صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: ..:: دانلود بازی Tekken 6 برای PSP/PC/Android ::..

1. ..:: دانلود بازی Tekken 6 برای PSP/PC/Android ::..

AmiRDarkness آواتار ها Darky
    علاقه مند به
    kenshi
    تشکر شده 11,760 بار در 2,632 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

بعد از Tekken 5 که بروی نسل قبل عرضه شد ، این اولین تیکن بروی نسل حاضر می باشد که برای کنسولهای PS3 , XBox 360 و کنسول دستی PSP عرضه شده است .نسخه PSP این بازی یک نسخه زیبا ، جذاب و هیجانانگیز است و می توان انرا نسخه کوچک شده نسخه PS3 دانست .در گذشته بازی تیکن ۵ برای PSP عرضه شده بود و حالا Tekken 6 نیز دومین تیکن کنسول PSP می باشد . داستان بازی Tekken 6 از جایی آغاز می شود که جین کازاما (Jin Kazama) در مسابقه پنجم از سری مسابقات The King of Iron Fist Tournament پیروز شده است و به عنوان رهبر Zaibatsu انتخاب شد.از سوی دیگر هم کازویا میشیما (Kazuya Mishima) تشکیلات G را رها کرده است. هیهاچی (پدر بزرگ جین) به مسابقات باز نگشت اما به سبب برخی مسائل در این مسابقه حضور خواهد داشت! کازویا نقشه جدیدی در سر دارد تا به جین حمله کند.به همین دلیل این بار جین مسابقه ششم را بر پا می کند. مبارزان مختلفی به این مسابقه آمده اند که هر کدام از آن ها دلایلی برای خود داشته اند. عده ای برای عشق، عده ای برای پول و عده ای هم برای انتقام آمده اند.

گیم پلی بازی از سری های قبل خود بسیار پیشرفت کرده است این موضوع در تمامی موارد به خوبی دیده میشوند یکی از نکات بسیار مهمی که پیش از حد توجه ی شما را به بازی جذب خواهد کرد حالت روان کنترول بازی است ، شخصیت ها این بار بسیار نرم و روان حرکت میکنند بازیکن میتواند وزن آنها را انجام حرکات و راه رفتن به خوبی حس کند.این نسخه همراه با نسخه کنسولی عرضه شد و دارای مراحل , ایتم و مضمون های اضافی و بخش multiplayer خواهد بود.نسخه PSP این بازی شامل مدی به نام Ghost خواهد بود که اجازه میدهد بازیکنان اطلاعات کاراکتر خود را اپلود کرده و با دیگر بازیکنان این اطلاعات را مقایسه کند.

این بازی مخصوص کنسول PSP می باشد اما شما به سادگی و با استفاده از یک مبدل می توانید از این بازی بر روی PC و اسمارت فون های اندروید خود نیز لذت ببرید

این بازی مخصوص ویندوز های 64 بیتی میباشد

-------------------------------------------
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پسوورد : mkcenter / www.freegames.ir

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    -------------------------------------------

اسکرین شات های PC

اسکرین شات های اندروید

منبع MKCenter.iR

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

amir_ms (07-10-2017),♦♦♦viper♦♦♦ (08-16-2015),DARK GAIA (12-03-2015),Deadking (08-16-2015),EMPEROR (08-16-2015),Farshad Grayson (12-03-2015),Kombo Master (09-04-2015),mahyar_ach (08-16-2015),mojtaba 24 (08-16-2015),predatorr (07-19-2016),scorsub (04-12-2016),Shirai Ryu Warrior (08-16-2015),Thunder boy (12-03-2015),Winchester (11-29-2016)

DARK GAIA آواتار ها کاربر فعال
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 1,072 بار در 363 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط behran [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام به همگی من این بازی رو دارم ولی گمی سنگین اجرا میشه.
    مشخصات کامپیوترم:
    رم:2
    گرافیک:amd radeon 3000

بعدش هم مجبورم صفحه رو کوچک کنم تا کمی سرعتش زیاد بشه ولی تمام صفحه خیلی سنگین میاره.
    کیفیتش هم خیلی زیاد و باحال میشه.

تو رو خدا کمکم کنید.
    من این بازی رو خیلی دووووووووووووووووسسسسسسسس سسسستتتتتتتتتتتتت دارم
    متاسفانه کارت گرافیکتون نمیخوره
    البته الان اکثرا موبایل یا تبلت دارند.روی موبایل یا تبلت اجرا کنید سرعتش بد نیست
    همین چندتا پست پایین تر همین شبیه ساز رو برای اندروید میتونید دانلود کنید
    fr-041_debris - Farbausch

behran آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 99 بار در 66 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام من با استفاده ازاین نرم افزار تونستم خیلی از بازی های پی اس پی رو اجرا کنم.
    فقط یه مشکلی هست.من باframe skipping1بازی هام رو خیلی سبک اجرا میکنم و این خیلی خوبه ولی تو بعضی از بازی ها مثل خدای جنگ وقتی این حالتی میذارم
    صفحه بازی تند تند سیاه میشه.صفحه بازی میاد زودی سیاه میشه خیلی تند تند.میشه کمکم کنید؟

سلام من با استفاده از این برنامه تونستم خیلی از بازی ها رو خوب و سبک اجرا کنم.با استفاده ازframe skipping1بازی هام خیلی سبک میشه.
    فقط اینجا یه مشکلی هست!من بازی خدای جنگ رو بازی میکنم تو همون حالتframeskipping1بازی سبک هست ولی صفحه بازی تند تند سیاه میشه.صفحه بازی میاد زودی باز سیاه میشه.میشه کمکم کنید لطفا؟

تو رو خدا کمکم کنید!
    Kenshi is the Most Discerning Man

mahyar_ach آواتار ها Devil Within
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,209 بار در 514 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط behran [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام من با استفاده ازاین نرم افزار تونستم خیلی از بازی های پی اس پی رو اجرا کنم.
    فقط یه مشکلی هست.من باframe skipping1بازی هام رو خیلی سبک اجرا میکنم و این خیلی خوبه ولی تو بعضی از بازی ها مثل خدای جنگ وقتی این حالتی میذارم
    صفحه بازی تند تند سیاه میشه.صفحه بازی میاد زودی سیاه میشه خیلی تند تند.میشه کمکم کنید؟

سلام من با استفاده از این برنامه تونستم خیلی از بازی ها رو خوب و سبک اجرا کنم.با استفاده ازframe skipping1بازی هام خیلی سبک میشه.
    فقط اینجا یه مشکلی هست!من بازی خدای جنگ رو بازی میکنم تو همون حالتframeskipping1بازی سبک هست ولی صفحه بازی تند تند سیاه میشه.صفحه بازی میاد زودی باز سیاه میشه.میشه کمکم کنید لطفا؟

تو رو خدا کمکم کنید!
    بنده چند تا سایتی که شبیه ساز داشتن سر زدم

اتفاقا خیلی ها همین مشکل شما رو داشتند

می گفتن هر بازی میزاریم فقط یه پیج سیاه میبینیم و فلان و بهمان

پیشنهاد بنده : سیستمتون رو ارتقا بدید نسخه ی مخصوص ویندوز بازی رو دانلود کنید یا بخرید

چون هیچ جا جوابی برای سوال نبود یا مدیران سایت هم سوالات کاربرا رو بی جواب گذاشته بودن
    [FONT=Book Antiqua]
    Telegram ID / Instagram : @mahyardw
    [/FONT]

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mahyar_ach از ایشان تشکر کرده است:

DARK GAIA (04-15-2016)

Thunder boy آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 3,504 بار در 1,315 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Badhal
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بابا یه چند وقت دیگه تحمل کنید تیکن 7 برا pc میاد.اینقدر هرس این تیکن رو نخورید

http://upload7.ir/images/62988384481640551445.jpg

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Thunder boy از ایشان تشکر کرده اند:

DARK GAIA (07-20-2016),mahyar_ach (07-19-2016),Shirai Ryu Warrior (07-19-2016)

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام..وقتی یکی از شخصیت ها رو انتخاب میکنم و وارد بازی میشم....یهوو همه چی وایمیسه و برنامه stop working میشه

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام من وقتی یه شخصیت و انتخاب میکنم و وارد بازی میشم قبل از شروu مبارزه stop working میشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12