صفحه 2 از 8 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 71

موضوع: .:: آموزش کامل نصب تمامی آپدیت ها و کرک آنلاین ::.

1. .:: آموزش کامل نصب تمامی آپدیت ها و کرک آنلاین ::.

Nima79h آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 2,813 بار در 533 ارسال
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بسمه تعالی

احتمالا همه ی شما از انتشار آپدیت های اخیر و کرک شدن بخش آنلاین بازی Mortal Kombat X باخبرید.
    در این تاپیک به آموزش کامل و تصویری نحوه ی نصب آپدیت ها و کرک آنلاین بازی Mortal Kombat X پرداخته خواهد شد.

آموزش نصب آپدیت ها :

1- سه آپدیتی که در زیر ذکر شده رو به ترتیب دانلود کنید :

1-
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    2-
    3- [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    (همچنین می توانید به جای نسخه ی Reloaded سومین آپدیت ، نسخه ی 3DM آن را از [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] دانلود کنید.)

2- پس از استخراج آپدیت v20150418 ، با فایلی با پسوند ISO رو به رو خواهید شد.
    این فایل را با استفاده از نرم افزارهای ساخت درایو مجازی (مانند Daemon Tools ، UltraISO ، CloneCD و ...) ، در یک درایو مجازی شبیه سازی کنید.

3- وارد درایو مجازی شده ، به پوشه ی Update بروید و فایل Setup.exe را اجرا کنید.

4- در پنجره ی باز شده ، آدرس محل نصب بازی Mortal Kombat X را در کادر وارد کنید.

5- مراحل نصب را طی کنید. پس از پایان نصب "بدون اینکه تیک گزینه ی Run patch.exe را بردارید" ، رو دکمه ی Finish کلیک کنید.

6- مشاهده می کنید که پنجره ی CMD باز می شود. در این هنگام هیچ کاری با ویندوز نکنید و اجازه دهید تمام فایل های بازی Patch شود. این کار ممکن است مدت زیادی به طول انجامد. پس از اتمام این مرحله ، پنجره ی CMD به صورت خودکار بسته خواهد شد.

7- حال نوبت آپدیت v20150425 است. پس از استخراج این آپدیت ، وارد پوشه ی Update شوید و فایل Setup.exe را اجرا کنید و مانند قبل مراحل نصب را طی کنید. البته در این آپدیت نیازی به Patch کردن فایل ها نیست.

8- پس از نصب آپدیت قبلی ، آخرین آپدیت یعنی آپدیت v20150506 نسخه ی Reloaded (یا آپدیت 7 نسخه ی 3DM) را استخراج کنید.

9- وارد پوشه ی Update شده و مراحل نصب را به مانند گذشته انجام دهید.

10- پس از پایان نصب ، مانند آپدیت اول ، "تیک گزینه ی Run patch.exe را بر ندارید" و روی دکمه ی Finish کلیک کنید.

11- در این مرحله مجدداً شاهد باز شدن پنجره ی CMD و patch کردن فایل های بازی هستید. این مرحله نیز مدت زیادی به طول می انجامد. پس از پایان کار پنجره به صورت خودکار بسته می شود.

12- در صورتی که تنها قصد استفاده از بخش آفلاین بازی را دارید ، در این مرحله محتویات پوشه ی Crack موجود در "آپدیت v20150506" یا "آپدیت 7 نسخه ی 3DM" را در محل نصب بازی کپی کنید و از بازی لذت ببرید !

در صورتی که قصد استفاده از بخش آنلاین بازی را دارید ، از انجام مرحله ی 12 صرف نظر کنید و ادامه ی مراحل را دنبال کنید :

آموزش استفاده از کرک آنلاین :

1- ابتدا آخرین نسخه ی کرک آنلاین را از لینک زیر دانلود کنید :

2- پس از استخراج فایل دانلود شده ، پوشه ی Binaries را در محل نصب بازی کپی کنید.

3- آخرین نسخه ی برنامه ی Steam را از لینک زیر دانلود و نصب کنید.

4- استیم را نصب و اجرا کنید. منتظر باشید تا Steam آپدیت شود (این آپدیت ممکن است حدود 80 مگابایت و یا حتی بیشتر حجم داشته باشد.)

5- حالا یک حساب کاربری در این برنامه ایجاد کنید و با استفاده از آن وارد شوید.

6- در حالی که برنامه ی Steam باز است ، بازی Mortal Kombat X را اجرا کنید.

7- وارد بخش آنلاین بازی شوید.

8- در این قسمت نحوه ی مسابقاتی که مایل به انجام آن هستید را انتخاب کنید. برای مثال Versus یا مبارزه ی عادی را انتخاب می کنیم.

9- یکی از سه حالت : "Player vs Player" ، "Test Your Luck" یا "Practice" را بنابر اختیار انتخاب کنید.

10- با ایتخاب گزینه ی Player Match ، سیستم به دنبال رغیبی برای شما می گردد و پس از اتمام جستجو، به شما درخواست مبارزه می دهد که شما می توانید با قبول درخواست مبارزه را آغاز کنید.
    توجه داشته باشید سرعت و راحتی انجام بازی به صورت آنلاین، به سرعت اینترنت شما و رغیبتان و همچنین فاصله ی عرضی میان شما و او می باشد. هرچه رغیب از نظر جغرافیایی به شما نزدیک تر باشد ، بازی روان تر اجرا خواهد شد.

11- با استفاده از گزینه ی Private match نیز می توانید به صورت دو نفر با دوستان خود در برنامه ی Steam به صورت آنلاین بازی کنید.

می توانید دوستان خود را از طریق ID آن ها ، در استیم به لیست دوستان خود اضافه کرده و به صورت دو نفره به انجام بازی بپردازید.

برای تبادل ID استیم با سایر کاربران به [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] مراجعه کنید.

منبع :
    اولین و بزرگترین وبسایت فارسی زبان مورتال کامبت
    mkcenter

2. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید Nima79h از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

Bi-Han (05-12-2015),DARK GAIA (12-12-2015),Dark Noob (01-13-2017),DFSHINNOK7 (05-12-2015),EMPEROR (05-12-2015),HamedWS (05-12-2015),javadali2626 (05-12-2015),Kiyarad81 (05-12-2015),Legend Of Darkness (05-12-2015),mortal kombat orginal (09-07-2015),Onaga (05-12-2015),Princess Kitana (05-16-2015),secret (05-14-2015),Shadow Priest (09-08-2015),Shirai Ryu Warrior (10-03-2015),spiritpalsy (05-13-2015),SUB-SOROUSH (05-17-2015),VAHID.K.R (07-04-2015)

lotos آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط s3000 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    دوست عزیز همین الان مشکلم برطرف شد شما باید موقع نصب پچ جدید 35 گیگ فضای خالی داشته باشی .
    من توی نصب پچ ریلودد موردی ندارم ولی 3dm ارور فضای دیسک رو میده
    من SSD 128 دارم اخه از کجا این مقدار فضا جور کنم براش
    بازم ممنون از شما میشه یه توضیح کامل برام بنویسید که چه کار هایی به ترتیب انجام دادید قدم به قدم
    با تشکر فراوان

کاربر سایت
    علاقه مند به
    bo-rai-cho
    تشکر شده 92 بار در 46 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط lotos [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    من توی نصب پچ ریلودد موردی ندارم ولی 3dm ارور فضای دیسک رو میده
    من SSD 128 دارم اخه از کجا این مقدار فضا جور کنم براش
    بازم ممنون از شما میشه یه توضیح کامل برام بنویسید که چه کار هایی به ترتیب انجام دادید قدم به قدم
    با تشکر فراوان

بازی را آنیستال ( بهتره یه کپی از سیوات بگیری مثل من بدبخت نشی ) و دوباره نصب کنید و آپدیت ها هم را نصب کنید وقتی رسیدید به آپدیت آخر متمعن شوید فضای درایوتان 35 گیگ جا دارد و بعد آپدیت 18 آپریل ریلودد را نصب کنید ( به احتمال زیاد همین راه حل برای 3dm هم درست میشود ) اگر فضا نداشته باشید بدون هیچ اخطاری نصب میشود ولی موقع اجرای بازی با همان اخطاری که گفتیم مواجه می شوید.

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید s3000 از ایشان تشکر کرده است:

lotos (05-14-2015)

علاقه مند به
    None
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط s3000 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    بازی را آنیستال ( بهتره یه کپی از سیوات بگیری مثل من بدبخت نشی ) و دوباره نصب کنید و آپدیت ها هم را نصب کنید وقتی رسیدید به آپدیت آخر متمعن شوید فضای درایوتان 35 گیگ جا دارد و بعد آپدیت 18 آپریل ریلودد را نصب کنید ( به احتمال زیاد همین راه حل برای 3dm هم درست میشود ) اگر فضا نداشته باشید بدون هیچ اخطاری نصب میشود ولی موقع اجرای بازی با همان اخطاری که گفتیم مواجه می شوید.

با سلام
    دوست گرامی همین کار برای منم جواب داد بسیار سپاسگزارم از راهنماییتون
    خداییش تو کفش بودم این چرا اینجوریه ا و دو نصب میشه ولی آپپذیت سوم گیر میده
    بهتره مدیریت توی پست اول تاکید کنند تا شاید بکار دیگران هم بیادش
    بازم سپاسگزارم خداییش کارم رو راه انداختید
    آپدیت 1
    آپدیت 2
    برای آپدیت 3 باید بالای 35 گیگ فضا در درایوی که بازی نصب هست داشته باشید (نسخه ریلودد)

Kiyarad81 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 233 بار در 110 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام دوست من. من يك سوال داشتم ؟؟ من همين امروز بازى رو خريدم اونوقت خواستم بپرسم اگه اپديت رو نصب نكنم بسازيم كار ميكنه يا خيلى مشكلات خواهد داشت؟
    You still from Quanchi's side

علاقه مند به
    None
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Kiyarad81 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام دوست من. من يك سوال داشتم ؟؟ من همين امروز بازى رو خريدم اونوقت خواستم بپرسم اگه اپديت رو نصب نكنم بسازيم كار ميكنه يا خيلى مشكلات خواهد داشت؟
    با سلام
    شما بازی کنید ببینید اگه موردی با بازی تون ندارید (البته بعید میدونم ) لازم نیست آپدیت ها رو نصب کنید دیگه

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید lotos از ایشان تشکر کرده است:

Kiyarad81 (05-14-2015)

Kiyarad81 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 233 بار در 110 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط lotos [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    با سلام
    شما بازی کنید ببینید اگه موردی با بازی تون ندارید (البته بعید میدونم ) لازم نیست آپدیت ها رو نصب کنید دیگه
    مثلا اون مورد هايى كه ممكنه داشته باشه چيه ؟؟؟ ميشه يك چند تايى رو نام ببريد؟؟بعد يك سوال ديگه من اين daemon tools pro رو از دو جا گرفتم اينستال نميشد. نيما جان شما از كجا گرفتى ميشه بگى منم بگيرم؟؟
    You still from Quanchi's side

archon7 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 43 بار در 23 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    چه ها پند تا سوال برای بخش آنلاین
    1- اینکه من کرک آنلاین رو ریختم اما نثله اینکه نمیشه faction war و living tower رو بازی کرد
    2- اینکه با این کرک فقط میشه با فرند های توی لیست استیم بازی کرد و خودش نمیتونه واسمون random بازی کن ئیدا کنه ؟
    3-اینکه سیو هام پاک شد چطور برگردونم ؟i

Nima79h آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 2,813 بار در 533 ارسال
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط archon7 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    چه ها پند تا سوال برای بخش آنلاین
    1- اینکه من کرک آنلاین رو ریختم اما نثله اینکه نمیشه faction war و living tower رو بازی کرد
    2- اینکه با این کرک فقط میشه با فرند های توی لیست استیم بازی کرد و خودش نمیتونه واسمون random بازی کن ئیدا کنه ؟
    3-اینکه سیو هام پاک شد چطور برگردونم ؟i
    با کرک آنلاین به صورت رندوم هم میشه با کاربرای دیگه در جهان مبارزه کرد.
    نحوه ی بازگردانی سیو ها به پست اول [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] تاپیک اضافه شد (دانلود محتوای اضافه > دانلود آپدیت 7 > نسخه ی RELOADED > نحوه ی بازگردانی سیو)

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Nima79h از ایشان تشکر کرده است:

Legend Of Darkness (05-14-2015)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    تشکر شده 77 بار در 31 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام بر شما دوست عزیز
    اگر میشه چگونگی نصب محتوا اضافه مانند گورو یا فایل hotflix را بگذارید

کاربر سایت
    تشکر شده 47 بار در 26 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من اپدیت ها رو نصب کردم اپدیت هفت نسخه ی ریلودد رو هم همینطور تو بازی جیسون هم اومد ولی سرعت بازی پایین اومد چرا

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین