صفحه 7 از 13 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 122

موضوع: تریلر Kombat Pack 2 منتشر شد

1. تریلر Kombat Pack 2 منتشر شد

javadali2626 آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 2,763 بار در 465 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

بالاخره کمبت KP2 معرفی شد. Kombat Pack 2 شامل 4 کاراکتر با نام های :

Alien (بیگانه)
    Leatherface (صورت چرمی)
    Bo Rai Cho
    شخصیتی جدید با نام Tri-Borg (ترکیبی از سایبر اسموک و سکتور و سایرکس )

می باشد

ویرایش توسط DFSHINNOK7 : 12-14-2015 در ساعت 01:17 PM

2. 27 کاربر به خاطر ارسال مفید javadali2626 از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

2eptile| (12-04-2015),Ahmadreza (12-05-2015),alifat (12-04-2015),aryafar (01-29-2016),aryan00 (12-19-2015),♦♦♦viper♦♦♦ (12-16-2015),Bi-Han (12-04-2015),DARK GAIA (12-04-2015),Dark Noob (12-04-2015),DFSHINNOK7 (12-04-2015),EMPEROR (12-04-2015),Farshad Grayson (12-04-2015),Holy Ninja (12-05-2015),Kiyarad81 (12-04-2015),Mortal Kombat (12-04-2015),mortal kombat orginal (12-04-2015),mortal kombat smoke (12-04-2015),mythology (12-04-2015),Nima79h (12-04-2015),parham.amanzadeh (12-05-2015),Princess Kitana (12-09-2015),RedDragon (12-04-2015),Shirai Ryu Warrior (12-04-2015),The JokeR (12-04-2015),VAHID.K.R (12-10-2015),World Of Noob Saibot (12-04-2015),zero vii (12-25-2016)

2eptile| آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    reptile
    تشکر شده 2,535 بار در 656 ارسال
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    کلا باید مشخص باشه که ادبون هدفش از اراءه چنین کارایی چیه .....صرفا کاراکتر مهمان جزو زنگ تفریحات کمبات هستش که هر کسی بها نمیده بره دنبالش و اون ها رو بگیره
    اولین بازی :
    Dark Dungeon

برای دانلود بر روی عکس کلیک کنید و برای مبارزه با غول های ترسناک سیاهچال اماده باشید !!

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید 2eptile| از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (12-07-2015),javadali2626 (12-08-2015),RedDragon (12-07-2015)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 190 بار در 101 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من که اصلا قیلتر شکن ندارم ادبون تلگرام داره

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید parsa mk از ایشان تشکر کرده است:

RedDragon (12-07-2015)

MK360 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    kenshi
    تشکر شده 579 بار در 214 ارسال
    حالت من
    Khoonsard
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط parsa mk [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    من که اصلا قیلتر شکن ندارم ادبون تلگرام داره
    حتی اگه داشته باشه هم مخفیه... چون نمیتونه روزانه به چند میلیون پیام جواب بده!

01001111bito.deviantart.com

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید MK360 از ایشان تشکر کرده است:

RedDragon (12-07-2015)

9. Talking

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,903 بار در 2,500 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط DFSHINNOK7 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    @ Holy .....مشکل اصلی الان اون 3 نفر دیگه هستن، بو رای چو حداقل یکی از شخصیتهای MK هست. اون سه تای دیگه اضافین. تو داری بر عکس میگی؟؟ (البته این کامنتها از هولی کبیر همیشه قابل پیش بینیه.)

نمیدونم چطور فکر میکنی که اینجور کامنتها رو میدی؟ یعنی تو الان با حضور دو شخصیت مهمان مشکلی نداری؟ leatherface خوبه الان؟ اینکه به طرفدارای باراکا توهین کردن خوبه؟
    Triborg هم جهت اطلاعتون بگم که تایید شد یک شخصیت کاملا مجزا هست که 3 ورییشن اسموک و سایرکس و سکتور داره و وقتی میبره، گوینده میگه "Triborg Wins" و دیالوگهای خودشو داره.

ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااا
    نمیدونم قبل از اینکه این کامنتهای طولانی رو بدی به چی فکر میکنی.!!

استاد عزیز من که گفتم نظرمو در مورد اون سه شخصیت دیگه بعدا میگم بیا اینم نظراتم در مورد اون سه نفر دیگه.

نقد سه کرکتر بعدی کامبت پک 2

Leather Face : با این تریلر کوتاه نمیشه چیزی در موردش گفت ، اگر بخوام نظر اولیه در مورد این شخصیت جدید رو بگم ، باید بگم که کرکتر اضافه ایه و فقط برای پر کردن لیست کرکترها اومده ، الان شما به لباسش نگاه کنید : !
    اگه اره برقی رو ازش بگیرید و دو تا ملاقه بهش بدید ، میشه آشپز !!!

Tri Borg : اومدن همزمان سه نینجا که به صورت روبات در اومدن اصلا ایده جالبی نبود !

سکتور که به دست کوای لیانگ کشته شد و جایی در این بازی نداره.
    اسموک هم که کشته شد و به افراد زامبی شدۀ کوان چی در اومد اما هیچ وقت مجددا به روبات تبدیل نشد (اگه بخش داستانی اسموک در مورتال کامبت 9 رو دیده باشید ، ریدن از این کار جلوگیری کرد)
    فقط در بین این 3 نفر سرنوشت سایرکس نامعلوم مونده بود که این طور الکی و بیخودی با دو روبات دیگه با هم در یک بدن در بازی حاضر شد ! در حالیکه میتونست جای کرکترهای اضافه ای مثل : فرا/تور،جکلین،کساندرا و یا حتی بو رای چو بیاد.
    سایرکس بعد از شکستش در مقابل کوای لیانگ در بخش هشتم داستانی مورتال کامبت 9 غیب شد و سرنوشتش نامعلوم موند ، اما اینکه اینطوری بخواد وارد کامبت ایکس بشه ، اصلا یه ایدۀ جالب نبود.
    نکته بعد مورد تری بورگ اینکه ادبون میخواست با این کار یه نوآوری در سیستم روباتیک بازی داشته باشه ، اما به این نمیگن نوآوری !!!
    به این میگن ماست مالی کردن سرنوشت این سه بازیکن که در یک بدن در بازی حضور خواهند داشت !!!
    به هر حال جای یک روبات در بازی خالی بود و ادبون میتونست سریعترین روبات لین کویی (هیدرو) رو به بازی بیاره.

هیدرویی که از هر لحاظ چه از نظر حرکات و چه از نظر سرعت میتونست جایگزین مناسبی برای سکتور باشه و برای اولین بار بتونه حضور رسمی خودشو تجربه کنه.

Alien :موجود بیگانه مورتال کامبت ایکس که قراره اولین حضور خودشو تجربه کنه احتیاجی به اومدنش در بازی نبود. سبک و سیاق این بازیکن شبیه به "پردتور"ه و پردتور هم خودش اضافه بود که به بازی اضافه شد ، حالا با اومدن این بازیکن باید دید که آیا این موجود جدید میتونه رضایتمندی خودشو در بین علاقه مندان کامبت جلب کنه یا خیر.
    شاید ترسناک بودن این بازیکن خصوصا دُم و سلاح درون دستش بتونه این کار رو انجام بده.
    نکته ای که در مورد صورت این بازیکن متوجه شدم اینه که چهره این بازیکن شبیه به موجودات شیطانی جدید ندررلم که در بخش داستانی همین بازی نیز مشاهده کردیم هست. (اسمشون فکر کنم اُروکی بود !)

جا داره یه بار دیگه با فوجین خدای باد خداحافظی کنیم. (به امید اومدنت در بازی بعدی)

@[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]اتفاقا حق توست واقعا به طرفداران باراکا با این تریلر توهین شده

نوشته اصلی توسط DFSHINNOK7 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    نمیدونم چطور فکر میکنی که اینجور کامنتها رو میدی؟
    نمیدونم قبل از اینکه این کامنتهای طولانی رو بدی به چی فکر میکنی.!!
    به این فکر میکنم که چرا هیچ کدوم از اون 8 بازیکنی که گفتم نیومد ، و به جاشون بو رای چو باید بیاد.
    همیشه به همون چیزی که فکر نمیکنی سرت میاد

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

assassinsubzero (12-09-2015),parsa mk (12-07-2015),RedDragon (12-07-2015),The JokeR (12-07-2015)

DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 8,256 بار در 1,416 ارسال
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

دقیقا مشکل من همینه.تقریبا همون چیزا رو گفتی.
    اصل قضیه اینه که الان توی بازی 4 تا شخصیت مهمان از فیلمهای مختلف هستن، در حالی که بجاشون میتونستن فوجین و سارینا و فراست و لی می و هویک و ریکو و.و.و.و.و.و.... قرار بدن.

با این تریلر کوتاه نمیشه چیزی در مورد LeatherFace گفت؟؟؟؟ اونوقت میشه در مورد بورای چو چیزی گفت؟؟؟؟؟ LeatherFace یه شخصیت از فیلم TCM هست و اصلا جایی توی بازی نداره، بعد میخوای دو تا ملاقه بدی دستش؟؟

واقعا مشکل اینجاست که اسموک زندس یا مرده؟؟؟ ....میگی میتونستن سایرکس رو بجای یکی از کرکترهای جدید MKX بذارن ولی مشکلی نیست 4 تا مهمان تو بازی باشه؟

زینومورف یک بازیکن جدید هست که اولین حضورشو تو ام کی تجربه میکنه؟?? به موجودات شیطانی ندررلم شباهت داره؟؟ میدونی Alien فیلمش چقدر قدیمیه؟ قبل از اینکه MK وجود داشته باشه این کرکتر فیلماش بوده. خود شخص Alien ایراد کار نیست، ایراد کار حضورش توی این بازی و اشغال کردن Spot یک کرکتر کامبتی هست.

در آخر هم که همون حرفو زدی. حضور بو رای چو ایراد داره یا حضور 4 مهمان؟؟؟

بدتر شد که

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده اند:

DARK GAIA (12-07-2015),EMPEROR (12-08-2015),Farshad Grayson (12-08-2015),javadali2626 (12-08-2015),RedDragon (12-07-2015),The JokeR (12-07-2015)

VAHID.K.R آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,039 بار در 415 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط MK360 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    من که دارم یک اکانت توییتر درست میکنم... خیلی مودبانه بهش نظرمونو میگیم... البته پنجاه شصت بار
    ضرر که نداره... شاید باس آورد!

از طرف من هم یکی بزن تو دهنش !!!

البته برای من سابی مهم بود که هست !!! بقیه فقط هستند که از سابی کتک بخورن !!!!!!!! البته ابهت سابی پایین میاد بخواد این جوجه ها رو بزنه . خخخخخخخخخخخخخ

کشتن 11 بات اکسپرت در کانتر
    http://www.aparat.com/v/4r0Oq

سری سنگین ز ما داری - دلی شاد با رقیبانم / خوری می با رقیبان و - کنی سر در گریبانم / نگویی جانم افسون شد - نبینی مست و بی جانم / ندیدم جز تو من زیبا - ندیدی من چه حیرانم / که چشمم وقف ساقی باد - که من مست می آنم / دو چشمت جام پر می و - منم مستم بدینسانم / تو میبینی دلم تنگ است - تو میبینی که گریانم / امان از شوری بخت و - امان از سردیت جانم .
    شاعر : وحید کریمی رامشه VAHID.K.R

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید VAHID.K.R از ایشان تشکر کرده است:

RedDragon (12-07-2015)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,903 بار در 2,500 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    برای اینکه تاپیک شلوغ نشه ادامه بحث مون بمونه برای بعد از اومدن گیم پلی هر 4 تاشون.
    در ضمن یه بار با بورای چو سبک Drunken Fist ش بازیکن میفهمی من چی میگم.
    اومدن بازیکن مهمان از همون کامبت با دی سی که با هم ترکیب شدن اشتباه بود بعدش هم اومدن فردی و کریتوس و حالا هم این بازیکنان مهمان.

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده است:

RedDragon (12-07-2015)

DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    sub-zero
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

همونطور که شیناک رو 100 برابر بهتر ساختن توی این انجین، بو رای چو هم من شک ندارم که 100 در 100 بهتر میسازن توی این انجین.
    کامبت با دی سی تکلیفش از همون معرفی بازی مشخص بود. ولی الان ما داریم وارد یک مرحله خیلی خیلی خطرناک در تاریخ مورتال کامبت میشیم. دیگه باید منتظر حداقل 3 مهمان توی هر بازی ام کی باشیم. یعنی اگه شده کارآگاه گجتم میارن تو بازی های آینده که فروششون زیاد بشه.

همه چیز از فروش زیاد فردی و اسکورپیون در MK9 و Injsutice شروع شد.

به Discord سایت بپیوندید

کلیک کنید

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده اند:

EMPEROR (12-08-2015),Holy Ninja (12-07-2015),javadali2626 (12-08-2015),RedDragon (12-07-2015),The JokeR (12-07-2015)

DARK GAIA آواتار ها کاربر فعال
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 1,072 بار در 363 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    برای اینکه تاپیک شلوغ نشه ادامه بحث مون بمونه برای بعد از اومدن گیم پلی هر 4 تاشون.در ضمن یه بار با بورای چو سبک Drunken Fist ش بازیکن میفهمی من چی میگم.اومدن بازیکن مهمان از همون کامبت با دی سی که با هم ترکیب شدن اشتباه بود بعدش هم اومدن فردی و کریتوس و حالا هم این بازیکنان مهمان.
    ببخشید مزاحم بحث شما و دی اف میشم ولی شما هنوز تو کف سه گانه هستید؟(Da-D-A)اگه اینطوری هست همون شیناک رو تو آرماگدون بردارید یکی از افتضاح ترین شخصیت های آرماگدون بود ولی الان تو ام کی ایکس یکی از بهترین شخصیت هاستبعد هم شما میگید اومدن کریتوس بد بود،من خودم به واسطه کریتوس به بعضی ها که اسم مورتال کامبت رو هم نشنیده بودند و پلی استیشن ۳ داشتن و طرفدار GOD بودند کامبت ۹ رو بهشون دادم فقط بخاطر کریتوس ولی الان بعضیاشون کل تاریخچه مورتال کامبت رو حفظند و الان هم یا روی ps4 یا پی سی دارن mkx رو بازی می کننشما همین الان شخصیت اصلی metal gear رو بیارید تو بازی،نمیدونید چقدر گیمر میان و این Dlc رو میخرند و بازی می کنن.هر فرنچایز نیاز به تبلیغ داره و چه تبلیغی بهتر از کرکتر مهمان!چرا ما همین ایده های سنتی رو ادامه بدیم؟همین افکار افکار سنتی تو دنیای واقعی نشون داده که چه گندی میشه مثال واضحش همین داعش!پس یه مقدار منطق هم شاید کافی باشه.طرف حرف من شما نبودین بلکه افرادی دیگه بودندیا علی

در ضمن امید است که یاد بگیریم عادت پذیر باشیم.شاید من تنها کسی باشم که از اومدن هر چهارتا خوشحالم!
    fr-041_debris - Farbausch

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید DARK GAIA از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (12-07-2015),javadali2626 (12-08-2015),RedDragon (12-07-2015),The JokeR (12-07-2015)

DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    sub-zero
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

عزیز من مهمان یکی نهایتا 2 تا، نه 4 تا. چون میشه با شخصیتهای مهمان پول دراورد نباید که یه ریال واسه طرفدارا ارزش قایل نباشیم. توهین مستقیم از این واضح تر من ندیدم تا حالا. بعد از مشخص شدن kp1 همه مطمئن بودن که 4 شخصیت بعدی اگه وجود داشته باشه حتما هر 4 تا ام کی هستن ولی نه تنها کارشون از تف انداختن تو صورت طرفدارا بدتر بود، بلکه توی تویتر هم به هر کدومشون میگن، جوابشون یکیه: شرمنده، ای کاش میشد به همه کرکترهای محبوبشون رو بدیم.

آخه آدم احمق کرکترهای مهمان گذاشتی تو بازی بعد میگی ای کاش میشد کرکترهای محبوب طرفدارا رو بذاریم؟
    کریتوس باعث شناخته شدن بازی شد؟ مورتال کامبت حداقل 15 سال قبل از gow ساخته شد. کسی که gow رو میشناسه و ام کی رو نمیشناسه اصلا گیمر نیست.

22. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده اند:

assassinsubzero (12-09-2015),DARK GAIA (12-07-2015),Dark Noob (12-07-2015),EMPEROR (12-08-2015),javadali2626 (12-08-2015),RedDragon (12-07-2015)

صفحه 7 از 13 نخستنخست ... 34567891011 ... آخرینآخرین