نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بیوگرافی ارون بلک

1. بیوگرافی ارون بلک

scorpion123 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 2,909 بار در 890 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    4
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

نام واقعی:
    اروون بلک
    زادگاه:
    ارتلم
    سکونت:
    اوت ورلد
    نژاد:
    انسان
    متحدین:
    Kotal Kahn
    D'Vorah
    Reptile
    Kano
    Black Dragon

دشمنان:
    Red Dragon
    Reiko
    Mileena
    Goro
    Mavado
    سلاح ها:
    تپانچه،تفنگ
    اروون بلک سرباز سابق اصل ارتلم و دوران حکومت کوتا کان وارد اوت ورلد شد.وی یکی از جنگ جویان قهرمان کوتال شد و با بلک دراگون رابطه داشت
    مشخصات ظاهری:
    اروون بلک شبیه سازی یک کابوی در غرب وحشی است.یک لباس سیاه زیر جلیقه قهوه ای،دستکش و چکمه، با کت بارانی در اطراف شانه های او و یک ماسک روی نیمه پایین صورتش. کلاه او ،موهای بلوند و تیره اورا به سختی پوشش می دهد(حجاب داره پسرمون)، و bandoleers پیچیده شده دور کمر خود بازوبند و کلاهخود خود است
    داستان:
    کمیک مورتال کمبت x
    در قسمت 4 اروون در حین باز جویی سونیا بلید از کوتال کان ظاهر می شود.در این بازجویی کوتال مرتبا سعی می کند تا سونیا و نیروهای ویژه را جهت اتحاد با وی و سایر نواحی اوت ورلد متقاعد سازد.سپس دوراه صبر خود را از دست داده و با پاره کردن زنجیر خود(مرحوم داداشی)در صدد حمله به سونیا بر می آید اما زمانیکه می بیند سونیا هفت تیر خود را می کشد در آن حال متوقف می شود.قبل از وخیم تر شدن اوضاع کوتال کان زنجیرش را پاره کرده و بر سر هر دو فریاد می کشد:این جا جای دعوا نیست!در این زمان اروون بلک همچنان ساکت مانده و کاری انجام نمی دهد.
    در قسمت 5:سونیا دورراه رو نقش بر زمین کرده و تهدید می کند چنانچه کوتال کان جلو بیاید به دوراه شلیک خواهد کرد.کوتال با حالت خشم سعی می کند حمله کند اما با آمدن ریدن و تعجب همگان متوقف می شود.به دنبال وروود ریدن و باز ایستادن افراد اروون به فرمانده خود کمک کرده و در این حین کوتال به آن ها هشدار می دهد که ارت لم شاهد درد و اندوه اوت ورلد خواهد بود.بنابراین با کمک پورتابل به همراه یاران خود یعنی دوراه و اروون می خواهد آنجا را نجات دهد.
    سپس مشخص می شود که اروون در دستگیری کسی کیج و ژاکلین بریگر با اعضای گروه اژدهای سیاه یعنی جرک و تاسیا همدست بوده است.
    در فصل 6 مجددا ارون ظاهر شده و کوتال کان و جنگ جویان وی یعنی دوراه و رپتایل را در حالی مشاهده می کنده که کوتال کان برای شهروندان اوت ورلد در حال سخنرانی است.
    در فصل هفت اروون،دوراه و رپتایل در حالی که کوتال کان را مشاهده می کنند که وی در پی اعلام ماموریت پدرش کوتال کتز یافتن گورو و ملینا در golden desert می باشد،اورا تا کاخ همراهی می کند

در مورتال کمبت x (بازی ویدئویی 2015)
    اروون بلک قبول می کند تا در داستان این بازی ظاهر شود.وی با کمک فرمانروای خود کوتال کان در پی حذف نهایی ملینا می باشد.
    مشخصه های نبرد:
    گرچه هنوز درگیری هایی وجود داشته اما اروون بلک همچنان فرماندهی نیروهای مسلح و یکی خشن ترین جنگ جویانی است که توسط شخص امپراطوری معرفی شده است

منبع:مورتال کمبت ویکی
    ترجمه:خودم

ویرایش توسط Rejected Emperor : 03-12-2015 در ساعت 02:24 PM
    ای یار ناسامان من، از من چرا رنجیده ای؟
    وی درد و ای درمان من، از من چرا رنجیده ای؟
    ای سرو خوش بالای، من ای دلبر رعنای من
    لعل لبت حلوای من ،از من چرا رنجیدهای؟
    بنگر ز هجرت چون شدم، سرگشته چون گردون شدم
    وز ناوکت پرخون شدم ،از من چرا رنجیده ای؟
    گر من بمیرم در غمت ،خونم بتا در گردنت
    فردا بگیرد دامنت ،از من چرا رنجیده ای؟

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید scorpion123 از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (11-09-2015),HamedWS (03-11-2015),HNafisi (03-11-2015),javadali2626 (03-12-2015),Legend Of Darkness (05-06-2015),mavado (03-11-2015),RedDragon (03-12-2015),Rejected Emperor (03-12-2015),The Great HEZAR (03-11-2015)

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 3 بار در 3 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    شخصیت که کلا تقلیدی از استرایکر است اصلا کپی برابر اصل.میشه بهش لقب استرایکر دوم رو داد

raiden ermac kenshi آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 157 بار در 91 ارسال
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نظر من ارون بلک برای این اضافه شد که یه سَمبل برای وسترن باشه چون خیلیا طرفدار هستن و دنبال همچین چیزی میگشتن وگرنه بود و نبودش تو داستان بازی فرقی نداشت
    Thunder God
    Blind Swordman
    Error Macro

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید raiden ermac kenshi از ایشان تشکر کرده است:

I.MJP (06-14-2017)