صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

موضوع: اموزش تغییر قالب انجمن (نسخه آزمایشی !)

1. اموزش تغییر قالب انجمن (نسخه آزمایشی !)

General KOMBATENT آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    frost
    تشکر شده 1,880 بار در 538 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بسمه تعالی

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما عزیزان !

ضمن اینکه امیدوارم جای درستی رو برای ساخت این تاپیک انتخاب کرده باشم (میخوام به کاربرای سایت پیشنهاد بدم !) میرم سر اصل مطلب

اصل مطلب :
    مدت ها پیش استایل VBIranA Pro را مقام معظم مدیریت کل نصب کرده و شروع به ادیت آن کرده بودند ولی به دلایلی این کار را کامل نکردند ! ([فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]) پس من سعی کردم با StyleBot این استایل رو تیره کنم (فکر کنم نیم ساعت نیست {خیلی تلاش کردم کاملاً مشخصه ! } ) و حالا قصد دارم به شما آموزش بدم چطور این استایل رو انتخاب کنید ! (این یه کاره سریع بود ! به زودی با طرحی بهتر در خدمت خواهم بود )

آموزش :

1. شما باید از مرورگر گوگل کروم استفاده کنید ! (هنوز برای ما بقی مرورگر ها راه پیدا نکردم !)
    2. بر روی این لینک کلیک کرده و این پلاگین رو نصب کنید : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    آموزش به روایت تصویر

3. قالب سایت را از محرم 91 (BackUp) به VBIranA تغییر بدید
    آموزش به روایت تصویر

کلیک کرده و از منوی کشویی VBIranA را انتخاب کنید!

4. الان بر روی لینک کلیک کرده و استایلی که به اشتراک گذاشته ام را نصب کنید : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    آموزش به روایت تصویر! :|

همین دیگه حله !

حالا شما از این استایل خسته شدی (هنو ناقصه خُب) و میخوای برگردی به همین استایل پیشفرض ! باید راه زیر را دنبال کنید :

1. بر روی CSS در نوار ابزار کلیک کنید و از منوی کشویی Remove Stylling را انتخاب کنید !
    کدوم CSS ?

این

2. بر روی این لینک کلیک کنید : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

به قالب قبلی بر گشتید !

نظراتتون هم بود میشنوم پیشنهادی هم بود برای نسخه کامل این کار بفرمایید ! (تغییر رنگ و یه سری تغییر سایز ممکنه فقط ازم بر بیاد !)

از توجه شما بسیار متشکرم

ادغام شود !

کل حجم این تغییرات قالب حدود 30 کیلوبایته که یکبار دانلود میکنید !
    http://up.vbiran.ir/uploads/41223149...uq%20Tatil.jpg

ادی !! تو حرفی نداری ؟؟
    اهل دلاش میگیرن چی میگم !

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید General KOMBATENT از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

A D P (01-18-2016),DARK GAIA (01-18-2016),Dark Noob (02-18-2016),haghy (07-29-2017),HNafisi (08-08-2016),Holy Ninja (09-08-2016),mahyar_ach (06-29-2016),mohammad mk (02-19-2016),Nima79h (01-18-2016),Noob__Smoke (02-19-2016),predatorr (08-07-2016),Shirai Ryu Warrior (02-24-2016),The JokeR (02-21-2016)

علاقه مند به
    frost
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط predatorr [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    mkx-mkc چرا کراکتر مورد علاقه رو نشون نمیده؟
    عدم دسترسی به html های قالب حالا در همین پست از df عزیز تقاضا میکنم اضافه کنن

@dfshinnok7

میشه این کاربر مورد علاقه رو به قالب وی بی ایران اِی اضافه کنید

نشد دوباره تگ میکنم پستم هم که ادغام میشه
    @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

کارکتر مورد علاقه *
    اشتباه لپی شد

ادی !! تو حرفی نداری ؟؟

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید General KOMBATENT از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (08-08-2016)

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,624 بار در 1,157 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط General KOMBATENT [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    عدم دسترسی به html های قالب حالا در همین پست از df عزیز تقاضا میکنم اضافه کنن

@dfshinnok7

میشه این کاربر مورد علاقه رو به قالب وی بی ایران اِی اضافه کنید

نشد دوباره تگ میکنم پستم هم که ادغام میشه
    @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

کارکتر مورد علاقه *
    اشتباه لپی شد
    ببین جنرال یه سوال...میتونی یه کاری بکنی؟ یه قالبی بساز که مثل همین باشه ولی اون بک گرند پشت آپشن های دیگه ای هم داشته باشه. مثلا بکگرند که الان مال والپیپر لین کوییه رو بشه عوض کرد. چطوری بگم مثلا توی یه منویی چیزی . اینطوری:

1.LIN KUEI BACK GROUND [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    2.SPECIAL FORCES BACKGROUND [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    3. BROTHERHOOD OF SHADOW BACKGROUND [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    4.WHITE LOTUS BACK GROUND [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    5.BLACK DRAGON BACKGROUND [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

نه اینکه عکسو آپلود کنیما...ازقبل مال همه فکشنارو داشته باشه.
    اگه میتونی به سفارش من اینکارو بکن

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده است:

General KOMBATENT (08-09-2016)

علاقه مند به
    frost
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Noob__Smoke [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ببین جنرال یه سوال...میتونی یه کاری بکنی؟ یه قالبی بساز که مثل همین باشه ولی اون بک گرند پشت آپشن های دیگه ای هم داشته باشه. مثلا بکگرند که الان مال والپیپر لین کوییه رو بشه عوض کرد. چطوری بگم مثلا توی یه منویی چیزی . اینطوری:

1.LIN KUEI BACK GROUND [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    2.SPECIAL FORCES BACKGROUND [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    3. BROTHERHOOD OF SHADOW BACKGROUND [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    4.WHITE LOTUS BACK GROUND [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    5.BLACK DRAGON BACKGROUND [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

نه اینکه عکسو آپلود کنیما...ازقبل مال همه فکشنارو داشته باشه.
    اگه میتونی به سفارش من اینکارو بکن
    ضمن عرض سلام خسته نباشید خدمت شما برادر گرامی
    والا این عکسا که شما دادی کوچیک تر از اونیه که من بخوام استفاده کنم ! اگه دوست داشتید بعداً به طور لینک سایز اصلیش رو برای دوستان قرار بدید ولی آموزش تغییرش :

ابتدا پلاگین استایل بات را باز کنید
    به CSS کنار ناوبار مراجعه کنید سپس اولین گزینه رو انتخاب کنید

اکنون گزینه ادیتCSS را بزنید تا CSS هایی که من نوشتم براتون باز بشه !!!

کُد زیر را به انتهای CSS ها اضافه کنید :

کد:
    html {
        background: #000000 url('img url') fixed;
        background-size: cover;
    }
    فقط به جای img url آدرس تصویر خودتون رو وارد کنید . نکته آدرس شما باید باید به طور کامل با Http یا Https باشه و در میان 'و' قرار بگیره به هیچ وجه آپاستوروف های مربوطه را حذف نکنید
    سپس از پایین استایل بات دکمه سیو سپس دکمه کنسل را بزنید .
    تا به صفحه اصلی استایل بات برگردید ! سپس آن را ببندید :

قالب شما ویرایش شد !!

موفق و موید باشید خدانگهدار

ادی !! تو حرفی نداری ؟؟

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید General KOMBATENT از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (08-09-2016)

علاقه مند به
    rain
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط General KOMBATENT [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ضمن عرض سلام خسته نباشید خدمت شما برادر گرامی
    والا این عکسا که شما دادی کوچیک تر از اونیه که من بخوام استفاده کنم ! اگه دوست داشتید بعداً به طور لینک سایز اصلیش رو برای دوستان قرار بدید ولی آموزش تغییرش :

ابتدا پلاگین استایل بات را باز کنید
    به CSS کنار ناوبار مراجعه کنید سپس اولین گزینه رو انتخاب کنید

اکنون گزینه ادیتCSS را بزنید تا CSS هایی که من نوشتم براتون باز بشه !!!

کُد زیر را به انتهای CSS ها اضافه کنید :

کد:
    html {
        background: #000000 url('img url') fixed;
        background-size: cover;
    }
    فقط به جای img url آدرس تصویر خودتون رو وارد کنید . نکته آدرس شما باید باید به طور کامل با Http یا Https باشه و در میان 'و' قرار بگیره به هیچ وجه آپاستوروف های مربوطه را حذف نکنید
    سپس از پایین استایل بات دکمه سیو سپس دکمه کنسل را بزنید .
    تا به صفحه اصلی استایل بات برگردید ! سپس آن را ببندید :

قالب شما ویرایش شد !!

موفق و موید باشید خدانگهدار
    اوه اوه! ژنرال دمت گرم عالی بود!
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده است:

General KOMBATENT (08-09-2016)

Farshad Grayson آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 383 بار در 151 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    6
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    برای فایرفاکس باید از پلاگین [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] استفاده کنید . ولی پیشرفته تره باید براش برنامه نویسی قالب کرد

PSN ID : FarshadGrayson1

Xbox Live ID : FarshadGrayson1

داستان : جهان تاریک : سقوط زمین

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Farshad Grayson از ایشان تشکر کرده اند:

General KOMBATENT (08-14-2016),mahyar_ach (08-14-2016),Noob__Smoke (08-14-2016),predatorr (08-15-2016)

13. مخصوص فایر فاکس

علاقه مند به
    frost
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Farshad Grayson [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    برای فایرفاکس باید از پلاگین [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] استفاده کنید . ولی پیشرفته تره باید براش برنامه نویسی قالب کرد
    درود
    جا داره تشکر کنم از شما برادر گرامی به خاطر معرفی این پلاگین یه چندوقتی بود دنبالش میگشتم ولی پلاگین های بیخود به تورم میخورد
    اینم زیاد باهاش آشنایی پیدا نکردم پس تصمیم گرفتم آموزشش رو بدم
    وقتی پلاگین را نصب میکنید یه همچین چیزی کنار مرورگرتون اضافه میشه
    به مسیر زیر برید
    Write New Style ..... >> For Forum.mkcenter.ir

سپس یک صفحه دیگه باز میشه تو اون کُد زیر را پیست کنید

کد:
    #content .blockrow > li, #content .blockrow > ol, #content .blockrow > div {background: rgba(0, 0, 0, 0.22) url(images/gradients/grey-up.png) repeat-x left bottom !important;border: 1px solid #000000 !important;border-top: 1px solid rgb(0, 0, 0) !important;}#groupstatsbox {background: #000 !important;}#pollinfo {border: 1px none #e9e9e9 !important;color: #fff !important;}#sidebar li.sgicon .maincol {background: rgb(5, 5, 5) !important;}#usercp_nav .block, #usercp_content .block {background: rgba(0, 0, 0, 0.34) !important;}#usercp_nav .blockrow {background: rgba(90, 90, 90, 0.31) none !important;}#vbtopx .left-mainbox .mainbox {background: RGBA(34, 34, 34, 0.64)  !important;}#vbtopx .mainbox ul.tabs {border-bottom: 1px solid #333  !important;}#vbtopx .right-mainbox .mainbox {background: RGBA(34, 34, 34, 0.64)  !important;}#vbtopx .right-mainbox .topx-bit:hover {background: #000  !important;}#vbtopx .right-mainbox .topx-bit:nth-child(2n+1) {background: rgba(0, 0, 0, 0.18)  !important;}#vbtopx .tabs li.current {box-shadow: 0 -2px #d24d57 inset  !important;}#view-usertags .member_content .subsectionhead-understate, #view-quotes .member_content .subsectionhead-understate, #view-mentions .member_content .subsectionhead-understate, #view-hashes .member_content .subsectionhead-understate {background: rgb(0, 0, 0) !important;}#vsacb_messagearea {background-color: rgba(50, 50, 50, 0.47)  !important;}.bbcode_container .bbcode_quote_container {border-color: rgba(0, 0, 0, 0.52) transparent !important;}.bbcode_container div.bbcode_quote {background: rgba(0, 0, 0, 0.52)  !important;}.blockbody {background: rgba(48, 49, 49, 0.75) none no-repeat !important;}.blockfoot, .blocksubfoot {background: rgba(62, 62, 62, 0.58) none !important;}.blocksubhead {background: rgba(21, 21, 21, 0) none repeat-x !important;}.body_wrapper {background: RGBA(34, 34, 34, 0.57) !important;margin: 20px auto !important;margin-left: 44px !important;margin-right: 44px !important;}.breadcrumb {background: RGBA(70, 70, 70, 0.62)  !important;border-top: 7px solid rgba(35, 35, 35, 0.52) !important;margin-top: 176px  !important;}.breadcrumb .main {background: RGBA(70, 70, 70, 0.62)  !important;border-top: 7px solid rgba(35, 35, 35, 0.52) !important;margin-top: 2px  !important;}.breadcrumb::before {background: url("http://forum.mkcenter.ir/images/head3.jpg") !important;background-width: 100% !important;content: url("") !important;display: block !important;height: 163px !important;margin-bottom: 6px !important;margin-top: -176px !important;width: 100% !important;}.formcontrols .blockrow {background: rgba(0, 0, 0, 0.56) none repeat-x center bottom !important;}.forumbit_nopost .forumbit_nopost .forumrow, .forumbit_post .forumrow {background: RGBA(0, 0, 0, 0.62) !important;border-bottom: 1px solid #4a4a4a !important;}.forumbit_post .forumrow .forumlastpost {background: rgba(0, 0, 0, 0.47) !important;}.forumbit_post .forumstats li, .forumbit_post .forumstats_2 li {background: rgba(6, 6, 6, 0.28) !important;}.forumrowdes {background: rgba(0, 0, 0, 0.68) !important;}.friends_lists li a.image_friend_link img {border: 3px solid #3e3e3e !important;border-radius: 0px !important;}.navlinks a {background: #313131 !important;}.navlinks a:nth-child(2) {background: #131313  !important;}.pagination span {background: rgba(0, 0, 0, 0.56)  !important;border-right: 2px solid #424242 !important;}.pmlist .blockrow {background: rgba(0, 0, 0, 0.63) none repeat-x center bottom !important;}.polloptionsblock {background: transparent !important;}.post_field:nth-child(even) {background: rgba(0, 0, 0, 0.22) !important;}.post_field:nth-child(odd) {background: rgba(233, 233, 233, 0) !important;}.postbit .postfoot .textcontrols, .postbitlegacy .postfoot .textcontrols, .eventbit .eventfoot .eventcontrols {background: rgba(51, 51, 51, 0.65) !important;}.postbit .posthead, .postbitlegacy .posthead, .eventbit .eventhead {background: rgba(0, 0, 0, 0.74) !important;}.postbit .posttitle, .postbitlegacy .title {background: rgba(0, 0, 0, 0.42) !important;}.postbit-lite {background: rgba(0, 0, 0, 0.48) none !important;}.postbit-lite .avatarlink img {border: 4px solid #3e3e3e !important;border-radius: 0px !important;height: auto  !important;max-height: auto !important;}.postbit-lite .postbithead {background: rgba(0, 0, 0, 0.55) none repeat-x !important;border: 1px solid #313131 !important;}.postbitlegacy .postbody, .eventbit .eventdetails .eventbody {border-right: 1px solid #4C4C4C !important;}.postbitlegacy .postbody:before {color: #4C4C4C !important;}.postbitlegacy .postrow, .eventbit .eventrow, .postbitdeleted .postrow, .postbitignored .postrow {color: rgb(162, 162, 162) !important;}.postbitlegacy .userinfo {background: rgba(62, 62, 62, 0.35) !important;}.postbitlegacy .userinfo .rank img {width: 180px !important;}.postbitlegacy .userinfo div.status_member {margin: 8px 0px !important;}.postbody {background: rgba(34, 34, 34, 0.71)  !important;}.profile_content .friends_list li {opacity: 0.7 !important;transition: all .3s ease-in-out 0s  !important;}.profile_content .friends_list li a.image_friend_link {border: 4px solid #3e3e3e !important;border-radius: 0px !important;}.profile_content .friends_list li a.image_friend_link img {height: auto !important;max-width: auto !important;width: auto  !important;}.profile_content .friends_list li:hover {opacity: 1 !important;transition: all .3s ease-in-out 0s  !important;}.section_blockside {background: rgba(35, 35, 35, 0.61) !important;}.section_blockside div.head {background: #0E0E0E !important;}.section_profile_khare {background: rgba(35, 35, 35, 0.61) !important;}.section_profile_khare div.head {background: #0E0E0E !important;}.section_profile_khare dl.stats dd {background: rgba(0, 0, 0, 0.5) !important;}.section_user_profile {background: rgba(35, 35, 35, 0.61) !important;}.signature {border-color: #656565  !important;}.tabs li {background: #303030 !important;color: rgb(141, 140, 140) !important;}.textbox, textarea, select {background: rgb(48, 48, 48) none !important;}.thread_info .blockbody {background: rgba(0, 0, 0, 0.65) !important;}.threadbit .alt {background: #141414 !important;}.threadbit .nonsticky, .threadbit .discussionrow {background: rgba(5, 5, 5, 0.62) !important;}.threadbit .sticky {background: #000 !important;}.toolsmenu li {background: #000000 !important;}.topx-bit {transition: all .3s ease-in-out 0s !important;}.topx-bit em a::before {background: RGBA(17, 17, 17, 0) !important;}.topx-bit span.topx-content-menu::before {background: RGB(0, 0, 0) !important;}.topx-bit span.topx-content-tab a::before {background: rgba(249, 249, 249, 0) !important;}.topx-bit:nth-child(2n) {background: RGBA(0, 0, 0, 0) !important;}.topx-bit:nth-child(2n) em a::before {background: rgba(0, 0, 0, 0) !important;}.topx-bit:nth-child(2n) span.topx-content-menu::before {background: #0f0f0f !important;}.topx-bit:nth-child(2n) span.topx-content-tab a::before {background: rgba(245, 245, 245, 0) !important;}.topx-content {background: RGBA(0, 0, 0, 0.17) !important;}.userprof_content {background: rgba(27, 27, 27, 0.85)  !important;}.userprof_editor {background: rgba(0, 0, 0, 0.55) !important;}.userprof_headers {background: rgba(0, 0, 0, 0.68) !important;}.wgo_block .blockbody {background: rgba(0, 0, 0, 0.59) !important;}.wgo_block .section dl.icon_legends dd {background: rgba(0, 0, 0, 0.49) !important;text-shadow: 1px 1px rgba(0, 0, 0, 0.7) !important;}a.useravatarpost img {border-radius: 0px !important;height: auto !important;margin: -2px 0px 0px 0px !important;width: 190px !important;}body {background: none !important;margin: 0px !important;padding: 0px !important;}div#vsacb_boxswitch form[name="vsacb_post_form"] table {background: rgba(0, 0, 0, 0.43) !important;}div#vsacb_boxswitch form[name="vsacb_search"] table {background: rgba(0, 0, 0, 0.43) !important;}div#vsacb_messagearea table tbody tr:nth-child(2n) {background: RGBA(0, 0, 0, 0.52)  !important;}div.avatarhead {overflow: hidden !important;}div.avatarhead img {height: auto !important;}div.floatleft dd.userprof_moduleinactive {background: rgba(0, 0, 0, 0.68) !important;}div.foot {background: rgba(76, 76, 76, 0.43) !important;}div.foot .main {background: RGBA(70, 70, 70, 0.62) !important;}div.group_content h6 {background: rgba(0, 0, 0, 0.62) !important;}div.grouppic_container a.group_pic img {border: 4px solid #383737 !important;border-radius: 0px !important;width: 83px !important;}div.nav {background: rgba(76, 76, 76, 0.43) !important;height: 193px !important;margin: 0 auto !important;width: 100% !important;}div.nav .main {background: RGBA(70, 70, 70, 0.62) !important;}div.section_blockside a.avatar span.avatarcontainer img {border: 4px solid #3e3e3e !important;border-radius: 0px !important;max-height: auto !important;}dl.as-tabs dd {background: rgba(0, 0, 0, 0.68) !important;}html {background: #000000 url('http://up.vbiran.ir/uploads/28296145624266833575_5hHFjk0.png') fixed !important;background-size: cover !important;}img.sgicon {background: rgba(0, 0, 0, 0.53) repeat-x left bottom !important;width: 89px !important;}li.activitybit {background: rgba(0, 0, 0, 0.65) !important;display: inline-block !important;float: right !important;height: 200px !important;margin: 0.5% !important;opacity: 0.7 !important;position: relative !important;transition: all .3s ease-in-out 0s  !important;width: 45% !important;}li.activitybit .content .datetime span.time {background: rgb(0, 0, 0) !important;}li.activitybit div.avatar img {border: 4px solid #3e3e3e !important;border-radius: 0px !important;}li.activitybit:hover {opacity: 1 !important;}li.sgicon .maincol {background: rgba(0, 0, 0, 0.53) url(images/gradients/grey-up.png) repeat-x left bottom !important;font-size: 11px !important;overflow: hidden !important;padding: 10px !important;}p.forumdescription {background: RGBA(0, 0, 0, 0.18) !important;text-shadow: 1px 1px rgba(255, 255, 255, 0) !important;}
    حالا کار زیر را بکنید

و لذتش رو ببرید!
    موفق و موید باشید
    بدرود

ادی !! تو حرفی نداری ؟؟

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید General KOMBATENT از ایشان تشکر کرده اند:

Farshad Grayson (09-04-2016),mahyar_ach (08-14-2016),Noob__Smoke (08-15-2016),predatorr (08-15-2016)

علاقه مند به
    rain
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GeneralKOMBATANT@

قالبت يه مشكلي داره... فيوريت كاراكتر نشون داده نميشه

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

General KOMBATENT (09-08-2016),RedDragon (09-08-2016)

علاقه مند به
    frost
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Noob__Smoke [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    GeneralKOMBATANT@

قالبت يه مشكلي داره... فيوريت كاراكتر نشون داده نميشه
    سلام
    قالب من نیست همونطور که تو یکی از پست های بالاتر هم گفتم
    به علت عدم دسترسی به HTML های قالب هست که باید از یکی مدیرکل ها بخوام که ویرایش کنن که اونم خواستم نمیکنن
    دیگه تقصیر من نیست
    موفق و موید باشید
    خدانگهدار

ادی !! تو حرفی نداری ؟؟

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید General KOMBATENT از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (09-08-2016),RedDragon (09-08-2016)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12