صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 45678
نمایش نتایج: از 71 به 75 از 75

موضوع: مرجع آموزش های مد سازی mk9 (قابل دانلود)

1. مرجع آموزش های مد سازی mk9 (قابل دانلود)

Kombo Master آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 1,341 بار در 131 ارسال
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

بسم الله الرّحمن الرّحیم

همه ی آموزش ها قابل دانلود هستند حالا یا به صورت فیلم یا پی دی اف یا هر چی که بشه
    لطفاً خرابی لینک ها را گزارش دهید تا تصحیح شوند.
    پسورد: [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

اگه کسی در خواستی داشت اینجا پست نده... به خودم یا دوستان مدر دیگه پیغام بده...
    اگر مشکلی توی آموزش ها داشتین همین جا می تونید پست بذارید.
    برنامه های مورد نیاز را می توانید از [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] دریافت یا از همین تاپیک دانلود نمایید.

کپی برداری از این مطالب تنها با ذکر منبع ([فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]) مجاز است.

آموزش های ساخته شده توسط دوست عزیز KOMBATENT

آموزش اول

آموزش تغییر رنگ خون

لینک دانلود آموزش (به صورت پی دی اف): [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

ابزار مورد نیاز این آموزش:

................[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] اختیاری
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] <- یا -> [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

=====================================

آموزش دوم

آموزش ساخت کاراکتر دی ال سی

لینک دانلود آموزش (به صورت پی دی اف): [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

=====================================| |=====================================

آموزش های ساخته شده یا ترجمه شده توسط بنده

آموزش اول

آموزش تغییر رنگ لباس کاراکتر ها، استیج ها و...
    لینک دانلود فیلم آموزشی: [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

آموزش دوم

آموزش استفاده از برنامه ی دی ال سی منیجر (MKKE DLC MAN)
    آموزش ساخت کاستوم دی ال سی برای کاراکتر های کلاسیک
    آموزش ساخت کاستوم دی ال سی
    آموزش تغییر فایل Coalesced

این آموزش ها را به صورت پی دی اف از [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] دریافت نمایید.

آموزش سوم

آموزش شناساندن مد ساخته شده به بازی

دانلود برنامه های مورد نیاز برای آموزش های بنده

برنامه های مورد نیاز برای فیلم آموزشی (آموزش اول)

xxx Extractor.
    DDS InjectorV1.4
    xxx Decompressor.
    Umodel or Umodel_GUI
    (DDS Plug-in (for Photoshop

لینک دانلود این برنامه ها:
    حجم: 852 KB

برنامه های مورد نیاز برای آموزش های پی دی اف (آموزش های دوم و سوم)

MK9 Tools
    (مورد نیاز برای تغییر Coalesced)
    ساخته ی Haoose
    لینک دانلود: [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

MKKE DLC MAN
    (مورد نیاز برای نصب و پاک کردن دی ال سی ها)
    ساخته ی HowardC
    لینک دانلود: [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

MKKE Generic Renamer
    (مورد نیاز برای ساخت دی ال سی)
    ساخته ی HowardC & Gniarf

امیدوارم مفید واقع بشه.

ویرایش توسط Kombo Master : 08-31-2014 در ساعت 01:28 PM

پسورد فایل های آپ شده: www.mkcenter.ir

مرجع آموزش های مد سازی mk9
    مدهای NPC کامبت 9

2. 33 کاربر به خاطر ارسال مفید Kombo Master از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

AmiR 120 (07-12-2014),AmiRDarkness (03-23-2015),Angry bird (08-10-2014),Ares (07-08-2014),ᴀᴍɪʀ ɢʜ (07-09-2014),Bi-Han (07-08-2014),DARK GAIA (12-17-2015),dejavu (07-09-2015),DFSHINNOK7 (07-09-2014),E R M A C (07-08-2014),EMPEROR (07-09-2014),ERMACboggg (07-09-2014),RICAROS (07-08-2014),Fantom Ninja (01-09-2015),frozen (05-23-2016),Javad20 (07-20-2014),javadali2626 (03-28-2015),JUST NOOB SAIBOOT (07-09-2014),KOMBATENT (07-14-2014),mahyar.A (07-01-2015),Mashan82 (09-12-2016),mr.ariani (02-04-2016),NOOiOON (08-22-2014),Raiden_TunderGod (07-09-2014),Rejected Emperor (07-09-2014),scorpion123 (07-14-2014),Shadow Priest (07-09-2014),Shirai Ryu Warrior (02-19-2016),staibod (03-31-2016),SUB-SOROUSH (05-24-2015),The JokeR (03-04-2015),The Undertaker (07-09-2014),هومن اسدی (09-15-2014)

KOMBATENT آواتار ها دادایه اصلی
    علاقه مند به
    frost
    تشکر شده 1,947 بار در 560 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت کابران فهیم ام کی سنتر
    داشتم تو پیکو فایل دور میزدم دیدم آموزش ویدیوی ساخت دی ال سی برای مورتال کمبت 9 رو هم ساختم ! (یکی از دوستان درخواستش رو داده بود براش ساختم)
    اما نگذاشتم اینجا حالا که دیدمش به خودم گفتم بذارم شاید به درد کسی خورد !
    چون خیلی آموزش ساکتیه زیاد جامع نیست و فکر کنم اون پی دی افی که بالا گذاشتم بیشتر به کارتون بیاد (اون جدیدتره) ولی حالا اینم قرار میدم !
    لینک دانلود آموزش : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    لینک دانلود نرم افزار : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    رمز هم که کاملاً مشخصه : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    همین !
    موفق باشید
    خدانگهدار

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید KOMBATENT از ایشان تشکر کرده اند:

King Of Hell (08-04-2016),mahyar.A (08-04-2016),RedDragon (08-04-2016)

AmiR 120 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    تشکر شده 901 بار در 337 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط general kombatent [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت کابران فهیم ام کی سنتر
    داشتم تو پیکو فایل دور میزدم دیدم آموزش ویدیوی ساخت دی ال سی برای مورتال کمبت 9 رو هم ساختم ! (یکی از دوستان درخواستش رو داده بود براش ساختم)
    اما نگذاشتم اینجا حالا که دیدمش به خودم گفتم بذارم شاید به درد کسی خورد !
    چون خیلی آموزش ساکتیه زیاد جامع نیست و فکر کنم اون پی دی افی که بالا گذاشتم بیشتر به کارتون بیاد (اون جدیدتره) ولی حالا اینم قرار میدم !
    لینک دانلود آموزش : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    لینک دانلود نرم افزار : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    رمز هم که کاملاً مشخصه : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    همین !
    موفق باشید
    خدانگهدار
    گذاشتی

نوشته اصلی توسط [url="http://forum.mkcenter.ir/member.php?u=7302"
    kombo master[/url];65826]
    آموزش های ساخته شده توسط دوست عزیز kombatent

آموزش اول

آموزش تغییر رنگ خون

................[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] اختیاری
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] <- یا -> [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

آموزش دوم

ولی لینکا

لینکا نات فاوند میده

االبته تو پست ۱
    سلام

KOMBATENT آواتار ها دادایه اصلی
    علاقه مند به
    frost
    تشکر شده 1,947 بار در 560 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط amir 120 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    گذاشتی

[/color][/size]

ولی لینکا

لینکا نات فاوند میده

االبته تو پست ۱
    لینکا مشکلی ندارند خودم به تازگی دانلودشون کردم
    ضمناً اون آموزشی که گذاشتم pdf بوده ذکر هم کردم !
    این ویدیویی هست !

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید KOMBATENT از ایشان تشکر کرده است:

AmiR 120 (08-05-2016)

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام من مود دی ال سی میسازم همچیش درسته میخوای انتخابش کنی ارور میده از بازی میپره بیرون چی کار کنم

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Ali reza9876 از ایشان تشکر کرده است:

.shayan. (06-06-2019)

.shayan. آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    reiko
    تشکر شده 43 بار در 31 ارسال
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بقول عیرضا می پره بیرون اگه میتونی راه حل بگو نمیتونی هم بگو تا بهت بگم (خودمم نفهمیدم)

we're

brotherhood of shadow
    nobody can defeat us
    Even edboon

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 45678