صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 71

موضوع: سری دوم مجموعه داستانی اسرار دو برادر (همگی بخوانند)

1. سری دوم مجموعه داستانی اسرار دو برادر (همگی بخوانند)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,847 بار در 2,492 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    قابل توجه کاربران گرامی :

به دلیل استقبال خوب شما از داستان اسرار دو برادر ، بنده را مجاب کردید تا سری دوم این مجموعه داستانی را بسازم. بسیار خرسندم که این داستان با دو تا از نینجاهای جدید و ساخته ذهن خودم ،توانسته مورد پسند شما قرار گرفته بگیره و تونسته تا حدودی مورد رضایت شما قرار بگیره.
    همان طور که قبلا هم گفته بودم پس از داستان اسرار دو برادر دیگر داستانی نخواهم نوشت اما به دلیل استقبال خوب شما سری دوم این مجموعه داستانی رو در آینده خواهم ساخت.

نکات بسیار مهم در مورد این داستان

میدونم که اکثر شما هم مثل من از بخش داستانی بازی ام کی ایکس خوشتون نیومده و اون چیزی که انتظار داشتید در داستان وجود نداره.
    پس در این راستا من تصمیم گرفتم تا داستانی جدیدی از ام کی ایکس رو از یه زاویه دیگه ای روایت کنم که در آن علاوه بر حضور دو نینجای جدید (هولی نینجا : نینجای مقدس) و (سول اف نینجا : ارواح نینجاها) افراد مهم مورتال کامبت ایکس که در این بازی یا حضور کوتاهی در استوری بازی داشتند و یا اصلا نبودند رو در این داستان قرار خواهم داد و داستان را از یه زاویه دیگه ای از زبان خودم نقل خواهم کرد و مطمئنم که از این داستان خوشتون خواهد اومد. لازم به ذکره که از نینجای جدیدی در این داستان رونمایی خواهد شد که در همان زمان داستان ، نام و سرنوشت او را در این داستان متوجه خواهید شد.
    این داستان هم همانند داستان قبلی از یک پیش پرده ابتدایی در یک تریلر به شما نشان داده خواهد شد که روایت مختصری از آنچه که در این داستان رخ خواهد داد را نشان خواهد داد.
    تولید و ساخت این مجموعه بزرگ داستانی پس از اتمام سری اول این مجموعه داستانی کلید خواهد خورد و پس از آن گوشه ای از بخش های داستانی برای شما نشان داده خواهد شد تا بدانید در این داستان چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

افرادی که در این داستان حضور دارند عبارتند از :

ترمور،اسموک،نوب سایبات ، سایرکس، سکتور،شنگ سونگ،سیندل،باراکا،لی می، نیتارا،بو رای چو ، ریکو،کابال،استریکر،رین،فوجین و مهمترین شخصیت این داستان : بازگشت امپراطور شائوکان به دنیای رقابت های مورتال کامبت در داستان می باشد.
    لازم به ذکره شخصیت های اصلی بازی یعنی : اسکورپیون،ساب زیرو،ریدن،لیوکنگ و ... به عنوان شخصیت اصلی در این داستان حضور خواهند داشت.
    لطفا نظر خودتون رو در مورد این داستان و همچنین شخصیت مورد علاقه خود را اعلام نمایید تا پس از بررسی نام بازیکنان مورد نظرتان در صورت امکان در داستان قرار بگیره.

توضیح کوتاهی از داستان :

سری دوم داستان اسرار دو برادر روایت این دو نینجا و حکمرانی این دو بر لین کویی و کل مناطق اطراف را شامل خواهد شد که در این داستان لین کویی دیگر یک قبیله نخواهد بود بلکه به عنوان یک قلمروی جدا از خواهد بود که در این داستان آن را خواهید دید و همچنین برای اولین بار از نینجای جدیدی رونمایی خواهد شد که بخش مهم داستانی این بازی در این نینجا خلاصه میشه و همچنین در بخش دیگری از داستان از انتخاب ژنرال ریکو به عنوان نماینده مستقیم شائوکان و حکمرانی او بر دنیای خارج ادامه خواهد یافت که زیر دستان مهمی همچون موتارو به همراه ارتش سنتارو،بازگشت کاربراک اولین رئیس گروه تارکاتان،پرنس گورو و کینتارو خواهند بود.
    نکته : حکمرانی کوتال کان بر دنیای خارج در اواسط این داستان رخ خواهد داد. و سایر افراد جدیدی که در ام کی ایکس اضافه شده اند در اواسط داستان به آن اضافه خواهند شد.

خب حالا نظراتتون رو در این زمینه اعلام نمایید.

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 27 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

A D P (12-02-2015),a.m.297 (02-17-2016),alifat (07-29-2015),AmirKiller (07-03-2015),aryafar (11-29-2015),DFSHINNOK7 (07-02-2015),EMPEROR (07-04-2015),General KOMBATENT (07-02-2015),HamedWS (07-02-2015),javadali2626 (07-07-2015),m.kitana (09-26-2015),mahyar_ach (07-02-2015),night wolf1 (11-25-2015),Noob__Smoke (07-24-2016),parham.amanzadeh (09-20-2015),predatorr (07-24-2016),Princess Kitana (07-02-2015),raiden123 (07-02-2015),RedDragon (09-15-2016),scorpionxl (01-05-2018),scorsub (11-20-2016),Shirai Ryu Warrior (02-12-2016),soroush.sh (07-21-2016),TB.C.Cage (10-21-2016),The JokeR (09-20-2015),White Night (11-24-2015),ساب زیرو و اسکورپیون (07-28-2015)

mahyar_ach آواتار ها Devil Within
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,208 بار در 514 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با توجه به توضیحات کاملتون معلومه که میتونه از نسخه ی اولش خیلی بهتر باشه

اینکه نینجاها و شخصیت های بیشتری در داستان هستند عالیه اما...

وجود برخی کارکتر ها مثل نیتارا میتونه داستانو از مسیر اصلیش منحرف کنه
    [FONT=Book Antiqua]
    Telegram ID / Instagram : @mahyardw
    [/FONT]

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mahyar_ach از ایشان تشکر کرده است:

White Night (11-24-2015)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط leon scott kennedy [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    با توجه به توضیحات کاملتون معلومه که میتونه از نسخه ی اولش خیلی بهتر باشه

اینکه نینجاها و شخصیت های بیشتری در داستان هستند عالیه اما...

وجود برخی کارکتر ها مثل نیتارا میتونه داستانو از مسیر اصلیش منحرف کنه
    پست اولو با دقت بخون. نوشتم افرادی که حضور کمی داشتن در این داستان حضور خواهند داشت .
    نیتارا در استوری بازی و در قسمت هشتم یعنی جکس حضور کوتاهی داره. اما در این داستان شخصیت ها طوری برنامه ریزی خواهند شد که کوچکترین لطمه ای از نظر داستانی به هیچ کدومشون نخوره.

فصل دوم داستان

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

AmirKiller (07-03-2015),mahyar_ach (07-02-2015),scorpionxl (01-05-2018),White Night (11-24-2015)

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,612 بار در 1,149 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اوه!جدا عالیه! فقط یه چیز مهم!لطفا آرماگدون رو قبلش بیار خواهش میکنم!!!!بعد یه فاصله ای بین زمان نبرد آرماگدون و ایکس بنداز تو ایکس داستان مال وقتیه که بچه دار شدن پس بذار هولی نینجا و سول آو نینجا هم بچه دار شن بعد در زمان بین آرماگدون و ایکس اسکورپیون یا شیرای ریو یاهرچی خودت صلاح میدونی یه حمله به لین کویی بکنه بعد لین کویی از هم بپاشه توی ایکس هم مثللا هولی نینجا بره یه سروسامونی بهش بده با قدرتش کنه... اگه دوست داریی اینارو به داستان اظاقه کن لطفا!

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده است:

White Night (11-24-2015)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط noob smok [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    اوه!جدا عالیه! فقط یه چیز مهم!لطفا آرماگدون رو قبلش بیار خواهش میکنم!!!!بعد یه فاصله ای بین زمان نبرد آرماگدون و ایکس بنداز تو ایکس داستان مال وقتیه که بچه دار شدن پس بذار هولی نینجا و سول آو نینجا هم بچه دار شن بعد در زمان بین آرماگدون و ایکس اسکورپیون یا شیرای ریو یاهرچی خودت صلاح میدونی یه حمله به لین کویی بکنه بعد لین کویی از هم بپاشه توی ایکس هم مثللا هولی نینجا بره یه سروسامونی بهش بده با قدرتش کنه... اگه دوست داریی اینارو به داستان اظاقه کن لطفا!
    بخش ابتدایی داستان مربوط به سرگذشت بازیکنان در فواصل بین تورنمنت نهم تا تورنمنت ایکس خواهد بود و چگونگی بزرگ شدن آنها و همچنین سرگذشتان در آن خواهد بود
    این نینجای جدید یه ربطی هم به هولی و سول دارن که در آینده شاید یکم اطلاعات ازش لو دادم !
    داستان رو دارم طوری طراحی میکنم که علاوه بر اصلاحات و ضعف های بخش اول ، میخوام روی ادبون و افرادش رو کم کنم با این داستان طراحی کردنشون !
    بخش دیگری از داستان مربوط به حمله کوان چی و افراد زامبی شده اش به لین کوییه که اسموک در این بخش نقش بسیار مهمی داره

در مورد نام و لقب این نینجای جدید هنوز تصمیمی نگرفتم که اسمشو چی بزارم اگر نامی مد نظرتونه اعلام کنید تا بررسیش کنم. (همراه با قدرت هاش)

فصل دوم داستان

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

AmirKiller (07-03-2015),White Night (11-24-2015)

Fantom Ninja آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    nightwing
    تشکر شده 754 بار در 290 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ببخشیدا شما خودت استادی ولی به نظر من حکومت خالی یکم کسل کننده میشه یعنی مثل گرند مستر خدا بیامرز فقط مبارز انتخاب میکنند و خودشون مبارزه نمیکنند?

شمشیر سلاحیه برای کشتن و شمشیر زنی هم هنری برای کشتن هرچقدر هم با جملات خوب توصیفش کنی بازم همونه

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Fantom Ninja از ایشان تشکر کرده است:

White Night (11-24-2015)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Fantom Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ببخشیدا شما خودت استادی ولی به نظر من حکومت خالی یکم کسل کننده میشه یعنی مثل گرند مستر خدا بیامرز فقط مبارز انتخاب میکنند و خودشون مبارزه نمیکنند?
    سری دوم به این شکل نخواهد بود ، در سری دوم وضع فرق میکنه و دیگر مبارزه ای که گرند مستر در سری اول قرار داده بود نیست.
    حکمرانی نینجای مقدس و ارواح نینجاها با حوادث غیر منتظره ای از طرف دنیای زیرین و دنیای خارج همراه خواهد بود که داستان رو بهتر و هیجانی تر میکنه.

فصل دوم داستان

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

mahyar_ach (07-03-2015),nj.subzero (07-03-2015),Noob__Smoke (07-05-2015),White Night (11-24-2015)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خانواده تاکامورا !

سورپرایز های زیادی در سری دوم این مجموعه داستانی وجود دارد

پیامی برای کاربران

احتمال داره از اواسط این ماه یا از اوایل ماه بعد به مدت نامعلومی از سایت محو بشم.

فصل دوم داستان

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (07-29-2015),The JokeR (07-28-2015),White Night (11-24-2015)

mortal kombat orginal آواتار ها comoga
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 455 بار در 186 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    27
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    خانواده تاکامورا !

سورپرایز های زیادی در سری دوم این مجموعه داستانی وجود دارد

پیامی برای کاربران

احتمال داره از اواسط این ماه یا از اوایل ماه بعد به مدت نامعلومی از سایت محو بشم.

یه سوال چطوری اینارو درست میکنین
    دقیقا چرا از سایت میرید مطالبتون خیلی باحاله
    امیدوار قسمت دوم باحال تر باشه چون قبلیه ی کم کسل کننده
    بودش مرسی

دلــــــــــــــــار 4تومنــــــــــــــــــی

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mortal kombat orginal از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (07-29-2015),scorpionxl (01-03-2018),White Night (11-24-2015)

The JokeR آواتار ها a man who laughs
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 2,007 بار در 626 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نمیدونم چرا یاد خانواده تاناکورا افتادم(خانواده بود دیگه ؟؟) به هر حال موفق باشی
    چند تا پیشنهاد
    عکساتو یجوری ردیف کن که کیفیتش بهم بخوره مثل قبلی نکن که عکس خودت تو mk9 بود چون یه ذره از جدی بودن داستان کم میکنه مثلا وختی میخوای نقش خودت با یه کرکتر تو mkx بازی کنه اسکورپیون رو سبز کن میتونی این چیزارو با فتوشاپ درس کنی یا برعکس مثلا یه کرکترو مثل کسی کیج بیاری ولی کیفیت عکس mk3 باشه سونیا رو وردار سیاه کن
    دیگه... آهان سعی کن تو هر قسمت عکسای مربوطه یک دست باشه مثلا از اول تا آخر اون قسمت عکسای mkx باشه
    اون عکسایی که تو سری قبلی از آرماگدون بودن خیلی خوب بود میتونستی تمام داستانو اونشکلی کنی که کل داستانت یه دست باشه که خواننده آبروغن قاطی نکنه
    اینا چیزایی بود که از سری قبلی برآورد کردم که شاید بتونه بهت کمک کنه دیگه بستگی داره من درست گفته باشم یا بیخود گفته باشم

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید The JokeR از ایشان تشکر کرده است:

White Night (11-24-2015)

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین