صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 37

موضوع: اخلاق کاربران انجمن را چگونه توصیف میکنید؟ (همه نظر بدین)

1. Question اخلاق کاربران انجمن را چگونه توصیف میکنید؟ (همه نظر بدین)

Shirai Ryu Warrior آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,224 بار در 1,205 ارسال
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام خدمت همه!

دیدم یه نظر سنجی اینجوری لازم میشه خیلی خوبه که همه با هم بیشتر آشنا بشیم و بهترین اخلاق ها مشخص بشن.!
    شما میتونید نحوه برخورد کاربر هایی که تا حالا باهاشون سرو کار داشتید یا همکاری میکردین رو در اینجا با دیگر کاربران به اشتراک بذارین تا یه جورای همه با خوبی های کاربر آشنا بشن و بیشتر هم دیگر رو بشناسیم.(در هر زمانی و یا هر وقت با هم کار میکردید رو بگید زمان خیلی مهم نیست)
    شما میتونید در مورد هر خصوصیت اخلاقی یا برخوردی کاربر نظرتون رو اعلام کنید. گزینه هایی که فعلا وجود دارن ایناین :

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

BI-Han

**فقط چون کاربرای خوب انجمن زیادن نمیشه همشونو گفت و این موارد فقط تعدادی از افراد هستند. اگه کس دیگری هم در نظر دارین حتما ذکر کنید !**

با تشکر

[SPOILER]فقط به کسی اهانت نشه!!!![/SPOILER]

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

2. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

Ahmadreza (06-12-2015),AmiRDarkness (06-11-2015),Bi-Han (06-10-2015),Dark Noob (06-10-2015),EMPEROR (06-25-2015),General KOMBATENT (06-11-2015),HamedWS (06-25-2015),HamedWS. (06-11-2015),HNafisi (06-10-2015),Holy Ninja (06-25-2015),javadali2626 (06-11-2015),Kiyarad81 (06-11-2015),Kombo Master (06-25-2015),nj.subzero (06-10-2015),Princess Kitana (06-10-2015),RedDragon (06-11-2015),SUB-SOROUSH (06-17-2015),The JokeR (07-05-2015),VAHID.K.R (06-10-2015),White Night (06-10-2015)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,903 بار در 2,500 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    !با سپاس از همه عزیزانی که بنده رو با نظرهاشون شرمنده کردند.
    در مورد مدیریتم که تاکنون در ضمینه ناظر شدن با 5 بار از این حیث رکورد دار هستم، دو سه تاش به علت مشکلات و گرفتاری های بنده منجر به بازنشستگی ام شده، به هر حال فرقی هم نمیکنه همین که بتونم با کمک سایر مدیران این سایت رو سرپا نگه داریم ، جای شکرش باقیست،مدیران هم اگر مایل بودند میتونن منو برگردونن اگر هم نه که هیچ،توی این 3، 4 سالی که از عمر این سایت میگذره کاربران زیادی اومدن و رفتن که من یکی از بازماندگان نسل قدیم سایتم، نسل اولیه ای که کاربران و مدیران با ابهتی همچون محمد بلک اسکورپیون،زئوس،دراگون نینجا،نینجا ساب زیروی عزیز که احتمال زیاد چیزی به پایان دوران خدمتش نمونده،و ... و همچنین مدیران فعلی همچون : احمدرضا و امیر امپی عزیز که با پست های فیلسوفانه شون مثل یک آدم کاملا با تجربه حرف میزنن و رفتار میکنن،مدیران جوان ،خوب و آینده دار سایت: مرتضی (اوناگا) و محمد(بیهان)امیر دارکیو امیررضا و تک بانوی فعال گرامی سایت پرنسس کیتانا،ارمک عزیز،شادو پریست عزیز ، استاد یوسف که مثل اینکه بعد از باس شدنش تو ام کی ایکس دیگه رفته سراغ فتح زمین! و تمامی کاربران عزیز و گرامی که اسمشون زیاده.....

@shirai Ruy Warrior@ : این تاپیک به نوعی تکراریه چرا که قبلا توسط امیر کیلر با نام (صندلی سرد آتشین) زده شده ، اما برای نوآوری این تاپیک لازم بود.
    یکی از مدیران هم لطف کنه و افرادی که فعال هستند رو به لیست اول اضافه کنه تا کاربران بیشتری در لیست اول حضور داشته باشند، من هم رای خودمو بعدا اعلام میکنم

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Bi-Han (06-11-2015),General KOMBATENT (06-11-2015),HNafisi (06-11-2015),javadali2626 (06-11-2015),nj.subzero (06-11-2015),Shirai Ryu Warrior (06-11-2015),VAHID.K.R (06-11-2015)

Kiyarad81 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 231 بار در 109 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DFTENNIS7 :
    براى اين سايت و انجمن تلاش ميكنه

princess kitana :

خوش برخورد و كم پيدا . بهترين ها و مفيد ترين كار ها رو به صورت مخفيانه به اتمام ميرساند

ahmad reza :

مهربون ولى يك ذره كم اعصاب . بهترين خبر ها رو در كمترين فرصت ميگذاره و به كاربران اهميت ميده

holy ninja :

خيلى مهربون و براى كابران وفت ميگذاره . ولى در چتباكس احتمالا به دليل مشغله ى كارى كم پيداست

kung lao :

كمى خودخواه ولى مهربون . به دليل هايى بچه گانه كاربر هارو بن نميكنه و همه ى تلاششو براى اين سايت ميكنه

AmirDarkness :

خيلى كم پيدا . ولى در دوران مديريتش بهترين كار هارو براى اين سايت كرد

sub-100 :

يكى از مترجم هاى درستكار سايت كه خيلى ارادتمندشونيم .

EMPERROR :

باهاشون اشنايى ندارم

Bi-Han :

از نظر مرام حرف اولو ميزنه و به كاربران خيلى اهميت ميده و بخشنده است

shadow priest :

ديگه پيداشون نيست ولى در زمانى كه بودند مانند امير داركنس برترين كارهارو انجام دادند .

و اما دو تا كاربر كه خيلى ارادتمندشونم و خيلى دوستشون دارم و يكيشون كه چند روزى مارو قال گذاشته بود ولى برگشت .

Javadali2626 :

يك كاربر خوب و مهربون و هميشه دوستش دارم و هيچوقت از دوستى باهاش دست نميكشم

lord Quanchi :

دوست خوب من مثل جواد . هيچوقت از دوستى باهاش دست نميكشم . همشهرى فوق العاده مهربون و هميشه ارادتمندشم
    You still from Quanchi's side

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Kiyarad81 از ایشان تشکر کرده اند:

Bi-Han (06-11-2015),EMPEROR (06-25-2015),Farshad Grayson (06-22-2015),HNafisi (06-11-2015),Holy Ninja (06-26-2015),javadali2626 (06-11-2015),Lord Quan chi (06-12-2015),Princess Kitana (06-12-2015),Shadow Priest (06-14-2015),VAHID.K.R (06-11-2015)

VAHID.K.R آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,039 بار در 415 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    !با سپاس از همه عزیزانی که بنده رو با نظرهاشون شرمنده کردند.
    در مورد مدیریتم که تاکنون در ضمینه ناظر شدن با 5 بار از این حیث رکورد دار هستم، دو سه تاش به علت مشکلات و گرفتاری های بنده منجر به بازنشستگی ام شده، به هر حال فرقی هم نمیکنه همین که بتونم با کمک سایر مدیران این سایت رو سرپا نگه داریم ، جای شکرش باقیست،مدیران هم اگر مایل بودند میتونن منو برگردونن اگر هم نه که هیچ،توی این 3، 4 سالی که از عمر این سایت میگذره کاربران زیادی اومدن و رفتن که من یکی از بازماندگان نسل قدیم سایتم، نسل اولیه ای که کاربران و مدیران با ابهتی همچون محمد بلک اسکورپیون،زئوس،دراگون نینجا،نینجا ساب زیروی عزیز که احتمال زیاد چیزی به پایان دوران خدمتش نمونده،و ... و همچنین مدیران فعلی همچون : احمدرضا و امیر امپی عزیز که با پست های فیلسوفانه شون مثل یک آدم کاملا با تجربه حرف میزنن و رفتار میکنن،مدیران جوان ،خوب و آینده دار سایت: مرتضی (اوناگا) و محمد(بیهان)امیر دارکیو امیررضا و تک بانوی فعال گرامی سایت پرنسس کیتانا،ارمک عزیز،شادو پریست عزیز ، استاد یوسف که مثل اینکه بعد از باس شدنش تو ام کی ایکس دیگه رفته سراغ فتح زمین! و تمامی کاربران عزیز و گرامی که اسمشون زیاده.....

@shirai Ruy Warrior@ : این تاپیک به نوعی تکراریه چرا که قبلا توسط امیر کیلر با نام (صندلی سرد آتشین) زده شده ، اما برای نوآوری این تاپیک لازم بود.
    یکی از مدیران هم لطف کنه و افرادی که فعال هستند رو به لیست اول اضافه کنه تا کاربران بیشتری در لیست اول حضور داشته باشند، من هم رای خودمو بعدا اعلام میکنم
    به قول امیر کیلر تو که جیگر منی !!!!

اما خارج از شوخی و خنده ! یکی از بهترین ناظر ها بودی یه جای دیگه هم گفتم کاش دوباره ناظر بشی !
    اگه وقتش رو داری که دوباره فعال باشی بهترین خبر توی این چند مدته !
    امیدوارم چه توی این سایت چه هرجای دیگه که هستی موفق باشی

یه سخن هم با تیم مدیریت !!!!
    این پسر رو از دست ندید که حیفه !!!!!

کشتن 11 بات اکسپرت در کانتر
    http://www.aparat.com/v/4r0Oq

سری سنگین ز ما داری - دلی شاد با رقیبانم / خوری می با رقیبان و - کنی سر در گریبانم / نگویی جانم افسون شد - نبینی مست و بی جانم / ندیدم جز تو من زیبا - ندیدی من چه حیرانم / که چشمم وقف ساقی باد - که من مست می آنم / دو چشمت جام پر می و - منم مستم بدینسانم / تو میبینی دلم تنگ است - تو میبینی که گریانم / امان از شوری بخت و - امان از سردیت جانم .
    شاعر : وحید کریمی رامشه VAHID.K.R

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید VAHID.K.R از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (06-26-2015),Kiyarad81 (06-11-2015),Lord Quan chi (06-12-2015),Shirai Ryu Warrior (06-11-2015)

علاقه مند به
    scorpion
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    موافقم واقعا حضور فعال افرادی مقل Holy عزیز و بقیه که دیگه خیلی لازمه واقعا نیازه !!!!!!!!
    امیدوارم هرچه زودتر با ورودشون دوباره بتونیم این جارو به سرجای حقیقیش برگردونیم و خلاصه بترکونیم !!!!!
    بدونین ما همه منتظر حضور فعال همه ی شما عزیزان هستیم.
    پس بیاین دیگه!!!!

از همه دوستانی هم که در این جا شرکت کردند نهایت تشکر رو و قدر دانی را دارم و امیدوارم بقیه هم شرکت کنند.
    با تشکر

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (06-26-2015),Lord Quan chi (06-12-2015)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    تشکر شده 66 بار در 26 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بسیار با مرام اند اما خب کم سر میزنند
    نظری ندارم
    منطقی

بسیار فعال

نظری ندارم

ادمینی که کم سر میزند و نیاز دارد که بیشتر سر بزند

جدیدا کم فعالیت است

نظری ندارم
    منطقی

BI-Han
    نظری ندارم(اما کمی تند خو)

هولی نینجا ببخشید ننوشتم بسیار با مرام

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید secret از ایشان تشکر کرده اند:

Bi-Han (06-12-2015),EMPEROR (06-25-2015),Holy Ninja (06-26-2015),Lord Quan chi (06-12-2015),Princess Kitana (06-14-2015),Shirai Ryu Warrior (06-11-2015)

علاقه مند به
    scorpion
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوستان شرمنده چون نمیشه پستو ویرایش کرد من اینو اینجا میگم:
    یکی از بهترین کاربرای فعال سایت
    @Nima79h که واقعا زحمات بسیار زیاد و مفیدی برای اینجا میکشه و به یقین از بهترین های انجمنه و شحصیت واقعا عالیی هم داره .
    به درخواست های دیگران واقعا توجه میکنه و مقام افراد براشون مهم نیست . درکل شخصیت عالی داره.و لایق بهترین هاست.
    فقط باید بدونه همه ی ما اونو میبینیم و زحماتشو حس میکنیم. و به فعالیتش در همینجا ادامه بده. ما باهاتیم.
    من از نیمای عزیز به خاطر ذکر نکردنش در پست اول نهایت عذرخواهی رو میکنم وخیلی شرمندمو امیدوارم از من راضی باشه!!

[SPOILER]Forgive me Nima & Stay[/SPOILER]

یه سلام و یه درود

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (06-12-2015),Bi-Han (06-12-2015),HNafisi (06-13-2015),Kiyarad81 (06-12-2015),Lord Quan chi (06-12-2015),Nima79h (07-03-2015),Princess Kitana (06-14-2015),RedDragon (06-12-2015)

Ahmadreza آواتار ها مدیر کل
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 4,363 بار در 1,111 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

من دیدم هیچ مدیری این جا پست نذاشته گفتم یکی بذارم نگین چرا مدیران کاربرانو تحویل نمی گیرن! حالا نمی دونم حسش نیست یا یه مسئله دیگه هست! امیدوارم با این کار بقیه هم تشویق بشن نظرشون رو اعلام کنند.

DFTENNIS7

مدیر خیلی خوبیه و تا جای ممکن و حتی فراتر از اون با بقیه کنار می یاد!
    در کل واسه مدیریت عالیه و خدا رو شکر همه قبولش دارند.

یکی از اعضای موثر و تأثیرگذار سایت تا ابد به خاطر ترجمه ها و تاپیک های منحصر به فردشون!
    من خودم به شخصه متعجبم که با وجود رفتار زشت خیلی از افراد ایشون هنوز به فعالیتش حتی عالی تر از گذشته ادامه می ده!
    واقعا کارشون حرف نداره.

یکی از بهترین کاربران سایت در طول سال های گذشته.
    اتفاقا یادمه خودم ایشون رو به عنوان ناظر دفعه اول تعیین کردم!
    بعدش هم که دانشگاه و این حرفام شروع شد رفتیم توی فاز دانشگاه و بعدش هم محو شدم توی Xbox Live کلا یکی دو سالی درست حسابی نبودیم!
    در کل ایشون یکی از کسانی هستند که اطلاعاتشون در بعضی زمینه های سیکرت و خاص مورتال خیلی بالاست و اکثرا پست های تخصصی خوبی ازشون شاهد بودیم.

یکی از اعضای بسیار خوب و فعال سایت که قرار شده بود X360 بگیره چند دستی MK 9 بزنیم.
    ولی کلا محو شد نفهمیدم کجا رفت!

انسان روی مخی هستش!
    ولی کلا توی خیلی از موارد تخصصی کمکم کرده و منم بهش مشورت دادم تا جای توانم.
    ما که اوضاعمون به خاطر امتحانات دانشگاه فعلا خرابه فعلا باز خوبه امیررضا امتحاناش زودتر تموم می شه بیاد یه صفایی بده این جا رو!

این اواخر هی می یاد یه پست فلسفی می ذاره بعد می ره!
    در کل خیلی واسه سایت زحمت کشیده و چه من چه بقیه با این که حتی ازش از نظر سنی هم بزرگتریم واسه فعالیتش واقعا احترام باید قائل باشیم.

ترجمه های خیلی خوبی داره و توی زمینه اینجاستیس هم یادمه خیلی فعال بود.
    ولی خب کلا چون اکثر کاربران در زمینه گیمینگ توی اینجاستیس غیر فعال بودند، یه سری فعالیت هاش محو شد.
    امیدوارم فعالیت هاشو با شروع تابستون از سر بگیره. واقعا مطالب مفیدی می ذاشت و ترجمه هاش فوق العاده بود.

یکی از اعضای قدیمی سایت هستند که بیشتر در زمینه اصولی و فلسفی باز نظر می دن!
    یه مدت هم نمی دونم سر ایشون چه دعوایی با فروم دیگه صورت گرفته بود!
    در کل امیدوارم دوستان از منظر ایشون در هنگام حضورشون در سایت بهره ببند.

BI-Han
    فعالیت بسیار خوب و مفیدی رو داشته و داره.
    مخصوصا توی زمینه نظارت که یه مدت زمانی واقعا عالی عمل می کرد و پاک سازی ها شده بود مخصوص خودش!
    الآن هم که در زمینه نظارت انجمن و پورتال حرف اولو می زنه دیگه!

یادمه قبل از عرضه بازی پست های بسیار خوب و به روزی رو از MK X می ذاشتن.
    امیدوارم با فعالیت خوب و مفیدشون دوباره شاهد پست های نابشون باشیم.

javadali2626
    یکی از اعضای خوب سایت که البته در زمینه تاپیک زدن هنوز گاهی اوقات بی تجربگی می کنه!
    امیدوارم احساس نکنه کسی باهاش دشمنی داره! در کل مطالب خوب و به روزی رو می ذاره فقط باید نگارشش رو یه کم بهتر کنه.
    براش آرزوی موفقیت می کنم.

Shirai Ryu Warrior
    یکی از اعضای خوب سایت هست که فعالیت هاشون تا حد زیادی قابل قبول هست.
    امیدوارم در آینده هم شاهد فعالیت های خوبشون در انجمن باشیم و کاربران رو مستفیض کنند!

.
    .
    .

خب دیگه زیادی پرحرفی کردم! ببخشید اگه اسم شخص دیگه ای رو نیاوردم.
    خیلی از دوستان هم هستند مثل کیاراد خان یا حامد WS و بقیه دوستان که خب در حال حاضر زیاد توی انجمن پست نمی ذارن و اکثرا توی چت باکسن!
    دیگه اونا رو خب نمی تونم نظر دقیق بدم. ولی همشون بچه های بسیار خوبی هستند و امیدوارم در زندگی موفق باشن.

There is no knowledge that is not power

16. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید Ahmadreza از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

AmiRDarkness (06-22-2015),Bi-Han (06-14-2015),Dark Noob (06-14-2015),EMPEROR (06-15-2015),RICAROS (06-27-2015),HamedWS (06-14-2015),Holy Ninja (06-14-2015),javadali2626 (06-14-2015),Kiyarad81 (06-14-2015),Princess Kitana (06-14-2015),Shadow Priest (06-14-2015),Shirai Ryu Warrior (06-15-2015),The JokeR (06-14-2015),VAHID.K.R (06-14-2015),White Night (06-22-2015)

White Night آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shujinko
    تشکر شده 863 بار در 295 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    63
    حالت من
    Sarbezir
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام.
    میدونم که نظر من پشیزی هم اهمیت نداره اما چون تاپیک جالبیه مینویسم.
    Kong Lao:
    بسیار کم پیدا.اما بی آزار و اینکه انجمن باحالی زده واقعا!
    DFTENNIS7:
    قاطع و جدی!با اینکه زیاد همدیگه رو ندیدیم اما اخلاقش قابل تحسینه!
    Holy Ninja:
    داستان هاش معرکست!بسیار دلسوز و مهربان!و اینکه در دوره بازنشستگیشون هم از فعالیت دریغ نمیکنن!
    Rejected Emperor:
    والا چی بگم؟میشه درموردش یه کتاب نوشت!بسیار دانا،زیرک،مهربون،خاکی و فروتنه!خیلی کاربر زیرکیه و اولین مدیری بود که من توی انجمن باهاش روبرو شدم!
    Empror:
    شوخ و بامزه و با جربزه!دیدم که توی اون انجمن توروی همشون وایسادی!
    Ricaros:
    معلومه انسان بسیار مدپسند و به نوعی بروزه!بسیار سر تاپیک هاش ریزبین و تیزبیه!
    Princes Kitana:
    زیادی آشنا نیستیم اما در یه مسابقه که حسام گذاشته بود راحت فهمیدم هیچ فرقی با Princes Kitana در مورتال کمبت ندارین!
    Shirai Ryo Warrior:
    با هم اصلا آشنا نیستیم ولی تاپیک هاشون بسیار جالبه و معلومه که انسان کاربلدیه!
    HamedWS:
    مهربون و مذهبی و همچنین بسیار دلسوز و به روز! اخلاقش بسیار شبیه منه ولی متأسفانه من و اون کم میایم انجمن.
    TED:
    بسیار طنزپرداز نویسنده عالی!همچنین گرافیستی بی رقیب!خیلی قته همدیگه رو ندیدیم!
    Great Hezar:
    این اواخر هیچ جا ندیدمش ولی خیلی به انجمن اهمیت میده و از نظر من لیاقتش بیشتر از ناظم آزمایشی بود!

شرمنده که کم رأی دادم ولی گفتم پست شلوغ نشه و شما هم از خوندن تاپیک خسته نشید.

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید White Night از ایشان تشکر کرده اند:

EMPEROR (06-23-2015),RICAROS (06-27-2015),Holy Ninja (06-23-2015),javadali2626 (06-22-2015),Princess Kitana (06-24-2015),Shirai Ryu Warrior (06-23-2015)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,903 بار در 2,500 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    توصیف کاربران در لیست اول به روایت تیزر

تمامی افرادی که در لیست اول حضور دارند می توانند این تیزر را ملاحظه کنند.

نکته : E R M A C،Onaga،NJ SubZero هم به به تیزر من اضافه شده.

یکی از مدیران این 3 نفر رو که جاموندن رو به پست اول اضافه کنه.

(نینجا ساب زیرو و ارمک : این تیزر رو من چند وقت پیش قبل از اینکه به این رنک هایی که الان هستید درست کردم برای همین نینجا ساب زیرو صورتی (یعنی بازنشسته و ارمک آبی یعنی مدیر پورتال) درست کردم.

پند اخلاقی برای کاربران فعال فعلی : اگه میخواین فعالیت کنین ، پست ها و تاپیک هاتون مفید و موثر باشه که تو چشم باشید نه اینکه چند تا پست بدید و یهویی محو بشید و دیگه خبری ازتون نباشه. قدر خودتونو بدونید.
    در حال حاظر : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] ، [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] دارن خوب فعالیت میکنن.

LooooooooooooL

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Bi-Han (06-25-2015),Dark Noob (06-23-2015),EMPEROR (06-25-2015),Kombo Master (06-26-2015),nj.subzero (06-24-2015),Onaga (06-25-2015),Princess Kitana (06-24-2015),Shirai Ryu Warrior (06-24-2015),The JokeR (06-24-2015),VAHID.K.R (06-23-2015)

nj.subzero آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 2,581 بار در 448 ارسال
    حالت من
    Khoonsard
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    توصیف کاربران در لیست اول به روایت تیزر

تمامی افرادی که در لیست اول حضور دارند می توانند این تیزر را ملاحظه کنند.

نکته : E R M A C،Onaga،NJ SubZero هم به به تیزر من اضافه شده.

یکی از مدیران این 3 نفر رو که جاموندن رو به پست اول اضافه کنه.

(نینجا ساب زیرو و ارمک : این تیزر رو من چند وقت پیش قبل از اینکه به این رنک هایی که الان هستید درست کردم برای همین نینجا ساب زیرو صورتی (یعنی بازنشسته و ارمک آبی یعنی مدیر پورتال) درست کردم.

پند اخلاقی برای کاربران فعال فعلی : اگه میخواین فعالیت کنین ، پست ها و تاپیک هاتون مفید و موثر باشه که تو چشم باشید نه اینکه چند تا پست بدید و یهویی محو بشید و دیگه خبری ازتون نباشه. قدر خودتونو بدونید.
    در حال حاظر : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] ، [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] دارن خوب فعالیت میکنن.

LooooooooooooL
    مرسی نینجای مفدس ( یادم نیست ابراهیم بودی یا اسماعیل :دی)، واقعا دست مریزاد داشت این کلیپ، واقعا توی این زمینه استعدادی بس شگرف داری که اگه توی یه زمینه ای توی سایت متمرکزش کنی شاهکاره! از این که آخر کلیپت لطف خودتو به ما ابراز کردی، واقعا منو شرمنده خودت کردی

Very BUSY

22. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید nj.subzero از ایشان تشکر کرده اند:

EMPEROR (06-25-2015),Holy Ninja (06-25-2015),Kombo Master (06-26-2015),Onaga (06-25-2015),The JokeR (06-24-2015)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع