صفحه 19 از 31 نخستنخست ... 915161718192021222329 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 303

موضوع: دانلود بازی Mortal Kombat X برای PC [اختصاصی mkcenter]

1. دانلود بازی Mortal Kombat X برای PC + آپدیت [اختصاصی mkcenter]

Nima79h آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 2,813 بار در 533 ارسال
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بسمه تعالی

بالاخره انتظارها به پایان رسید و بازی Mortal Kombat X برای PC منتشر شد. هم اکنون می توانید معتبر ترین نسخه ی این بازی بسیار زیبا را از اولین و بزرگترین انجمن فارسی زبان مورتال کامبت دانلود کنید.

تصاویری از م
    حیط بازی :

حداقل سیستم مورد نیاز :

Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
    Memory: 3 GB RAM
    Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850
    DirectX: Version 11
    Network: Broadband Internet connection
    Hard Drive: 36 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
    Memory: 8 GB RAM
    Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7950
    DirectX: Version 11
    Network: Broadband Internet connection Hard Drive: 40 GB available space

Mortal Kombat X - Proper RELOADED

حجم : 30.8 گیگابایت

دانلود در پارت های یک گیگابایتی

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

دانلود در پارت های دو گیگابایتی

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

آموزش نصب

1. تمام پارت های دانلود شده را در یک پوشه و در کنار یکدیگر قرار دهید.

2. بر روی یکی از پارت های دانلود شده راست کلیک کرده و Extract here را انتخاب کنید. (باید برنامه ی WinRAR بر روی سیستم شما نصب باشد)

3. منتظر باشید تا عملیات استخراج تکمیل شود. در صورتی که با فایل های متعددی با نام rld-mokox مواجه شدید ، مانند مرحله ی قبل عمل کنید. (در غیر این صورت از این مرحله صرف نظر کنید)

4. می توانید فایل ISO تشکیل شده را با استفاده از نرم افزارهای درایور مجازی مانند UltraISO ، Daemon Tools ، CloneCD یا ... در درایو مجازی شبیه سازی کنید.

5. حال وارد درایو مجازی ساخته شده شوید و فایل Setup.exe را اجرا کرده و مراحل نصب را طی کنید.

6. محتویات پوشه ی Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

7. بازی را از محل نصب اجرا کنید.

دانلود محتوای اضافه

دانلود آپدیت v20150418

حجم : 2 گیگابایت

مشکلات حل شده در این آپدیت :
    مشکلات بخش Faction War کرش کردن بازی در هنگام بازی تیمی
    کرش کردن در هنگام اتصال گیم پد
    کرش کردن در هنگام ورود به روم های 40 نفره
    تنظیمات پیکربندی در لانچر ویندوز

دانلود آپدیت v20150425

حجم : 47 مگابایت

مشکلات حل شده در این آپدیت :
    مشکلات گرافیکی در استیج Dead Woods در کارت های گرافیک AMD
    تناقض میزان جوایز دریافت شده بعد از اتمام
    Tower ذخیره نشدن تنظیمات تصویر
    ریست شدن طرح custom1 در تنظیمات کنترلر

دانلود آپدیت 7

نسخه ی 3DM

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    (برای دانلود از آپلودبوی باید از[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در آپلودبوی حساب ایجاد کنید)

حجم : 1.1 گیگابایت

نحوه ی بازگردانی سیو

1- به این آدرس برید : C:\ProgramData\Steam\RLD!\307780\storage\user

2- تمام فایل های داخل این پوشه رو کپی کنید.

3- به محل نصب بازی و پوشه ی : Binaries\Retail\save\user یا Binaries\Retail\3DMGAME\3DMGAME\remote\user برید.
    (یکی از این دو پوشه تو محل نصب بازی شما موجوده که باید وارد اون بشید)

4- فایل هایی که کپی کردید رو تو این پوشه Paste کنید.
    (البته قبلش بهتره از پوشه ی user که تو محل نصب بازیتونه یه بکاپ تهیه کنید)

5- حالا وارد بازی بشید. می بینید که سیو ها برگشته !

توجه : برای استفاده از این آپدیت حتما باید بازی شما حاوی آپدیت های قبلی (v20150418 و v20150425) باشد.

طبق گفته های استودیوی سازنده ، این آپدیت ، بزرگ ترین آپدیت Mortal Kombat X برای PC است و تمامی مشکلات از جمله افت فریم را حل خواهد کرد ! همچنین این آپدیت حاوی شخصیت Jason Voorhees و بسته ی الحاقی Horror Pack که شامل سه لباس برای Mileena ، Ermac و Reptile می باشد است. همینطور لباس کلاسیک Sub-Zero نیز در این آپدیت موجود است.

تغییرات این آپدیت :
    حل تمامی مشکلات نسخه ی PC از جمله افت فریم ، کرش کردن های متوالی و سیو نشدن بازی پس از خروج.
    اضافه شد شخصیت Jason Voorhees ، بسته ی الحاقی Horror Pack Skins (شامل سه لباس جدید برای ارمک ، ملینا و رپتایل) ، لباس کلاسیک ساب زیرو و سه لباس جدید تحت عنوان Cold War برای شخصیت های سونیا ، کینو و ساب زیرو.

نسخه ی Reloaded

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

(برای دانلود از آپلودبوی باید از[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]در آپلودبوی حساب ایجاد کنید)

حجم : 1.8 گیگابایت

توجه : برای استفاده از این آپدیت حتما باید بازی شما حاوی آپدیت های قبلی (v20150418 و v20150425) باشد.

طبق گفته های استودیوی سازنده ، این آپدیت ، بزرگ ترین آپدیت Mortal Kombat X برای PC است و تمامی مشکلات از جمله افت فریم را حل خواهد کرد !
    همچنین این آپدیت حاوی شخصیت Jason Voorhees و بسته ی الحاقی Horror Pack که شامل سه لباس برای Mileena ، Ermac و Reptile می باشد است. همینطور لباس کلاسیک Sub-Zero نیز در این آپدیت موجود است.

تغییرات این آپدیت :
    حل تمامی مشکلات نسخه ی PC از جمله افت فریم ، کرش کردن های متوالی و سیو نشدن بازی پس از خروج.
    اضافه شد شخصیت Jason Voorhees ، بسته ی الحاقی Horror Pack Skins (شامل سه لباس جدید برای ارمک ، ملینا و رپتایل) ، لباس کلاسیک ساب زیرو و سه لباس جدید تهت عنوان Cold War برای شخصیت های سونیا ، کینو و ساب زیرو.

منبع : اولین و بزرگترین انجمن فارسی زبان مورتال کامبت
    MKCENTER

2. 49 کاربر به خاطر ارسال مفید Nima79h از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

AmiR 120 (05-27-2015),arash mahdavi (01-27-2016),at noob (05-21-2015),best sub zero (04-15-2015),Bi-Han (04-15-2015),Black Scorpion (04-15-2015),DaniDante (04-15-2015),daniyal_zakhar (07-21-2015),Dark Noob (01-29-2016),DarkBlaze (05-12-2015),DFSHINNOK7 (04-15-2015),E R M A C (04-15-2015),EMPEROR (04-15-2015),ERMACboggg (04-15-2015),Fantom Ninja (04-19-2015),farhadinlove (05-07-2015),HamedWS (04-15-2015),HNafisi (04-15-2015),HUNTERZR (05-20-2015),javadali2626 (09-12-2016),Kiyarad81 (04-26-2015),KOMBATENT (07-27-2015),Kombo Master (04-15-2015),kotal khan (04-28-2015),Legend Of Darkness (04-15-2015),mahyar.A (06-24-2015),majidd (04-22-2015),Mary Cage (02-03-2017),mehrzad2000 (04-15-2015),mkliukang (04-22-2015),mojtaba 24 (04-22-2015),morphious (04-15-2015),Omid-Scorpion (05-05-2015),Onaga (04-15-2015),Princess Kitana (04-15-2015),raiden50 (04-15-2015),RATED (04-15-2015),saamaan (12-24-2018),SadeghX (05-19-2015),shenk (05-10-2015),shinobi (05-08-2015),Shirai Ryu Warrior (05-14-2015),spiritpalsy (04-15-2015),sub-zero1 (04-21-2015),The JokeR (07-31-2015),Thunder boy (04-15-2015),لیو کانگ (04-15-2015),VAHID.K.R (04-15-2015),World Of Noob Saibot (04-15-2015)

3. Kiyarad81 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 234 بار در 111 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نيما جان يك سوال . من اگه بخوام بازى رو بخرم. همين اپديت هاى جديد روشه ؟؟؟ من تابستون ميخوام بخرم. اين اپديت ها همه وقتى كه ميخرم روش نسب شده يا بايد بيام اينجا اپديتش كنم؟؟؟ ممنون ميشم جواب بديد
    You still from Quanchi's side

4. Darky2 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    cyborg
    تشکر شده 44 بار در 22 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    تمام اپدیت هارو نصب کردم
    این ارور رو میده
    چیکار کنم؟

5. Nima79h آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    scorpion
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Kiyarad81 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    نيما جان يك سوال . من اگه بخوام بازى رو بخرم. همين اپديت هاى جديد روشه ؟؟؟ من تابستون ميخوام بخرم. اين اپديت ها همه وقتى كه ميخرم روش نسب شده يا بايد بيام اينجا اپديتش كنم؟؟؟ ممنون ميشم جواب بديد
    بعید می دونم آپدیت ها رو هم داشته باشه. باید آپدیتا رو خودتون دانلود کنید. البته بعضی سایت ها بازی رو به همراه تمام آپدیت ها و فیکس ها برای فروش گذاشتن ولی بعید می دونم همه ی آپدیت های جدید رو داشته باشه.

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Nima79h از ایشان تشکر کرده است:

Kiyarad81 (05-08-2015)

7. hamid sf آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    quan-chi
    تشکر شده 86 بار در 33 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من آپدیت رو نصب کردم سالم هست

نوشته اصلی توسط Darky2 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    تمام اپدیت هارو نصب کردم
    این ارور رو میده
    چیکار کنم؟

Crack رو کپی کن

„You Will Obey“

8. Darky2 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    cyborg
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط hamid sf [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    من آپدیت رو نصب کردم سالم هست

Crack رو کپی کن
    ارور برطرف شد
    ولی وقتی کلیک میکنم رو بازی
    لگوی کمبت میاد بعد از 5 ثانیه میره

9. Nima79h آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    scorpion
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    * آپدیت 7 کاملا تست شد *

- این آپدیت به کلی مشکلات عمده ی بازی از جمله افت فریم های شدید را حل می کند و به شدت موجب بهینه شدن بازی می شود.

- اضافه شدن گزینه های جدید در بخش تنظیمات.

- پس از انتخاب کاراکتر در روستر ، دو کاراکتر از یکدیگر دور می شوند. مانند استریم هایی که پیش از انتشار بازی شاهدشان بودیم.

- کاراکتر Jason Voorhees ، بسته ی الحاقی Horror Pack Skins (شامل 3 لباس برای شخصیت های Mileena ، Reptile و Ermac) و لباس کلاسیک Sub-Zero به بازی افزوده شد.

- قسمتی با عنوان Variation در بخش Move List اضافه شد که شامل حرکات مخصوص Variation هاست.

لازم به ذکر است که احتمال حذف سیو بازی شما پس از نصب این آپدیت بسیار بالاست. بهتر است برای جلوگیری از این مشکل ، نسخه ی RELOADED آپدیت 7 را که تا ساعاتی دیگر در همین تاپیک قرار خواهد گرفت نصب کنید.

نصب این آپدیت را به تمام دوستانی که قصد تجربه ی Mortal Kombat X بر روی PC را دارند ، پیشنهاد می کنیم.

نسخه ی RELOADED آپدیت 7 :
    تا ساعاتی دیگر ...

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Nima79h از ایشان تشکر کرده اند:

Kiyarad81 (05-08-2015),mmd9011 (05-08-2015),Onaga (05-08-2015)

11. archon7 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 43 بار در 23 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Nima79h [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    * آپدیت 7 کاملا تست شد *

- این آپدیت به کلی مشکلات عمده ی بازی از جمله افت فریم های شدید را حل می کند و به شدت موجب بهینه شدن بازی می شود.

- اضافه شدن گزینه های جدید در بخش تنظیمات.

- پس از انتخاب کاراکتر در روستر ، دو کاراکتر از یکدیگر دور می شوند. مانند استریم هایی که پیش از انتشار بازی شاهدشان بودیم.

- کاراکتر Jason Voorhees ، بسته ی الحاقی Horror Pack Skins (شامل 3 لباس برای شخصیت های Mileena ، Reptile و Ermac) و لباس کلاسیک Sub-Zero به بازی افزوده شد.

- قسمتی با عنوان Variation در بخش Move List اضافه شد که شامل حرکات مخصوص Variation هاست.

لازم به ذکر است که احتمال حذف سیو بازی شما پس از نصب این آپدیت بسیار بالاست. بهتر است برای جلوگیری از این مشکل ، نسخه ی RELOADED آپدیت 7 را که تا ساعاتی دیگر در همین تاپیک قرار خواهد گرفت نصب کنید.

نصب این آپدیت را به تمام دوستانی که قصد تجربه ی Mortal Kombat X بر روی PC را دارند ، پیشنهاد می کنیم.

نسخه ی RELOADED آپدیت 7 :
    تا ساعاتی دیگر ...
    سلام نیما من این آپدیت رو که دیروز گداشتین ریختم بازی به شدت یههو اسلو موشن میشه اصلا نمیشه بازی کرد مخصوصا که جیسون رو بر میدارم نسخه ی reloader این مشکلو نداره ؟ یا نمیدونی برای رفع این مشکل \یکار کنم؟

12. Nima79h آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    scorpion
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط archon7 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام نیما من این آپدیت رو که دیروز گداشتین ریختم بازی به شدت یههو اسلو موشن میشه اصلا نمیشه بازی کرد مخصوصا که جیسون رو بر میدارم نسخه ی reloader این مشکلو نداره ؟ یا نمیدونی برای رفع این مشکل \یکار کنم؟
    سلام علیکم.
    روزولوشن و تنظیمات گرافیکی رو یه مقدار بیارید پایین.

13. HNafisi آواتار ها MKCenter.ir
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,320 بار در 954 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    77
    حالت من
    Delvapas
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Darky2 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    همانطور که گفتم کمبت من نمیاد بالا
    هرچی کلیک میکنم وارد بازی نمیشه
    این اپدیت اخری رو نصب کنم دسرت میشه ایا؟؟؟
    یکی از دوستام هم همین مشکل رو روی لب تاپش داشت ..

دو تا کلیک میزد ایکون بازی میومد اون پایین بعد میرفت و بازی هم لود نمیشد ..

اگه مشکلتون اینه که بگم انتی ویرویستون رو "کاملا" غیر فعال کنید و بازی رو حذف و از دوباره نصب کنید ..

Enjoy !
    #پنج آتشین

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید HNafisi از ایشان تشکر کرده است:

Darky2 (05-08-2015)

15. Darky2 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    cyborg
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Hoseyn Nafisi [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    یکی از دوستام هم همین مشکل رو روی لب تاپش داشت ..

دو تا کلیک میزد ایکون بازی میومد اون پایین بعد میرفت و بازی هم لود نمیشد ..

اگه مشکلتون اینه که بگم انتی ویرویستون رو "کاملا" غیر فعال کنید و بازی رو حذف و از دوباره نصب کنید ..

Enjoy !
    دقیقا من هم روی لپ تاپم نصب کرم و این مشگل رو دارم
    این روش شما رو هم تست میکنم و نتجش رو گزارش میکنم

صفحه 19 از 31 نخستنخست ... 915161718192021222329 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع