صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 49

موضوع: عجایب کمبات : چیزهای زیادی که در مورد کمبات نمی دانستید

1. عجایب کمبات : چیزهای زیادی که در مورد کمبات نمی دانستید

A D P آواتار ها THE STRANGE GUY
    علاقه مند به
    kung-lao
    تشکر شده 840 بار در 308 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام

می خوام یه پست باحال بفرستم کیف کنید.

کمبات یکی از عجیب ترین بازی هاست و منوهای مخفی زیادی دارد و علاوه بر این عجایب و چیزهای باحال زیادی هم داره .

امروز می خوام این عجایبو در مورد شخصیت ها بگم .

اول از سونیا شروع می کنم

آیا می دانستید : شخصیت سونیا بلید گرفته شده از قهرمان کاراته و بازیگر فیلم ها "سینتیا راتروک" است

آیا می دانستید : سونیا اسم یکی از خواهران اد بون ( کارگردان بازی ) می باشد

آیا می دانستید : سونیا هم مانند اسکورپیون یکی از شخصیت های مورد علاقه ادبون می باشد و او این را در یک مصاحبه گفت که " او نه تنها یکی از قوی ترین ، بلکه یکی از محبوب ترین شخصیت های سری است "

آیا می دانستید : شما می توانید در اینتروی ( فیلم اول بازی ) مورتال کامبت دسپشن سونیا را بر روی پله های اتاق شنگ سونگ ببینید "

آیا می دانستید :سونیا قرار بود یکی از شخصیت های قابل بازی در کنار جکس در مورتال کمبت : اسپشیال فورسز باشد اما به دلیل عدم توانایی برنامه ریزی نتوانستند این کار را انجام دهند "

آیا می دانستید : سونیا بر روی پوستر فیلم جانی کیج در اندینگ او در مورتال کمبت : اتحاد مرگبار حضور دارد "

آیا می دانستید : همکار سونیا که توسط کینو کشته شد هرگز اسم ثابتی از او به جا نمانده است .در مورتال کمبت : نوول اسم او کلیف دو لونس نام برده شده در فیلم نوولیزاشن اسم او بیل ون هوون و در انیمیشن دفندرز آف د رلم هم اسم او وکسلر بوده "

آیا می دانستید : لباس دوم او در مورتال کمبت 9 با لباس او در فیلم مورتال کمبت : آنیهیلیشن یکی است "

آیا می دانستید : سونیا یکی از چهار شخصیتی است که می تواند ایکس ری او بروتالیتی هم باشد نفرات دیگر جیسون، پردیتور و ترمور هستند "

2. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید A D P از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (03-16-2016),Ahmadreza (01-02-2016),Alisa (03-16-2016),assassinsubzero (12-13-2015),DARK GAIA (12-13-2015),Dark Noob (11-13-2017),Farshad Grayson (12-13-2015),Holy Ninja (01-01-2016),ilia_zero (08-23-2017),javadali2626 (12-13-2015),love day (12-26-2015),mkliukang (12-13-2015),mythology (01-31-2016),Nima79h (12-13-2015),scorpionxl (08-24-2017),scorsub (03-15-2016),Shirai Ryu Warrior (12-13-2015),soroush.sh (12-13-2015),staibod (09-17-2016),TB.C.Cage (09-16-2016),The JokeR (12-13-2015),VAHID.K.R (12-13-2015)

علاقه مند به
    kung-lao
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Shirai Ryu Warrior [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام
    تاپیک جالب و قشنگی رو باز کردید دوست عزیز...خسته نباشی...
    یه پیشنهاد دارم. : چون جانی یکم طولانی شد فکر کنم بهتر بباشه که نسخه پی دی اف رو همبزاری.
    البته میل خودته.... ولی پی دی اف برای داشتنش و خوندنش به صورت آفلاین خیلی عالی میشه
    بعد از این که برای همه ی شخصیت ها کامل شد نسخه پی دی اف رو میزارم و لوگو سایت هم درج می شه و رمز هم براش میزارم

نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    تاپیک بسیار خوبیست اما ......

من قبلا زدمش.....
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ببخشید من تایپیکو ندیدم ولی تایپیکی که زدید هیچ ربطی به این موضوع نداره و من این رو برای هر کاراکتری به صورت جداگانه گذاشتم که هر کس موردعلاقه شه اونو نگاه کنه و شرمنده تایپیک شما استاد خیلی درهم و پیچیده است و گرد آوری نشده

نکته مهم
    من این مطالب رو از یه جایی خودم ترجمه اش می کنم و کاملا اختصاصی هست

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید A D P از ایشان تشکر کرده اند:

DARK GAIA (12-16-2015),Holy Ninja (12-15-2015),The JokeR (12-15-2015)

m.kitana آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 237 بار در 107 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط aryan23 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام

می خوام یه پست باحال بفرستم کیف کنید.

کمبات یکی از عجیب ترین بازی هاست و منوهای مخفی زیادی دارد و علاوه بر این عجایب و چیزهای باحال زیادی هم داره .

امروز می خوام این عجایبو در مورد شخصیت ها بگم .

اول از سونیا شروع می کنم

آیا می دانستید : شخصیت سونیا بلید گرفته شده از قهرمان کاراته و بازیگر فیلم ها "سینتیا راتروک" است

آیا می دانستید : سونیا اسم یکی از خواهران اد بون ( کارگردان بازی ) می باشد

آیا می دانستید : سونیا هم مانند اسکورپیون یکی از شخصیت های مورد علاقه ادبون می باشد و او این را در یک مصاحبه گفت که " او نه تنها یکی از قوی ترین ، بلکه یکی از محبوب ترین شخصیت های سری است "

آیا می دانستید : شما می توانید در اینتروی ( فیلم اول بازی ) مورتال کامبت دسپشن سونیا را بر روی پله های اتاق شنگ سونگ ببینید "

آیا می دانستید :سونیا قرار بود یکی از شخصیت های قابل بازی در کنار جکس در مورتال کمبت : اسپشیال فورسز باشد اما به دلیل عدم توانایی برنامه ریزی نتوانستند این کار را انجام دهند "

آیا می دانستید : سونیا بر روی پوستر فیلم جانی کیج در اندینگ او در مورتال کمبت : اتحاد مرگبار حضور دارد "

آیا می دانستید : همکار سونیا که توسط کینو کشته شد هرگز اسم ثابتی از او به جا نمانده است .در مورتال کمبت : نوول اسم او کلیف دو لونس نام برده شده در فیلم نوولیزاشن اسم او بیل ون هوون و در انیمیشن دفندرز آف د رلم هم اسم او وکسلر بوده "

آیا می دانستید : لباس دوم او در مورتال کمبت 9 با لباس او در فیلم مورتال کمبت : آنیهیلیشن یکی است "

آیا می دانستید : سونیا یکی از چهار شخصیتی است که می تواند ایکس ری او بروتالیتی هم باشد نفرات دیگر جیسون، پردیتور و ترمور هستند "
    میدونستید سونیا اسم خواهر اد بون بوده است واینم بازگشت من
    "Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the God that blessed us with this cryptic puzzle, and wonder if we’ll ever have the chance to kill him." - 2B

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید m.kitana از ایشان تشکر کرده است:

assassinsubzero (12-16-2015)

Shirai Ryu Warrior آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,224 بار در 1,205 ارسال
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط m.kitana [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    میدونستید سونیا اسم خواهر اد بون بوده است واینم بازگشت من
    خخخخخ مث اینکه دقت نکردی خودش گفته...

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده است:

assassinsubzero (12-16-2015)

علاقه مند به
    kung-lao
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    این پست ادامه دارد ...

نفر بعدی شخصیت مورد علاقه ام خواهد بود

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید A D P از ایشان تشکر کرده است:

DARK GAIA (12-22-2015)

m.kitana آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 237 بار در 107 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Shirai Ryu Warrior [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    خخخخخ مث اینکه دقت نکردی خودش گفته...
    از قسط نوشتم
    "Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the God that blessed us with this cryptic puzzle, and wonder if we’ll ever have the chance to kill him." - 2B

assassinsubzero آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 134 بار در 60 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    برادر حالت خوب است؟ ارین عالیه به تجربیاتمان اضافه کردی مرسی
    I am Ready For FIGHT

love Night آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 6 بار در 6 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    میگم اگه امکانش هست یکم عکساشو بیشتر کن
    مثلا میگی فلان کاراکتر فلان جا دیده میشه عکسشو بذار
    ........HISH

علاقه مند به
    kung-lao
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    KENSHI TAKAHASHI

این اطلاعات ترجمه شده توسط[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]می باشد

1.آیا میدانستید نام کنشی در زبان ژاپنی معنای (شمشیر باز) میدهد؟{در برخی منابع بجای Swordsman نوشتن Sword Saint که ترجمه اش با نظر خودتونه ولی ترجمه من (شمشیر مقدس) هست.}

2.کنشی قبل از کاتانا در کمبات ددلی آلاینس شمشیری به نام Jian (همون شمشیر صاف یا مستقیم) داشته؟

شمشیر کنشی در ددلی الاینس

3.در کامبت شاعولین مونکس یکی از پیام هایی که پس از مرگ میاد اینه: Who is kenshi? why is he blind? (کنشی کیه؟ چرا نابینا است؟)

4.کنشی در کانکوعست کامبت دسپشن در کودکی اش فنون تای چی را آموخت و در نوجوانی اش جودو را.

5.وقتی کنشی در ددلی آلاینس فاتالیتی Telekinetic Contortion را میزند،نتایجش بستگی به حریف دارد! کنشی معمولا در این فاتالیتی دو چشم حریف خود را بیرون میکشد! اما این اتفاق نمی افتد اگر حریف چیزی برای محافظت از چشمانش داشته باشد و در نتیجه چشمان حریف بیرون نمی آیند! برای مثال عینک دودی جکس و جانی کیج نمیگذارد این اتفاق برایشان بیافتد! برای کینو هم فقط چشم سالم اش بیرون کشیده میشود... ولی نکته جالب اینجاست که دراهمین (Drahmin) با اینکه ماسک دارد هر دو چشمش بیرون کشیده میشود!

6.کنشی اولین شخصیتی در آرماگدون بود که بیوگرافی اش در سایت آرماگدون گذاشته شد!

7.لباس دوم کنشی در ددلی آلاینس بدون چشم بند است... به نظر میرسد که لباسش مال قبل از زمانی است که شنگ سونگ او را کور کند...

لباس دوم کنشی

8.نام شمشیر کنشی سنتو است... که به معنای مبارزه است...

9.در سری های قبل از کامبت 9 شمشیر کنشی نوری به رنگ قرمز داشت... ولی در کامبت 9 آبی شد... در کامبت ایکس تنها زمانی که از ویریشن Possessed او استفاده شود شمشیرش قرمز میدرخشد.

10.در کامبت آرماگدون در صفحه vs. کنشی بجای لباس اصلی اش با لباس دومش نمایش داده میشود.

11.در کامبت 9 نسخه ویتا کنشی یک لباس دوم بدون چشم بند دارد.

12.فامیلی کنشی (تاکاهاشی) هست...

13.تکیدا که در ام کا ایکس حضور دارد پسر کنشی است...

14 - فیتالیتی کنشی در ددلی الیانس به همراه فیتالیتی سلفی کسی کیج مسخره ترین فیتالیتی های تاریخ کمیت هستند

15 - کنشی قبل از کور شدن شباهت عجیبی به عادل فردوسی پور داشت و به همین دلیل بچه های محلشان او رو تو کوچه به اسم « کنشی 90 » صدا می زدند و این شباهت در عکس زیر کاملا مشخص است

عکس

بخش دو کنشی

این بخش توسط Aryan Samurai نوشته شده است.

16 - کنشی به همراه هوتارو و شیناک تنها سامورای های مرد تاریخ مورتال کمبت هستند

17 - کنشی یک بار در کمبت دسپشن جان سابزیرو رو از هوتارو نجات داد ( هوتارو در حال کشتن سابزیرو بود )

نجات جان سابزیرو توسط کنشی

18 - پسر کنشی ، تاکیدا توسط اسکورپیون بزرگ شده است

19 - زن کنشی ، سوچین ، توسط رد دراگون کشته شده است و کنشی و تاکیدا به دنبال انتقام از آنها هستند

20 - کنشی به اسکورپیون یاد داد که چگونه از جادوی کوان چی فرار کند

21 - کنشی و پسرش تاکیدا تلپات هستند

22 - کنشی و پسرش می توانند از طریق امواج تله پاتی ذهن حریف خود را بخوانند و حتی آن را کنترل کنند

23 - تنها کسی که کنشی در برابرش از طریق امواج تله پاتی کم می آورد ارمک هست

24 - کنشی متولد ژاپن است

25 - کنشی دوست قدیمی هانزو هاساشی ( اسکورپیون ) می باشد

26 - بزرگترین دشمن کنشی شنگ تسونگ است

27 - کنشی به مدت 10 سال که تاکیدا نزد اسکورپیون بوده است هیچ وقت به پسرش سر نزده

28 - فن تله تکنیک ترو را ارمک به کنشی یاد داده

فن کنشی

29 - کنشی در تمام حضور های خود از شمشیر سنتو استفاده کرده

30 - کنشی در 6 حضورش تنها 3 بار لباس عوض کرده است

31 - لباس کنشی در MKA و MKD و MK9 و MK:DA و لباس تورنومنت او در MKX یکی است

لباس کنشی در این سری ها

MORTAL KOMBAT DEADLY ALLIANCE

MORTAL KOMBAT DECEPTION

MORTAL KOMBAT ARMAGEDDON

MORTAL KOMBAT 2011 , MORTAL KOMBAT KOMPLETE EDITION

MKX TORNUMENT COSTUME

32 - کنشی تنها دو بار در بازیهای کمبت بدون بلیندفولد ظاهر می شود ( 1 بار در وریشن کنجوتسو MKX و دومی در الترنیت کاستوم MKDA )

33 - کنشی محبوب ترین کاراکتر در سری ددلی الیانس بعد از اسکورپیون و رایدن می باشد

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید A D P از ایشان تشکر کرده اند:

DARK GAIA (12-25-2015),Lord Quan chi (12-25-2015),MK360 (12-25-2015),Shirai Ryu Warrior (12-25-2015)

mythology آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shinnok
    تشکر شده 139 بار در 53 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    واقعا خسته نباشید داداش........میگم اگه تون+ستی مرحمت کن شخصیت motaro را بذار....ممنون

علاقه مند به
    kung-lao
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط mythology [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    واقعا خسته نباشید داداش........میگم اگه تون+ستی مرحمت کن شخصیت motaro را بذار....ممنون
    چشم دوست عزیز

از این به بعد نفرات بعدی رو به صورت درخواستی قرار میدم

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید A D P از ایشان تشکر کرده اند:

mythology (12-26-2015),scorpionxl (12-28-2017)

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین