صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37

موضوع: اخلاق کاربران انجمن را چگونه توصیف میکنید؟ (همه نظر بدین)

1. Question اخلاق کاربران انجمن را چگونه توصیف میکنید؟ (همه نظر بدین)

Shirai Ryu Warrior آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,224 بار در 1,205 ارسال
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام خدمت همه!

دیدم یه نظر سنجی اینجوری لازم میشه خیلی خوبه که همه با هم بیشتر آشنا بشیم و بهترین اخلاق ها مشخص بشن.!
    شما میتونید نحوه برخورد کاربر هایی که تا حالا باهاشون سرو کار داشتید یا همکاری میکردین رو در اینجا با دیگر کاربران به اشتراک بذارین تا یه جورای همه با خوبی های کاربر آشنا بشن و بیشتر هم دیگر رو بشناسیم.(در هر زمانی و یا هر وقت با هم کار میکردید رو بگید زمان خیلی مهم نیست)
    شما میتونید در مورد هر خصوصیت اخلاقی یا برخوردی کاربر نظرتون رو اعلام کنید. گزینه هایی که فعلا وجود دارن ایناین :

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

BI-Han

**فقط چون کاربرای خوب انجمن زیادن نمیشه همشونو گفت و این موارد فقط تعدادی از افراد هستند. اگه کس دیگری هم در نظر دارین حتما ذکر کنید !**

با تشکر

[SPOILER]فقط به کسی اهانت نشه!!!![/SPOILER]

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

2. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

Ahmadreza (06-12-2015),AmiRDarkness (06-11-2015),Bi-Han (06-10-2015),Dark Noob (06-10-2015),EMPEROR (06-25-2015),General KOMBATENT (06-11-2015),HamedWS (06-25-2015),HamedWS. (06-11-2015),HNafisi (06-10-2015),Holy Ninja (06-25-2015),javadali2626 (06-11-2015),Kiyarad81 (06-11-2015),Kombo Master (06-25-2015),nj.subzero (06-10-2015),Princess Kitana (06-10-2015),RedDragon (06-11-2015),SUB-SOROUSH (06-17-2015),The JokeR (07-05-2015),VAHID.K.R (06-10-2015),White Night (06-10-2015)

RICAROS آواتار ها Desmond Miles
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 7,198 بار در 3,368 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    3
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

ممنون از همه دوستانی که در مورد بنده نظر دادند " واقعا " خوشحال شدم که هنوزم فراموش نشدم فکرشو نمیکردم
    خیلی دوست دارم باز هم بشینم با بعضی از اعضا صحبت کنم اما کار و بار زیاده و نمیرسم
    با بعضی از اعضا هنوزم در ارتباطم مثل امیر کونگ لاو - امیر جی اچ - تارخ - وحید k.r و چند نفر دیگه که الان متاسفانه مغز بنده یاری نمیکنه

دوستان مطالبی که از من میبینید برای چندین سال پیش هست که بنده اون موقع پسری بیش نبودم ، شاید شخصیت الان با شخصیتی که اون موقعه داشتم خیلی فرق داشته باشه

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید RICAROS از ایشان تشکر کرده اند:

General KOMBATENT (10-07-2016),mahyar_ach (08-29-2016),RedDragon (06-27-2015),scorpion123 (06-27-2015),The JokeR (06-27-2015),VAHID.K.R (07-03-2015)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,903 بار در 2,500 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Princess Kitana [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]: شلوغ و پر سروصدا،به نظرم حضورش تو سایت خوبه.باعث میشه فان هم داشته باشیم.کاربر فعالیه و از لحاظ اخلاقی هم خیلی پرانرژیه.اما به نظرم انرژیشو گاهی صرف تاپیک های بی مورد میکنهکلا منو یاد جانی کیج میندازه

پرنسس جوابت در چند کلام مختصر !

نوشته اصلی توسط Princess Kitana [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

کلا منو یاد جانی کیج میندازه

دو تا پیشنهاد فعالیت بهم شده که در تصاویر زیر بزودی منو خواهید دید !

اولی
    (Mortal Kombat Shaolin Monks 2 (MK ICE AND FIRE

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

دومی

Mortal Kombat Legecy 3 Comming Soon

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

Dark Noob (07-04-2015),EMPEROR (07-04-2015),General KOMBATENT (10-07-2016),mahyar_ach (07-03-2015),mojtaba 24 (07-04-2015),Princess Kitana (07-03-2015),raiden123 (07-03-2015),RedDragon (07-04-2015),The JokeR (07-04-2015),VAHID.K.R (07-03-2015),zero vii (07-04-2015)

RedDragon آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mavado
    تشکر شده 1,785 بار در 734 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    63
    حالت من
    ShadOsarhal
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پرنسس جوابت در چند کلام مختصر !

دو تا پیشنهاد فعالیت بهم شده که در تصاویر زیر بزودی منو خواهید دید !

اولی
    (Mortal Kombat Shaolin Monks 2 (MK ICE AND FIRE

دومی

Mortal Kombat Legecy 3 Comming Soon

سلام
    1-فقط شما باید یکم ورزش کنید که هیکل بیاد رو فرم
    2-ریش و سیبیل رو سه تیغ کنید
    3- زیر آفتاب برونزه کنید
    چون خیلی سفید ترین
    دیگه هیچ چیزی کم ندارید این ستا کا رو بکنید حله

با تشکر

Ed Boon

شعله خشماژدهای قرمز، قلعه لین کویی را میسوزاند.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید RedDragon از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (07-04-2015),mahyar_ach (07-04-2015)

VAHID.K.R آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,039 بار در 415 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط ʀɪᴄᴀʀᴏs [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ممنون از همه دوستانی که در مورد بنده نظر دادند " واقعا " خوشحال شدم که هنوزم فراموش نشدم فکرشو نمیکردم
    خیلی دوست دارم باز هم بشینم با بعضی از اعضا صحبت کنم اما کار و بار زیاده و نمیرسم
    با بعضی از اعضا هنوزم در ارتباطم مثل امیر کونگ لاو - امیر جی اچ - تارخ - وحید k.r و چند نفر دیگه که الان متاسفانه مغز بنده یاری نمیکنه

فراموش کردن کسی که دوستش دارید درست مثل به یاد آوردن کسیه که نمی شناسید

چطوری استاد ؟؟؟؟ دوستان زیادی توی این سایت هستند و دوستان زیادی هم رفتند اما توی همه دوستان جای تو بیشتر از بقیه برای من خالیه !!!!
    اگه یکی دو نفر دیگه مثل هولی نینجا هم برن دیگه برای من دلیلی برای سرزدن به سایت باقی نمیمونه !
    هر از گاهی بیا دلمون پوسید !!!
    بهت ایمیل میدم .
    موفق باشی !!!!

کشتن 11 بات اکسپرت در کانتر
    http://www.aparat.com/v/4r0Oq

سری سنگین ز ما داری - دلی شاد با رقیبانم / خوری می با رقیبان و - کنی سر در گریبانم / نگویی جانم افسون شد - نبینی مست و بی جانم / ندیدم جز تو من زیبا - ندیدی من چه حیرانم / که چشمم وقف ساقی باد - که من مست می آنم / دو چشمت جام پر می و - منم مستم بدینسانم / تو میبینی دلم تنگ است - تو میبینی که گریانم / امان از شوری بخت و - امان از سردیت جانم .
    شاعر : وحید کریمی رامشه VAHID.K.R

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید VAHID.K.R از ایشان تشکر کرده اند:

RICAROS (07-18-2015),General KOMBATENT (10-07-2016),Holy Ninja (07-04-2015),mahyar_ach (07-04-2015),RedDragon (07-04-2015),The JokeR (07-04-2015)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,903 بار در 2,500 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط RedDragon [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام
    1-فقط شما باید یکم ورزش کنید که هیکل بیاد رو فرم
    2-ریش و سیبیل رو سه تیغ کنید
    3- زیر آفتاب برونزه کنید
    چون خیلی سفید ترین
    دیگه هیچ چیزی کم ندارید این ستا کا رو بکنید حله

با تشکر
    من الان 6 ساله ووشو کارم ! ریش و سبیل الانمو مدل زندانی ها گذاشتم که هر کی منو دید در جا خبر دار وایسته !

ماه دیگه هم مسابقه دارم که اگه اونو مقام بیارم بعدش مسابقه بعدی در راهه که اون مسابقه حکم انتخابی تیم ملی رو داره
    حالا از همین جا خودت برای خودت میای ! یا من بیام برات!
    پسر به این خوشتیپی. دلت میاد !

نوشته اصلی توسط VAHID.K.R [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

اگه یکی دو نفر دیگه مثل هولی نینجا هم برن دیگه برای من دلیلی برای سرزدن به سایت باقی نمیمونه !
    خیالت راحت ، اگه تا 10 سال دیگه هم کاربر عادی بمونم از سایت نمیرم ، کجا برم بهتر از اینجا که با شما دوستان عزیز باشم.>3

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

EMPEROR (07-05-2015),General KOMBATENT (10-07-2016),Kombo Master (07-05-2015),mahyar_ach (07-04-2015),RedDragon (07-04-2015),The JokeR (07-04-2015),VAHID.K.R (07-10-2015)

RedDragon آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mavado
    تشکر شده 1,785 بار در 734 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    63
    حالت من
    ShadOsarhal
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    من الان 6 ساله ووشو کارم ! ریش و سبیل الانمو مدل زندانی ها گذاشتم که هر کی منو دید در جا خبر دار وایسته !

ماه دیگه هم مسابقه دارم که اگه اونو مقام بیارم بعدش مسابقه بعدی در راهه که اون مسابقه حکم انتخابی تیم ملی رو داره
    حالا از همین جا خودت برای خودت میای ! یا من بیام برات!
    پسر به این خوشتیپی. دلت میاد !

سلام

خوب اگه اینجوری یک کاری کن که شیکمه 6 تیکه بشه
    مثل جانی کجی
    چیمگن (6 پگ)
    یک عکس مثل جانی کج با شلوار ورزشی بندازه:->

یا اگر همچی اوکی هست با یک کوت و شلوار سیاه عکس بندازه(پاپیون یادت نره)
    این کوته خیلی یک جوریه توی عکس بالایی زشت شده
    عکس پایینی خوشتیپ شدی

نکات ناچیزبیوگرافی دارم میگم)

یک چیز دیگه فیگور پایینی که آمدی جانی کج داره به سمت چپش نگاه میکنه شما به رو به رو

انگشت اشارهی جانی بازه اما برای شما بسته
    انگشت شست شما به سمت پایینه
    اما برای جانی برده بالا

عکس بالایی هم بخاطر کوت و شلوار خیلی بسته و محدود شدی
    با لباس ورزشی بندازه راحت تری

همه اینها رو گفتم که مجبور بشی دوباره عکس بندازی
    ما بیشتر با شما آشنا بشیم

راستی یک سئوال جانی کج ووشو کاره؟

خوب هولی نینجا دوتا عکس گذاشت از خودش من هم نظر دادم
    حالا من یک عکس میزارم

ویرایش توسط Ahmadreza : 07-05-2015 در ساعت 01:47 AM

Ed Boon

شعله خشماژدهای قرمز، قلعه لین کویی را میسوزاند.

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید RedDragon از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (07-05-2015),General KOMBATENT (10-07-2016),HamedWS (07-05-2015),Holy Ninja (07-05-2015),javadali2626 (07-10-2015),mahyar_ach (07-05-2015),The JokeR (07-05-2015),zero vii (07-04-2015)

VAHID.K.R آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,039 بار در 415 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یاد این تاپیک بخیر !
    بچه ها همشون خوبن .

کشتن 11 بات اکسپرت در کانتر
    http://www.aparat.com/v/4r0Oq

سری سنگین ز ما داری - دلی شاد با رقیبانم / خوری می با رقیبان و - کنی سر در گریبانم / نگویی جانم افسون شد - نبینی مست و بی جانم / ندیدم جز تو من زیبا - ندیدی من چه حیرانم / که چشمم وقف ساقی باد - که من مست می آنم / دو چشمت جام پر می و - منم مستم بدینسانم / تو میبینی دلم تنگ است - تو میبینی که گریانم / امان از شوری بخت و - امان از سردیت جانم .
    شاعر : وحید کریمی رامشه VAHID.K.R

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید VAHID.K.R از ایشان تشکر کرده است:

Shirai Ryu Warrior (01-29-2018)

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

کلمات کلیدی این موضوع