صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از 61 به 64 از 64

موضوع: ام کا سنتر یعنی =؟

1. Wink ام کا سنتر یعنی =؟

Shirai Ryu Warrior آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,225 بار در 1,205 ارسال
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نام خدا

خوب اینم یه تاپیک تفریحی و زنگ تفریح !
    هرچی که تا حالا از ام کا سنتر دیدید و میتونید بهش نسبت بدید رو بعد جمله : *Mkcenter =یعنی ...
    قرار بدین.
    (یه جورایی از قبل این کار رو تو ذهنم داشتم ولی میشه گفت تقلید از خ ..وانه هم هست ولی به جون خودم از قبل داشتمش)

اول خودم میگم :

ام کا سنتر یعنی جمع شدن تمام Mk یی ها دور هم
    ....

بازم دارم ولی شما بگین منم میگم.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

AmiR 120 (08-04-2015),♦♦♦viper♦♦♦ (08-10-2015),Bi-Han (08-04-2015),Deadking (08-04-2015),General KOMBATENT (08-04-2015),HNafisi (08-04-2015),Holy Ninja (08-04-2015),Kombo Master (08-05-2015),mortal kombat orginal (08-04-2015),Princess Kitana (08-04-2015),RedDragon (08-04-2015),The JokeR (08-04-2015),VAHID.K.R (08-05-2015)

X-ERRON Black-X آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    kano
    تشکر شده 60 بار در 23 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mkcenter یعنی : هک شدن و فهش شنیدن از goro4
    چطور با کرکتر های mkx بازی کنیم ؟/ کمبو ها و استراتژی ها

http://forum.mkcenter.ir/showthread....7264#post87264

کاربر سایت
    تشکر شده 1,482 بار در 494 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط HamedWS [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام.
    ام کا سنتر یعنی = بی عدالتی.(طرف انتقاد میکنه درجا بنش میکنن. اونوقت کسی تو چت باکس های زشت و +18 میزنه انگار نه انگار )
    اون حرف های به قولی خودت +18 همشون شوخی بودن ( هرچند که این دوره زمونه بچه ی 11 ساله از ما بیشتر حالیشه کلمه ی +18 معنی نداره )

در ضمن از کی تا حالا صحبت راجب دوست دختر و زن گرفتن تو چت باکس ممنوع شده ؟ اینجا سایت بازی است نه سایت بسیج یا حذب الله !!!

اون حرف هایی که راجب دوست پسر و دوست شدن با پسر زدیم هم که حتی گورو4 هم فهمید شوخی بود ولی شما انگار نفهمیدی !!!

کسی هم اگه قرار بود بن شه به نظرم خود شما باید بن میشدی ... که رسما اومدی به من و چند نفر دیگه توی چت باکس گفتی "بی آبرو" و رسما بهمون فحش دادی !!!

در ضمن اگه ما اشتباهی توی چت باکس کرده بودیم خود مدیریت بهمون تذکر میداد ... حتما کارمون برخلاف قوانین سایت نبوده که تذکر ندادن

شما لطف کن بجای مدیرها قانون گذاری نکن

خودشون کسی اشتباهی کنه رسیدگی میکنن

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Deadking از ایشان تشکر کرده است:

love day (10-30-2015)

Shirai Ryu Warrior آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,225 بار در 1,205 ارسال
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    داداشای گلم دوستان عزیز دشمناتون فداتون شن
    تو رو خدا از این حرفا نزنین تاپیک منحرف میشه و بعد قفل دلتون میا؟!@

بابا یه تاپیک زدم درسته انتقادیه. مشکلات رو تو چت باکس حل کنین.
    انتقاد بکنین درست و کامل که ایشالله به گوش ها رسیده شه.
    جواب اینجوری ندین
    با تشکر
    شیرای تنها

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده است:

RedDragon (08-17-2015)

AmiRDarkness آواتار ها Darky
    علاقه مند به
    kenshi
    تشکر شده 11,763 بار در 2,632 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

حالا که همه گفتید جوابش هم بشنوید

نوشته اصلی توسط Deadking [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

هرکس فحش میده به درک که فحش میده !!!

بهش اهمیت ندین اصلا بذارید 100 تا اکانت فحش بسازه !!!

چون با توجه به این موضوعات فقط و فقط باعث سردرد و اعصاب خوردی خودتون میشید
    دقیقا ابنو موضوع ایه که همیشه به همه کاربرا گفتم

نوشته اصلی توسط Deadking [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

این افرادی که هی اکانت میسازن باعث میشن هی ای پی به سایت تزریق شه

برای سایت فایده داره کارشون در کمال تعجب !!!
    این نفر

اره یک نفر که میدونیم هم کیه اکانت میسازه

که جوری که من دیدم دیگه اهمیتی برای تیم نداره

ساخت بن میکنن

پایان

نوشته اصلی توسط RedDragon [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

ام کا سنتر=دیکتاتوری+محدودیت
    وقتی مدیری نیست و کسی هیچکاری نمیکنه چطور دیکتاتوری رو احساس کردید ؟؟

ام کی سنتر : احساس های حساس

اتفاقا تقصیر مدیرها است خیلی سخت رنک میدن و این باعث شده دیگه هیچکس دل و دماغ و شور و اشتیاق فعالیت نداشته باشه
    والا من از اردیبهشت فعالیتی نداشتم و نیومدم

اما از مرداد هر روز توی سایت بودم و فعالیت ها رو میدیدم

تنها کسی که فعالیتش استاندارد بود شیرای ریو واریور بود که حتی تاپیک های غیر اختصاصی ش هم زیبا بود

و همونطور که میبینید مدیرا دیدن

فعال بودن به پست دادن زیاد یا زدن تاپیک های خوب نیست

اینی که برید تاپیک بزنید دانلود بازی فلان و بعدش توی تاپیک بنویسید لینک مستقیم و بدون توضیحات و این حرفا ببخشید ولی تاپیک نزنید راحت تریم

تاپیک میزنید فلان چیز تایید شد و توی تاپیک اره فلان چیز تایید شد

فعال بودن کاربرا رو میشه از روی پست هاشون کاملا فهمید و امیدوارم ناراحت نشید ولی الان بین کاربران اگر کسی رنک مدیریت بگیره اون باید شیرای ریو باشه چون خودش رو نشون داده و تا حالا ندیدم که درخواست رنک کنه

چون طرف هرچی جون بکنه شاید بعد از 1 سال کاربر ویژه شه اونم به زور !!!
    به زور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پرمیوم که پولیه

حالا خداروشکر لینک های سایت ما جزو پرمیوم نیست وگرنه اونوقت ....

نوشته اصلی توسط HamedWS [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام.

ام کا سنتر یعنی = مدیر های بیحال.(یه ساله میگیم دکمه ی ذخیره خرابه هنوزم حال ندارن درستش کنند.)
    ام کا سنتر یعنی = ترشی انداختن با مقام.(انقدر مقام نمیدن نمیدن که طرف دیگه مقام از چشمش میفته. شما که مقام مدیر و ناظم رو نمیخواین به کسی بدید حداقل رنک کاربر فعال رو بدید. اون که به تنظیمات دسترسی نداره. اونم دلتون نمیااااااااااد؟)
    ام کا سنتر یعنی = بی عدالتی.(طرف انتقاد میکنه درجا بنش میکنن. اونوقت کسی تو چت باکس های زشت و +18 میزنه انگار نه انگار )
    ام کا سنتر یعنی = غرور بی جای برخی مدیران. فکر کنم احساس میکنند که از طرف خدا مبعوث شدن به این مقام هاشون. ماشالا غرور انقدر باد کرده که جواب پ خ هم نمیدن.(گلوی کاربرا و مدیران فعال پاره شد از بس به دی اف پیام خصوصی دادن انگار نه انگار.)

ام کا سنتر یعنی = کاربر های ساده اش که با معرفت و باحال و خوب هستند. هر چند از نظر مدیر ها نادان و کودک به شمار میان.
    دکمه ذخیره درسته

شما از صفحه ورود اصلی برید درسته

کسی نبوده که فعالیت استاندارد داشته باشه و ما رنک نداده باشیم ولی جدیدا صحبتایی هست رنک تاپ چتر بزارن چون ظاهرا اینچا به چت میگن فعالیت مفید

طرف انتقاد میکنه درجا بن میشه ؟؟

الان شما بن شدید ؟؟

کسی از این تاپیک بن شده ؟؟

اون کاربر محترمی که همه رو به فحش میبنده آیا فحش هاش انتقاد به اون کاربراس و ما نباید بن کنیم

دوست عزیز بی مدرک چیزی نگید

و متاسفانه ما نمیتونیم یکی رو بزاریم که 24 ساعته چت باکس رو چک کنه و چت باکس مدتی یکبار پاکسازی میشه

دلیل پاسخ ندادن به کاربرا رو نمیدونم و از خودشون باید بپرسید

اون سبزه هم که دیگه .....

نوشته اصلی توسط X-ERRON Black-X [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    mkcenter یعنی : هک شدن
    بعدا میگم امیررضا بیاد یکم راجع به سیستم سایت صحبت کنه

بعدش خودتون هم به این موضوع میخندید

اون حرف های به قولی خودت +18 همشون شوخی بودن ( هرچند که این دوره زمونه بچه ی 11 ساله از ما بیشتر حالیشه کلمه ی +18 معنی نداره )

در ضمن از کی تا حالا صحبت راجب دوست دختر و زن گرفتن تو چت باکس ممنوع شده ؟ اینجا سایت بازی است نه سایت بسیج یا حذب الله !!!

اون حرف هایی که راجب دوست پسر و دوست شدن با پسر زدیم هم که حتی گورو4 هم فهمید شوخی بود ولی شما انگار نفهمیدی !!!

کسی هم اگه قرار بود بن شه به نظرم خود شما باید بن میشدی ... که رسما اومدی به من و چند نفر دیگه توی چت باکس گفتی "بی آبرو" و رسما بهمون فحش دادی !!!

در ضمن اگه ما اشتباهی توی چت باکس کرده بودیم خود مدیریت بهمون تذکر میداد ... حتما کارمون برخلاف قوانین سایت نبوده که تذکر ندادن

شما لطف کن بجای مدیرها قانون گذاری نکن

خودشون کسی اشتباهی کنه رسیدگی میکنن
    ...........

ام کی سنتر یعنی کاربرایی که توی عمرشون یه پست ندادن میان تخیلاتشون رو توی این تاپیک مینویسن

ام کی سنتر یعنی کاربره عضو میشه میاد اینجا یه چی میگه و میره

تاپیک چون از موضوع اصلی ش پرت شده قفل میشه و بعد از پاکسازی دوباره باز میشه

9. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

ᴀᴍɪʀ ɢʜ (08-16-2015),Bi-Han (08-16-2015),Dark Noob (08-16-2015),Deadking (08-16-2015),mahyar_ach (08-17-2015),MK360 (01-06-2016),parham.amanzadeh (08-18-2015),predatorr (08-03-2016),RedDragon (08-17-2015),Shirai Ryu Warrior (08-16-2015),The JokeR (08-16-2015)

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567

کلمات کلیدی این موضوع