صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23

موضوع: معرفی خدایان مورتال کامبت

1. معرفی خدایان مورتال کامبت

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,329 بار در 2,873 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    در این تاپیک به بررسی تمامی خدایان اصلی و فرعی مورتال کامبت که در این تاریخچه حضور داشتند بررسی خواهد شد.....
    مسئول این تاپیک من و Slash می باشیم. پس لطفا پستی ارسال نکنید و اگر نظری دارید اعلام کنید.......

این تاپیک به خاطر زحمات فراوان استاد یوسف (Prince Assassin) زدم تا بتونم گوشه ای زحماتشو در این سایت جبران کنم.......

نفر اول خدای خدایان لرد شیناک

این پست بزودی کامل می شود.........
    پس لطفا منتظر بمانید............

ویرایش توسط Holy Ninja : 09-14-2014 در ساعت 07:10 PM

I AM Kahn Of Outworld. vacate my throne . or i'll soak these sands with your blood

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

aryan00 (03-14-2015),Bi-Han (09-06-2014),E R M A C (09-25-2014),EMPEROR (09-10-2014),KOMBATENT (09-06-2014),Kombo Master (09-06-2014),Kung Lao (09-14-2014),Legend Of Darkness (04-25-2015),Rejected Emperor (09-06-2014),Shirai Ryu Warrior (08-14-2015),slash (09-14-2014),Sub-100 (09-06-2014),SUB-SOROUSH (05-05-2015),Thunder boy (04-25-2015)

Shadow Priest آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 5,126 بار در 966 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    10
    تگ شده
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط Omid-Scorpion
    تو یکی از آخرین مصاحبه هاش اعلام کرد کوتال کان یک نوع فرمانروای مایایی هست که پسر شائوکاهانه خب خود این سایتم زد که تیترشو
    در این سایت هیچ وقت گفته نشده که Kotal پسر Shao هست
    و خود Ed Boon هم در اکثر مصاحبه هاش گفته که نسبتی بینشون نیست
    لازمه برید تو بخش MKX و ترجمه مصاحبه ها رو بخونید

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Shadow Priest از ایشان تشکر کرده اند:

Bi-Han (09-14-2014),Kombo Master (09-15-2014),Kung Lao (09-14-2014),Paria1392 (09-14-2014)

scorpion123 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 2,909 بار در 890 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    4
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط slash
    ریدن : خدای رعد و برق
    (قسمت دوم)

پس از این ماجرا ، ریدن به سمت جسد شاگرد خود یعنی لیوکنگ رفت و با در آوردن بدن او از داخل قبر ، ریدن آن بدن را به معبد جادوگران باستانی به نام << هوآن >> برد که قرن ها پیش نابود شده بود.
    ریدن با به کار گذاشتن طلسم های قدرتمند بر بدن لیوکنگ که می توانست با استفاده از آن قدرت ها بدن مرده را کنترل کند و با استفاده از قدرت رعد و برقش توانست شاگرد سابقش را بار دیگر زنده کند.

جسد لیوکنگ که مجددا زنده شده بود کاملا در اراده ریدن می چرخید و به او مأموریتی داد تا آنهایی که برای نابودی و کشتن افراد زمینی به زمین حمله کرده بود فرستاد.
    این کار ریدن ، شیناک را جلب خودش کرد و به ریدن پیشنهاد اتحاد با یکدیگر را داد. پیشنهادی که اگر ریدن به کمک شیناک می رفت در عوض شیناک نیز قلمروی زمین را از حمله مهاجمان محافظت می کرد.
    ریدن که می دانست شیناک بیخودی پیشنهاد به کسی نمی دهد با درخواست شیناک موافقت کرد تا با این کار از نقشه های شیناک آگاه شود.
    این اتفاق بزرگ که شیناک درخواست همکاری داده بود در واقع همان حمله به برج بزرگی بود که آرگوس و دلیا درست کرده بودند. ، ریدن نیز با فهمیدن این موضوع با تمامی افراد خود به جنگ با یاران و افراد شیناک رفت ،

یک جنگ تمام عیار و خونین که حاصل آن کشته شدن تمامی افراد ریدن و شیناک شد ، در این جنگ فقط سه نفر زنده ماندند و آن هم ریدن ، شائوکاهان و شیناک بودند ،

اما شیناک توسط خدایان ارشد زندانی شد

و فقط ریدن و شائوکاهان مانده بودند ، اما ریدن نتوانست جلوی قدرت طلبی شائوکاهان را بگیرد و شائوکاهان با کشتن بلیز توانست قدرت کامل او را تصاحب کند .

شائوکاهان که دید ریدن ضعیف و خسته شده سعی در کشتن او داشت اما ریدن با کمک خدایان ارشد قدرتی دوباره گرفت و روی پاهای خود ایستاد.

خدایان ارشد هم که دیدند شائوکاهان تمامی قوانین مسابقات تورنمنت ها را زیرپا گذاشته ، قدرت خود را در بدن ریدن قرار دادند تا اینکه ریدن توانست شائوکاهان را شکست دهد و او را از بین ببرد.

اما این پایان کار نبود و به نظر می رسید که شیناک در حال آزاد سازی از بند خدایان ارشده.
    شیناک بزودی آزاد خواهد شد و با همکاری جادوگر خود به جنگ با قلمروی زمین خواهد رفت ،

اما این وسط یک نفر دیگر هم پا این جنگ گذاشته و آن هم پسر شائوکاهان یعنی << کوتال کاهان>> می باشد ، کوتال کاهان نیز قدرتی فراتر از قدرت پدرش دارد و هنوز مشخص نیست که آیا با پدربزرگش ( شیناک) برای تصرف زمین همکاری خواهد کرد یا خود به تنهایی به جنگ با ریدن و افرادش در قلمروی زمین خواهد رفت!!!!

باید تا تشکیل تورنمنت دهم صبر کرد و دید که چه سرنوشتی در انتظار قلمروی زمین خواهد بود.
    دادا ناراحت نشیا ولی اینا رو از خودت در آوردی؟
    1- می شه بگی دقیقا کی شیناک به ریدن پیشنهاد همکاری داد؟
    2- تو جنگ آرماگدون شیناک هم کشته می شه.(در حقیقت بدل شیناک کشته می شه و تا آخر استوری مد Mk9 هم خبری ازش نمیاد.
    3-بعد از این که شائو کان در تورنومنت آرماگدون ریدن رو شکست می ده این اتفاقا که می گی نمی افته.زمان به گذشته بر می گرده.در حقیقت در زمان قبل تر قبل از مورتال کمبت آرماگدون و حتی دسپشن و ددلی آلیانس و Mk4 این دو نفر با هم رو به رو می شن و ریدن از قدرت خدایان ارشد استفاده می کنه.
    4-کوتول کان پسر شئوکان نیست...
    ای یار ناسامان من، از من چرا رنجیده ای؟
    وی درد و ای درمان من، از من چرا رنجیده ای؟
    ای سرو خوش بالای، من ای دلبر رعنای من
    لعل لبت حلوای من ،از من چرا رنجیدهای؟
    بنگر ز هجرت چون شدم، سرگشته چون گردون شدم
    وز ناوکت پرخون شدم ،از من چرا رنجیده ای؟
    گر من بمیرم در غمت ،خونم بتا در گردنت
    فردا بگیرد دامنت ،از من چرا رنجیده ای؟

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید scorpion123 از ایشان تشکر کرده است:

The Great HEZAR (09-16-2014)

slash آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sektor
    تشکر شده 1,234 بار در 356 ارسال
    حالت من
    Shokeh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Shadow Priest
    در این سایت هیچ وقت گفته نشده که Kotal پسر Shao هست
    و خود Ed Boon هم در اکثر مصاحبه هاش گفته که نسبتی بینشون نیست
    لازمه برید تو بخش MKX و ترجمه مصاحبه ها رو بخونید
    کوتال اگه حتی پسر شائو نباشه.از نیمه دوم اسمش میشه فهمید که ربطی به شائوکاهان داره.حالا می تونه نژاد کاهان باشه یا یه چیزی تو این مایه ها.زیاد عجله نکنید در آینده خواهی فهمید.البته ممکنه ریکو هم نباشه چون کوتال هست.ریکو تو آرماگدون بازوی راست شائوکاهان شناخته شده بود.با این اوصاف حضور کوتال باعث عدم حضور ریکو میشه.‏‎

The Great HEZAR آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 4,785 بار در 1,427 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    56
    حالت من
    Moteajeb
    تگ شده
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط slash
    کوتال اگه حتی پسر شائو نباشه.از نیمه دوم اسمش میشه فهمید که ربطی به شائوکاهان داره.حالا می تونه نژاد کاهان باشه یا یه چیزی تو این مایه ها.زیاد عجله نکنید در آینده خواهی فهمید.البته ممکنه ریکو هم نباشه چون کوتال هست.ریکو تو آرماگدون بازوی راست شائوکاهان شناخته شده بود.با این اوصاف حضور کوتال باعث عدم حضور ریکو میشه.‏‎
    خود ادبون گفته هیچ ربطی به هم ندارن
    kahn فقط یک لقبه مثل چنگیز خان
    با تشکر

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید The Great HEZAR از ایشان تشکر کرده اند:

KOMBATENT (09-16-2014),Shadow Priest (09-16-2014)

علاقه مند به
    scorpion
    نوشته های وبلاگ
    4
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یه لقب برای حاکم آوتورلد...

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید scorpion123 از ایشان تشکر کرده اند:

Bi-Han (09-16-2014),Shadow Priest (09-16-2014)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خدای باد : فوجین

فوجین ، خدای باد ، یکی از برترین و قدرتمند ترین خدا در بین سایر خدایان می باشد. او نیز همانند ریدن از برگرفته از آیین ژاپنی و خدای باد ژاپن <<شینتو>> می باشد.

فوجین به عنوان یک خدا همانند ریدن نمی توانست مستقیما وارد مسابقات مورتال کامبت شود و در آن دخالت داشته باشد ، اما ظی اتفاقاتی ، فوجین وارد این تورنمنت ها شد و اولین حضور خود را در مورتال کمبات اسطوره تجربه کرد.

وظیفه فوجین در این تورنمنت حفاظت از گردنبند شیناک بود که ریدن با شکست دادن اون (شیناک) این گردنبند که نشانه قدرت بی پایان شیناک بود به فوجین داد تا از او محافظت کند.
    در طول تورنمنت های برگزار شده بیهان که بعد از کشته شدنش به دست اسکورپیون ، کوان چی مجددا او را احیا کرد و با نام جدید نوب سایبات ، کوان چی به او دستور داد تا فوجین را تحت تسخیر خود در بیاورد.
    دومین حضور فوجین در تورنمنت ها به چهارمین دوره این رقابت ها بر می گرده ، جایی که در این تورنمنت که رهبری آن را شیناک بعد از آزاد شدنش از قلمروی زیرین به دست کوان چی ، میخواست فوجین را از بین ببرد اما شیناک در این کار ناموفق ماند.
    فوجین به ریدن ملحق شد تا او و یارانش را در برابر حمله های دشمنان زمین یاری کند تا بتواند قلمروی زمین را پیروز این رقابت ها سازند.بعد از شکست مجدد شیناک به دست ریدن ، فوجین طی یک مدتی به عنوان مشاور خدایان محافظ با آنان همکاری کرد ، تا اینکه روزی ریدن به نزد فوجین آمد و او را از قصد خدایان محافظ باخبر ساخت.
    خدایان محافظ از ریدن خواستند تا جانشینی را برای خود برای حفاظت از قلمروی زمین انتخاب کند و کار او را ادامه دهد و او دوست خود خدای باد (فوجین) را به عنوان جانشین خود انتخاب کرد ، فوجین نیزاین کار را قبول کرد.

و به ریدن قول داد تا او را از محافظت از قلمروی زمین نا امید نسازد.

نکته مهم در مورد فوجین : طی افسانه هایی که در تاریخچه مورتال کامبت موجود می باشد ، خبری در آن وجود داشت مبنی بر اینکه ریدن برادر فوجین می باشد.(حالا راست و دروغش با خودتون)!!!

پس از حمله تمامی افراد خوب و بد در تورنمنتی که با نام آخرالزمان (آرماگدون) نامیده میشد ، فوجین تغییر عجیبی را در ریدن احساس کرد ، او خدای رعد و برق را می بیند با وجود اینکه هنوز هم به دنبال حفاظت از قلمروی زمین می باشد ، اما نسبت به قبل خشن تر و بی رحم تر شده است و تعجب او (فوجین) نیز بی دلیل نبود !
    ریدن به دنبال جسد لیوکنگ بود تا او را احیا کرده و به لیوکنگ دستور دهد که مردم بی گناه را می بکشد!!!
    فوجین به دست ارتش تاریکی شیناک تحت تعقیب قرار گرفت و درست لحظه ای که داشت توسط افراد شیناک کشته می شد، بوسیله لیوکنگ، کای و ریدن نجات یافت.
    در این تورنمنت بود که فوجین با عضو ارشد گروه نیلوفر سفید یعنی کونگ لائو متحد شد تا با کمک هم بتوانند راهی برای نجات دادن ریدن و لیوکنگ از این مهلکه کنند.
    او(فوجین) به وسیله کنگ لائو متوجه شد که جانی کیج در حال جمع آوری نیروهای روشنایی می باشد ، بنابراین وی در مراسمی که به دست جانی کیج برگزار شد شرکت کرد. فوجین در اون جا درمورد رویارویی جانی کیج با شیناک شنید که برایش غیرقابل تصور بود، اما گفته های شمشیرزن نابینا، یعنی کنشی توجه وی رو به خودش جلب کرد. کنشی در مورد دو برادر به نام های تیون و دیگان صحبت کرد، در طول این مأموریت ، کونگ لائو داستان دو برادر یعنی (تیون و دیگان) تعریف کرد ، داستانی که فوجین از آن بی اطلاع بود!
    فوجین که دوست قدیمی خانواده آنها بود به نزد آرگوس پدر اون دو برادر رفت تا دلیل ناپدید شدن دو برادر را از پدرشان جویا شود. پس از اطلاع از سرنوشت دو برادر که پدرشان آرگوس آنان را در طی مأموریتی علیه هم قرار داده بود ، به دنبال آنان رفت تا بتواند مأموریت اصلی شان را به آنان آگاه کند ، اما هم اکنون مأموریت آنها به خاطر وجود نیروهای تاریکی به فساد کشیده شده است.
    سرانجام فوجین تیون رو در ورودی دروازه گروه اژدهای قرمز پیدا کرد و اصرار بر این داشت که تیون وارد دروازه نشه. اما تیون درخواست فوجین را نپذیرفت و بالاخره درگیری صورت گرفت که در نهایت این تیون بود که پیروز میدان شد. وی در حالی که از این امر که با دوست خانوادگی خود جنگیده وارد دروازه اژدهای قرمز شد.
    در طول این تورنمنت بود که فوجین با شکست دادن بلیز ، قدرت شکست ناپذیری را بدست می آورد.
    او با بازمانده های قلمروهای نابود شده توسط شائوکاهان قلمروی جدیدی ساخت تا مکانی جدید باشد برای پرورش نیروهای روشنایی. فوجین برای قوت دادن به این قلمرو ، کونگ لائو را به عنوان دستیار و ژنرال خود برگزید تا بتواند ارتش نیروهای روشنایی را با تمام قدرت بسازد و خود نیز با لباس جدید خود آماده نبرد در میدان های جنگ بود.

فوجین با تجهیز کردن ارتش روشنایی خود ، فرصت حضور در تورنمنت نهم را از دست داد ، اما حالا ارتش او کامل شده و احتمال حضور او در تورنمنت دهم را قوت بخشیده است .
    آیا فوجین ، خدای باد ، همراه با ارتش روشنایی خود پا به دهمین دوره مسابقات مرگبار خواهد گذاشت؟؟؟؟!!!!
    باید تا تشکیل کامل تورنمنت دهم منتظر ماند تا دید که آیا خدای باد بازهم همانند قبل می تواند قدرت خود را به رخ حریفان خود بکشد!!!!
    پس منتظر باشید.............

کلیه این اطلاعات با کمی زیاد و کم از بیوگرافی و تاریخچه مورتال کامبت گرفته شده است
    .

پاسخ به سئوالات اسکورپیون123

نوشته اصلی توسط scorpion123
    دادا ناراحت نشیا ولی اینا رو از خودت در آوردی؟
    1- می شه بگی دقیقا کی شیناک به ریدن پیشنهاد همکاری داد؟
    2- تو جنگ آرماگدون شیناک هم کشته می شه.(در حقیقت بدل شیناک کشته می شه و تا آخر استوری مد Mk9 هم خبری ازش نمیاد.
    3-بعد از این که شائو کان در تورنومنت آرماگدون ریدن رو شکست می ده این اتفاقا که می گی نمی افته.زمان به گذشته بر می گرده.در حقیقت در زمان قبل تر قبل از مورتال کمبت آرماگدون و حتی دسپشن و ددلی آلیانس و Mk4 این دو نفر با هم رو به رو می شن و ریدن از قدرت خدایان ارشد استفاده می کنه.
    4-کوتول کان پسر شئوکان نیست...
    جواب 1 : آره میشه بگم. دقیقا طبق بیوگرافیش در تصویر زیر. اون خط قرمزی که کشیدم رو بخون.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    جواب 2 : کاملا درسته. شیناک خودش مستقیما وارد این تورنمنت (جنگ) نمیشه بلکه یه بدل از خودش درست میکنه و به این جنگ می فرسته ، اما سرنوشت شیناک باید برای همه مشخص بشه که اتفاقی براش افتاد
    جواب 3 : معرفی ریدنو کلا خلاصه ش کردم برای همین گفتم که توسط خدایان ارشد دوباره بازسازی شد . داستانشو که خودتون در استوری مدش دیدید. اگر میخواستم همشو بنویسم که میشه یک داستان کامل!
    جواب 4 : درسته کوتال پسر شائوکاهان نیست ، اما نمی دونم تو همین سایت بود یا جای دیگه که خونده بودم کوتال پسره. به هر حال از سئوالاتت ممنون.

I AM Kahn Of Outworld. vacate my throne . or i'll soak these sands with your blood

ارتباط با من در تلگرام

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Paria1392 (09-16-2014),Thunder boy (04-25-2015),White Night (01-30-2015)

The Great HEZAR آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 4,785 بار در 1,427 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    56
    حالت من
    Moteajeb
    تگ شده
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

درباره پایان شیناک که خیر! شیناک یکی از افرادیه که در آرماگدون سرنوشتش نامعلوم میمونه.(با توجه به mk wiki )
    راستی این شخصیت ها بایوشون توسط استاد ان جی نوشته شده؟
    خب بهتر نیست بایو ها 2 تا نشه که کاربران گیج نشن؟
    با تشکر

علاقه مند به
    scorpion
    نوشته های وبلاگ
    4
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نه منظورم این بود که بدل شیناک هم کشته می شه...

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط The Great HEZAR

درباره پایان شیناک که خیر! شیناک یکی از افرادیه که در آرماگدون سرنوشتش نامعلوم میمونه.(با توجه به mk wiki )
    راستی این شخصیت ها بایوشون توسط استاد ان جی نوشته شده؟
    خب بهتر نیست بایو ها 2 تا نشه که کاربران گیج نشن؟
    با تشکر
    اینها در واقه یه جور بیوگرافیشون هست اما بخش هایی در این معرفی ها وجود داره و خواهد داشت که با بیوگرافی اشتباه گرفته نشه...........

ارتباط با من در تلگرام

SUB-SOROUSH آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 83 بار در 45 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    شاءوکان با شیناک و کوتال کان هیچ نسبتی نداره اینا چیه دیگه نوشتین؟؟؟؟
    کوتال کان ی جنگجوی ازتکی فک کنم باشه منظورم اسمش هست فک کنم ازتک باشه

اسطوره ی مبارزات مرگبار ساب زیرو فک نکنم یک تورنومنت باشه بلکه داستان ماموریت ساب زیرو رو نشون میده
    This is starting point of the end!!

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین