صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: نظرات و راه کار های تمام اعضای Mkcenter راجع به آپدیت ضروری انجمن و پورتال

1. Exclamation نظرات و راه کار های تمام اعضای Mkcenter راجع به آپدیت ضروری انجمن و پورتال

Shirai Ryu Warrior آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,222 بار در 1,205 ارسال
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ***به نام خدا***

مدیران و اون دسته از عزیزانی که فکر میکنن این تاپیک یا موضوع تکراریه و قبلا در انجمن در تاپیک پیشنهادات و انتقادات هست
    خواهش میکنم تا آخرش صبر کنید و همکاری کنید . این نوعی اطلاعیه هم هست!

ممنون از شما

دوستان میدونید در راستای تغییرات انجمن و حوادث و اتفاق هایی که رخ داد که اکثرا با اونا آشنایید و ممکنه ناراضی و ناراحت هم باشین چی شده و الان چطور شده: توضیح نمیدم چون یازی به ذکرشون نیست .
    این موضوعی که ایجاد شده فقط برای اینه که همه ی اعضا هرچی انتقاد ,پیشنهاد ,نظر ,موضوعی یا راهکاری دارند که باعث پیشرفت و ارتقا ی انجمن و پورتال میشه ذکر کنند. جدا از ائن انتقادات و پیشنهادات جزئی.
    لطف کنین هرگونه موضوعی که احساس میکنین باعث میشه یکی از مشکلات برطرف میشه رو خیلی رک و مودب و به صورت کامل همین جا ذکر کنید تا به گوش مدیر ها و عزیز ها رسانده شود و ....

آخه نظر کاربرا و اعضا خیلی مهمه! میدونین که؟

به خدا واقعا این انجمن برای زمان حال حاضر آپدیت و به روز رسانی جدی نیاز داره که....

من راهکار های زیادی دارم که در صورت استقبال حتما بعد از نظرات شما ذکر خواهم کرد.
    پس خواهش میکنم حتما شرکت کنین.

Requirements
    لطف کنید به هیچ وجه از رنک و مقام صحبت نکنین که این موضوع آشکاره و همه میدونن و لازم به ذکر نیست

Requirement2
    و حرمت ها و ف ی ل ت ر هارو رعایت کنین

Image

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

♦♦♦viper♦♦♦ (08-09-2015),Dark Noob (06-23-2015),Ermac Rain (06-23-2015),HamedWS (06-25-2015),mahyar.A (06-24-2015),Messi10 (06-24-2015)

Ermac Rain آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 61 بار در 25 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نام خدا.
    میخوام اولین نفر باشم
    اولا از شما دوست عزیز تشکر میکنم که تاپیک به این مهمی رو ایجاد کردید
    و بعد هم میخوام یک سری پیشنهاد بدم.
    درست هست موضوع فروم به گیم مربوط میشه و انجمن های گیم هم از استایل تیره استفاده میکنن اما این استایلی که الان قرار دادید واقع خیلی تیره و دلگیره
    اگر دقت هم کرده باشید موقع ارسال پست پس زمینه مشکیه و نوشته ها هم مشکین و هیچ چی نمیبینی و باید حفظی تایپ کنی
    تا سال پیش ام کا سنتر واقعا از قالب های زیبااستفاده میکرد.
    اما الان واقعا این قالب کاربر رو دفع میکنه.
    همچنین پورتال
    شما قالبشو ببینید
    نمیگم بده ولی نقص زیاد داره.
    یکی دیگه اینه که تمامی مدیران سایت رو ول کردن و هیچ کس به جز دو یا سه نفر به سایت اهمیت نمیده و هرج و مرج زیادی به وجود اومده.
    درسته اداره فروم سخته ولی باید حالا که ساخته شده بهش برسن
    من خودم به شخسه قبل از این اتفاقات علاقه بیشتری به فعالیت در این فروم داشتم ولی الان نه.(گرچه تعداد پستامم کمه ولی همین کم رو هم دیگه دوس ندارم بفرسم)
    به هر حال با تشکر و امید به بهتر شدن اوضاع پرتال و سایت
    حوصلم نمیشه.......میفهمی؟

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Ermac Rain از ایشان تشکر کرده اند:

assassinsubzero (06-23-2015),Farshad Grayson (06-23-2015),mahyar.A (06-24-2015),Shirai Ryu Warrior (06-23-2015),The JokeR (06-23-2015)

علاقه مند به
    scorpion
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Ermac Rain [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    به نام خدا.
    میخوام اولین نفر باشم
    اولا از شما دوست عزیز تشکر میکنم که تاپیک به این مهمی رو ایجاد کردید
    و بعد هم میخوام یک سری پیشنهاد بدم.
    درست هست موضوع فروم به گیم مربوط میشه و انجمن های گیم هم از استایل تیره استفاده میکنن اما این استایلی که الان قرار دادید واقع خیلی تیره و دلگیره
    اگر دقت هم کرده باشید موقع ارسال پست پس زمینه مشکیه و نوشته ها هم مشکین و هیچ چی نمیبینی و باید حفظی تایپ کنی
    تا سال پیش ام کا سنتر واقعا از قالب های زیبااستفاده میکرد.
    اما الان واقعا این قالب کاربر رو دفع میکنه.
    همچنین پورتال
    شما قالبشو ببینید
    نمیگم بده ولی نقص زیاد داره.
    یکی دیگه اینه که تمامی مدیران سایت رو ول کردن و هیچ کس به جز دو یا سه نفر به سایت اهمیت نمیده و هرج و مرج زیادی به وجود اومده.
    درسته اداره فروم سخته ولی باید حالا که ساخته شده بهش برسن
    من خودم به شخسه قبل از این اتفاقات علاقه بیشتری به فعالیت در این فروم داشتم ولی الان نه.(گرچه تعداد پستامم کمه ولی همین کم رو هم دیگه دوس ندارم بفرسم)
    به هر حال با تشکر و امید به بهتر شدن اوضاع پرتال و سایت
    واقعا مسائلی رو که جناب Ermac Rain مطرح کردن بدون شک از اصلی ترین مسائل و مشکلات اساسی حال حاضر هست که به امید آن نشستیم و منتظر بهبود آن هستیمو من هم دقیقا با این موضوعات موافقم.دیگه......

Ermac Rain
    همچنین میتونی برای تشکر کردن از کلید تشکر هم استفاده کنی

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

assassinsubzero (06-23-2015),Ermac Rain (06-23-2015),Farshad Grayson (06-23-2015),Messi10 (06-24-2015)

GOBLIN DARK آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    تشکر شده 190 بار در 78 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    3
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بشه پست های خودمون رو حذف کنم حتی اگر کاربر جدید هستیم و بشه پست های خودمونو ویرایش کنیم یدونه بخش هم بزارین که بشه شکلک ها خودمون درست کنیم
    و انجمن هم جوری درست کنین که بشه با گوشی هم توش کار کرد

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید GOBLIN DARK از ایشان تشکر کرده اند:

assassinsubzero (06-23-2015),Farshad Grayson (06-23-2015)

kiarashpion آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 35 بار در 14 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط www123456 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    بشه پست های خودمون رو حذف کنم حتی اگر کاربر جدید هستیم و بشه پست های خودمونو ویرایش کنیم یدونه بخش هم بزارین که بشه شکلک ها خودمون درست کنیم
    و انجمن هم جوری درست کنین که بشه با گوشی هم توش کار کرد
    دوست عزیز شما به راحتی میتونید با موبایل یا تبلتتون وارد انجمن بشید و برای خروج از اون حالت باید به پایین ترین بخش صفحه مراجعه کنید و گزینه ی سایت کامل رو بزنید. درمورد ویرایش پست با شما موافقم.
    THE CHAMP IS HERE
    NEVER GIVE UP

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید kiarashpion از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (06-23-2015),Farshad Grayson (06-23-2015),General KOMBATENT (06-25-2015),Shirai Ryu Warrior (06-24-2015)

mahyar.A آواتار ها #Vinter Krigare#
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,198 بار در 509 ارسال
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خب این سایت کلی نکات مثبت داره و چند تا هم منفی

از نظر قالب به نظرم قالب فعلی خیلی خوبه ولی با اینکه خیلی دوستان این قالب رو نمیپسندن میتونه یه قالب دیگه هم در کنار این قالب باشه تا هر کدومو که دوس داریم انتخاب کنیم ((البته نه اون قالب سفید که الانم میشه انتخابش کرد))

از نظر نوشتن هم واقعا بدبختی داره

باید حفظی بنویسیم به قول یکی از دوستان و بهتره که این موضوع رسیدگی بشه

من خیلی گشتم حالت من رو پیدا نکردم اگه میشه اون رو هم برگردونین خیلی بهتر میشه

یک نکته ی دیگه هم که باید بهش اشاره کرد آهنگ پرفایل هست

حالا نمیدونم ما نمیتونیم گوش کنیم یا کلا نمیشه گذاشت

نکته ی بعدی آپدیت کارکتر های مورد علاقه به آخرین حضورشونه

مثل کارکترهایی مثل اسکورپین و سابزیرو باید به کامبت x آپدیت شن البته من این موضوع رو با اقای df در میون گذاشته بودم و گفتن که در حال کار بر روی این موضوع هستن ولی الان به نظرم خیلی وقته گذشته

((البته زمان هم میبره))

شاید مدیران فکر کنن که ما میشینیم و فقط ایراد میگیریم اما باید بگم که از سر دلسوزی برای انجمنه چون حیفه که اینجوری بمونه
    ?Do you like to Freeze

Telegram ID / Instagram : @mahyar_ach

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mahyar.A از ایشان تشکر کرده اند:

RedDragon (06-24-2015),Shirai Ryu Warrior (06-25-2015)

GOBLIN DARK آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    تشکر شده 190 بار در 78 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    3
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اقا اگه به این مورد رسیدگی بشه انجمن بهتر میشه
    بخشاضافه کردن تصویر رو روی تاپیک و چت باکس بیارین تا ما مجبور نباشیم بریم عکسو تو سایتای دیگه اپلود کنیم بعد بزاریم

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید GOBLIN DARK از ایشان تشکر کرده اند:

RedDragon (06-24-2015),Shirai Ryu Warrior (06-25-2015)

T A R O K H آواتار ها tarokh is here
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,511 بار در 1,272 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    27
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

دوست من ، نمیدونم پستت خوبه یا بد.... امّا بهتره یه سری نکات رعایت بشه ؛

روز اولی ک وارد سایت شدم...تاریخ دقیقش یادم نیست ، اما برای چیت کد های شائولین مونکس بود
    وارد سایت ک شدم پست اول ماله کسی ب اسم "آرنولد" بود ، رفتم چن تا چیت رو تست کردم و حدود پنج دیقه بعد از صفحه چیت های ام کی ش م خارج شدم و رفتم تو صفحه اصلی...خیلی عجیب بود ظرف 5 دیقه 10 12 تا پست ارسال شده بود بعد پست اون طرف

خیلی برام جذاب بود که انقد سریع انجمن کار میکنه...جذابیتش طوری بود که حتی با قالب قهوه ای تیره (یا سبز لجنی) و قدیمیش ، آدمو طوری مجذوب میکرد که دوست داشت اونم بشه یکی از مُهِمّای انجمن...
    خیلی قدیمی نیستم ، اما یادمه اولین انجمن بچه ها ک فک کنم ماله لیو کانگ بود (2010) روی هاست رایگان بود. با این حال فعالیت توش ، فریاد میزد.

مدتی گذشت و امیررضا ام کی سنتر رو زدش...پرنسس کیتانا ، امیررضا و چن نفر دیگه شروع بکار کردن ، سایت کم کم شولوغ شدش

و

تا پارسال و پیارسال...انجمن غلغله بود ، چت باکس نفس راحت نمیتونس بکشه...رقابت پست گذاشتن طوری بود ک اگه خبری از ام کی میشد توی یه دیقه دو سه بار پست میشد...

پارسال تابستون مغزم خیلی درگیر شد که یه کاری کنم سایت از حالت قبرستون مانندش خارج شه...(خیلی خلوت بود...20 تا پست آخر داستان بودش) یه تاپیک زدم که کلی جنجال درست کرد
    نمیگم کارم درست بود ، اما به نظرم بهترین کار ممکن بود(البته ب نظرم) امیررضا بهم گف ک ، انجمن همیشه همینه...یه مدت میخوابه و میخوابه...زمانی که به کار میفته دیگه کسی نمیتونه جلوشو بگیره

شمام خیالتون راحت باشه ، الـان توی آرامش قبل طوفانیم ، که از این موقع ها انجمن خیلی تجربه کرده...
    توی هیش کودوم از این موقه ها قالب انجمن باعث فعالیت ما نمیشد...این خودمون بودیم که تلاش میکردیم...برا "انجمن"

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید T A R O K H از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (06-24-2015),Messi10 (06-24-2015),RedDragon (06-24-2015),Shirai Ryu Warrior (06-26-2015)

علاقه مند به
    scorpion
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوستان من نظرات همه شما رو خوندم واقعا از این که به فکر انجمن هستین و فقط به خاطر صلاح انجمن نظرات ارزشمندتون رو میگید بی نهایت متشکرم.

چطور بگم حقیقت اینه که سایت یا انجمن قبلا خیلی خیلی شلوغ بوده قبول دارم و چه افراد فوق العاده ای اومدن و رفتن ... نکته همین جاست افرادی که اومدن و رفتن همونطور که میدونین اگه لیست برترین ارسال کننده هارو نگاه کنین میبینین که بعضی یا بیشتر عزیزان قدیمی سایت که واقعا واسه اینجا زحمت کشیدن دیگه الان نیستن و بعضی هم به طور رسمی خداحافظی کردن و یا دیگه به دلایلی نمیتوننن بیان!
    از اونجایی که اینجا اولین سایت تخصصی برای Mk هستش باید همیشه فعال بوده و در همه حال و هر دوره ای فعال باشه و هرکسی به اینجا سر میزنه لذت واقعی رو ببره! و همیشه بروز باشه.
    الان هم از نظر من دوره ای جدیده و کاربرای جدید دارن میان و در نتیجه اینجا هم به یک آپدیت کلی برای دوره ی جدید نیاز داره !@
    مهم اینه که اینجا سرپا بمونه و هرکی میاد تا آخر بمونه .راضی نیستم اگه فکر بدی راجع به نوشتم کنین ولی همین طوری که دوستان گفتن اینجا باید طوری باشه که وقتی کسی میاددلگیر نشه و...

بعضی از راه کار هایی که من با خودم نیشستم و فکر کردم و تقریبا با مال دوستانم شبیه است:

با توجه به آپدیت برای دوره جدید وجود یک یا چند قالب جدید که امکانات لازم رو داشته باشن حتما ضروریه حتما!!
    امکاناتی که باعث بهبود پست ها و پیشرفته تر شدن آنها میشه قرار داده بشه.
    مدیران و سامان دهندگان حتما آنلاین بشن و سعی کنن بیشتر از کاربران دیگه سر بزنند.
    نظارت بالا تر بره و از اسپم ها و شلوغی بخش های مختلف جلوگیری بشه.
    و... که ذکر میکنم

ببخشید اگه این جواب رو ناقص یا کم گفتم حتما با نظرات بیشتر شما من ذکر میکنم
    منتظریم...

یه سلام و یه درود

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده است:

The JokeR (06-25-2015)

The JokeR آواتار ها a man who laughs
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 2,007 بار در 626 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با سلام
    حتما الان با خودتون میگید این تازه وارد بیخود که زیاد چیزی از اینترنت و سایت و از اینجور حرفا نمیدونه و فقط میاد تو قسمت چت باکس حرف میزنه برای چی اومده نظر میده ؟
    باید بگم که منم به عنوان یه تازه وارد یه سری نظراتی دارم که احتمالا شاید اینجا بشه مورد استفاده قرارش بدیم
    در واقع همین چند وقت پیش بود که یکی از دوستای من که کمبت باز خوبی بود به من گفت که من یه یوزر تو یه سایت خوب دارم وقت ندارم بهش سر بزنم بیا بهش برس و یه سری توضیحات داد و رمز و اسم یوزرو گفت و بعدش اضافه کرد که تو اطلاعات درباره کمبت و گیم کمکت میکنه و... و این شد که در خدمت شمام
    راستش وقتی که من وارد سایت شدم دیدم که شور و حال زیادی نداره و به اصطلاح خلوته دوستم گفت که بعد یه مدت شلوغ میشه الان موقع امتحاناته و همه کمبت ایکسو خریدن حواسشون بهش پرته ولی وقتی تحقیق کردم فهمیدم که تقریبا چند تا از کاربرای خوب و فعال سایتو ترک کردن به هر دلایلی نمیدونم بعدش فهمیدم که یه کاربرایی هستن که با ساختن یوزرای توهین آمیز کاربرا رو ناراحت می کنن و راستش به منم توهین شده بود در آستانه ورودم یوزر فحش رکیک به من ساخته شده بود از این بابت بیشتر از اینکه عصبانی شم تعجب کردم به نظرم وقتشه که هم همگی شروع به فعالیت کنیم در هر زمینه ای نه فقط برای اینکه اسممون نام برده بشه یا به اصطلاح رنک بگیریم برای اینکه سایت دوباره شلوغ شه که تازه واردایی مثل من جرعت نکنن نظر بدن در حالی که هیچ حقی ندارن وقتی هیچی نمیدونن و شور و حالی داشته باشه که ما هم انگیزه فعالیت داشته باشیم مثلا من یبار تصمیم گرفتم به اینجا نیام چون پست چند روز پیش هنوزم تو آخرین ارسالات بود و خسته کننده بود و من ترجیح میدادم وقتمو صرف یه کار دیگه کنم
    یه مشکل دیگه که زیاد مهم نیست کاوره که دوستان اشاره کردن م دیگه توضیح نمیدم.
    یه مشکل هم که من بهش بر خوردم این بود که امکان حذف یا ویرایش یه پست باشه چون من چند وقت پیش تو قسمت بحث آزاد یه نظر دادم که سوتی داده بودم و میخواستم عوضش کنم نشد. امیدوارم همچین امکانی هم باشه که کاربرا به مشکل بر نخورن
    دیگه شرمنده که پر حرفی کردم و امیدوارم سرتونو درد نیاورده باشم چشید

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید The JokeR از ایشان تشکر کرده است:

Shirai Ryu Warrior (06-25-2015)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین