نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تمامی Fatality ها و Stage Fatality های MK2 در یک ویدئو

1. تمامی Fatality ها و Stage Fatality های MK2 در یک ویدئو

HNafisi آواتار ها MKCenter.ir
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,315 بار در 954 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    77
    حالت من
    Delvapas
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نام خدا

همانطور که از اسم تاپیک مشخصه !
    در این تاپیک تمامی
    استیج فاتالیتی ها و فاتالیتی های تمامی شخصیت های Mortal Kombat 2 قرار میگیرد ..

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

حجم فایل : تقریبا 28 مگابایت

زمان ویدئو :
    9 دقیقه
    کیفیت : 360p - خوب

رمز فایل : MKCenter.ir

(
    با حرف کوچک )

منبع : MKCenter.ir
    #پنج آتشین

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید HNafisi از ایشان تشکر کرده اند:

*scorpion* (03-12-2015),AmiR 120 (03-12-2015),E R M A C (03-12-2015),HamedWS (03-12-2015),javadali2626 (03-12-2015),RedDragon (03-12-2015),The JokeR (03-12-2015),White Night (09-24-2015)

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام خدمت دوستان
    اقا من هرچی گشتم نتونستم یک مجموعه کامل و مرتب از فنها و رازهای کمبات 2 سگا رو پیدا کنم به همین خاطر خودم شروع کردم به جمع اوری یک مجموعه کامل با استفاده از مطالب سایتهای مختلف از جمله همین سایت و اطلاعات قبلی خودم و دوستان دیگر تا بتونم به عنوان یک عشق کمبات یک مجموعه ماندگاری رو برای طرفدارهای این بازی نوستالژیک تهیه کنم
    ساعتها وقت صرف کردم و تمامیه فنون رو دونه به دونه چندین بار در حالت های مختلف امتحان کردم و در صورت درست بودن اونهارو یاداشت کردم چون در اکثر سایتها تعدادی از فنها اشتباه نوشته شدن که باعث سردرگمی مراجعه کنندگان میشود
    اما برای کامل کردن این مجموعه بعضی فنهارو نتونستم جایی پیدا کنم یا اگر پیدا کردم اشتباه بودن برای همین گفتم که شاید شما بتونید کمکم کنید:
    1:فاتالیتی قطع کردن سر با باراکا (استارت 4عقب A کار نمیکند)
    2:فاتالیتی دومین نوع سوزاندن حریف با اسکورپیون(انتهای صفحه 2بالا 2پایین A کار نمیکند)
    3:بابالیتی(تبدیل به نوزاد)با اسکورپیون(در راند دوم با c کار کرده بعد از فینیش 2پایین عقب c کار نمیکند)
    4:مبارزه با نوب سایبوت راهی غیر از بردن 25 مسابقه پشت سرهم در حالت دو نفره دارد؟
    5:بعضی بازیکنها 3 فاتالیتی(ساب زیرو.شانگ تسانگ.رایدن) و بقیه 2 فاتالیتی دارند ایا باید همه تعداد مساوی(مثلا 3) فاتالیتی داشته باشند؟
    6:فاتالیتی کندن سه کله با کیج(چسبیده 2جلو پایین بالا و بعد پایین A+B+C کار نمیکند)
    7:توپ مستقیم کیج(یک در میان توپ بالا توپ پایین کار نمی کند)
    8:ایا این بازی فنهای سکسی دارد ؟
    9:این شکلهایی که زیر اسم برنده میزند مثل چندتا ارم اژدهای کمبات و ... هرکدام نشانه چیست؟
    10:ورژن بازی رو از کجا میشه تشخیص داد؟(جنسیس یا SNES)