نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بیوگرافی تاجا Taja

1. بیوگرافی تاجا Taja

RedDragon آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mavado
    تشکر شده 1,790 بار در 736 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    63
    حالت من
    ShadOsarhal
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

نام:
    تاجا

متولد:
    قلمروی زمین

ساکن:
    قلمروی زمین

نژاد:
    انسان

دوستان:
    ریدن
    سیرو
    کانگ لاو
    اومگیس
    جن ریلند
    توماس
    کیتانا

دشمنان:
    شانگ سونگ
    کوان چی
    گورو
    شائوکان

سبک مبارزه:
    بوکسه آزاد
    جودو

دسته:
    خوب

شخصیت

تاجا زنی افسونگر چابک با پرتوی گیرا در چشمانش میباشد. او یک دزد حرفه ای جذاب و با مهارت ، هنرمند و خیال باف است که می تواند برای خلع سلاح کردن از هر چه لازم است استفاده کند. حتی زمانی که گرفتار می باشد، تاجا لبخند شجاعانه بر صورتش دارد، اقرار به جرمش به نحوی می باشد که شما اجازه می دهید که او از مخمصه نجات پیدا کند.

تاجا در خانواده ی خوبی در اروپا متولد شده است، اما ثروتمند نبودند . وقتی یک کودک بود، خانواده کمتر سنتی او به شرق دور سفر کرده اند . پدر و مادر او یک زندگی فوق العاده جذاب و مجلل برای او فراهم کرده اند.
    در سن 12سالگی، پدر و مادر تاجا بصورت مرموزی ناپدید و بعد مرده یافت می شوند. تاجا آموخته است برای زنده ماندن باید افسونگر ، جسور ، سریع و حیله گر باشد.

تاریخ

هنگامی که تاجا یک دختر جوان در سنین نوجوانی بود، خانواده او در مسافرت بودند. آنها یک خانواده بسیار ثروتمند نبودند، اما با این وجود خوشحال بودند. یک روز در حالی که خانواده اش در حال راه اندازی اردوگاه در وسط یک جنگل بودند ، تاجا از آنها جدا میشود و وقتی بر میگردد آنها را پیدا نمی کند، هرگز دوباره آنها را نمی بیند.

دزدی: تاجا تنها در این کار استعداد داشت او می دانست که برای زنده ماندن باید این کار را بکند. گاهی اوقات تاجا مجبور بود برای رسیدن به چیزی بسیار از راه ها را برود . جوانانی مثل خودش با او بودند
    که در صورت لزوم در کاخ پادشاه دزدکی حرکت کنند. همانطور که او بزرگ میشد،تبدیل به یکی از حیله گرترین و مهارتین دزدان در جهان شد. اما همراه با دزدی، او می تواند مبارزه کند. مبارزه کردن برای دزد ضروری میباشد، حتی برای ساکت ترین سارقها گاهی اوقات باید برای اینک گیر نیفتد مبارزه کنن. یک روز تاجا با دیگر دزدان در تلاش برای دزدی از دختر بارون ریلند بود، جن ریلند و محافظ او، سیرو . که متاسفانه، سیرو هر دو همکاران آنها را شکست داد و حتی موفق به دستگیری تاجا شد، او توسط بارون به عنوان برده کاری محکوم شد. بارون در تلاش برای شروع یک رابطه صمیمی با او بود، اما خوشبختانه سیرو رسید و جلوی او را گرفت.

در همین حال، مردی به نام کونگ لائو نیز مشکلی با بارون داشت و در تلاش بود برای بست آوردن عشق اش جن . بارون متنفر بود که جن با آخرین قهرمان مورتال کمبت ازدواج کند، فکر آن بی معنی بوده و این سبک زندگی را برای دخترش نامناسب می دانست.

در قسمت "بدهی از اژدها" نشان داد که بارون مقدار زیادی از پولهایش را به انجمن اژدها سیاه بدهکار بوده و احتمالا می خواست که جن با یک مرد ثروتمند ازدواج کند برای این که کمکی به پرداخت بدهی خود باشد . در یکی از آخرین تلاش برای آزادی کونگ لائو، جن تاجا را آزاد می کند، که به او کمک کند. تاجا به تنهایی تمام نگهبانان بارون را شکست می دهد، کونگ لائو کمک می کند که از خطر فرار کند. که دوباره در کا رها اشتباه کرد، هر چند. قاتل کشنده ای به نام عقرب جن را گرفت به امید این که با کونگ لائو مبارزه کند .

در این زمان، تاجا با هر دو آنها یعنی سیرو و کونگ لائو به دوستانی تبدیل شده بودن و آنها در یک ماموریت به هم پیوست برای نجات دادن جن. در راه تاجا و سیرو با راهبانی که توسط عقرب نفرین شده بودن جنگیدند، کونگ لائو در معبد شائولین با او مبارزه کرد. تاجا، کونگ لائو و سیرو در از بین بردن عقرب به هم کمک کردن، جایزه این بردن از دست دادن بود،بدن جین سوخته و او میمیرد. در قسمت بعد تاجا توضیح می دهد که دوستانی داشته که به او خیانت میکردند اما دوستی با شما(کانگ و سیرو) غیر معمول است او به فکر اعتماد کردن است.

در قسمت 'پیچ خورده حقیقت "او دوچار یک رابطه عاشقانه با توماس می شود، که کونگ لائو و سیرو باور دارند توماس یک قاتل است،
    اما در پایان توماس فاداری خود را به قلمروی زمین ثابت می کند با فدا کردن جان خود برای نجات کانگ لاو.

(در قسمت 21) تاجا با دوست خود هنگامی که در حال دزدی بود رو به رو میشود .
    وایپکس به ملکه خود خیانت کرده از تاجا و دوستانش کمک میگیرد برای برنامه ریزی کشتن ملکه کریا و که در آخر او را شکست میدهند بعد از این کار وایپکس وارد شده و ملکه را میکشد

تاجا شک می کند وایپکس را دنبال میکند که متوجه میشود وایپکس ملکه بعدی شده است و میخواهد با شانگ سانگ جادوگر جفت گیری کند
    و یک ارتش ترکیبی از خون جادوگر و مبارزین بسازد برای شکست شائوکان ، و بعد در بارهی خیانت او به دوستانش می گوید.

در حال حاضر

تاجا با سیرو و کونگ لائو در کار تجارت در" زو زین" بودن، که اول به بارون و جن ریلند متعلق بود زندگی می کنند. برای جلو گیری از حملات به این سه. قهرمان ساخته شده است ، کونگ لائو باید با احتیاط باشد چون مبارزان خشمگینی از Outworld سعی نابودی تنها امید زمین را دارند.

منحصر به فردی توانایی های هنرهای رزمی تاجا و مهارت دزدی او کمک های عظیم به دوستان خود می کند برای ایستادن جلوی دشمنان قلمرو خود و مبارزه می کند.
    در قسمت پایانی نشان داده می شود که همه شخصیت های اصلی مرده اند،
    از جمله تاجا، اما از آنجایی که سری هرگز به پایان نرسید بود ، با توجه به تولید این قسمت ظاهرا قرار بوده که این فقط یک رویا(خواب) باشد، عاقبت سرنوشت نهایی تاجا مشخص نیست
    (یعنی قسمت آخر همش توی رویای کانگ لاو بوده و اتفاق نیفتاده).

نکته

این احتمال وجود دارد که تاجا می تواند یک از اجداد مستقیم جانی کیج باشد، با توجه به رابطه او با توماس(رابطه عاشقانه تاجا، یعنی تاجا از توماس بچه دار )، که توماس شباهت قابل توجه به جانی کیج دارد، همچنین داشتن نگرش از خود راضی بودن توماس.

منبع:

mortalkombat.wikia.com

ویرایش توسط RedDragon : 09-13-2015 در ساعت 07:15 PM

Ed Boon

شعله خشماژدهای قرمز، قلعه لین کویی را میسوزاند.

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید RedDragon از ایشان تشکر کرده اند:

♦♦♦viper♦♦♦ (09-14-2015),Bi-Han (03-25-2015),Dark Noob (09-13-2015),javadali2626 (03-24-2015),mahyar.A (09-13-2015),MK_12345678 (03-25-2015),Shirai Ryu Warrior (09-13-2015),SUB-SOROUSH (05-09-2015),The JokeR (03-26-2015),White Night (03-24-2015)

scorpion123 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 2,909 بار در 890 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    4
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یکی اینو به ترجمه توسط اعضا انتقال بده با تشکر
    ای یار ناسامان من، از من چرا رنجیده ای؟
    وی درد و ای درمان من، از من چرا رنجیده ای؟
    ای سرو خوش بالای، من ای دلبر رعنای من
    لعل لبت حلوای من ،از من چرا رنجیدهای؟
    بنگر ز هجرت چون شدم، سرگشته چون گردون شدم
    وز ناوکت پرخون شدم ،از من چرا رنجیده ای؟
    گر من بمیرم در غمت ،خونم بتا در گردنت
    فردا بگیرد دامنت ،از من چرا رنجیده ای؟

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید scorpion123 از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (09-13-2015),RedDragon (03-25-2015),White Night (03-25-2015)

Shirai Ryu Warrior آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,233 بار در 1,206 ارسال
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    این تاژا اگه دیده باشین با اون بقیه فرق میکنه و خیلی مث اونا ... نیست .
    داستانش هم به عنوان یک دزد خیلی خوب شد ها....
    توی فیلمش همراه کونگ و سیرو واقعا خوب ظاهر شدن
    جدا از همه چی شخصیت محبوبی داشت.
    نمدونم بقیه هم موافقن یا نه...

Uppp........

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

♦♦♦viper♦♦♦ (09-14-2015),RedDragon (09-13-2015)

RedDragon آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mavado
    تشکر شده 1,790 بار در 736 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    63
    حالت من
    ShadOsarhal
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    عکسه خراب شده بود
    جدید یک عکس دیگه آپ گردم قرار دادم" smilieid="225" class="inlineimg">

Ed Boon

شعله خشماژدهای قرمز، قلعه لین کویی را میسوزاند.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید RedDragon از ایشان تشکر کرده است:

♦♦♦viper♦♦♦ (09-14-2015)