یکی بمن میگه سایت یا جای امیر کیلر هست یا جای اون ، شمارو بن کنم تا تو بیای . چرا باید همچین رفتاری با سایر مدیران داشته باشی ؟

از وقتی یادمه داری با کسایی که رنک دارن بحث میکنی و باهاشون ناسازگاری داری از آریس بگیر بیا تا همین ریکاروس و خودم دانیال ریکاروس ، مدیر فنی هست و جای مدیر کله

اسپم دیده پاک کرده که همین بی توجهی شما رو میرسونه دانیال درگیر امتحاناته و کم میاد سایت ، چطور در چند دقیقه ای که اومده سایت اسپم دیده

و این اسپم رو شما زودتر ندیده بودی نگو درگیر درس و زندگی هستی که آپتایم یاهوی دیروز شما 11 ساعت بوده . بیش تر از چهار برابر آپتایم یاهو دانیال

انقدر باعث ناراحتیش شدی که طرف خودش ، رنک خودش رو گرفته و از انجمن رفته تا با شما روبرو نشه کاری که آریس و سایرین هم از خداشونه انجام بدن

و من با زور نگهشون داشتم توی قوانین ذکر شده ، کسی غیر ناظر اسپم دید پاک میکنه و این چیز عجیبی نیست و توی تمامی فروم ها انجام میشه

حالا اون یکم به شما کمک کرده مگه چی شده ؟ چون یکی بهت کمک کرده باید باهاش به بحثو مجادله بپردازی ؟ من خودم از دانیال خاطره خوشی ندارمو ازش دلخورم

، اما به هیچ وجه احساسات شخصیم رو وارد مسائل کاری نمیکنم دانیال یک کاربر پرتلاش و پرزحمت بوده که برای سایت زحمت کشیده

من برای مسائل شخصی باهاش دعوا کنم که چی بشه ؟ تبدیل پورتال سایت به وردبپرس و طراحی قالب جدید و سایر کار هایی که بدون چشم داشت کرد و داره میکنه

کار کمی نیست هنوزم هرجا توی وردپرس هرجا به مشکل میخورم ازش سوال میکنم و ایشون راهنمایی میکنه . درسته به خاطر بکاپ نگرفتن از انجمن قبل از ارتقا باعث شد

خسارت زیادی به انجمن وارد بشه اما این به معنی بد بودنش نمیشه میخاست یه ثوابی بکنه کباب شد ، نباید به خاطر این مورد بازخواستش کنیم ، چون بازخواست کردن

هم دیگه فایده ای نداره نه فروم برمیگرده به جلو نه هیچی ، فقط باعث میشه یک سری پیمان ها گسسته بشن و یک سری کینه پرورده بشه به قدیم نگاه کن

به خاطر این اخلاق و برخوردت تک تک داری دوستات رو از دست میدی آدما میرن اما چیزی که ازشون میمونه یاد و خاطره ای هست که ازشون توی ذهن مردمه .

امیدوارم شاهد اصلاح شدن این اخلاقت توی این فروم باشیم ، خیلیا توی این فروم در هر زمینه ای رشد کردن امیدوارم شما هم جزو اونا باشی .

تاپیک بسته میشه .

باتشکر از رک بودنت
    من از رانک فعلی ام استئفا میدم تا وقتی اصلاح بشم

Khily Rozam inja separy shud ... Bax hich vght az ydm nmirid ... Chn sal inja kar krdim ... Maye eftkhrm bud bhton rfght krdm .... Karay ham k kardam shayad chn mahe aval bkhter rank bud ama khoob mahm avalamon bud ... Harki kardm bkhtr sait bud ... Omid varam chehreye badi az mn nmomne to zhntoon ... Faday hmton .. Killer sub

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید AmirKiller از ایشان تشکر کرده اند:

RICAROS (05-19-2014),JUST NOOB SAIBOOT (05-19-2014),SUB-SOROUSH (06-01-2015),T A R O K H (05-19-2014)

علاقه مند به
    kung-lao
    حالت من
    Azkhodrazi
    تگ شده
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط AmirKiller [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    باتشکر از رک بودنت
    من از رانک فعلی ام استئفا میدم تا وقتی اصلاح بشم

اشکالی نداره ، ما همه خواستار پیشرفت اعضای سایت هستیم ...

منتظریم اصلاح بشیو به رنکت برگردی ...

هرچند هر دفعه میگی قراره تغییرکنی ، اما طبق قرآن : لَا تَبْدِیلَ لِخَلْقِ اللَّهِ

موفق باشید

ویرایش توسط Kung Lao : 05-19-2014 در ساعت 10:08 AM

~>Contact Us<~
    Zone-HC ~> GENERALL.AMIR

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Kung Lao از ایشان تشکر کرده اند:

AS-SCORPION (05-19-2014),Bi-Han (05-19-2014),cyrax0011 (08-17-2014),E R M A C (05-19-2014),RICAROS (05-19-2014),Maximo (03-01-2015),Princess Kitana (05-19-2014),T A R O K H (05-19-2014)