نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: ام کی سنتر در سالی که گذشت

1. ام کی سنتر در سالی که گذشت

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,315 بار در 2,870 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ام کی سنتر در سالی که گذشت

خب دیگه چیزی به پایان سال 94 نمونده و شما در این تاپیک می تونید بخش های متفاوتی از مورتال کامبت را که در سال 94 تجربه کردید در این سایت بیان کنید. همچنین می توانید این سایت را در سالی که گذشت شرح دهید.......

نظر من در سال 94 در مورد کامبت ایکس و ام کی سنتر در متن زیر.......

در مورد مورتال کامبت ایکس

مورتال کامبت در سال 1394 برای همه بازی باز های این بازی خاطرات زیادی رو رقم زد.
    مهمترین اون اومدنش علاوه بر کنسول های نسل جدید ، برای PC و برای سیستم عامل های موبایلی نیز رلیز شد تا همگان از این بازی لذت ببرند.

برای من که مورتال کامبت ایکس با اون ضعف هایی که در بخش استوری بازی رقم زد اما خاطره خوبی داشت و اون هم اومدن "ترمور" برای اولین بار در یک بازی رسمی مورتال کامبت بود که تونست همه شما رو باهاش آشنا کنه.
    شاید در نظر اول ترمور از لحاظ ترکیب های وریشن و لباس زیاد مناسب نباشه ، (وریشن کریستال لاین که اصلا بهش نه میخوره و بهش میاد و نه اصلا جزو حرکاتش بود !) از نظر ظاهر لباسی نیز میتونست بهتر از اینا باشه.
    اما هر بازیکن جدید که اولین بار وارد بازی بشه نقطه ضعف و قوت هایی هم داره.
    نقطه قوت ترمور هم حرکات سریع و بی نقصش خصوصا در ایکس ری،فتالتی و بروتالتی اونه و از مهمترین شاخصه های ترمور میشه به 10 بروتالتی ای که برای این بازیکن در نظر گرفته اشاره کرد که جز این بازیکن هیچ یک از بازیکنان مورتال کامبت ایکس 10 بروتالتی ندارند.
    خوشحالی زیبای ترمور نیز جذابیت این بازیکن رو بیشتر کرد.

مورتال کامبت ایکس از لحاظ کیفیت،صداگذاری و خصوصا گرافیک پیشرفت چشمگیری نسبت به کامبت 9 داشته و فقط میتوان نقطه ضعف این بازی را بخش داستانی اون دونست که اکثر کاربران این بازی از اون رضایت کامل نداشتند ، چرا که با آزاد شدن شیناک اتفاقاط خیلی مهمتر از اینا میتونست بیفته. ( از جنگ شیناک با خدایان ارشد و پس گرفتن مقامش در این رده تا امپراطوری ژنرال شائوکان "ریکو" بر دنیای خارج می توان به آن اشاره کرد اما داستان به گونه ای دیگر قم خورد که همتون دیدید.
    همچنین در این بازی برای اولین بار از "8 دی ال سی رونمایی شد که 4 بازیکن کامبتی "ترمور،تانیا،ترای بورگ،بو رای چو" و 4 بازیکن دیگر شخصیت های مهمان بودند که از فیلم های سینمایی وارد این بازی شدند "جیسون وورهیس،پردتور،ای لین و لدرفیس" که قبلا هم سابقه حضور کرکتر "فردی کروگر" به عنوان کرکتر مهمان که در فیلم سینمایی بود و وارد کامبت شد این بازی سابقه داره.
    سایت ام کی سنتر در سال 1394

با اومدن دهمین نسخه از مورتال کامبت با نام "ایکس" ام کی سنتر نیز شروع فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد و مدیران و کاربران سایت با قرار دادن بخش های مختلف این بازی نظیر "استوری مود و اندینگ به زبان فارسی" تریلر و گیم پلی های مختلف" تصاویر،ویدئوها،موزیک ها و ... از این بازی تونستند اطلاعات خودشون رو برای کاربران قرار دهند تا آنها نیز از این اطلاعات استفاده کنند.

پس از نیومدن مدیرکل سایت به خاطر درس و دانشگاه ، سایت در همان ابتدا با وقفه ای کوتاه رو به رو شد و فعالیت کمی داشت ، اما با تحویل این پست به یک کاربر با تجربه "دی اف" سایت دوباره جان تازه ای گرفت و فعالیت خودشو از سر گرفت.
    در این بین تاپیک های مختلف زیادی در سایت زده شده که یکی از آنها تاپیک جالب "مورتال آفتابه ای" بود که این بازی همانند بازی آفتابه که باید یک تصویر را حدس میزدیم ، حال صاحب این تاپیک "ان جی ساب زیرو" با خلاقیت خودش استارت این کار رو زد و من هم تاحدودی در این تاپیک بهش کمک کردم و خوشبختانه این تاپیک تاکنون هم ادامه داره و با ورود به این بخش می تونید پاسخ تصاویر مربوطه را بدهید.
    بخش فن فیکشن هم امسال بیکار نبود و با داستان های جدید و متفاوت که اکثرشون رو کاربران تازه وارد زده بودند این بخش نیز رونق گرفت.
    (ناگفته نمونه که بنده هم با درخواست شما استارت سری دوم داستان بزرگ "اسرار دو برادر" رو زدم که در سری دوم علاوه بر "نینجای مقدس" و "ارواح نینجاها" 4 شخصیت جدید به بازی اضافه خواهند شد و این سری داستانی با یک نام دیگر بزودی پس از پایان سری اول خودش ، کارش رو آغاز خواهد کرد.
    کاربران تازه وارد
    ام کی سنتر در سال 94 با کاربران جدید زیادی رو به رو شد که برخی از آنها توانستند فعالیت خود را شروع کنند با زدن پست و تاپیک های مختلف خودشون رو در سایت تا حدودی به اثبات برسونند کاربرانی نظیر "شیرای ریو واریو و ای دی پی" از این دسته از کاربران هستند.

در پایان جا داره از بیهان،پرنسس کیتانا ،دی اف،امپرور،ان جی ساب زیرو،احمدرضا،نیما79،جوادعلی2626 ، شیرای رایو واریور و تمامی کاربران یک تشکر جانانه کرد که با تلاششون سایت بزرگ "ام کی سنتر" رو در سال 94 با خوبی و خوشی به پایان رسوندن.

نظرات خودتون رو در مورد مورتال کامبت ایکس،و سایت اعلام کنید
    ویرایش توسط Holy Ninja : 03-17-2016 در ساعت 07:41 PM

I AM Kahn Of Outworld. vacate my throne . or i'll soak these sands with your blood

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

aryafar (03-14-2016),DARK GAIA (03-14-2016),Dark Noob (03-13-2016),DFSHINNOK7 (03-16-2016),EMPEROR (03-19-2016),javadali2626 (03-19-2016),KOMBATENT (03-14-2016),Mary Cage (03-16-2016),Nima79h (03-14-2016),Princess Kitana (03-19-2016),Shirai Ryu Warrior (03-16-2016),The JokeR (03-14-2016),VAHID.K.R (03-13-2016)

ProphetRyn آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    liu-kang
    تشکر شده 1,063 بار در 398 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خوب من که کل سال تو انجمن نبودم ولی خیلی انتقاد از سایت دارم مخصوصا این اواخر.

1 - چرا مدیران محترم سایت خیلی کم به سایت سر می زنند؟؟؟

خوب همه میدونیم که کار مدیریت یک انجمن به این بزرگی خیلی دشواره و مدیران هم وقت این کارو ندارن ولی وقتی کاربرا میان و سایت پر از اسپم میشه و برای هر موضوع کوچیکی کسی تایپیک میزنه و مدیرا نه تایپیکو قفل میکنن نه حوصله حذف کردن ندارن انجمن خراب میشه.

2 - چرا کاربران فعال رنک نمی گیرن ؟؟ و کاربرانی که فعالیت کمتری دارند رنک آنها گرفته نمی شود؟؟؟

خوب امسال کاربرای زیادی مثل شیرای ریو و دارک نوب و هولی نینجا تایپیک های بروز و مفیدی زدند ولی هیچ تغییری تو رنک اونا ندیدیم . و سرپرست ها و مدیران سایت با اینکه فعالیت کمی داشتند رنک آنها گرفته نشد .
    * پیشنهاد می کنم که رنک مدیر بازنشسته رو برگردونید.

3 - چرا مدیران به چت باکس و گروه های کاربری سر نمی زنند ؟

بارها دیده شده که بعضی کاربران در گروه ها و چت باکس از الفاظ بد استفاده کرده اند و مدیران هیچ توجهی نکردند ؟

4 - چرا کاربر A D P وقتی تایپیکی رو میزنه هر گز اونو ادامه نمیده؟

فعلا هیچ کس جواب این سوالو پیدا نکرده

این چن تا سوالم هست که حال ندارم بنویسم

5 - چرا کاربران دکمه تشکر را نمی بینند ؟

6 - چرا از فن فیکشن ها بازدید نمیشه و تشکر نمیشه که صاحب تایپیک ادامه بده ؟

7 - چرا من هی یوزرنیم عوض می کنم ؟

Future Legend

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ProphetRyn از ایشان تشکر کرده اند:

aryafar (03-14-2016),Dark Noob (03-13-2016),javadali2626 (03-19-2016),Mary Cage (03-16-2016),Nima79h (03-14-2016),scorsub (03-19-2016),The JokeR (03-16-2016)

aryafar آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    takeda
    تشکر شده 409 بار در 214 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    33
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ام کی سنتر در سال 94 با کاربران جدید زیادی رو به رو شد که برخی از آنها توانستند فعالیت خود را شروع کنند با زدن پست و تاپیک های مختلف خودشون رو در سایت تا حدودی به اثبات برسونند کاربرانی نظیر "شیرای ریو واریو و ای دی پی" از این دسته از کاربران هستند.
    خود من !!!!!!!!!!!!
    پس از نیومدن مدیرکل سایت به خاطر درس و دانشگاه ، سایت در همان ابتدا با وقفه ای کوتاه رو به رو شد و فعالیت کمی داشت ، اما با تحویل این پست به یک کاربر با تجربه "دی اف" سایت دوباره جان تازه ای گرفت و فعالیت خودشو از سر گرفت.
    در این بین تاپیک های مختلف زیادی در سایت زده شده که یکی از آنها تاپیک جالب "مورتال آفتابه ای" بود که این بازی همانند بازی آفتابه که باید یک تصویر را حدس میزدیم ، حال صاحب این تاپیک "ان جی ساب زیرو" با خلاقیت خودش استارت این کار رو زد و من هم تاحدودی در این تاپیک بهش کمک کردم و خوشبختانه این تاپیک تاکنون هم ادامه داره و با ورود به این بخش می تونید پاسخ تصاویر مربوطه را بدهید.

4 - چرا کاربر A D P وقتی تایپیکی رو میزنه هر گز اونو ادامه نمیده؟

فعلا هیچ کس جواب این سوالو پیدا نکرده

این چن تا سوالم هست که حال ندارم بنویسم

5 - چرا کاربران دکمه تشکر را نمی بینند ؟

6 - چرا از فن فیکشن ها بازدید نمیشه و تشکر نمیشه که صاحب تایپیک ادامه بده ؟

7 - چرا من هی یوزرنیم عوض می کنم ؟
    من واقعا نمیدونم بهتون آرین بگم ددکول یا adp
    فن فکشانتونو ادامه بدید برای بهترین شدن زمان لازمه

2 - چرا کاربران فعال رنک نمی گیرن ؟؟ و کاربرانی که فعالیت کمتری دارند رنک آنها گرفته نمی شود؟؟؟

خوب امسال کاربرای زیادی مثل شیرای ریو و دارک نوب و هولی نینجا تایپیک های بروز و مفیدی زدند ولی هیچ تغییری تو رنک اونا ندیدیم . و سرپرست ها و مدیران سایت با اینکه فعالیت کمی داشتند رنک آنها گرفته نشد .
    آخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخ گفتی احتمالا بهترین امسال شیرای رایو بشه
    * پیشنهاد می کنم که رنک مدیر بازنشسته رو برگردونید.
    این هم هست خوب ناسلامتی پیشکسوت این سایتن
    اونا هم برای انجمن زحمت کشیدند
    با اومدن دهمین نسخه از مورتال کامبت با نام "ایکس" ام کی سنتر نیز شروع فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد و مدیران و کاربران سایت با قرار دادن بخش های مختلف این بازی نظیر "استوری مود و اندینگ به زبان فارسی" تریلر و گیم پلی های مختلف" تصاویر،ویدئوها،موزیک ها و ... از این بازی تونستند اطلاعات خودشون رو برای کاربران قرار دهند تا آنها نیز از این اطلاعات استفاده کنند.
    اد بون اما اشتباه بزرگی کرد که برای کنسول های نسل هفت بازی رو نساخت

مطلب مهم
    مورتال کمبت اسموک بن شد!
    وقتی که یک مرد جوان بودم ؛به من گفتند تو آزادی،اما نبودم.من زمان داشتم،اما نمی دونستم.و من عشق داشتم،اما انو حس نمی کردم.سال ها گذشت تا به درک صحیحی از این سه برسم.واکنون در آخرین لحظات زندگیم،این درک رو به خوبیپیدا کردم:عشق،آزادی و زمان:تنها یک بار اتفاق میوفتند یکبار در هر زندگی و سوخت وانگیزه ای بودند که منو به جلو حرکت می دادند.و به خصوص عشق عزیزم
    Ezio Auditore

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید aryafar از ایشان تشکر کرده اند:

love day (03-19-2016),Mary Cage (03-16-2016)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uuuuuuuuuuuuupppppppppppppp

نظرات خودتون رو در مورد ام کی سنتر در سالی که گذشت اعلام کنید...............

I AM Kahn Of Outworld. vacate my throne . or i'll soak these sands with your blood

ارتباط با من در تلگرام

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Mary Cage (03-16-2016),The JokeR (03-16-2016)

Mary Cage آواتار ها Mrymcrltn
    علاقه مند به
    johnny-cage
    تشکر شده 1,835 بار در 808 ارسال
    حالت من
    ShadOsarhal
    تگ شده
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    درسته جناب شما فرمایشاتتونو راجب ام کی گفتینو واقعا اینقدر خوب بود که دیگه جایی برای گفتن نمونده...فقط جاداره اینجا به همه انجمن تبریک بگم آخرسال رو بهانه کنم برای گفتن تبریک سال نود و پنج...و از شما holy ninja بزرگوار و ددکول جون یاهمون آرین غزیز از آقای بزرگواری که تاپیک قشنگ مجلس کمبات و جانی کیج در ایران و زدن واز همه مهمتر سنای گلم تشکر کنم .....بخاطر کارای مفیدو عالیشون مدیر کل بزرگوار و شیرای ریو گرامی ...و.و.و...اینقدر گل تواین انجمن هست که واقعا آدم زبانش قاصر میشه از بیان....انجمن دراین سال از نظر این بنده حقیر عالی بود...بازم ممنون بخاطر این تایپک قشنگتون...

. ____________ .
    It's Good be King
    _instagram:_mrymcrltn

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Mary Cage از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (03-16-2016),scorsub (03-16-2016),The JokeR (03-16-2016)

love day آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 1,062 بار در 526 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    16
    حالت من
    Ghati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    برای منم این جا خیلی خوب بود دوستای تازه اعتلاعات جدید در مورد کمبت فوش ها به ادبون کپ زدن با بچه ها مخصوصا رفیق گلم مری کیج

.....Carry on my wayward son

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید love day از ایشان تشکر کرده اند:

aryafar (03-17-2016),Mary Cage (03-16-2016)

The JokeR آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 2,012 بار در 627 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سال خوبی بود ولی سال قبلش یه شور و حال جالبی تو انجمن بود ام کی ایکس در حال اومدن بود و همه هیجان داشتن و بچها همه درمورد کرکتر هایی که احتمال وجودشون تو ام کی ایکس بود بحث میکردن و...

سال بعد که بازی اومده بود کم کم سایت سوت و کور شد منم یه مدت گم و گور شدم نیومدم بعد دوباره اومدم و یه تاپیکیو که شروع کرده بودم تمومش کردم و دوباره رفتم
    حالا اونش مهم نیست
    کم کم تابستون شد و دوباره تاپیکای جدید شوع شد و قضیه کمبت پک و اینا و تاپیکای جالبی مثل نظر سنجی که یکم توجه کاربرارو جلب کرد و بعد تاپیکای جالبی مثل مورتال آفتابه ای زده شد و نکته سنجی کاربرارو به چالش کشید
    تو زمینه داستان نویسی هم خیلی از بچها اومدن و فعالیت کردن
    کاربرای فعال و دوستای خوبی مثل شیرای ریو و جوادعلی و ای دی پی و دارکنوب و دارک گایا و... پایه ثابت پستا بودن و از قدیمیا و اساتید هم مثل ان جی و هولی و خود دی اف و بیهان و پرنسس و... هم فعالیتشون و داشتن و موندن و خلاصه امسالم با این که یکم نسبت به سال پیش خلوت بود خوش گذشت و انجمن هم که تقریبا یه مدت ناامید بودیم ازش دوباره جون گرفت
    امیدوارم سال بعد بهتر از امسال باشه

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید The JokeR از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (03-18-2016),Holy Ninja (03-19-2016),javadali2626 (03-19-2016),Mary Cage (03-19-2016),Shirai Ryu Warrior (03-19-2016)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=The JokeR;94379]
    حالا اونش مهم نیست
    کم کم تابستون شد و دوباره تاپیکای جدید شوع شد و قضیه کمبت پک و اینا و تاپیکای جالبی مثل نظر سنجی که یکم توجه کاربرارو جلب کرد و بعد تاپیکای جالبی مثل مورتال آفتابه ای زده شد و نکته سنجی کاربرارو به چالش کشید
    تو زمینه داستان نویسی هم خیلی از بچها اومدن و فعالیت کردن
    /QUOTE]
    اتفاقا تو فکر این موضوع بودم، قراره تو تابستون که سایت دوباره به اوج خودش برگشت یه تورنمنت جدید دیگه همانند تورنمنت بزرگ آرماگدون، یه مسابقه جذاب، جالب و هیجانی دبگه درست کنم و ایده خودمو با دی اف مطرح میکنم.

ارتباط با من در تلگرام

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Mary Cage (03-19-2016),Noob__Smoke (03-25-2016),The JokeR (03-19-2016)