صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 37

موضوع: اخلاق کاربران انجمن را چگونه توصیف میکنید؟ (همه نظر بدین)

1. Question اخلاق کاربران انجمن را چگونه توصیف میکنید؟ (همه نظر بدین)

Shirai Ryu Warrior آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,222 بار در 1,205 ارسال
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام خدمت همه!

دیدم یه نظر سنجی اینجوری لازم میشه خیلی خوبه که همه با هم بیشتر آشنا بشیم و بهترین اخلاق ها مشخص بشن.!
    شما میتونید نحوه برخورد کاربر هایی که تا حالا باهاشون سرو کار داشتید یا همکاری میکردین رو در اینجا با دیگر کاربران به اشتراک بذارین تا یه جورای همه با خوبی های کاربر آشنا بشن و بیشتر هم دیگر رو بشناسیم.(در هر زمانی و یا هر وقت با هم کار میکردید رو بگید زمان خیلی مهم نیست)
    شما میتونید در مورد هر خصوصیت اخلاقی یا برخوردی کاربر نظرتون رو اعلام کنید. گزینه هایی که فعلا وجود دارن ایناین :

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

BI-Han

**فقط چون کاربرای خوب انجمن زیادن نمیشه همشونو گفت و این موارد فقط تعدادی از افراد هستند. اگه کس دیگری هم در نظر دارین حتما ذکر کنید !**

با تشکر

[SPOILER]فقط به کسی اهانت نشه!!!![/SPOILER]

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

2. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

Ahmadreza (06-12-2015),AmiRDarkness (06-11-2015),Bi-Han (06-10-2015),Dark Noob (06-10-2015),EMPEROR (06-25-2015),General KOMBATENT (06-11-2015),HamedWS (06-25-2015),HamedWS. (06-11-2015),HNafisi (06-10-2015),Holy Ninja (06-25-2015),javadali2626 (06-11-2015),Kiyarad81 (06-11-2015),Kombo Master (06-25-2015),nj.subzero (06-10-2015),Princess Kitana (06-10-2015),RedDragon (06-11-2015),SUB-SOROUSH (06-17-2015),The JokeR (07-05-2015),VAHID.K.R (06-10-2015),White Night (06-10-2015)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,790 بار در 2,483 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ابراهیم هستم.
    قربانت،فدات،ستاره بچینی!شبا خواب لین کویی ببینی،غذا فقط آلوئورا بخوری!بوس بوس
    لین کویی نیجا زیاد داره که اکثرشون طینت بد دارن اما نینجای مقدس همچون کوای لینگ و توماس وربادا دوستای خودشو از یاد نمی بره،
    نظرمو بی اغراق درباره همه افراد در لیست گفتم و شما هم واقعا استحقاق چنین تعریف و تمجید هایی رو داشتید،اینو به وضوح میشه از پست هایی که میدی مشاهده کرد.

در مورد ساخت چنین تیزرهایی فعلا این یه چشمه از کارای آینده منه برای سایت که به مرور بهتر و بهتر خواهد شد.
    عشق به سایت و افرادی همچون شماها باعث شده که تاکنون در این سایت فعالیت داشته باشم.
    آهنگ تیزر رو حال کردی!

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

EMPEROR (06-25-2015),Kombo Master (06-26-2015),nj.subzero (06-25-2015),The JokeR (06-25-2015)

scorpion123 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 2,904 بار در 890 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    4
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با ادب ترین عضو انجمن...هیچ بی ادبی تاحالا ازش ندیدم...خوش اخلاق و فوق العاده

جزو سرپرستایی که وقت شوخی و جدی رو خیلی خوب می دونه

دایره المعارف زنده کامبت

گُلهمین گل

کجاست اصلا؟

غیر قابل پیش بینی

جزو 3 مدیر برتری که mkc به خودش دیده

فعال ترین شخصه اینجاستیس...خوش اخلاق و باحال و باجنبه یک روز تو چت باکس چرت و پرت می گفتیم اونم پستا رو تغییر می داد مام نمی دونستیم کیه کلی فوشش دادیمبنده خدا خیلی با آرامش تمام پستا رو باز تغییر می دادتهش دیگه خودش خجالت کشیدم

امپی پدیا دانشنامه آزاد کامبت

BI-Han
    این دیگه جنبش نابودم کرده...خوش اخلاق باحال شوخی به موقع کلامات قصار فوق العاده و...

همشهری گمپ گلم

نمی دونم...من چرا جدیدا احساس می کنم تاپیکا اسپمه...الان به شدت احساس می کنم این یه بخش از صندلی داغه که شده یه تاپیک:

شایدم من توهم همه چی اسپم بینی گرفتمخلاصه این همه مدیر هست اصلا به توچهبی خیال باو
    ای یار ناسامان من، از من چرا رنجیده ای؟
    وی درد و ای درمان من، از من چرا رنجیده ای؟
    ای سرو خوش بالای، من ای دلبر رعنای من
    لعل لبت حلوای من ،از من چرا رنجیدهای؟
    بنگر ز هجرت چون شدم، سرگشته چون گردون شدم
    وز ناوکت پرخون شدم ،از من چرا رنجیده ای؟
    گر من بمیرم در غمت ،خونم بتا در گردنت
    فردا بگیرد دامنت ،از من چرا رنجیده ای؟

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید scorpion123 از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (06-25-2015),EMPEROR (06-25-2015),RICAROS (06-27-2015),Holy Ninja (06-25-2015),Kombo Master (06-26-2015),nj.subzero (06-25-2015),Onaga (06-25-2015),Princess Kitana (06-25-2015),The JokeR (06-25-2015)

AmiRDarkness آواتار ها Darky
    علاقه مند به
    kenshi
    تشکر شده 11,756 بار در 2,632 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

خب یه مدت بود که تاپیک رو دنبال میکردم و حقیقتا تنها دلیلی که دو سه روز یبار فروم رو* چک میکردم همین تاپیک بود ب همین دلیل گفتم بعنوان تشکر از زننده تاپیک من هم شرکت کنم

DFGHTENNIS7

یکی از بچه های گل سایت که واقعا پسر مودبی ه و سعی میکنه به همه احترام بزاره . چ بزرگ تر چ کوچک تر ..
    خیلی مرموزه ... یه مدت با مدیرا دنبال این بودیم که یه جوری پیداش کنیم ولی لامصب هیچ رد دیجیتالی ای نداشت ...
    الان دو ماه ه منتظرم یه کاری رو با هم انجام بدیم .. وقتی اون هست من نیستم و وقتی من هستم اون نیست

Princess Kitana

حقیقتا مدتی میشه که در ارتباط با ایشون نیستم ولی بین این چند سالی که توی سایت بودم چند کار با هم داشتیم ک با اطمینان کامل میتونم بگم که ایشون واقعا خوب کار ها رو مدیریت میکرد و صد در صد مسئولیت پذیر بودن

Holy Ninja

ابراهیم فکر کنم سومین نفری بود ک من توی سایت باهاش آشنا شدم ... پسر خوبیه و قدرت تخیل بالایی داره و همونطور ک میدونید قدرت تفکر قدرتمند ترین سلاح ه یه نویسنده س

Ahmadreza

خب خب خب آقای کم پیدا ... والا اوایلی که اومده بودم سایت بحث هایی توی سایت بود که باعث شد بچه های زیادی از سایت برن که احمدرضا هم جزو اونا بود ..
    بعد یه مدت احمدرضا برگشت و مدیر کل بود و با خودم گفتم این اخلاقش بده و این حرفا و زیاد باش حال نمیکردم ... ( حالا نمیشناختمش هم خخخ )
    بعد یه مدت فکر کنم سر موضوعات اینجاستیس بود که بیشتر باهاش آشنا شدم و تو یاهو و این موضوعات و دیدم نه باو این پسر خیلی باحاله و کلا دیگه یه مدت میخندیدیم
    اینو هم بگم که واقعا از این کارش خوشم اومد ک زمانی که بیشتر مدیرا رفتند اون با وجود درس داشتن اومد و انجمن رو بالا نگه داشت که واقعا این نمونه ای از کاربرایی ه که فروم رو واقعا دوس دارن و نسبت ب اون احساس مسئولیت میکنند

Ricaros

با ایشون خیلی وقته به کل ارتباطی ندارم

Kung Lao

امیر بچه باحالیه و فکر کنم اون و مرتضی و حسام تنها کسایی باشن از سایت ک هنوز باهاشون در ارتباط م ..
    این اواخر هم متوجه شده بود که توی سایت اذیت میشم و زمانی ک بهش گفتم دیگه کلا میرم مث قبلا دیگه نگفت این مسخره بازی ها چیه و این حرفا
    اولین باری که باهاش صحبت کردم درباره موزیک بود و هنوز ک هنوزه درباره موزیک حرف میزنیم و کلا بحث موزیک میکنیم و واقعا منتظرم ک هرچه زودتر سایت جدیدش شروع ب کار کنه

Sub-100

با ایشون خیلی وقته ارتباطی ندارم

Bi-Han

ممر پسر باحالیه
    با اینکه قبلا با هم بحث هایی داشتیم و باز هم دور هم با مدیر های دیگه میگفتیم و میخندیدیم
    ممر یکی از کسایی که واقعا مسئولیت پذیره و نشون دهنده اون هم اینه که هنوز داره کامیک های کامبت رو ادامه میده

EMPEROR

امپی واقعا مرد باحالیه ...
    با وجود اینکه سن ش نسبت به ما ها بیشتره ولی توی بحث ها و شوخی ها و همه چیز شرکت میکنه و اینطور نیست که بگه دیگه از من گذشته و این حرف ها

Shadow

شادوو یکی از فعال های سایت بود و هست که مثل خیلی ها فکر های زیادی برای سایت داشت و متاسفانه مسخره بازی بعضی کاربران باعث شد اونم بیخیال بشه
    الان ک زده توی کار موزیک و البته بهتره بگم بیشترمون رفتیم توی موزیک

و در آخر هم باید بگم که این که میگید خیلی از فعال ها رفتن و دیگه نمیان اشتباه س .
    مثلا خود من دلیل رفتنم از سایت یکی مسخره بازی بیش از حد بعضی از کاربرا بود و یکی دیگه این بود که دیگه علاقه ای به کامبت نداشتم و خیلی وقت بود که دیگه اصلا طرف گیم نمیرفتم چون تصمیم گرفته بودم وابستگی خودم رو بهشون کم کنم
    الان رفتم ولی اگر کسی بخواد برای فروم شاخ شونه بکشه و حرف چرت بزنه صد در صد میام و حالا نه کامل شده یک هزارم باز هم باهاش در میوفتم و تنها من اینطور نیستم و بیشتر مدیرایی که الان نیستن مثل حسین یا مرتضی یا ممد یا خیلی های دیگه اگر مشکلی برای سایت پیش بیاد همه اونا میان و تا آخرش هم هستن

خب دیگه من برم بقیه گیم اف ترونز رو ببینم و تولدم هم مبارک

فعلا

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (06-25-2015),alifat (06-25-2015),EMPEROR (06-25-2015),RICAROS (06-27-2015),Holy Ninja (06-25-2015),Kombo Master (06-25-2015),Lord Quan chi (06-25-2015),mahyar.A (06-25-2015),nj.subzero (06-25-2015),Princess Kitana (06-25-2015),Shirai Ryu Warrior (06-25-2015)

Ahmadreza آواتار ها مدیر کل
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 4,360 بار در 1,111 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط scorpion123 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    یه پست هر چقدر هم براش زحمت کشیده شده باشه ولی اسپم باشه بدرد نمی خوره...درسته؟

تعریف پست اسپم طبق ویکی پدیا:

اسپم انجمنی نوعی از اسپم است که در انجمن*های گفتگو و پشتیبانی، بسیار مشاهده می*شود و گاه به عنوان یک معضل و در جایی به عنوان سرگرمی تلقی می*شود. در این نوع اسپم کاربران بجای پاسخ*های مناسب از پاسخ*های غیر مرتبط با موضوع تایپک استفاده می*کنند. که منجر به منحرف شدن تایپک مربوطه و به نتیجه نرسیدن آن خواهد شد.
    پست اسپم به چه پست هایی گفته میشود:

1-شامل چند کلمه باشند که کمکی به روال منطقی بحث نکند.
    2-خارج از موضوع تاپیک باشد و باعث انحراف تاپیک از مسیر اصلی بشود.
    3-استفاده از شکلک به تنهایی و بدون متن.
    4-تشکر از پست ها در حالی که امکان استفاده ار دکمه " سپاس یا تشکر " هست.
    5-استفاده از انجمن به عنوان چت روم.
    6-مطرح کردن موضوعی که به موضوع مطرح شده ارتباطی ندارد.

جناب اسکورپیون 123.
    من می دونم منظورتون چیه. این تاپیک شاید به نوعی تکراری باشه و مشابهش رو قدیم دیده باشیم. ولی با توجه به این که براش زحمت کشیده شده و هم چنین جا برای بحث های جدید با پست های جدید و نظرات جدید توش فراهم هست (با توجه به کم و زیاد شدن کاربران قدیم و جدید) اسپم تلقی نمی شه و جزو مصادیق اسپم نیست.
    ایشون هم زحمت کشیده به نظرش این موضوع جالب اومده و دوباره مطرح کرده تا کاربران مختلف به نوعی سر همین یه موضوع هم که شده فعالیت خودشونو نشون بدن. به هر حال توی زمینه های تخصصی از همه انتظار نمی ره که فعالیت یکسانی داشته باشن. بعضی ها دوست دارن در این زمینه ها فعالیت کنند.
    هر چند که در کل بعضی تاپیک های ایشون مثل اون تاپیک "تشکرها" رو به شخصه خوشم نیومد. ولی خب ترجیح دادم بقیه مدیران راجع بهش قضاوت کنند. چون به نوعی یادآوری هم تلقی می شه. ولی خب به نظرم جالب نیست که بعضی موارد رو مدام تکرار کنیم و واسش تاپیک بزنیم. اونم موارد غیرتخصصی که به مورتال هم مربوط نمی شه. ولی خب نظر نهایی رو من به DF و BI Han واگذار می کنم.
    ترجیحا اگه این جور تاپیک ها به شیوه خلاقانه تر و نوآورانه تری زده بشن و یه مقدار قبلش اصولی تر روی اون ها کار بشه، بهتره تا به قول شما شباهتش با نمونه تاپیک های قبلی کمتر باشه.

There is no knowledge that is not power

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Ahmadreza از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (06-25-2015),EMPEROR (06-25-2015),scorpion123 (06-25-2015),Shirai Ryu Warrior (06-26-2015),VAHID.K.R (06-25-2015)

EMPEROR آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 7,193 بار در 1,534 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    11
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    طبق معمول زیاد جدی نگیرید
    ابراهیم رو فکر می کردم که تا حدودی میشناسم نگو تا همون حدود هم نمیشناختم!! اخلاقش نقصی نداشته تاحالا غیر از اینکه بشدت درونگراست ( یا اداشو درمیاره ).
    بهرحال مسئولیتش جای تبریک داره بشرطی که به برنامه های آینده اش لطمه نخوره.

پرنسس توی این انجمن قاعدتا همه ازش تعریف می کنن ولی از لحاظ اخلاقی می تونم بگم یه ذره زود جوش میاره و البته طبیعی هم هست که نسبت به بقیه حساس تره. همواره برخوردش احترام برانگیزه

بحث فنی و گیمیش تقریبا کامله وحرفی برای گفتن نمی مونه با تفصیلات کامل و یه جورایی استاندارد برای بقیه به حساب میاد.
    ولی از لحاظ اخلاقی خیلی حساس ( بوده ) وهر نگاه انتقادی درست یا نادرست رو به تندی جواب میداد. الان یه کم خونگرم تره و با افزایش سن بهتر هم شده، کلا انتقادپذیری اشکال اکثر ایرانی هاست که همه مون کم وبیش درگیرشیم!

این نینجای مقدس به نظرم توی یه بُعدی از هیبرید زمان ومکان که بهش میگن لین کوئی ایسم گیر کرده درم نمیاد!
    اخلاقش خوبه وبا همه چه قدیمی وچه جدید خوش برخورده وسعی می کنه تاجای ممکن جواب سوالات رو بده ولی نمیدونم چرا کسی جواب سوالهای خودشو نمیده ... دی اف جان چه خبر؟!

دانیال ؟! خیلی وقته فعال نیست اون زمانی هم که فعال بود دوستان و همچنین دشمنان جدی و شدیدی داشت!
    از لحاظ اخلاقی قضاوت سخته ولی فکر می کنم اولین کانگ لاوی جعلی که تونست روابط خیلی از بچه ها رو دگرگون کنه شایسته نشان کوانچی برتر سایت باشه

امیررضا سعی می کنه خودش رو خیلی خونسرد نشون بده ولی مطمئن باشین ته دلش داره نقشه کله پا کردن طرفو می کشه =) غیر از این باشه یکی دیگه با اکانتش آن شده!!
    از لحاظ اخلاقی بگیر نگیر داره یه موقع مهربون و صمیمیه یه موقع یه حرفی میزنه بعد از سه جور رنگ عوض کردن قهوه ای رو ترجیح میدی!

از لحاظ اخلاقی بسیار صمیمی و خونگرم با رفقا و با حوصله وپاسخگو برای غیر رفقا
    ولی امان از موقعی که حوصله نداشته باشه هیچ رقمه راه نمیاد!

از لحاظ اخلاقی مودب موقر سرسنگین البته جنبه شوخیش هم بالاست گویا ولی ما اینجا ندیدیم!!

BI-Han
    خیلی فعاله ودرعین حال دوست نداره توی چشم باشه! کار غیر منطقی نکرده تا حالا خطوط قرمز سایت رو ظاهرا کامل رعایت کرده.
    یکی از پارادوکسهای زندگی من اینه که از لحاظ اخلاقی بشدت منحرف و بددهن وبیشعوره اختلاف سنی مون هم زیاده ولی حس می کنم یه صمیمیت 20 ساله بین ماست!!
    #تحریمیم_نمیفهمی؟!

یکی از کاربلدترین مدیران اینجا که متاسفانه قدرشون دونسته نشد!!
    امیدوارم دوباره فعالیتش رو اینجا ازسر بگیره تا تهش بره
    از لحاظ اخلاقی بدش نمیاد که توی دسته بی ادبا باشه! ولی توی سایت آتو به بنی بشری نمیده و کارش منظم ودقیق هست.

فقط تعجب کردم که چطور دانیال تو لیست هست اونوقت خیلی از فعالترها مثل hezar یا kombaomaster یا ermac توی لیست نیستن؟!!
    یکی از دلایلی که گفته میشه قبل از زدن تاپیک با مدیران هماهنگ بشه همینه دیگه مسئولین رسیدگی کنن!

درپایان باتشکر از همه جا داره به عنوان تنها امپی بازمانده تاریخ بازهم یاد و خاطره گذشتگان رو زنده کنم و درود و تهنیت خودم رو به ارواح پاک ممد نوب اسکور و سینا و سید امیرحسین وعلیرضا و مبارزین دیگه تقدیم کنم.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید EMPEROR از ایشان تشکر کرده اند:

AmiRDarkness (06-25-2015),Bi-Han (06-25-2015),RICAROS (06-27-2015),General KOMBATENT (06-25-2015),Holy Ninja (06-26-2015),javadali2626 (06-25-2015),Kombo Master (06-25-2015),nj.subzero (06-25-2015),Princess Kitana (06-25-2015),scorpion123 (06-25-2015)

DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 8,219 بار در 1,411 ارسال
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

از همه ی دوستانی که به من لطف داشتن تشکر میکنم. @ هولی اون موزیکی که گذاشتی رو ویدئو واقعا انتخاب درستی بود. احسنتم

ادیت:

نوشته اصلی توسط EMPEROR [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ابراهیم رو فکر می کردم که تا حدودی میشناسم نگو تا همون حدود هم نمیشناختم!! اخلاقش نقصی نداشته تاحالا غیر از اینکه بشدت درونگراست ( یا اداشو درمیاره ).
    بهرحال مسئولیتش جای تبریک داره بشرطی که به برنامه های آینده اش لطمه نخوره.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]....ولی نمیدونم چرا کسی جواب سوالهای خودشو نمیده ... دی اف جان چه خبر؟!

Hmmmm..
    اگه جواب نمیدم چند دلیل داره، اول اینکه خیلی دارم سعی میکنم امیررضا رو پیدا کنم که کمک کنه. دوم اینکه خیلی سعی کردم که بعضی از خواسته های کاربرا و همچنین دستوراتِ شما عزیزانِ دل رو عملی کنم که یا من هنوز با سیستم انجمن خوب آشنا نیستم و یا اینکه گزینه ای هست که من نمیبینم. مثلا برای هولی هر کاری کردم نشد که نشد. میتونم دسترسی های رتبه کاربر سایت رو بیشتر کنم ولی اینکه ویرایش پست غیر فعاله دلیل مشخصی داره که خودتونم میدونید.

DF = No Daroongara
    DF = Hamoon DF
    DF = No Ada
    DF = Emtehanat
    DF = Havasesh hast
    DF = Hameja hast
    DF = Doost
    DF -->Boos
    DF = Hishki No Faramoosh

@[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    فرمایشات شما همه ش درست ولی وقتی پیام مهم رو جواب نمیدی شک می کنه آدم. خو بیام برات؟!
    بهت میگم امیررضا پیش بیهان و شادو هست شما نمیای پیششون که
    ویرایش توسط EMPEROR : 06-25-2015 در ساعت 05:23 PM

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده اند:

Bi-Han (06-25-2015),EMPEROR (06-25-2015),Holy Ninja (06-26-2015),javadali2626 (06-27-2015),Kombo Master (06-25-2015),RedDragon (06-25-2015)

Dark Noob آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    erronblack
    تشکر شده 2,361 بار در 805 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Khaste
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

:
    یکی از با ادب ترین مدیرانی که باهاش اشنا شدم .زیاد نمیشناسمشو پس از توضیح بیشتر معذوریم

یکی از بهترین کاربران انجمن هستن.حتی اگر چهار تا ادم بی فرهنگ بهشن فحش بدن بازم به کارشون ادامه میدن و هیچوقت نا امید نمیشن.تازگیا زیادی زحمت میکشن

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]همشهری.دوست خوب.مهربان.با ادب

بهترین طرفدار ترموری که تاحالا دیدم.با ادب هستن.مهربونم که ماشالله.خیلی هم شبیه جانی کیج هستن.ماشالله

هم من عوض انجمن شدم ایشون رفتن

کم پیدا ترین مدیر کلی که تا حالا دیدم.

قبلا که مدیر کل بودن زحمت میکشیدن و تلاش میکردن.در مورد الان نظری ندارم

نمونه کاملی از یک انسان با فرهنگ

امپراطور mkc

BI-Han

نظری ندارم

بازم نظری ندارم

......

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Dark Noob از ایشان تشکر کرده اند:

EMPEROR (06-25-2015),RICAROS (06-27-2015),Holy Ninja (06-26-2015),Kombo Master (06-26-2015),mahyar.A (06-27-2015),Princess Kitana (06-27-2015),Shirai Ryu Warrior (06-26-2015)

DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 8,219 بار در 1,411 ارسال
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

DFTENNIS7
    جدیدا فقط شیناک رو دوست داره.

Princess Kitana
    PK تو ترجمه عالیه و کلا ترجمه رو دوست داره.

Ahmadreza
    بهترین بودن رو دوست داره ولی خودش خبر نداره که...

Holy Ninja
    بر خلاف ظاهرش تعداد پستهاش خیلی زیاده ولی مهم اینه که ترمور رو دوست داره.

Kung Lao
    ام کی سنتر رو دوست داشت، و هنوزم میگه دوست داره.

AmiRDarkness
    داستان نویسی و بی حاشیه بودن رو دوست داره.

Sub-100
    این روزا، آنلاین نبودن رو دوست داره.

BI-Han
    پورتال رو دوست داره، Come on ،دوست داری دیگه.

Shadow Priest
    آپتو دیت بودن رو دوست داره.

MKC
    EMPEROR رو دوست داره

18. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (06-25-2015),AmiRDarkness (06-25-2015),Bi-Han (06-25-2015),Dark Noob (06-25-2015),EMPEROR (06-25-2015),Holy Ninja (06-26-2015),Kombo Master (06-26-2015),mahyar.A (07-18-2016),Princess Kitana (06-27-2015),Shirai Ryu Warrior (06-26-2015),The JokeR (06-25-2015)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,790 بار در 2,483 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط EMPEROR [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

این نینجای مقدس به نظرم توی یه بُعدی از هیبرید زمان ومکان که بهش میگن لین کوئی ایسم گیر کرده درم نمیاد!
    اخلاقش خوبه وبا همه چه قدیمی وچه جدید خوش برخورده وسعی می کنه تاجای ممکن جواب سوالات رو بده ولی نمیدونم چرا کسی جواب سوالهای خودشو نمیده ... دی اف جان چه خبر؟!

نوشته اصلی توسط DFTENNIS7 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

مثلا برای هولی هر کاری کردم نشد که نشد. میتونم دسترسی های رتبه کاربر سایت رو بیشتر کنم ولی اینکه ویرایش پست غیر فعاله دلیل مشخصی داره که خودتونم میدونید.

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (06-26-2015),EMPEROR (06-26-2015),Kombo Master (06-26-2015),mahyar.A (06-27-2015),nj.subzero (06-27-2015),RedDragon (06-27-2015),The JokeR (06-26-2015),VAHID.K.R (06-26-2015)

Princess Kitana آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    kitana
    تشکر شده 3,356 بار در 594 ارسال
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

اول بگم که متاسفانه باوجود اینکه از زمان تاسیس سایت تا الان در سایت حضور داشتم و فعالیت کردم اما با بیشتر کاربرها برخورد نداشتم.منظورم اینکه زیاد باهاشون حرف نزدم تا اخلاقشونو بدونم.چون دخترم و این سایت همه پسرن.عده ی کمی هستند که باهاشون خیلی صمیمیم و اونا هم صرف فعالیت های زیادی که باهم داشتیم باهاشون صمیمی شدم.بااینحال با شناخت کمی هم که از بعضی کاربرها داشتم درموردشون نظردادم.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] : متاسفانه من با ایشون زیاد برخورد نداشتم تا بخام در مورد اخلاقشون نظربدم.اما خوب برخوردهایی که تا الان داشتم به نظرم خیلی میدونه (منظورم اینکه خیلی چیزا بلده) مودب و ساکت و محتاط هست. و ازش انتظار فعالیت و توجه بیشتر به سایت رو دارم

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] : احمدرضا کاربر خیلی خوبیه.شاید کم و یا گاهی دیر سر میزنه اما هروقت که میاد تاپیک های عالی میزنه.درمورد خصوصیات اخلاقی ادمی هست که زیاد میدونه و باشخصیت و مودب و خوبه

nj.subzero : ان جی خیلی خوبه هم رفتاری و هم کاری.یکی از افرادی هست که باهاش خیلی صمیمیم.خیلی بامزس و باحاله.منطقیه و باشخصیته.خلاصه پسر گلیه

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]: شلوغ و پر سروصدا،به نظرم حضورش تو سایت خوبه.باعث میشه فان هم داشته باشیم.کاربر فعالیه و از لحاظ اخلاقی هم خیلی پرانرژیه.اما به نظرم انرژیشو گاهی صرف تاپیک های بی مورد میکنهکلا منو یاد جانی کیج میندازه

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] : به نظرم آدم حساسیه.از لحاظ کاری خیلی خوبه و کارهای زیادی برای این سایت کرده

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] :امیر خیلی برای سایت زحمت میکشه و باهوشه اما یکم تنبله و یکی باید هولش بده و چون اونم جزو کسایی هست که باهاش خیلی صمیمیم میتونم بگم که پسرخوبیه اما همیشه خودشو میخاد یکجور دیگه نشون بده درحالیکه اونطور نیست و یکم تو مسائل اغراق میکنه.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] : به نظرمن بهترین مدیرکل ام کا سنتر تا الان ایشون بوده! و حیف شد که رفت.امیدورام یکروز دوباره برگرده! ادم وظیفه شناسیه و من که تا الان ازش بدی ندیدم تا بخام بگم!

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] : سابی حرف نداره.دوست داشتنی،با فرهنگ.باشعور و...اینم جزو کسایی هست که باهاش خیلی صمیمیم امیدوارم اون هم دوباره فعالیتشو از سربگیره و بیشتر تو سایت ببینیمش

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] : من برای ایشون احترام قاعلم. فرد منطقی و میانه رو،متشخص

BI-Han : خیلی خوبه.جزو بهترین کاربرهای سایته.ساکت و عالی.تو سایه عمل میکنه مث خودم چی بگم خلاصه خیلی خوبه.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] : کاربر خیلی خوبی بود.زیاد باهاش برخورد نداشتم.اما به نظرم یکم خودشو میگرفت

و همچنین کسایی بودند که تو لیستتون نیاوردین اما من به نظرم اومد اونهارو هم بگم!

ERMAC: خیلی خوب فعالیت میکرد اما متاسفانه یک مدته که دیگه فعالیت نمیکنه!از لحاظ اخلاقی پسرخوبیه و به همه کمک میکنه.فعالیتش مثل کبریت بود زود روشن شد و زودم خاموش شد

Ermacboggg: باحاله ،خوبه.من که ازش بدی ندیدم درمدتی که در سایت بود.نمیتونم ویژگی منفی بگم براش

Ares: آقا محمد خیلی خوبه.شخصیتش خاصه .امیدورام دوباره برگرده به سایت

Kombo master: خیلی خوبه.مودب و محتاط و مظلومه.از لحاظ فعالیتش تو سایت هم که نیازی به تعریف نیست.کارش خوبه

onaga: زیاد باهاش برخورد نداشتم.اما ایشون هم جزو کابرهای خوب بودند.

Rejected Emperor : ایشون هم خیلی خوب بودند. زیاد برخورد نداشتم تا بخام از لحاظ اخلاقی بگم

22. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید Princess Kitana از ایشان تشکر کرده اند:

AmiRDarkness (06-27-2015),Bi-Han (06-27-2015),E R M A C (06-28-2015),EMPEROR (06-27-2015),ERMACboggg (06-27-2015),Holy Ninja (06-27-2015),javadali2626 (06-27-2015),Kiyarad81 (06-27-2015),Kombo Master (06-27-2015),mahyar.A (07-11-2016),nj.subzero (06-27-2015),RedDragon (06-27-2015),Shirai Ryu Warrior (06-28-2015),The JokeR (06-27-2015)

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع