صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

موضوع: معرفی خدایان مورتال کامبت

1. معرفی خدایان مورتال کامبت

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,329 بار در 2,873 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    در این تاپیک به بررسی تمامی خدایان اصلی و فرعی مورتال کامبت که در این تاریخچه حضور داشتند بررسی خواهد شد.....
    مسئول این تاپیک من و Slash می باشیم. پس لطفا پستی ارسال نکنید و اگر نظری دارید اعلام کنید.......

این تاپیک به خاطر زحمات فراوان استاد یوسف (Prince Assassin) زدم تا بتونم گوشه ای زحماتشو در این سایت جبران کنم.......

نفر اول خدای خدایان لرد شیناک

این پست بزودی کامل می شود.........
    پس لطفا منتظر بمانید............

ویرایش توسط Holy Ninja : 09-14-2014 در ساعت 07:10 PM

I AM Kahn Of Outworld. vacate my throne . or i'll soak these sands with your blood

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

aryan00 (03-14-2015),Bi-Han (09-06-2014),E R M A C (09-25-2014),EMPEROR (09-10-2014),KOMBATENT (09-06-2014),Kombo Master (09-06-2014),Kung Lao (09-14-2014),Legend Of Darkness (04-25-2015),Rejected Emperor (09-06-2014),Shirai Ryu Warrior (08-14-2015),slash (09-14-2014),Sub-100 (09-06-2014),SUB-SOROUSH (05-05-2015),Thunder boy (04-25-2015)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    لرد شیناک : خدای خدایان

لرد شیناک یکی از بی رحم ترین افراد تاریخچه مورتال کامبت به حساب می آید و بی رحمی او بر تمامی قلمروها آشکار شده است.
    شیناک ، حاکم و فرمانروای دنیای زیرین یعنی ندررلم می باشد و با کمک جادوگر خود یعنی کوان چی ، هیچ کس نمی توانست آن دو را شکست دهد ، در واقع قدرت اصلی نزد کوان چی بود که با نقشه های خبیثانه خود و طرح آن با شیناک هرکس که در ندررلم با او مخالفت می کرد و یا قصد کشتن او را داشت ، اون فرد را از بین می برد.شیناک که قدرتی خدای گونه دارد ، همیشه جزو برترین افراد تاریخ مورتال کامبت به شمار می آید ، قدرتی که او داشت کسی توان مبارزه با او را نداشت ، از همین رو او به عنوان قدرتمند ترین خدا در نزد سایر خدایان به شمار می رفت. او همانند شائوکاهان همیشه سعی در تصرف قلمروی زمین داشت اما هیچ گاه موفق به این کار نشد.
    شیناک دارای دو پسر به نام های شائوکاهان و ریدن می باشد که یکی با او و یکی بر علیه او شده اند ، شیناک از پسران خود می خواهد که برای قدرتمند شدن خود و ارتشش به او ملحق شوند ، در این راستا شائوکاهان با او موافقت می کند ، اما ریدن ، از دستور پدرش امتناء می کند و حاضر به همراهی با او نمی شود ، با این صحبت ریدن ، شیناک بسیار خشمگین می شود و به شائوکاهان می گوید که برادرش را بکشد ، شائوکاهان نیز با دستور پدرش شروع به مبارزه با برادرش می کند

اما در پایان سرنوشت این مبارزه برخلاف انتظارات شیناک رقم خورد و ریدن پیروز این مسابقه شد.
    شیناک اولین حضور خود را در مورتال کامبت اسطوره (Mythology) ، به عنوان باس بازی حضور یافت

و پس از آن در تورنمنت چهارم هم به عنوان باس و هم برای اولین بار به عنوان بازیکن قابل بازی بود.

پس از نسخه چهارم شیناک در مورتال کامبتی که به نام آخرالزمان (Armageddon) شناخته میشد به عنوان یکی از افراد شرور این بازی که در واقع هدفش شکست دادن بلیز و به دست آوردن قدرت او بود در این تورنمنت شرکت کرد.

او در راه این تورنمنت از لی می شکست خورد اما توسط تیون نجات داده شد.شیناک در طول این تورنمنت با شخصی به نام دیگان آشنا شد و از او خواست تا در راه هدفش به او کمک کند ، اما در پایان این کار دیگان به طور مشکوکی ناپدید شد و از او خبری نشد ! اما شیناک به راه خود برای هدفش که شکست دادن بلیز بود حرکت کرد و با شکست دادن این موجود غول آسا توانست قدرت او را تصاحب کند و قدرتش از قبل هم بیشتر شده باشد.

خلاصه ای از داستان شیناک :

شیناک پس از اینکه شائوکاهان از از ریدن شکست خورد با او مبارزه کرد اما خود او نیز در برابر خدای رعد و برق شکست خورد و ریدن تمام قدرت هایش را از او گرفت و او را در قلمروی زیرین یعنی ندررلم زندانی کرد. پس از مدتی از این ماجرا ، کوان چی با پیدا کردن شیناک به او گفت که می خواهد حاکم وقت ندررلم ، بعد از شیناک که شخصی به نام (Lucifer) بود را از میان بردارد و دوباره او (شیناک) را برتخت پادشاهی برگرداند.شیناک نیز که توسط این پیشنهاد کوان چی وسوسه شده بود با درخواستش موافقت کرد و مقدمات کار را برای بازپس گیری تخت پادشاهی اش فراهم کرد.و او (شیناک) در اولین اقدام خود سپاهی عظیم و قدرتمند به نام (برادری سایه ها) (Brotherhood Of Shadow) را تشکیل داد تا به کمک ارتش جدید خود بتواند تاج و تخت خود را از فرمانروای وقت ندررلم پس بگیرد.

شیناک بعد از تشکیل ارتش جدید خود به ندررلم حمله کرد و توانست با کشتن لوسیفر تاج و تخت خود را پس بگیرد. قدرت و طمع زیاد چشمان شیناک را کور کرده بود تا آنجا که می خواست به بهشت نیز حمله کند و آنجا را هم تحت تصرف خود در بیاورد و حتی در این راه تعدادی از افراد بهشتی را نیز قتل عام کرد ، در این زمان بود که ریدن که دید وضعیت بهشت در خطر افتاده است با کمک افراد و یاران زمین خود که از مهمترین آنها میشه به : لیوکنگ،کونگ لائو،کرتیس استریکر،سونیا بلید،جکسون بریگز،کابال ، کای و ... اشاره کرد به استحکامات شیناک حمله ور شدند و بار دیگر توانستند شیناک را شکست دهند . اما این دفعه شیناک توسط سایر خدایان و در زندانی که آنها تعیین کرده بودند انداختند
    و مدت چند هزار سال در آن زندانی شد ، اما دیگه وقتش رسیده که شیناک دوباره آزاد شود ،در تورنمنت نهم پس از شکست خوردن شائوکاهان از ریدن ، شیناک همراه با کوان چی ظاهر شدند و شیناک به کوان چی گفت : دیگر چیزی به آزادی من نمونده ، بزودی قلمروی زمین و دنیای خارج با ندررلم یکی خواهند شد.....

آیا در تورنمنت دهم بازهم شیناک را خواهیم دید؟
    آیا باز هم ریدن و افراد خود خواهند توانست از پس این فرد که خود را خدای خدایان می دانست بر بیان!!!!!!!
    باید تا تشکیل تورنمنت دهم صبر کرد و منتظر ماند و دید که ریدن و افرادش چه کار خواهند کرد.......

(تمامی اطلاعات بالا از بیوگرافی،داستان های بازی و تاریخچه مورتال کامبت می باشد)

ویرایش توسط Holy Ninja : 09-08-2014 در ساعت 05:48 PM

I AM Kahn Of Outworld. vacate my throne . or i'll soak these sands with your blood

ارتباط با من در تلگرام

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

2eptile| (09-08-2014),Bi-Han (09-08-2014),EMPEROR (09-10-2014),KOMBATENT (09-08-2014),Kombo Master (09-08-2014),Omid-Scorpion (09-14-2014),Paria1392 (09-08-2014),Rejected Emperor (09-09-2014),scorpion123 (09-12-2014),slash (09-14-2014),The Great HEZAR (09-08-2014)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ریدن : خدای رعد و برق
    (قسمت اول)

ریدن از ابتدایی که کره زمین هنوز به طور کامل شکل نگرفته بود و هنوز یک قلمروی جوان به حساب می آمد از زمین محافظت می کرد.پس از مستحکم شدن قلمروی زمین ، شیناک پدر ریدن می خواست که به قلمروی زمین حمله ، و آنجا را تحت تصرف خود در بیاورد ، اما محافظ زمین یعنی پسرش مانع انجام این عملیات از سوی شیناک (پدرش) شد.در طول این نبرد بسیاری از مردمان قلمروی زمین آسیب بسیار زیادی دیدند ، بخشی مردم سائورایی که از دست حمله شیناک جان سالم به در برده بودند برای حفظ جان خود به سیاره ای به نام << زاترا>> پناه بردند. در این نبرد سخت و دشوار ریدن با کمک خدایان باستان توانست شیناک را شکست دهد و پس از شکست خوردن شیناک از ریدن ، او (ریدن) گردنبند شیناک را که به او قدرتی بی پایان می داد را از او (شیناک) جدا کرد و شیناک را به قعر قلمروی زیرین یعنی ندررلم تبعید کرد و گردنبند شیناک را در معبدی که خودش در کوههای غیرقابل نفوذ کشور نپال ساخته بود پنهان کرد تا کسی نتواند آن گردنبند را بردارد.ریدن برای اطمینان محافظت از این گردنبند ، چهار خدا را مأمور نگهبانی از این معبد را کرد. این 4 خدا عبارتند از : خدای باد فوجین ، خدای آب،خدای آتش و خدای زمین.

این گردنبند تا قرن ها دست نخورده باقی ماند تا اینکه بعد از گذشت 10 هزار قرن (یک میلیون سال) ، بیهان ، عضو ارشد قبیله لین کویی که بعد از کشته شدنش کوان چی جادوگر او را دوباره احیا کرد این گردنبند را از آن معبد دزدید و به او (کوان چی ) داد.ریدن که این خبر به گوشش رسید همان لحظه جلوی بیهان که الان به نام نوب سایبات تغییر نام داده بود ظاهر شد و به او گفت : که به قلمروی زیرین برود و گردنبند را بازگرداند تا دست شیناک دوباره به آن گردنبند نرسد.ریدن خود نمی توانست به دنیای زیرین برود چون در این صورت تمام قدرت هایش از بین می رفت ، پس به نوب سایبات این مأموریت را داد.
    مدتی بعد شنگ سونگ نماینده و جادوگر امپراطور شائوکاهان به نزد ریدن آمد و به او گفت که باید در تورنمنتی که شائوکاهان برگزار می کند شرکت کند ،

ریدن که می دانست حتما حیله ای پشت این تورنمنت نهفته است ، بهترین جنگجویان قلمروی زمین را با خود به این تورنمنت برد .
    یک سال بعد ریدن که می دانست بعد از شکست شنگ سونگ در جزیره توسط لیوکنگ و دعوت دوباره به تورنمنتی دیگر ، چاره ای جز رفتن ندارد. او می دانست که تورنمنتی دیگر آن هم در دنیای خارج که توسط جادوگر حیله گر و امپراطور بی رحم اداره می شود کاملا مشکوک به نظر می رسد.بنابراین خودش (ریدن) به تنهایی به دنیای خارج رفت . اما بعد از رفتنش به دنیای خارج یاران او نیز برای حمایت از محافظ زمین به دنیای خارج سفر کردند و در این تورنمنت نیز به پیروزی رسیدند.

تورنمنتی که دنیاها را برای رسیدن به ملکه سیندل کاملا زیر پا گذاشته بود.ریدن هم که می خواست در این مسابقات شرکت کند به نزد خدایان رفت و تقاضای شرکت در این مسابقات را کرد اما خدایان ارشد به او گفتند که او (ریدن) یک خداست و مستقیما نمی تواند در مسابقات شرکت و دخالت کند. پس از پایان تورنمنت دوم ، شائوکاهان با تمام ارتش خود به زمین حمله کرد ، زمینی که چیزی به شکستش باقی نمانده بود ، ریدن که وضعیت قلمروی زمین را در خطر می دید خود را از مقام خدایی کنار زد ، کاری که او کرد باعث تضعیف قدرت او شد.اما در پایان پس از شکست شائوکاهان از لیوکنگ ،

ریدن مجددا رتبه خدایی خود را بدست آورد و دوباره محافظ قلمروی زمین منصوب شد.

شیناک که دید شائوکاهان نتوانسته بود کاری از پیش ببرد ، با کمک کوان چی از قلمروی زیرین فرار کرد و جنگی دیگر را با نام تورنمنت چهارم به راه انداخت و علیه دیگر خدایان به پا خواست.
    شیناک به محافظان خدایان ارشد حمله کرد و بسیاری از آنان را قتل عام کرد.ریدن باز هم برای حفاظت از قلمروی زمین با کمک افراد زمینی خود به شیناک حمله کرد و باز هم این لیوکنگ بود که به عنوان فرد قدرتمند قلمروی زمین توانست شیناک را شکست دهد. شکستی که باعث سرافرازی ریدن شد و پس از پایان این جنگ ریدن نشان مبارات تورنمنت ها را به لیوکنگ هدیه کرد.

اما این پایان کار نبود و پس از واقعه تورنمنت چهارم دو جادوگر دو حکمران زیرین و دنیای خارج یعنی شنگ سونگ و کوان چی با متحد شدن به یکدیگر ، توانستند لیوکنگ را شکست داده و او را بکشند.

ریدن هم که نمی توانست مستقیما در این زمینه دخالت داشته باشد هیچ کاری انجام نداد.ریدن که دید دوست و شاگردش توسط دو جادوگر حیله گر کشته شده بود ، از مقام خدای خود کناره گیری کرد و جنگجویان زمینی را از نو برای جنگی دیگر جمع آوری کرد تا بتوانند اتحاد مرگبار این دو جادوگر را از بین ببرند.اما این بار جنگجویان زمینی نتوانست در مقابل ارتش تارکاتان ها که رهبری آن به عهده <<کاربراک>> بود مقاومت کنند.
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

نکته : کاربراک اولین رهبر ارتش تارکاتان ها بود که بعد از کشته شدنش باراکا به عنوان رهبر جدید انتخاب شد.
    و همگی شکست خوردند تا اینکه ریدن خود به تنهایی به جنگ دو جادوگر برود

اما ریدن در حالیکه داشت پیروز این نبرد میشد در یک غافلگیری توسط دو جادوگر شکست خورد.

زمانی که اوناگا نخستین پادشاه دنیای خارج داشت به تالار بزرگ وارد می شد ،

ریدن دوباره بلند شد و این بار در یک اتفاق جالب به همکاری دو جادوگر دیگه رفت ،

اما این اتفاق ، مهم تر از شنگ سونگ و کوان چی بود چرا که قدرت ارتش اوناگا و خودش کاملا شکست ناپذیر بود ، پس برای اینکه از سد دیواری بلند بگذرد باید اوناگا را شکست می داد ، در این نبرد ریدن،کوان چی و شنگ سونگ با کمک یکدیگر به اوناگا حمله کردند ، اما حمله آنها بر بدن اوناگا تأثیری نداشت و در همین لحظه بود که ریدن با آزاد کردن تمام قدرت های خود باعث یک انفجار عظیم شد ،

که این انفجار تمامی تالار را تخریب کرد و شنگ سونگ،کوان چی و ریدن نیز با این قدرت از بین رفتند. اما باز هم این انفجار عظیم نتوانست اوناگا را از پا در بیاورد و سالم و سلامت باقی ماند.ریدن در حالیکه کشته شده بود با از ذره های پراکنده ای که از نبردش با اوناگا به جا مانده بود خود را دوباره احیا کرد ، اما این بار تحت تأثیر برخوردش با اوناگا به فساد کشیده شده بود ، و بدنش از خشم پر شده بود ، خشمی که داشت مردمان قلمروی زمین رو به کشتن می داد . ریدن خیلی زود دلیل دوباره زنده شدن اوناگا را متوجه شد و فهمید که شخصی به نام << شوجینکو>> به طرز کاملا احمقانه ای موجب زنده شده مجدد اوناگا شده بود.

ریدن که از این عمل شوجینکو حسابی خشمگین شده بود ، تصمیم گرفت آنهایی را که با دست خودشان در حال نابودی قلمروشان بودند از بین ببرد. ریدن نیز با تمام قدرتش و بی رحمی تمام به شوجینکو حمله کرد تا او را به خاطر اشتباه که انجام داده بود بکشد.

اما شوجینکو توسط یک پورتال توانست از خشم ریدن فرار کند.
    پس از این ماجرا ..........

به دلیل طولانی بودن متن ریدن به دو قسمت تبدیل شد........
    قسمت بعد بزودی...........

ویرایش توسط Holy Ninja : 09-12-2014 در ساعت 06:23 PM

ارتباط با من در تلگرام

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Bi-Han (09-10-2014),E R M A C (09-25-2014),EMPEROR (09-10-2014),Kombo Master (09-12-2014),Rejected Emperor (09-14-2014),SCOR MASTER (09-11-2014),scorpion123 (09-12-2014),slash (09-14-2014),The Great HEZAR (09-10-2014),White Night (01-30-2015),ساب زیرو و اسکورپیون (09-10-2014)

scorpion123 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 2,909 بار در 890 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    4
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یه نکته در مورد شیناک استاد:
    شما نوشتی که اون تونست بلیز رو شکست بده و صاحب قدرت اون بشه.
    اما فکر کنم این غلطه.
    چون اول که شائو کان بلیز رو شکست داد.(طبق استوری مود mk9)
    و دوم این که شیناک اصلا در تورنومنت آرماگدون شرکت نکرده!!!!اون یه بدل از خودش ساخت و به این تورنومنت فرستاد و همه رو سر کار گذاشت.
    با تشرک از مطالب مفیدت.
    ای یار ناسامان من، از من چرا رنجیده ای؟
    وی درد و ای درمان من، از من چرا رنجیده ای؟
    ای سرو خوش بالای، من ای دلبر رعنای من
    لعل لبت حلوای من ،از من چرا رنجیدهای؟
    بنگر ز هجرت چون شدم، سرگشته چون گردون شدم
    وز ناوکت پرخون شدم ،از من چرا رنجیده ای؟
    گر من بمیرم در غمت ،خونم بتا در گردنت
    فردا بگیرد دامنت ،از من چرا رنجیده ای؟

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید scorpion123 از ایشان تشکر کرده است:

White Night (01-30-2015)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط scorpion123
    یه نکته در مورد شیناک استاد:
    شما نوشتی که اون تونست بلیز رو شکست بده و صاحب قدرت اون بشه.
    اما فکر کنم این غلطه.
    چون اول که شائو کان بلیز رو شکست داد.(طبق استوری مود mk9)
    و دوم این که شیناک اصلا در تورنومنت آرماگدون شرکت نکرده!!!!اون یه بدل از خودش ساخت و به این تورنومنت فرستاد و همه رو سر کار گذاشت.
    با تشرک از مطالب مفیدت.
    هر بازیکنی در مورتال کامبت آرماگدون بیوگرافی خاص خودشو داره و اکثر بیوگرافی هاشون هم نوشته که بلیز توسط اون شخص کشته شده ٰ*در واقع اینطوری خواستند سرنوشت اون بازیکن بعد از کشتن بلیز مشخص بشه. شیناک هم از این قاعده مستثنا نیست ٰ*
    درسته اگه طبق استوری کامبت 9 پیش بریم شائوکاهان بلیز رو کشته اما همون طور که گفتم هر بازیکنی بیوگرافی خاص خودشو داره ٰ*. درسته شیناک یک بدل از خودش در این تورنمنت فرستاد تا در این تورنمنت مرگبار شرکت کنه.
    این معرفی از شیناک در واقع سرنوشت شیناک رو معرفی می کنه.

با تشکر از نظرت

ارتباط با من در تلگرام

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Paria1392 (09-13-2014),slash (09-14-2014)

ساب زیرو و اسکورپیون آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    nightwing
    تشکر شده 93 بار در 51 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    میشه بعدی فوجین باشه؟

جدال بر سر امپراطوری جهان داستان من
    جون خودتون بخونین ضرر نمیکنین
    لایک هم اصلا اجباری نیست
    فقط بخونین همین!
    ثبت نام شروع شد!

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ساب زیرو و اسکورپیون از ایشان تشکر کرده است:

White Night (01-30-2015)

slash آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sektor
    تشکر شده 1,234 بار در 356 ارسال
    حالت من
    Shokeh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط ساب زیرو و اسکورپیون
    میشه بعدی فوجین باشه؟
    اول باید ریدن تموم بشه بعد. نفر بعدی فوجین خواهد بود‎

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید slash از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (09-14-2014),Paria1392 (09-14-2014)

slash آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sektor
    تشکر شده 1,234 بار در 356 ارسال
    حالت من
    Shokeh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ریدن : خدای رعد و برق
    (قسمت دوم)

پس از این ماجرا ، ریدن به سمت جسد شاگرد خود یعنی لیوکنگ رفت و با در آوردن بدن او از داخل قبر ، ریدن آن بدن را به معبد جادوگران باستانی به نام << هوآن >> برد که قرن ها پیش نابود شده بود.
    ریدن با به کار گذاشتن طلسم های قدرتمند بر بدن لیوکنگ که می توانست با استفاده از آن قدرت ها بدن مرده را کنترل کند و با استفاده از قدرت رعد و برقش توانست شاگرد سابقش را بار دیگر زنده کند.

جسد لیوکنگ که مجددا زنده شده بود کاملا در اراده ریدن می چرخید و به او مأموریتی داد تا آنهایی که برای نابودی و کشتن افراد زمینی به زمین حمله کرده بود فرستاد.
    این کار ریدن ، شیناک را جلب خودش کرد و به ریدن پیشنهاد اتحاد با یکدیگر را داد. پیشنهادی که اگر ریدن به کمک شیناک می رفت در عوض شیناک نیز قلمروی زمین را از حمله مهاجمان محافظت می کرد.
    ریدن که می دانست شیناک بیخودی پیشنهاد به کسی نمی دهد با درخواست شیناک موافقت کرد تا با این کار از نقشه های شیناک آگاه شود.
    این اتفاق بزرگ که شیناک درخواست همکاری داده بود در واقع همان حمله به برج بزرگی بود که آرگوس و دلیا درست کرده بودند. ، ریدن نیز با فهمیدن این موضوع با تمامی افراد خود به جنگ با یاران و افراد شیناک رفت ،

یک جنگ تمام عیار و خونین که حاصل آن کشته شدن تمامی افراد ریدن و شیناک شد ، در این جنگ فقط سه نفر زنده ماندند و آن هم ریدن ، شائوکاهان و شیناک بودند ،

اما شیناک توسط خدایان ارشد زندانی شد

و فقط ریدن و شائوکاهان مانده بودند ، اما ریدن نتوانست جلوی قدرت طلبی شائوکاهان را بگیرد و شائوکاهان با کشتن بلیز توانست قدرت کامل او را تصاحب کند .

شائوکاهان که دید ریدن ضعیف و خسته شده سعی در کشتن او داشت اما ریدن با کمک خدایان ارشد قدرتی دوباره گرفت و روی پاهای خود ایستاد.

خدایان ارشد هم که دیدند شائوکاهان تمامی قوانین مسابقات تورنمنت ها را زیرپا گذاشته ، قدرت خود را در بدن ریدن قرار دادند تا اینکه ریدن توانست شائوکاهان را شکست دهد و او را از بین ببرد.

اما این پایان کار نبود و به نظر می رسید که شیناک در حال آزاد سازی از بند خدایان ارشده.
    شیناک بزودی آزاد خواهد شد و با همکاری جادوگر خود به جنگ با قلمروی زمین خواهد رفت ،

اما این وسط یک نفر دیگر هم پا این جنگ گذاشته و آن هم پسر شائوکاهان یعنی << کوتال کاهان>> می باشد ، کوتال کاهان نیز قدرتی فراتر از قدرت پدرش دارد و هنوز مشخص نیست که آیا با پدربزرگش ( شیناک) برای تصرف زمین همکاری خواهد کرد یا خود به تنهایی به جنگ با ریدن و افرادش در قلمروی زمین خواهد رفت!!!!

باید تا تشکیل تورنمنت دهم صبر کرد و دید که چه سرنوشتی در انتظار قلمروی زمین خواهد بود.

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید slash از ایشان تشکر کرده اند:

Bi-Han (09-14-2014),Holy Ninja (09-14-2014),Kombo Master (09-15-2014),Paria1392 (09-14-2014),Rejected Emperor (09-14-2014),White Night (01-30-2015)

HUNTERZR آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    reiko
    تشکر شده 76 بار در 29 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    داداش ادبون گفته: کوتال کان هیچ نسبتی با شاو کان نداره!!
    البته جسارته ها
    K Then ..... What EveR

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید HUNTERZR از ایشان تشکر کرده است:

Paria1392 (09-14-2014)

Omid-Scorpion آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 24 بار در 10 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط HUNTERZR
    داداش ادبون گفته: کوتال کان هیچ نسبتی با شاو کان نداره!!
    البته جسارته ها
    تو یکی از آخرین مصاحبه هاش اعلام کرد کوتال کان یک نوع فرمانروای مایایی هست که پسر شائوکاهانه خب خود این سایتم زد که تیترشو

!THE KING OF THE HELL

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین