نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نکات جالب و شنیدنی در باره ی mkx

1. نکات جالب و شنیدنی در باره ی mkx

slash آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sektor
    تشکر شده 1,231 بار در 356 ارسال
    حالت من
    Shokeh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    درود.اینج فقط همین یکی رو کم داشت که گفتم ایجادش کنم.یعنی نکات جالب!!!!از این به بعد هر نکته ای که خنده دار یا جالب و شنیدنی در مورد MKX داشتین اینجا بفرستید.
    اول خودم می ذارمش.دوستان به این توجه کرده بودین که کارکتر کوتل کاهان از Ogre ی Tekken بر گرفته شده.و حتی حرکاتش هم شبیه اونه.ولی طرح روی بدنش از یکی از سربازای تو بازی God Of War تقلید شده.

این روزا دیگه همه ازدواج می کنن توی کامبت.خانم D'Vorah که هنوز نیومده داره با درامین ازدواج می کنه.احتمالا بچشون سوسکی.ملخی,یه حشره ای در میاد.

خب دوستان نوبت شماست اگه نکته ی جالب و خنده دار و شنیدنی دارید بزارید تا استفاده کنیم.MKCenter.IrMKCenter.IrMKCenter.IrMKCenter .IrMKCenter.IrMKCenter.Ir

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید slash از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (07-19-2014),haghy (02-15-2018),Holy Ninja (07-19-2014),Rejected Emperor (07-19-2014),Shadow Priest (07-19-2014)

Shadow Priest آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 5,120 بار در 966 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    10
    تگ شده
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

البته مورد دومی که گفتید کاملا شایعه است , چرا که حضور Drahmin توسط Ed Boon رد شده

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Shadow Priest از ایشان تشکر کرده است:

Holy Ninja (07-19-2014)

slash آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sektor
    تشکر شده 1,231 بار در 356 ارسال
    حالت من
    Shokeh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط =LiLiTH= [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    البته مورد دومی که گفتید کاملا شایعه است , چرا که حضور Drahmin توسط Ed Boon رد شده
    شادو جان این دومی جک بود......مرد مگسی داشتیم!!!!زن مگسی هم پیدا شد.تو کامبت بعدی بچشون یه حشره اس.MKCenter.IrMKCenter.IrMKCenter.IrMKCenter.IrM KCenter.IrMKCenter.IrMKCenter.Ir

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید slash از ایشان تشکر کرده است:

Javad20 (07-20-2014)

I.MJP آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    catwoman
    تشکر شده 186 بار در 61 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    حالا اگه اسپم و بالا بردن دوباره پست های قدیمی حساب نشه (ببخشید البته) این چندتا نکات کوچیک MkX شاید براتون جالب باشه:

1. کنشی در استیج جنگل مرده همون جایی که جانی کیج اسموک و جکس رو شکست داد، نایت وولف رو شکست میده اما صحنه این مبارزه از استوری پاک شد.

2. قرار بود فوجین در استیج ندررلم به کمک جکس، سارینا و کنشی بیاید اما این حضور اتفاق نیفتاد.

3. در ابتدا قرار بود شخصیت کای در بازی حضور یابد اما بو رای چو جایگزین وی شد.

4.سن کسی کیج و جکی بریگز در کمیک از تاکیدا بیشتر است اما در استوری بازی هم سن و شاید کوچکتر به نظر می رسند.

5. فضای بازی به نسب مورتال کمبت 9 بسیار تاریک تر شده است.

6. قرار بود اسکارلت در استوری بازی حضوری کوتاه داشته باشد اما این اتفاق لغو شد.

7. طبق گفته یکی از کارکنان اسبق استودیو ندررلم، در ابتدای ساخت بازی ..یرا و جارک در استوری حضور داشتند اما همان ابتدا این دو شخصیت حذف شدند.

8. نیتارا در کنار سوهائو و دراهمین کاراکترهایی هستند که اد بون سازنده بازیهای کمبت از آن ها متنفر است و در پاسخ به درخواست هواداران برای حضور نیتارا در این بازی قاطعانه پاسخ رد داد( اون دو نفر دیگه رو هم تو کمیک ها کشت پس نیتارا نمیشه آینده خوشی براش تصور کرد)

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (02-20-2018),Dark Noob (02-15-2018),scorsub (02-16-2018)