صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 28910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 155

موضوع: رمز و رازهای mortal kombat shaolin monks

1. رمز و رازهای mortal kombat shaolin monks

Senior Member
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 1,024 بار در 531 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خوب من این تاپیک رو زدم تا بهتون بازکردن همه ی کاراکترها و رمز ورازهای شاولین رو بهتون بگم
    خوب شروع میکنم!

بازکردن reptile :

بعد از کشتن brotherhood of shadow ها وارد دری میشید. میرسید به یه جایی با یه آبشار کوچک !
    long jamp بکنید به اونور آبشار و وارد در بشید . حالا فکر میکنم شما 4 تا clay soldier میبینید تو این مکان که دوتاشون زنده میشن . سپرهاشون رو با o بشکونین . حالا یکیشون رو بیارید سمت چپ چپ چپ(تو آب) . اونجا یه ستون بزرگه clay soldier رو بگیر پرتاب کن سمت ستون و بشکونش! خوب حالا برگردین به همون جایی که ابشار کوچیک داشت! آره دیگه آبشاری اونجا نیست!جاش یه چیزه قرمزه که اگه بخورید reptile رو باز میکنه!!!!!

باز کردن baraka :

برین به soul tombs بعد برین اونجایی که چهارتا tarkatan دورتون کردن و شما باید wall climb کنین برین بالا! خوب حالا اینجا سمت راست یه ستون هست که باید با دایره بشکونین! حالا بپرین روی چوبهای شکسته یا نصفه همین جوری برین تا اون چیز قرمزه رو بخورید و baraka رو باز کنید!!!!

بازکردن johny cage :

قبل از اینکه آخرین test your might رو تو مرحله ی woshi academy انجام بدید ازتون مبخواد ازاین خونه long jamp بزنین رو خونه ی رو به رویی و آخرین test your might رو انجام بدید ولی شما اینکارو نکنید!!!!
    بعد از اینکه پریدید رو خونه رو به رویی یه خونه دیگه هست که کمی متمایل به چپ و یکم هم دورتر است
    long jamp کنین روش!سمت راست شما یه دیوار خرابه که توش یه چیزه قرمزه اون رو بخورید و johny cage رو باز کنین!!!!

بازکردن kitana :

برین به evil monstry اونجایی که تازه بهتون مولتالیتی یاد میده!
    یه ستون نصفه است بپرین روش بعد از اونجا بپرین رو سقف حالا اون سکه قرمزه رو بخورید کیتانا بازه!!!

بازکردن scorpion و sub zero و mk2 در تاپیک دیگه ای نوشته شده توسط دیگری.

مبارزه با ارمک :

برگردید به ووشی آکادمی (شما باید fist of ruin و swing ability داشته باشید!) و از روی اون پلی که سقفش خراب شده بود عبور کنین حالا برین سمت چپ از روی تیغ ها long jamp بزنین و اون مجسمه رو بشکونین و وارد در بشین!!! حالا برین سمت چپ از دیوار برین بالا و از روی تک تک چوب ها با swing ability بپرین !بعد برین پیش اون مجسمه ی بزرگ و r2 بزنین!حالا در warrior shrine باز شد!
    واردش بشید و برین پیش اولین مجسمه از سمت چپ و سه بار R2 بزنین!ببینم با ارمک چیکار میکنین!!!!!

مبارزه با ملینا:

بعد از اینکه وارد پرتال living forest شدید و مجسمه رو شکوندین سه تا ازون مرده ها از زمین در میان !!!!!
    بجای اینکه باهاشون بجنگین بالای سرتون رو نگاه کنین یه شاخه ی درخت بزرگ میبینید با قابلیت swing ability شاخه رو بگیرید و بعد بپرین رو نردبون ! ازش بالا برین و برین تو در مخفی بعد از عبور راه های پیچ در پیچ میرسین به ملینا!!!! بردنش مثل آب خوردنه!!!!!!!!!!!!

مبارزه با کینو :

قبل از اینکه با شاوکان بجنگین! کیتانا و جانی کیج رو تو زندان میبینین ! برین پیش کیتانا و سه بار r2 بزنین یهو یه در باز میشه و از توش سرباز میاد بیرون . بکشینشون و برید تو در !اینم از کینو!!!!!!!

پیدا کردن اسموک!!!:

بعد از کشتن brotherhood of shodow وارد در بشید و از آبشار کوچیک بپرین حالا وارد این در بشید !!!!!
    اگه اشتباه نکنم 4 تا clay soldier اونجاهست دو تاش زنده میشه یکیشون رو بگیرید و به دیوار پشت سرشون پرتاب کنین!!!!اون یه دره!!!برین توش واسموک اونجاست ! برین پیشش و R2 بزنین و مراحلش رو انجام بدید!!!!

مرحله ی 1:
    برین به soul tombs و وارد دری با مارک سبز بشید !!!اونجا تعداد زیادی تارکاتان هست اونها رو به دیوارهای روبروتون بکوبین وقتی همه ی دیوارها شکستن شما میبینین:smock quest one complete
    حالا برگردین پیش اسموک وبهش خبر بدین که اولی رو رفتین!!!!!!
    مرحله ی 2:
    شما باید واریور شرین را پیدا کنید که توی جنگ با ارمک توضیح دادم!!!!!
    واریور شراین رو که باز کردید میبینید: smock quest 2 complete
    دوباره برگردین پیش اسموک حالا مرحلی بعد!!
    مرحله ی 3:
    برین به soul tombs اونجا چهارتا در بود که یکیش بسته بود ولی حالا باز شده!!!!برین توی در سه تا تارکاتان میبینید هیچ کدوم رو نکشید!!!سه تا تله هم میبینین!!!سه تا تارکاتان رو باید بندازین تو سه تا تله !!!!حالا smock quest 3 complete دوباره برکردین پیش اسموک !!!
    مرحله ی 4:
    برین به پرتال!!!! اینجا فقط دوتا پرتال رنگ بنفش وجود داره!!!!! دوتا دشمن رو توی هردوتای این پرتالها بندازین!!!!
    smock quest 4 complete دقت کنین روح هارو نمیتونین پرتاب کنین!!!!
    مرحله ی 5:
    برگردین پیش اسموک اسموک یه پرتال براتون باز میکنه که شمارو میبره the pit2 !!!!حالا با دشمنا بجنگین و همه رو بکشی تا موقعی که دیگه نیان!!!!!
    حالا برید پیش اسموک وباهاش صحبت کنین!!!!! تبریک میگم شما mk2 رو باز کردین!!!!

گرفتن هزار امتیاز مفتی!!!! :

وقتی استوری مود بازی میکنین ! و یه کامبوی میزون بزنین یهو یه صدا میاد که میگه TOASTY ! به محض اینکه این صدارو شنیدین start بزنین !!!! بعد رو صفحه مینویسه (toasty 1000) !!!!!!

تبدیل شدن sub zero به black night من فکر نمیکنم واقعیت داشته باشه چون امتحان نکردم)

اول یه سیو با ساب زیرو داشته باشید(فقط ساب زیرو) حالا توی start menu برین به option و music رو off کنین!!!! حالا سیو ساب زیرو تون رو لاود کنین!وقتی بازی اومد start بزنین و این رمز رو وارد کنین:

Hold L2-press X,O,Sqaure,Triangle,O,O,Realease L2

triangle=مثلث sqaure=مربع hold=نگه داشتن realease=ول کردن

اسکورپین میگه toasty !!!!!!:

L1 و R1 و L2 و R2 و بالا رو با هم نگه دارید اسکورپین میگه toasty

گرفتن امتیاز البته نه زیاد مفتی!!!!:

قبل از اینکه با ریپتایل و اون مارش بجنگین اینجارو یادتون باشه!!! اونجایی که باید مجسمه هایی که از درها میان رو بشکونین تا بهتون بروتالیتی یاد بده!!!! بعد از کشتن ریپتایل برگردین به همون جایی که گفتم دوباره برین اون وسط وایستید!!!!بازم چندتا مجسمه میاد اونا رو بشکونین حالا دورتون پر از پوله!!!

اسکورپین بی ادب (شایدم خیلی عصبانی)

این به طور کاملاً اتفاقی تو حالت ورسس اتفاق می افته!!!من خودم تو تو ورسس اسکور رو گرفتم و با لیو بازی کردم که دیدم اسکورپین یه بار گفت : GET THE F**K OVER HERE !!!!!!! کفم برید!!! این رو اسکورپین هر جایی میگه ولی میشه گفت از هر 30 با اسپیر یه بار اینو میگه!!! حتی من یه جایه دیگه شنیده بودم که وقتی اسی و سابی رو با هم تو مرحله ی پیت میگیرین و میجنگین(تو حالت ورسس) اسکورپین به طور کاملاً اتفاقی و با همون نسبت 30 به 1 میگه : GET OVER HERE B1TCH !!!!!!راستی اینفرنو اسکورپین که باهاش تو ندررلم میجنگی هم زیاد میگه اینا رو!!

منبع:خود بدبختم(حتی جمله ای رو از سایت دیگه ای کوپ نزدم!)

هر چیزی در مورد این بازی خواستین به من بگین!!!!!!!!
    ویرایش توسط Kung Lao : 09-15-2014 در ساعت 07:29 PM

2. 28 کاربر به خاطر ارسال مفید raiden-3f از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (06-21-2013),2eptile| (08-06-2013),A R I A (12-02-2012),chameleon mk9 (10-17-2013),Cyber Ninja (12-26-2012),ERMACboggg (09-03-2012),golden dragon (10-25-2012),haghy (10-13-2017),Holy Ninja (03-30-2013),kamranfisher (08-12-2013),Kombo Master (09-15-2014),kung lao 2012 (09-07-2012),liu-kang (03-05-2015),lord smoke (03-07-2015),mahyar.A (07-22-2016),mahyar12 (09-21-2013),Mary Cage (05-30-2016),MK360 (11-27-2012),mkliukang (09-01-2013),Noob__Smoke (08-25-2013),Paria1392 (09-16-2014),Rejected Emperor (09-01-2013),scorpion123 (03-31-2013),scorsub (05-28-2016),Shadow Priest (09-15-2014),the dragon king (06-12-2013),triple k (10-17-2013),White Night (03-05-2015)

3. Rejected Emperor آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    shinnok
    تشکر شده 6,387 بار در 1,110 ارسال
    حالت من
    Badhal
    تگ شده
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

دوستان محترم به توپیک زیر مراجعه کنید به
    جواب هایتان میرسید
    چه میدونم با ارمک گورو شائوکان ریپتایل کیتنا ..... با هر کی که دوست دارید میتونید حالت
    داستانی رو بازی کنید[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

میگویم سلام ، هیچکس جوابم را نمیدهد ، پس خدانگهدار میگویم شاید از سر اتفاق ، یک نفر دست هایش تکان بخورد .

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Rejected Emperor از ایشان تشکر کرده اند:

chameleon mk9 (10-17-2013),Kombo Master (10-17-2013),T A R O K H (09-01-2013),Thunder boy (09-01-2013),White Night (04-05-2015)

5. triple k آواتار ها کاربر تازه
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    چه جوری میشه ملینا رو کشت درضمن چرا نگفتی که kabal تو wast land
    رو میشه ازاد کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ذاخل wast land که میشی کنار در بالا میری بعد از دره ای که زیرش سیو میکنی رد مشی بعدش ازرو پل رد نمیشی و همان سمت از دیوار که بالا بری یه دره که وارد اون میشی 3 طبقه که میری بالا kabalنو قفس که آزادش می کنی البته من که ندیدم بعدا دوباره پیداش بشه

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید triple k از ایشان تشکر کرده است:

chameleon mk9 (10-17-2013)

7. triple k آواتار ها کاربر تازه
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ملینا که فرار میکنه و کیتانا هم میبره !!!!!!!!!!!!!من میخوام بکشمش دیگه از دستش خسه شدمممممممممم

حسین جان فرار میکنه نمیمیره!!!!!!!!!!!1

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید triple k از ایشان تشکر کرده است:

White Night (04-05-2015)

9. scorpion123 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 2,909 بار در 890 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    4
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط raiden-3f
    خوب من این تاپیک رو زدم تا بهتون بازکردن همه ی کاراکترها و رمز ورازهای شاولین رو بهتون بگم
    خوب شروع میکنم!

بازکردن reptile :

بعد از کشتن brotherhood of shadow ها وارد دری میشید. میرسید به یه جایی با یه آبشار کوچک !
    long jamp بکنید به اونور آبشار و وارد در بشید . حالا فکر میکنم شما 4 تا clay soldier میبینید تو این مکان که دوتاشون زنده میشن . سپرهاشون رو با o بشکونین . حالا یکیشون رو بیارید سمت چپ چپ چپ(تو آب) . اونجا یه ستون بزرگه clay soldier رو بگیر پرتاب کن سمت ستون و بشکونش! خوب حالا برگردین به همون جایی که ابشار کوچیک داشت! آره دیگه آبشاری اونجا نیست!جاش یه چیزه قرمزه که اگه بخورید reptile رو باز میکنه!!!!!

من هرچی دقت کردم ستونی ندیدم.می شه یه عکس بزاری؟
    ای یار ناسامان من، از من چرا رنجیده ای؟
    وی درد و ای درمان من، از من چرا رنجیده ای؟
    ای سرو خوش بالای، من ای دلبر رعنای من
    لعل لبت حلوای من ،از من چرا رنجیدهای؟
    بنگر ز هجرت چون شدم، سرگشته چون گردون شدم
    وز ناوکت پرخون شدم ،از من چرا رنجیده ای؟
    گر من بمیرم در غمت ،خونم بتا در گردنت
    فردا بگیرد دامنت ،از من چرا رنجیده ای؟

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید scorpion123 از ایشان تشکر کرده است:

White Night (04-05-2015)

11. اخراج شده
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 213 بار در 114 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط raiden-3f
    خوب شروع میکنم!

بازکردن reptile :

باز کردن baraka :

برین به soul tombs بعد برین اونجایی که چهارتا tarkatan دورتون کردن و شما باید wall climb کنین برین بالا! خوب حالا اینجا سمت راست یه ستون هست که باید با دایره بشکونین! حالا بپرین روی چوبهای شکسته یا نصفه همین جوری برین تا اون چیز قرمزه رو بخورید و baraka رو باز کنید!!!!

بازکردن johny cage :

قبل از اینکه آخرین test your might رو تو مرحله ی woshi academy انجام بدید ازتون مبخواد ازاین خونه long jamp بزنین رو خونه ی رو به رویی و آخرین test your might رو انجام بدید ولی شما اینکارو نکنید!!!!
    بعد از اینکه پریدید رو خونه رو به رویی یه خونه دیگه هست که کمی متمایل به چپ و یکم هم دورتر است
    long jamp کنین روش!سمت راست شما یه دیوار خرابه که توش یه چیزه قرمزه اون رو بخورید و johny cage رو باز کنین!!!!

بازکردن kitana :

برین به evil monstry اونجایی که تازه بهتون مولتالیتی یاد میده!
    یه ستون نصفه است بپرین روش بعد از اونجا بپرین رو سقف حالا اون سکه قرمزه رو بخورید کیتانا بازه!!!

بازکردن scorpion و sub zero و mk2 در تاپیک دیگه ای نوشته شده توسط دیگری.

مبارزه با ارمک :

برگردید به ووشی آکادمی (شما باید fist of ruin و swing ability داشته باشید!) و از روی اون پلی که سقفش خراب شده بود عبور کنین حالا برین سمت چپ از روی تیغ ها long jamp بزنین و اون مجسمه رو بشکونین و وارد در بشین!!! حالا برین سمت چپ از دیوار برین بالا و از روی تک تک چوب ها با swing ability بپرین !بعد برین پیش اون مجسمه ی بزرگ و r2 بزنین!حالا در warrior shrine باز شد!
    واردش بشید و برین پیش اولین مجسمه از سمت چپ و سه بار R2 بزنین!ببینم با ارمک چیکار میکنین!!!!!

مبارزه با ملینا:

بعد از اینکه وارد پرتال living forest شدید و مجسمه رو شکوندین سه تا ازون مرده ها از زمین در میان !!!!!
    بجای اینکه باهاشون بجنگین بالای سرتون رو نگاه کنین یه شاخه ی درخت بزرگ میبینید با قابلیت swing ability شاخه رو بگیرید و بعد بپرین رو نردبون ! ازش بالا برین و برین تو در مخفی بعد از عبور راه های پیچ در پیچ میرسین به ملینا!!!! بردنش مثل آب خوردنه!!!!!!!!!!!!

مبارزه با کینو :

قبل از اینکه با شاوکان بجنگین! کیتانا و جانی کیج رو تو زندان میبینین ! برین پیش کیتانا و سه بار r2 بزنین یهو یه در باز میشه و از توش سرباز میاد بیرون . بکشینشون و برید تو در !اینم از کینو!!!!!!!

پیدا کردن اسموک!!!:

بعد از کشتن brotherhood of shodow وارد در بشید و از آبشار کوچیک بپرین حالا وارد این در بشید !!!!!
    اگه اشتباه نکنم 4 تا clay soldier اونجاهست دو تاش زنده میشه یکیشون رو بگیرید و به دیوار پشت سرشون پرتاب کنین!!!!اون یه دره!!!برین توش واسموک اونجاست ! برین پیشش و R2 بزنین و مراحلش رو انجام بدید!!!!

مرحله ی 1:
    برین به soul tombs و وارد دری با مارک سبز بشید !!!اونجا تعداد زیادی تارکاتان هست اونها رو به دیوارهای روبروتون بکوبین وقتی همه ی دیوارها شکستن شما میبینین:smock quest one complete
    حالا برگردین پیش اسموک وبهش خبر بدین که اولی رو رفتین!!!!!!
    مرحله ی 2:
    شما باید واریور شرین را پیدا کنید که توی جنگ با ارمک توضیح دادم!!!!!
    واریور شراین رو که باز کردید میبینید: smock quest 2 complete
    دوباره برگردین پیش اسموک حالا مرحلی بعد!!
    مرحله ی 3:
    برین به soul tombs اونجا چهارتا در بود که یکیش بسته بود ولی حالا باز شده!!!!برین توی در سه تا تارکاتان میبینید هیچ کدوم رو نکشید!!!سه تا تله هم میبینین!!!سه تا تارکاتان رو باید بندازین تو سه تا تله !!!!حالا smock quest 3 complete دوباره برکردین پیش اسموک !!!
    مرحله ی 4:
    برین به پرتال!!!! اینجا فقط دوتا پرتال رنگ بنفش وجود داره!!!!! دوتا دشمن رو توی هردوتای این پرتالها بندازین!!!!
    smock quest 4 complete دقت کنین روح هارو نمیتونین پرتاب کنین!!!!
    مرحله ی 5:
    برگردین پیش اسموک اسموک یه پرتال براتون باز میکنه که شمارو میبره the pit2 !!!!حالا با دشمنا بجنگین و همه رو بکشی تا موقعی که دیگه نیان!!!!!
    حالا برید پیش اسموک وباهاش صحبت کنین!!!!! تبریک میگم شما mk2 رو باز کردین!!!!

گرفتن هزار امتیاز مفتی!!!! :

وقتی استوری مود بازی میکنین ! و یه کامبوی میزون بزنین یهو یه صدا میاد که میگه TOASTY ! به محض اینکه این صدارو شنیدین start بزنین !!!! بعد رو صفحه مینویسه (toasty 1000) !!!!!!

تبدیل شدن sub zero به black night من فکر نمیکنم واقعیت داشته باشه چون امتحان نکردم)

اول یه سیو با ساب زیرو داشته باشید(فقط ساب زیرو) حالا توی start menu برین به option و music رو off کنین!!!! حالا سیو ساب زیرو تون رو لاود کنین!وقتی بازی اومد start بزنین و این رمز رو وارد کنین:

Hold L2-press X,O,Sqaure,Triangle,O,O,Realease L2

triangle=مثلث sqaure=مربع hold=نگه داشتن realease=ول کردن

اسکورپین میگه toasty !!!!!!:

L1 و R1 و L2 و R2 و بالا رو با هم نگه دارید اسکورپین میگه toasty

گرفتن امتیاز البته نه زیاد مفتی!!!!:

قبل از اینکه با ریپتایل و اون مارش بجنگین اینجارو یادتون باشه!!! اونجایی که باید مجسمه هایی که از درها میان رو بشکونین تا بهتون بروتالیتی یاد بده!!!! بعد از کشتن ریپتایل برگردین به همون جایی که گفتم دوباره برین اون وسط وایستید!!!!بازم چندتا مجسمه میاد اونا رو بشکونین حالا دورتون پر از پوله!!!

اسکورپین بی ادب (شایدم خیلی عصبانی)

این به طور کاملاً اتفاقی تو حالت ورسس اتفاق می افته!!!من خودم تو تو ورسس اسکور رو گرفتم و با لیو بازی کردم که دیدم اسکورپین یه بار گفت : GET THE F**K OVER HERE !!!!!!! کفم برید!!! این رو اسکورپین هر جایی میگه ولی میشه گفت از هر 30 با اسپیر یه بار اینو میگه!!! حتی من یه جایه دیگه شنیده بودم که وقتی اسی و سابی رو با هم تو مرحله ی پیت میگیرین و میجنگین(تو حالت ورسس) اسکورپین به طور کاملاً اتفاقی و با همون نسبت 30 به 1 میگه : GET OVER HERE B1TCH !!!!!!راستی اینفرنو اسکورپین که باهاش تو ندررلم میجنگی هم زیاد میگه اینا رو!!

منبع:خود بدبختم(حتی جمله ای رو از سایت دیگه ای کوپ نزدم!)

هر چیزی در مورد این بازی خواستین به من بگین!!!!!!!!
    کوپی نزدی؟
    عزیزم قسمت اول رو که بااندازه ی کوچیک نوشته شده روازپارک انیمه کوپی زدی اونوقت میگی یه جمله رو هم کوپی نزدی؟
    حداقل منبع روذکرنمیکنی نگو کوپی نزدم...

12. scorpion123 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    نوشته های وبلاگ
    4
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    کوپی
    ادبیات رده منو مرده.
    درضمن اونا کپی کردن.نه ما.ما اولین انجمن کامبت رسمی در ایرانیسم.

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید scorpion123 از ایشان تشکر کرده است:

White Night (04-05-2015)

14. scorpion123 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    نوشته های وبلاگ
    4
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من از بزرگان شناخته شده ی این بازی رو تگ می کنم @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    تا به سوالم جواب بدن.

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید scorpion123 از ایشان تشکر کرده است:

White Night (04-05-2015)

16. اخراج شده
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 213 بار در 114 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یه تعداد عکس پیدا کردم می خوام بزرگا اینا روتایید کنن:
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

اسکورپیون۱۲۳تو یوتیوب یه جست وجوکن شاید فیلمش باشه...

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Paria1392 از ایشان تشکر کرده است:

White Night (04-05-2015)

18. scorpion123 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    نوشته های وبلاگ
    4
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خوب شد گفتی به ذهن خودم نمی رسید...
    من فیل کش ندارم...

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید scorpion123 از ایشان تشکر کرده اند:

Paria1392 (09-15-2014),White Night (04-05-2015)

20. Rejected Emperor آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    shinnok
    تشکر شده 6,387 بار در 1,110 ارسال
    حالت من
    Badhal
    تگ شده
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط Paria1392
    یه تعداد عکس پیدا کردم می خوام بزرگا اینا روتایید کنن:
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

اسکورپیون۱۲۳تو یوتیوب یه جست وجوکن شاید فیلمش باشه...

من چیز عجیبی نمیبینم تو عکس اول
    عکس دوم و سومت هم نمیاد
    آپ کن ببینم چه خبره؟

نوشته اصلی توسط scorpion123
    من از بزرگان شناخته شده ی این بازی رو تگ می کنم @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    تا به سوالم جواب بدن.
    ببخشید متوجه سوالت تون نشدم؟

میگویم سلام ، هیچکس جوابم را نمیدهد ، پس خدانگهدار میگویم شاید از سر اتفاق ، یک نفر دست هایش تکان بخورد .

21. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Rejected Emperor از ایشان تشکر کرده است:

White Night (04-05-2015)

صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 28910111213141516 آخرینآخرین