صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: پول ؟؟ رنک ؟؟ ام کا سنتر ؟؟ زهی خیالی باطل !

1. پول ؟؟ رنک ؟؟ ام کا سنتر ؟؟ زهی خیالی باطل !

Kung Lao آواتار ها مدیر کل
    علاقه مند به
    kung-lao
    تشکر شده 7,383 بار در 1,442 ارسال
    حالت من
    Azkhodrazi
    تگ شده
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    درود

بعد از ماه ها ، سری به سایت زدم و متاسفانه با موارد خوشایندی روبرو نشدم ، گفتگو هایی مبنی بر پولی بودن رنک ها ، پولکی بودن ام کا سنتر ، بحث های تکراری از قبیل : اینجا خوب نیست ، اینجا جای فعالیت نیست ، اینجا داره پسرفت میکنه ، اینجا داره فلان میشه و ... دیده میشه که دوباره لازم میبینم یک سری قضایا رو روشن کنم .

نکته اول
    این فروم یک محیط دوستانه است و ما برای خودمون کار میکنیم و هیچ نیازی به افراد منتقد و ناراضی نداریم ، با انجمن حال نمیکنید ، کسی به زور نگهتون نداشته ! رنک گوگل ، بازدید و غیره اهمیتی برای ما نداره ما برای دل خودمون به کامبت و عشق به کامبت کار میکنیم ، چه رتبه هزار الکسا باشه چه رتبه یک میلیون ، نه فرقی به حال اعضا ایجاد خواهد شد نه به حال بنده .

نکته سوم
    رنک با پول ؟؟؟ ام کا سنتر توی ششمین سال فعالیت خودش هست و در طول این سالها کمک های مالی زیادی به این سایت شده ، افرادی مثل Arashnew مبالغی بالغ بر 500 هزار تومان به سایت کمک کردن و هیچوقت هیچ رنکی دریافت نکردن ، پس دوستانی که فکر میکنن بنده پولکی هستم یا MKCENTER پولکی هست یا میتونن با پرداخت هزینه رنکی دریافت کنن بهتره به فروم هایی که دکان باز کردن پناهنده بشن که اینجا جایی براشون نیست. ام کا سنتر چه در قبال 5 هزار تومان چه درقبال 5 میلیون تومان ، رنک کاربر ویژه رو در اختیار شما قرار خواهد داد .

نکته سوم
    بنده چندین ماهه که به دلایل زیادی از مدیریت فروم کناره گیری کردم و فقط در شرایط ضروری به مشکلات فنی رسیدگی میکنم ، پس از هرگونه تهمت هایی که بهم زده میشه مبرا هستم ، بنده روازنه ساعت ها به مطالعه زبان روسی و انگلیسی مشغول هستم ، کار های مربوط به ویزا ، پاسپورت و... ، روزانه 5 ساعت کلاس مداوم ( به غیر از کلاس های دانشگاه ) دارم و پدرم به علت بیماری توانایی حرکت زیادی رو نداره و خرید های خونه هم بامنه ، با توجه به کار ها و کلاس های دانشگاه دیگه وقت آزادی نمیمونه ، من هنوز وقت نکردم 30 دقیقه MKX رو بازی کنم .
    امیدوارم همه چی روشن شده باشه
    بدرود

~>Contact Us<~
    Steam ~> AmirCoder [PLX AMIR]a
    Yahoo ~> Aier [at] yahoo [dot] com
    FB ~> FaceBook.com/General.AmiR
    Zone-HC ~> GENERALL.AMIR

2. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید Kung Lao از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

Aalaa (08-07-2015),alifat (08-07-2015),Bi-Han (08-06-2015),Dark Noob (08-06-2015),Deadking (08-07-2015),DFSHINNOK7 (08-07-2015),EMPEROR (08-07-2015),Farshad Grayson (08-07-2015),HNafisi (09-09-2015),Holy Ninja (08-07-2015),Kombo Master (08-06-2015),Lord Quan chi (08-06-2015),mahyar.A (08-15-2015),mortal kombat orginal (08-07-2015),nj.subzero (08-07-2015),Princess Kitana (08-07-2015),RedDragon (08-07-2015),scorsub (04-01-2016),Shirai Ryu Warrior (08-07-2015),VAHID.K.R (08-07-2015),You s (05-28-2018)

AmiR 120 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    تشکر شده 896 بار در 337 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    آقا پ وظیفه کیه؟

وظیفه شمات

نمیاید یه ناظمم پیدا کنید حد اقل روزی 7 ساعت یا 8 ساعت هوا انجمنو داشته باشه ما میمونیم و گورو 4 ایشون همم اگه بدونید تماااااااااااااام تاپیکا انجمنو باز کرده برچسب اضافه کرده که هی توش به من فوحش میده

در مورد پول و رنکم باید بگم

کورررررررر خونده هرکی اینو گفته ههمه اینجا حد اقل 3 تا 4 سایت فعال بودن بعد رنک گرفتن

حالا بقیه زورشون اومده شایعه ساختن
    @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiR 120 از ایشان تشکر کرده اند:

♦♦♦viper♦♦♦ (08-11-2015),Dark Noob (03-19-2016),Farshad Grayson (08-07-2015),mahyar.A (08-15-2015),RedDragon (08-07-2015)

Shirai Ryu Warrior آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,222 بار در 1,205 ارسال
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خوب پس آقا امیر عزیز لطفا هرچه زودت اقدام به جلسه ای با مدیران بکنن و چون همه کارنه ان با مدیرا جلسه ای بذارن و همه ی این موضوعات رومطرح کنن. ماهم یه بحث هایی در حد خودمون کوچیک میکنیم .
    پس منتظر جواب موسس گل انجمنمون برای اون دوره ی جدیدی که گفتیم هستیم.

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

Deadking (08-07-2015),Farshad Grayson (08-07-2015),RedDragon (08-07-2015)

Kiyarad81 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 231 بار در 109 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Kung Lao [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    این کار وظیفه ی من نیست ، همونطور که گفتم بنده یک ساله که از مدیریت از سایت کناره گیری کردم . این مورد به عهده مدیران هست نمیفهمم چرا هرچی میشه از چشم بنده میبینید!
    دوست عزيز به عقيده ى من شما خيلى ها رو ميدير ميكنيد كه خيلى وقته نيستن . الان مثلا يكى از دوستان رو مدير كرديد تا مدير شد رفت ولى ما دوست نداريم از مديريت بركنار بشه چون واقعا پسر خوبيه . ولى كلا ميگم شما مديران اصلا انلاين نيستيد نه وقط شما دوست عزيز . ما ميگيم مديران انلاين نيستن همشون نيستن . به عقيده ى من شما بايد يك كسى رو مدير كنيد كه هميشه انلاينه و به سايت سر ميزنه و هواى سايت رو داره . نه فعاليت داره . به عنوان مثال گورو چهار بياد اينجا مثل خرس فعاليت كنه جسارتا نيما و جواد جونم حتى بيشتر از شما خيلى خيلى بيشتر از شما دو تا به فرض محال اگه فعاليت كنه مديران مطمئنا مديرش ميكنن چرا كه فقط فعاليت مفيدى داشته و تمام مثلا فعاليتش خيلى خوب باشه ديگه يواش يواش مديران خيال ميكنن كه اخلاق يارو هم خوبه و خيلى پسر گليه در صورتى كه اينطور نيست ممكنه ما كاربران كلى شكايت از اون ها داشته باشيم كه شما توجهى نميكنيد . ولى يكى مثل همون دارك نوب يا چميدونم شيراى رايو ورير يا خيلى هاى ديگه كه هميشه تو سايت انلاين هستن و نظر ميگذارن و توى چتباكس به هم محبت ميكنن اون ها رو بايد مدير كرد . من خودم به فرض محال اگه انجمن بزنم به دليل فهاليت زياد رنك نميدم بلكه به اخلاق و انلاين بودن رنك ميدم البته نميگم فعاليت مهم نيستا نه اصلا . ولى بازم از همه مهم تر اخلاق كاربر و مقدار انلاين بودنش در سايت و اداب و معاشرت خيلى بيشتر تا فعاليت مى ارزه .

همچنين اين هم بايد عرض كنم كه مديران اصلا به كاربر ها توجه نميكنن و يك چند شخصى بودن كه خيلى كاربر ها رو دوست داشتن و وقتى مدير شدن خودشون رو خداى اين انجمن دونستند و خيلى راحت براى كاربران بيچاره تعيين تكليف ميكنن و خيلى ها رو هم ميشناسم كه وقتى از مديريت كناره گيرى كردند مثل هولى نينجا اونطور كه خودشون ميگفت به اشتباه خودشون پى بردن . خواهشا به كاربر ها توجه كنيد و خيال نكنيد خودتون ارشد هستيد . شما هم مثل ما انسانيد انسانم كه از خاكه . پس اينطور رفتار نكنيد

موفق باشيد
    You still from Quanchi's side

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Kiyarad81 از ایشان تشکر کرده اند:

Deadking (08-07-2015),Farshad Grayson (08-07-2015),Shirai Ryu Warrior (08-08-2015)

ساب زیرو و اسکورپیون آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    nightwing
    تشکر شده 93 بار در 51 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    مشکلات از اینجا سر چشمه میگیره که مدیران کم و کم کار هستند...
    اشخاصی مانند ددکینگ لیاقت مدیریت رو دارند رو مدیر کنین....(حالا هر کی که لایقه من از کسی دفاع نمیکنم)
    در کل مدیران باید بیشتر شن...

جدال بر سر امپراطوری جهان داستان من
    جون خودتون بخونین ضرر نمیکنین
    لایک هم اصلا اجباری نیست
    فقط بخونین همین!
    ثبت نام شروع شد!

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ساب زیرو و اسکورپیون از ایشان تشکر کرده اند:

Deadking (08-07-2015),Farshad Grayson (08-07-2015),mahyar.A (08-15-2015),VAHID.K.R (08-07-2015)

کاربر سایت
    تشکر شده 1,482 بار در 494 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نظر منم بهتره از بین کاربرانی که در حال حاظر زیاد آنلاین میشن و فعالیت هم دارن مدیر انتخاب کنید

چون کسی که همیشه انلاینه معلومه واقعا انجمن رو دوست داره ... کسانی مثل shirai ryu warrior و اسکورپین 123 و دارک نوب ... اینا به نظرم برای مدیر شدن خوبن که همیشه انلاین هستن فعالیت هم دارن

از بین مدیران فعلی بجز دی اف و بی هان هیچکدوم نه انلاین میشن نه فعالیت دارن که نمیدونم آیا سر کار شبانه روزی میرن که نیم ساعت هم وقت ندارن به سایت سر بزنن ؟ یا 24 ساعته کلاس های مختلف میزن ؟

دوستانی مثل اوناگا و Ted و E R M A C رو من به شخصه از وقتی که به انجمن برگشتم ( 2 ماهی شده ) نه انلاین شدنشون رو دیدم نه فعالیت شون رو !!!

این آقای ان جی ساب زیرو هم البته فعالیت بسیار کمی داره با پرنسس کیتانا و اسمشون هیچوقت در اخرین ارسالی ها نیس

شرمنده که میگم ولی دوستانی که برای انجمن وقت ندارن همون بهتر که مدیر نباشن چون انجمن کسی رو میخواد که وقت رسیدگی بهش رو داشته باشه

به نظرم برای انجمن وجهه ی خوبی نداره اخرین ارسالی ها افتاده دست کاربران ساده !!!

یا مدیران فعلی رو مجبور کنید بیشتر انلاین بشن و پست بدن یا به کل مدیران جدید روی کار بیارید و همه ی مدیران قبلی رو بجز بی هان برکنار کنید

به نظرم تا زمانی که مدیرها فعالیت نکنن و اسمشون در اخرین ارسالی ها نباشه کاربران ساده شور و اشتیاقی برای فعالیت نخواهند داشت

قبلا در یه سایتی به اسم بازینما بودم که 100 هزار عضو داشت ... متسفانه اونجا هم به دلیل اینکه پس از مدتی دیگه مدیرهاش نه فعالیت میکردن نه آنلاین میشدن کم کم متروکه شد !!! سایت 100 هزار کاربره در مدت کوتاهی از یه سایت تازه ساخته شده هم خلوت تر شد !!!

کاربر ساده تا فعالیت مدیران رو نبینه اشتیاق فعالیت نخواهد داشت ... تجربه اینو بهم ثابت کرده

بعد به نظرم کاری کنید پست های بخش بحث آزاد هم در اخرین ارسالی ها نمایش داده بشه

این بیش از حد تخصصی بودن هم خوب نیس سایت بازینما یکی از دلایل سقوطش همین تخصصی بودن زیادی بود که دیگه هیچ تاپیک سرگرمی نداشت همه حس میکردن توی زندان زاویرا گیر افتادن !!!

درسته اینجا برترین مرجع کامبت در ایرانه ولی بازم یکم سرگرمی و تاپیک های خنده دار لازم داره ... صحبت راجب بازی هایی غیر از کامبت مثل کراش و ... کاربران باید شاد باشن نه احساس خفگی کنن !!!

من به شخصه چند نفرو دعوت کردم بیان این انجمن ولی فقط چون اینجا تخصصی کامبت هست و پست های بخش بحث آزاد نشون داده نمیشه نیومدن !!!

ممنون

به عنوان حرف آخرم اینجا واقعا انجمن قدیمی و پر کاربری است حیفه که الکی الکی خلوت و در نهایت متروکه بشه

و دوباره میگم اصلا جالب نیس کل اخرین ارسالی ها شده کاربر ساده

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Deadking از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (03-19-2016),Farshad Grayson (08-07-2015),HamedWS (08-07-2015),Kiyarad81 (08-07-2015),mahyar.A (08-15-2015),Shirai Ryu Warrior (08-08-2015),VAHID.K.R (08-07-2015)

Kung Lao آواتار ها مدیر کل
    علاقه مند به
    kung-lao
    تشکر شده 7,383 بار در 1,442 ارسال
    حالت من
    Azkhodrazi
    تگ شده
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    میخواستم دونه دونه پست های دوستانو نقل قول کنم و جواب بدم که تعداد بالا رفت

همه ی دوستان کم و بیش موضوع اصلی صحبتشون یک موضوع بود و اونم اینکه مدیران خوبی انتخاب نشده و مدیرا سر نمیزنن و بهتره مدیرای بهتر گذاشته بشه .

دوباره تاکید میکنم که تیم مدیریت فعلی رو بنده انتخاب نکردم و انتخاب با dfgh بوده ، برای تغییر تیم مدیریت هم به خود ایشون پیام میدم و امیدوارم رسیدگی کنن .

حقیقتاً ما توی این سایت خیلی توی انتخاب مدیر سخت گیر هستیمو میخوایم کسایی که رنک میگیرن واقعا متخصص باشن ، شاید باید این سخت گیریو کنار بذاریم .

البته به یک سری دوستان با توجه به فعالیت مفیدشون نمیشه رنک داد یعنی رنک نگرفتن هم برای اونا بهتره ، هم برای سایت ، حالا چرا توضیح میدم

اگه به تاریخ نگاه کنید 90 درصد کسایی که توی این سایت رنک گرفتن اصلا همچین درخواستی نداشتن یعنی مستقیماً به دلیل شناسایی مهارت و استعدادشون

توسط تیم مدیریت برای مدیریت انتخاب شدن . ببینید کسی که صلاحیت مدیریت رو داشته باشه نباید رنک براش مهم باشه.

کسی که رنک براش مهمه ، فکر میکنه رنک یه چیز خاصیه ، درخواست و تقاضا برای رنک زیاد میکنه و وقتی بهش میرسه و میبینه غیر از مسئولیت چیزی نیست از فروم میره

مثل جوون های ناپخته که همچین حسی رو درمورد ازدواج دارن و بعد از ازدواج میبینن اصلا چیزی که تصور میکردن نبوده .

بهرحال درخواست دوستانو به dfgh مرجوع میکنم و تاپیک بسته میشه ، در صورت عدم رسیدگی ایشون خودم یه فکری میکنم

ویرایش توسط Kung Lao : 08-08-2015 در ساعت 11:22 AM

~>Contact Us<~
    Steam ~> AmirCoder [PLX AMIR]a
    Yahoo ~> Aier [at] yahoo [dot] com
    FB ~> FaceBook.com/General.AmiR
    Zone-HC ~> GENERALL.AMIR

14. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید Kung Lao از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

alifat (08-07-2015),Bi-Han (08-07-2015),Deadking (08-07-2015),DFSHINNOK7 (08-08-2015),EMPEROR (08-07-2015),General KOMBATENT (08-08-2015),HamedWS (08-07-2015),javadali2626 (08-07-2015),Kiyarad81 (08-08-2015),Kombo Master (08-07-2015),legend of darkness11 (08-07-2015),mahyar.A (08-15-2015),RedDragon (08-07-2015),Shirai Ryu Warrior (08-08-2015),The JokeR (08-08-2015),VAHID.K.R (08-08-2015)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12