صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34

موضوع: 10 تا از بهترین کاراکتر های مورتال کمبات تا کنون2-بحث و گفت و گو2

1. Red face 10 تا از بهترین کاراکتر های مورتال کمبات تا کنون2-بحث و گفت و گو2

Shirai Ryu Warrior آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,224 بار در 1,205 ارسال
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نام آرام کننده ی دل ها

سلام دوستان در تاپیک قبلی راجع به 10 تا از بدترین کاراکتر های مورتال کمبات بحث کردیم حالا وقتشه که به نیمه ی پر لیوان نگاه کنیم و بهترین هاشو انتخاب کنیم.امید وارم با نظراتتون باعث خوشحالی من و همه ی دوستانمون بشیم.
    خوب چون این یک قضیه کاملا واضحه که چه کسانی بهترین هایند از توضیحات اضافه و بی خودی امتناع کرده و سراغ اصل قضیه میریم.

1- Scorpion

خوب همه حتما با اسکورپین و حریف همیشگیش ساب زیرو آشناییم و معلومه که این دو بهترین کاراکتر های مورتال کمبات هستند حالا کدوم بهتره رو نظر سنجی اعلام میکنه ولی فعلا اسکور که در اکثر مقاله ها و همچنین از گفته های طرفداران در سطح جهانی بهتر هست رو(جدا از نظر خودم) اول میذارم و به عنوان بهترین معرفی میکنم . ولی واقعا کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟!!!!

2- Sub-Zero

این کاراکتر مجبوب هم لیاقت بهترین هارا همانند اسکورپین دارد.و به عنوان دومین کاراکتر پر طرفدار شناخته شده ست.

3- Raiden

به خاطر حضورش د رهمه ی نسخه های مورتال کمبات و همچنین داشتن نقش اساسی و اصلی در داستان و ویژگی های منحصر به فرد او.

4-Liu Kang

قهرمان مورتال کمبات و بودن به عنوان نقش اصلی البته به جز mkx که طفلی به دنیای مردگان پیوست!!

5- Kung Lao

یه جورایی میشه گفت مثل سایه لو کنگ بود که همیشه این دو باهم حضور داشتند و جزوو بهترین ها هم بودن.

6-Kitana

واقعا از بهترین های مورتال کمبات تا کنون بوده که با ویژگی های منحصر به فردش توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کنه.

7- Mileena

هرگاه صحبت از کیتانا میشه یقینا یاد خواهر ساخته شده ی او هم می افتیم .ملینا به دلیل داستان جذاب و مشخصاتی که همه آشنایی دارن تونسته همراه با خواهرش از بهترین های تاریخ مورتال کمبات باشن.

8- Shao Kahn

با وجود بد بودن و منفی بودن او و عدم حضور در mkx داستانی قوی و مقتدرانه و شخصیتی محکم در او می یابیم که نکته ی برتر بودن اوست.

9- Ermac

با متفاوت بودنش از لحاظ فکری و جسمی و ... تونسته از برترین ها باشه.!

10-Johnny Cage

با اینکه خیلی به خاطر بازیگر بودنش مغروره ولی درکل شخصیت جالبی داره و طرفداران زیادی هم طرف او را دارند.

*****دوستان این ها فقط 10 تا از بهترین ها بودند. بهترین ها خیلی بیشتر اند و ممکنه اسمشون در لیست بالا جای نگرفته باشد اگه شما نظز دیگه ای دارید حتما نظر بدین منتظرم.******

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

Ahmadreza (06-17-2015),Bi-Han (06-19-2015),ERROR (06-17-2015),haghy (07-16-2017),javadali2626 (06-17-2015),Lord Quan chi (06-20-2015),mahyar_ach (09-12-2016),Princess Kitana (06-17-2015),Scorpion From The Hell (05-31-2017),TB.C.Cage (09-24-2016),The JokeR (06-17-2015),VAHID.K.R (02-21-2017)

mahyar_ach آواتار ها Devil Within
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,209 بار در 514 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با همشون موافقم جز شاوکان

کلا ازش خوشم نمیاد

در کامبت ایکس هم جایی نداشت
    [FONT=Book Antiqua]
    Telegram ID / Instagram : @mahyardw
    [/FONT]

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mahyar_ach از ایشان تشکر کرده است:

Ahmadreza (06-17-2015)

VAHID.K.R آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,039 بار در 415 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    مورد 4 باید با گرو عوض بشه !

ریپتایل اکثر مواقع توی 10 تای اوله !

لیست من !
    1 و 2 . اسکور و سابی
    3 گرو
    4 کوان چی
    6 ریدن
    7 شانگ تیسونگ
    8 شائو کان
    9 ریپتایل
    10 میلنا !

کشتن 11 بات اکسپرت در کانتر
    http://www.aparat.com/v/4r0Oq

سری سنگین ز ما داری - دلی شاد با رقیبانم / خوری می با رقیبان و - کنی سر در گریبانم / نگویی جانم افسون شد - نبینی مست و بی جانم / ندیدم جز تو من زیبا - ندیدی من چه حیرانم / که چشمم وقف ساقی باد - که من مست می آنم / دو چشمت جام پر می و - منم مستم بدینسانم / تو میبینی دلم تنگ است - تو میبینی که گریانم / امان از شوری بخت و - امان از سردیت جانم .
    شاعر : وحید کریمی رامشه VAHID.K.R

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید VAHID.K.R از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (06-17-2015),javadali2626 (06-17-2015),Shirai Ryu Warrior (06-18-2015)

Ahmadreza آواتار ها مدیر کل
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 4,363 بار در 1,111 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

به قول سابزیرو Serious Error In Judgement! اشتباه مهلک در قضاوت!
    چند مورد واضح رو می گم دیگه بقیه شو دوستان می تونن قضاوت کنن:

1. Where's Sonya؟ اگه از بین کرکترهای مونث بخوایم به مورتال نگاه کنیم بی چون و چرا نام Sonya حتی از نظر خیلی ها بالاتر از Kitana و Mileena قرار داره. توی رده بندی کرکترهای فایتینگ هم معمولا هر جا صحبت از کرکتر مونث واسه مورتال می یاد اول از Sonya یاد می شه! خیلی جالبه که شما کیتانا و میلنا رو آوردید ولی شخصیت مونث اصلی و پرطرفدار مورتال که توی اکثر نسخه ها هم حضور داشته یعنی Sonya رو نیاوردید! کرکتری که معمولا تأثیرگذاریش توی بازی زیاد بوده و توی نسخه اخیر هم که کلا خانوادگی نقش اصلی رو توی داستان بازی ایفا کردند. از نظر هواداران کلاسیک بازی هم Sonya همیشه حرف اولو بین کرکترهای مونث مورتال زده و عدم ذکر نام این کرکتر بحث برانگیز هست.
    کلا این کرکتر هر موقع بحث Top می شه باید اسمش ذکر بشه و من اسم این کرکتر رو چون نمی بینم کلا این رده بندی رو از پایه اشتباه می دونم.
    شاید فکر کنید من خیلی دارم اغراق می کنم. ولی یه نگاه به ویکی پدیا و شهرت کرکتر Sonya بندازید کاملا متوجه منظورم می شید.

GameDaily had Sonya featured among "the next wave of video game babes" in 2008, also showcasing her as one of the "hottest" blondes in the video game world in 2009. She was included in Unreality’s Queen of the Iron Fist Tournament, winning against Anna Williams but losing to Ivy Valentine. Sonya also shared the eight place with Kitana and Mileena on the list of the "hottest" women in video games" by Complex. MTV ranked her as the second "best babe" in video games of 2011, stating that "few gaming babes portray raw sexuality better and more effectively than this special ops legend who has Barbie's good looks and G.I. Joe's hand-to-hand combat skills."That same year, UGO ranked her as the third "foxiest fighting female to be ever pixelated," stating that "in her early appearances, Sonya Blade wasn't quite as sexy as other women on this list, but her moveset more than made up for it." GameFront's Ross Lincoln ranked her bust in the new game as the 32nd finest in gaming history. In 2012, MSN included her among the 20 "hottest women in video game history", stating, "independent, tough, and willing to put herself on the line for her friends, Sonya Blade is the embodiment of the modern woman. Well, except for the part where she can sometimes rip your head off." She was ranked as the 69th best looking game woman by Brazilian GameHall's Portal PlayGame in 2014

جا داره حالا که بحثش شد به خانم Kerri Hoskins هم اشاره کنم که به یادموندنی ترین و خاطره انگیزترین تصویر از سونیا رو در نسخه های کلاسیک برای هواداران رقم زدند و یکی از چهره های شاخص (اگه نگیم شاخص ترین!) بین بازیگرهایی که در نقش کرکترهای مورتال برای موشن کپچر بازی بودند، به حساب می یان:

حتی طراحی انیمیشن سونیا در MK 4 هم از چهره ایشون برداشته شده بود (کلا یاد سونیای کلاسیک افتادم با فیتالیتی ها و بوسه مرگش و حرکات باحالش مخصوصا اون bicycle kick هواییش که متأسفانه توی نسخه های جدیدتر بازی (MK 9 و MKX) این حرکتو حذف کردند):

2. Where's Cyrax/Smoke/Noob؟ واقعا در عجبم که چرا حداقل اسم یکی از این سه کرکتر در این لیست وجود نداره! دیگه این سه کرکتر نیازی به بحث ندارند و جالبه که توی این رتبه بندی حتی اسم یکی از این کرکترها نیومده! دیگه من بحث خاصی راجع به این سه کرکتر نمی کنم! چون همه می دونن چه قدر شهرت دارند و حداقل باید یکیشون توی این لیست حضور پیدا می کرد. مخصوصا Cyrax که خیلی محبوبه و مطمئنا جزو Top 10 می تونست باشه. این مسئله دیگه از مسئله سونیا هم به نظرم بدتره و کلا اعتبار این TOP 10 رو زیر سوال می بره.

3. نظر شخصیم اینه که Ermac/Shaokahn/Kung Lao زیادی بودند. مخصوصا شائوکان که درسته اعتبارش زیاده و همه به عنوان یکی از باس های موندگار و شاخ مورتال قبولش داریم. ولی من توی رده بندی های مختلفی که از گذشته تا حالا توی سایت های معتبر خارجی دیدم ندیدم کسی بیاد شائوکان رو جزو Top 10 بذاره! ارمک هم اون چنان استوری شاخی پشتش نداره و به اون صورت محبوب نیست و Smoke و Cyrax مسلما از محبوبیت بیشتری نسبت به ارمک به طور کلی برخوردارند.

4. از بین میلنا و کیتانا حضور یکیشون توی Top 10 کافی بود. می شه گفت که محبوبیت Kitana از Mileena بیشتره. هر چند که شخصیت پردازی قوی Mileena در دو نسخه اخیر باعث شد که تا حدی طرفداران Mileena هم زیاد بشن. به طوری که توی استوری MK X کلا کیتانا محو بود و تأثیر Mileena خیلی بیشتر بود. از نظر جذابیت هم توی MK 2011 میلنا حرف اولو می زد. در کل باید از بین این دو کرکتر یکی رو انتخاب می کردید و حضور جفتشون یه کم زیادی بود واسه TOP 10. سونیا که صد درصد باید می بود که توی مورد اول اشاره کردم + یکی از این دو خواهر.

There is no knowledge that is not power

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Ahmadreza از ایشان تشکر کرده اند:

Bi-Han (06-17-2015),javadali2626 (06-17-2015),Lord Quan chi (06-17-2015),love day (08-03-2015),Princess Kitana (06-17-2015),scorpionxl (01-18-2018),Shirai Ryu Warrior (06-18-2015),The JokeR (06-17-2015),VAHID.K.R (06-17-2015)

mahyar_ach آواتار ها Devil Within
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,209 بار در 514 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بابت پست مفیدتون ممنون

حالا که دوستان لیستشون رو دادن پس بزارید منم لیستمو بدم

1- اسکورپین و سابزیرو

2- ریدن

3- کوانچی

4- سایرکس

5- لوکینگ

6- شیناک

7- رین

8- نوب

9- سونیا بلید

10- کیتانا
    ویرایش توسط mahyar_ach : 09-23-2016 در ساعت 03:22 PM

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mahyar_ach از ایشان تشکر کرده است:

Lord Quan chi (06-17-2015)

VAHID.K.R آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,039 بار در 415 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Ahmadreza [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    به قول سابزیرو Serious Error In Judgement! اشتباه مهلک در قضاوت!
    چند مورد واضح رو می گم دیگه بقیه شو دوستان می تونن قضاوت کنن:

1. Where's Sonya؟ اگه از بین کرکترهای مونث بخوایم به مورتال نگاه کنیم بی چون و چرا نام Sonya حتی از نظر خیلی ها بالاتر از Kitana و Mileena قرار داره. توی رده بندی کرکترهای فایتینگ هم معمولا هر جا صحبت از کرکتر مونث واسه مورتال می یاد اول از Sonya یاد می شه! خیلی جالبه که شما کیتانا و میلنا رو آوردید ولی شخصیت مونث اصلی و پرطرفدار مورتال که توی اکثر نسخه ها هم حضور داشته یعنی Sonya رو نیاوردید! کرکتری که معمولا تأثیرگذاریش توی بازی زیاد بوده و توی نسخه اخیر هم که کلا خانوادگی نقش اصلی رو توی داستان بازی ایفا کردند. از نظر هواداران کلاسیک بازی هم Sonya همیشه حرف اولو بین کرکترهای مونث مورتال زده و عدم ذکر نام این کرکتر بحث برانگیز هست.
    کلا این کرکتر هر موقع بحث Top می شه باید اسمش ذکر بشه و من اسم این کرکتر رو چون نمی بینم کلا این رده بندی رو از پایه اشتباه می دونم.
    شاید فکر کنید من خیلی دارم اغراق می کنم. ولی یه نگاه به ویکی پدیا و شهرت کرکتر Sonya بندازید کاملا متوجه منظورم می شید.

جا داره حالا که بحثش شد به خانم Kerri Hoskins هم اشاره کنم که به یادموندنی ترین و خاطره انگیزترین تصویر از سونیا رو در نسخه های کلاسیک برای هواداران رقم زدند و یکی از چهره های شاخص (اگه نگیم شاخص ترین!) بین بازیگرهایی که در نقش کرکترهای مورتال برای موشن کپچر بازی بودند، به حساب می یان:

حتی طراحی انیمیشن سونیا در MK 4 هم از چهره ایشون برداشته شده بود (کلا یاد سونیای کلاسیک افتادم با فیتالیتی ها و بوسه مرگش و حرکات باحالش مخصوصا اون bicycle kick هواییش که متأسفانه توی نسخه های جدیدتر بازی (MK 9 و MKX) این حرکتو حذف کردند):

2. Where's Cyrax/Smoke/Noob؟ واقعا در عجبم که چرا حداقل اسم یکی از این سه کرکتر در این لیست وجود نداره! دیگه این سه کرکتر نیازی به بحث ندارند و جالبه که توی این رتبه بندی حتی اسم یکی از این کرکترها نیومده! دیگه من بحث خاصی راجع به این سه کرکتر نمی کنم! چون همه می دونن چه قدر شهرت دارند و حداقل باید یکیشون توی این لیست حضور پیدا می کرد. مخصوصا Cyrax که خیلی محبوبه و مطمئنا جزو Top 10 می تونست باشه. این مسئله دیگه از مسئله سونیا هم به نظرم بدتره و کلا اعتبار این TOP 10 رو زیر سوال می بره.

3. نظر شخصیم اینه که Ermac/Shaokahn/Kung Lao زیادی بودند. مخصوصا شائوکان که درسته اعتبارش زیاده و همه به عنوان یکی از باس های موندگار و شاخ مورتال قبولش داریم. ولی من توی رده بندی های مختلفی که از گذشته تا حالا توی سایت های معتبر خارجی دیدم ندیدم کسی بیاد شائوکان رو جزو Top 10 بذاره! ارمک هم اون چنان استوری شاخی پشتش نداره و به اون صورت محبوب نیست و Smoke و Cyrax مسلما از محبوبیت بیشتری نسبت به ارمک به طور کلی برخوردارند.

4. از بین میلنا و کیتانا حضور یکیشون توی Top 10 کافی بود. می شه گفت که محبوبیت Kitana از Mileena بیشتره. هر چند که شخصیت پردازی قوی Mileena در دو نسخه اخیر باعث شد که تا حدی طرفداران Mileena هم زیاد بشن. به طوری که توی استوری MK X کلا کیتانا محو بود و تأثیر Mileena خیلی بیشتر بود. از نظر جذابیت هم توی MK 2011 میلنا حرف اولو می زد. در کل باید از بین این دو کرکتر یکی رو انتخاب می کردید و حضور جفتشون یه کم زیادی بود واسه TOP 10. سونیا که صد درصد باید می بود که توی مورد اول اشاره کردم + یکی از این دو خواهر.

1 در مورد سونیا نظر خاصی ندارم ( کلا در بازی های مبارزه ای زن ها جای چندانی ندارن ) درسته سونیا واقعی ترین و احتمالا پرطرفدار ترین کاراکتر زن بازیه !

2 در مورد نوب اسموک و سایرکس چند نکته مهم وجود داره 1 نوب که در اصل همون ساب زیرو هستش ( درسته که به طور کامل شخصیتش عوض شده اما برای بعضی ها از جمله خودم هنوز هم بی هان هستش ! ) به همین دلیل که اون رو توی لیست نیوردم ! 2 اسموک و سایرکس و سکتور بیشتر شهرتشون رو مدیون روبات شدنشون هستند و سکتور از اون دوتا بهتره چون از خودش شخصیت داره و گرچه یکی از خدمت گذاران شائوکان هستش اما به دنبال منافع خودشه و در راه این منافع فعالیت میکنه اما اسموک و سایرکس عملا از خودشون هیچ جیزی ندارن !!!! فقط از دیگران پیروی میکنن !

3 خب این قسمت که نظر خودتونه و بحثی سرش نیست !

4 میلنا در واقع یک کپی خبیث از کیتانا هستش و باید در سایه کیتانا قرار میگرفت اما به هیچ وجه این شکلی نیست ! میلنا کاملا شخصیت جالبی پیدا کرده ! این که میلنا اومد تا سایه کیتانا باشه اما الان تقریبا با کیتانا برابر و شاید حتی بهتر تنها دلیل من برای گذاشتنش توی لیست بود ! ( وگرنه زن جماعت رو چه به فایتینگ ) !!!!!!!
    ویرایش توسط VAHID.K.R : 06-17-2015 در ساعت 11:52 PM

کشتن 11 بات اکسپرت در کانتر
    http://www.aparat.com/v/4r0Oq

سری سنگین ز ما داری - دلی شاد با رقیبانم / خوری می با رقیبان و - کنی سر در گریبانم / نگویی جانم افسون شد - نبینی مست و بی جانم / ندیدم جز تو من زیبا - ندیدی من چه حیرانم / که چشمم وقف ساقی باد - که من مست می آنم / دو چشمت جام پر می و - منم مستم بدینسانم / تو میبینی دلم تنگ است - تو میبینی که گریانم / امان از شوری بخت و - امان از سردیت جانم .
    شاعر : وحید کریمی رامشه VAHID.K.R

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید VAHID.K.R از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (06-17-2015),ERROR (06-17-2015),javadali2626 (06-17-2015),Lord Quan chi (06-17-2015),mahyar_ach (06-18-2015),RedDragon (06-17-2015),The JokeR (06-17-2015)

AmiR 120 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    تشکر شده 896 بار در 337 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من:

1- اسکورپین و سابزیرو که همه موافقا

2- ریدن

3- ارمک

4- گورو

5- لیوکنگ و کونگ لاو که هر دوشون یه اندازه عالی هستند

6- کیسی کیج

7- تانیا

8- نوب

9- ترمور

10- کیتانا
    سلام

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiR 120 از ایشان تشکر کرده اند:

ERROR (06-17-2015),javadali2626 (06-19-2015),Lord Quan chi (06-17-2015),RedDragon (06-17-2015),Shirai Ryu Warrior (06-18-2015),The JokeR (06-17-2015)

The JokeR آواتار ها a man who laughs
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 2,007 بار در 626 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1:scorpion_sub zero

2:noob

3raiden

4:kitana_mileena

5:ermac

6:liu kang_kung lao

7:quan chi

8:
    tremor

9:smoke

10:cyrax_sektor

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید The JokeR از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (06-17-2015),ERROR (06-17-2015),javadali2626 (06-19-2015),Lord Quan chi (06-17-2015),Shirai Ryu Warrior (06-18-2015)

ERROR آواتار ها کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام دوستان
    لیست مورد نظر من اینها هستند:
    1-اسکورپیون
    2-ساب زیرو
    3-ریدن

4-ارمک

5-رپتایل
    6-کیتانا
    7-ملینا
    8-لیوکانگ
    9-گورو
    10-جکس یا جانی کیج

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 17 بار در 12 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام دوستان
    لیست مورد نظر من اینها هستند

1 _اسکورپین
    2_ نوب سایبوت
    3_سکتور
    4_سایرکس
    5_شاکان
    6_گورو و کینتارو
    7_ارمک
    8_ رین
    9_ساب زیرو
    10_جید

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید fazli از ایشان تشکر کرده اند:

javadali2626 (06-19-2015),The JokeR (06-19-2015)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین