صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11

موضوع: Dark World : Fall of Earth - دنیای تاریک : سقوط زمین

1. Post Dark World : Fall of Earth - دنیای تاریک : سقوط زمین

Farshad Grayson آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 383 بار در 151 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    6
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نام خدا

سلام به بیننده گان تاپیک این داستان بازی ای هست که قراره بسازم ولی

چون بودجه بازی سازی ندارم فقط تونستم داستان بازی رو تموم کنم

برای همین تصمیم گرفتم داستان رو برای شما عزیزان هم بنویسیم

نظر فراموش نشه لطفا

قسمت I سیاره زمین : زمین . سیاره ای که پرجمعیت ترین سیاره توی کهکشان هست . و نماد افتخار تمام کهکشان محسوب میشه !

ما سال ها از زمین محافظت کردیم ولی موفق به تماس گرفتن با اونا نشدیم .. ما خیلی تلاش کردیم ولی اون ها نمی تونن امواج رادیویی مارو دریافت کنند .

و حالا یک دشمن جدی به نام ژنرال استارفورد برگشته تا به خاطر کدورت هایی که از کهکشان رو روی سر زمینی ها خالی کنه !! اون یک زمانی یکی از فرماندگان خوب ما بود ولی طولی نکشید که سیاره اش

طی یک اتفاق ناگهانی

نابود شد و اون ما رو مقصر نابودی سیاره اش می دونه .. اما چون میدونست سیاره زمین برای ما مهمه تصمیم گرفت تا از ما انتقام بگیره و خوشبختانه قبل از اینکه موفق بشه تونستیم دسگیرش کنیم .

اون موجود خطرناکیه ممکنه هر لحظه فرار کنه برای همین سرباز های زیادی رو برای مواظبت از اون قرار دادیم ولی اون باز هم تونست فرار کنه و الان هم هیچ کس نمی دونه چی توی سرش میگزره .

من ژنران الفادس هستم از نیروی محافظان کهکشان ! پیش گویان ما در گذشته یک همچین روزی رو تصور می کردن برای همین ما یک ضرح مخصوص با تکنلوژی نانو سوت (Nano Suit) درست کردیم .

این لباس رو فقط کسی می تونه بپوشه که افسانه ها میگفتن !! به غیر اون این لباس به تن هیچکس نمی چسبه و اثر نداره !! بعد از فرار کردن اون از زندان کهکشانی رهبر گروه محافظان کهکشان شروع کرد

به جست و جو برای پیدا کردن بر گزیده ! بعد از هفته ها رد یابی نوبت به سیاره زمین رسید و با گمال ناباوری دیدیم که برگزیده توی سیاره زمین و کشوری به نام ایران وجود داره !!

اون یک پسر جوان و درشت هیکل بود به نام حامد علیزاده !!

قسمت بعدی : II - آغاز

PSN ID : FarshadGrayson1

Xbox Live ID : FarshadGrayson1

داستان : جهان تاریک : سقوط زمین

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Farshad Grayson از ایشان تشکر کرده اند:

darepet (12-02-2015),Dark Noob (11-30-2015),javadali2626 (11-30-2015),Noob__Smoke (12-01-2015),Shirai Ryu Warrior (11-30-2015),The JokeR (11-28-2015),Thunder boy (12-03-2015)

scorpionxl آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    deathstroke
    تشکر شده 201 بار در 152 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط SUB-ZERO123 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    واقعا داستانت جالبه خوشم اومد فعلا هم بقيه خوابن ادامه بده زده نشو

اميدوام موفق باشي منتظر داستانات هستم
    تاپیک ماله 2 سال پیشه داداش دیگه این تاپیک فکر نکنم بالا بیاد ولی خوب داستان خوب بود دیدم قدیمیه خودمم پست نزاشتم مبتونب واسه فعالیت بیای این تاپیک [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] و این[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

You can judge For your self We are not just to the ravenous beast
    به تاپیک من سر بزنید لطفا داستانی متفاوت
    http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=8048

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12