صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

موضوع: کدام یک می آید؟؟؟

1. کدام یک می آید؟؟؟

scorsub آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 463 بار در 240 ارسال
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با عرض سلام دوباره خدمت تمام دوستان عزیز و بزرگوار

دیدم این خبر تو forum نیست گفتم دست به کار بشم...
    مثل این که آقای ادبون سرش به جایی خورده و قصد داره تا یک اقدام محیرالعقول انجام بده!!! ایشون یک نظر سنجی قرار دادن که تموم شده و نتایجش به دست اومده...سوال این بود: بعدی؟ - گزینه های سوال شامل Mortal Kombat 11 - Kombat pack 3 - دنباله ی Shaolin Monks بوده که در نهایت از سیزده هزار رای ثبت شده Kombat Pack 3 با 44% آرا رتبه ی اول و دنباله ی Shaolin monks با 31% آراء رتبه ی دوم و Mortal Kombat 11 با 25% سوم شده!!!
    متاسفانه حرف زدن در مورد مورتال کامبت بعدی زوده مثل این که کامبت پک ها طرفدارای خوبی برای ادبون جمع کرده ولی با انتشار نسخه ی XL انتشار کامبت پک 3 تصمیم عجیبیه...

نظر شما چیه؟...

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید scorsub از ایشان تشکر کرده اند:

aryafar (05-20-2016),DARK GAIA (05-19-2016),Holy Ninja (05-22-2016),King Of Hell (05-18-2016),Nima79h (05-20-2016),RedDragon (05-20-2016),staibod (08-29-2016),VAHID.K.R (05-19-2016)

AS-SCORPION آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,192 بار در 917 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

Mk 11 یا شاولین مانکس در حال حاظر خیلی بعیده.
    کامبت پک 3 حماقت محضه مخصوصا بعد از ریلیز شدن نسخه کامل x.
    راستش نمیدونم هدف ادبون از اینکاراش چیه ولی هرچی هست خدا به خیر کنه.
    ادبون غیر قابل پیشبینیه ولی به نظر من یه تیزر از بازی که قراره 1 سال و نیم دیگه ریلیز بشه منطقی ترین چیز ممکنه.

My
    Fire
    is Out

2011-2014

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید AS-SCORPION از ایشان تشکر کرده اند:

DFSHINNOK7 (05-26-2016),Noob__Smoke (05-26-2016),RedDragon (05-26-2016),scorsub (05-26-2016)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 128 بار در 44 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یکی از پول پرست ترین استدیو ها همین استدیو ندررلمِ. اگه ولش کنی حتی کمبو های کاراکتر هارو هم پولی میکنه.

این نظر سنجی جدید آقای خاص هم به احتمال بسیار زیاد به معرفی بازی جدید این استدیو منتهی میشه اما اصلا از ادبون بعید نیست برای چاپیدن 30 دلار دیگه از طرفدارا؛ کامبت پک 3 رو هم معرفی کنه.
    مشکل اینجاست بعضی از طرفدارها حاضرن برای دیدن دوباره کاراکتر محبوبشون که توی بازی اصلی نبود پول خوشونو به جیب امثال ایشون بریزن.
    مثلا آقا حالا که نوب سایبوت بعد از دوتا کامبت پک هنوزم به بازی اضافه نشده؛ بهتر نیست دیگه بیخیال اومدنش به MKX بشیم و به جاش منتظر بازگشت اون در نسخه بعدی مورتال باشیم؟

در هر حال تا مردم حاضرن این DLCهای گرونقیمت رو بخرن جناب ادبون هم دست از انتشار کامبت پک نمیکشه.

ندررلم بهتره یکم از استدیو CD project Red سازنده بازی ویچر درس یاد بگیره، استدیویی که حدود 16 تا DLC مجانی همراه بازیش عرضه میکنه. اونوقت ندررلم برای مکیدن بیشتر پول قابلیت مضحک Easy fatality رو داخل بازیش قرار میده. جالب اینجاست هر دوی این استدیو ها یه ناشر ثابت دارن. کمپانی برادران وارنرِ!

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید scorpion-sf از ایشان تشکر کرده اند:

love day (05-27-2016),RedDragon (05-27-2016),scorsub (05-27-2016)

love day آواتار ها کاربر فعال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 1,049 بار در 520 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    16
    حالت من
    Ghati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط scorpion-sf [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    یکی از پول پرست ترین استدیو ها همین استدیو ندررلمِ. اگه ولش کنی حتی کمبو های کاراکتر هارو هم پولی میکنه.

این نظر سنجی جدید آقای خاص هم به احتمال بسیار زیاد به معرفی بازی جدید این استدیو منتهی میشه اما اصلا از ادبون بعید نیست برای چاپیدن 30 دلار دیگه از طرفدارا؛ کامبت پک 3 رو هم معرفی کنه.
    مشکل اینجاست بعضی از طرفدارها حاضرن برای دیدن دوباره کاراکتر محبوبشون که توی بازی اصلی نبود پول خوشونو به جیب امثال ایشون بریزن.
    مثلا آقا حالا که نوب سایبوت بعد از دوتا کامبت پک هنوزم به بازی اضافه نشده؛ بهتر نیست دیگه بیخیال اومدنش به MKX بشیم و به جاش منتظر بازگشت اون در نسخه بعدی مورتال باشیم؟

در هر حال تا مردم حاضرن این DLCهای گرونقیمت رو بخرن جناب ادبون هم دست از انتشار کامبت پک نمیکشه.

ندررلم بهتره یکم از استدیو CD project Red سازنده بازی ویچر درس یاد بگیره، استدیویی که حدود 16 تا DLC مجانی همراه بازیش عرضه میکنه. اونوقت ندررلم برای مکیدن بیشتر پول قابلیت مضحک Easy fatality رو داخل بازیش قرار میده. جالب اینجاست هر دوی این استدیو ها یه ناشر ثابت دارن. کمپانی برادران وارنرِ!
    حرفتون کاملا درسته شکی نیست
    ولی اگر ندررلم پول پرست نبود نمیشد که ندررلم
    اونا باهوشن که میتونن این شکلی پول درارن

Like how a single word
    Can make a heart open
    I might only have one match
    But I can make an explosion

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید love day از ایشان تشکر کرده اند:

Noob__Smoke (05-28-2016),scorpion-sf (05-27-2016),scorsub (05-27-2016)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط love day [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    حرفتون کاملا درسته شکی نیست
    ولی اگر ندررلم پول پرست نبود نمیشد که ندررلم
    اونا باهوشن که میتونن این شکلی پول درارن
    صد در صد گفته شما صحیحه.

هیچ استدیو بازیسازی برای چشم و ابروی ما بازی نمیسازه، همه تلاش اونا فقط برای خالی کردن جیب مصرف کننده است.

کامنت من در مورد توانایی های استدیو ندررلم نیست، این استدیو از حیث قدرت فنی در خلق یه عنوان فایتینگ یکی از سردمداران این سبک به شمار میره، گیم پلی استادانه و چند لایه ای که برای MKX خلق کردن دلیلی بر توانایی های اوناست، به علاوه وجود ادبون در راس امور باعث شده تیم سازنده با رهبری درست در مسیرش با قدرت حرکت کنه
    بحث من سر سیاست های این استیدوها در برخورد با مشتریه.
    یه مثال بزنم، عکس پایین، تصویر محتویات بازی Witcher 3 هست. داخل باکس ، یه پیغام از طرف سازندگان بازی به خریداره:

وقت کردید کامل بخونیدش اما من فقط یه قسمتش رو معنی میکنم:
    " ما واقعا از شما تشکر میکنم که تصمیم گرفتین پولی که به سختی به دست میارین رو برای بازی ما هزینه کنید برای همین آرزو میکنیم اوقات خوبی رو از تجربه عنوان ما داشته باشین. "

عکسی که قرار بود بذارم به دلایلی آپلود نشد برای همین اینجا میذارمش
    تصویر

این ویرایش کی برای کاربرهای مثل من فعال میشه؟

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید scorpion-sf از ایشان تشکر کرده اند:

love day (05-27-2016),RedDragon (05-28-2016),scorsub (05-27-2016)

علاقه مند به
    sub-zero
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط scorpion-sf [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

با سلام خدمت دوست عزیز([فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]):
    (متنی که نوشتم یک مقدار طولانی هست شرمنده ی گل روی عزیزان چون واقعا بحث آب و تاب داریه!)
    نظر شما در مورد استودیو سازنده بازی Mortal Kombat تا حدودی غیر منصفانه است(البته جدا از سخنان به جایی که فرمودین) اکثر اوقات برای کسب درآمد هنگفت در صنعت بازی سازی،شرکت به فکر ساخت بازی می افته که در آینده هم براش پول ساز باشه در نتیجه قیمت نسخه ی فیزیکی یا دیجیتالی بازی رو نازل تر به بازار عرضه می کنه در حالی که بیشتر سود این شرکت از محتوای اضافه تامین می شه! این مورد کاملا در مورد بازی هایی با بودجه ی ساخت کم، صدق می کنه. بازی های موبایلی از این دسته اند.خرید این سری بازیها شاید یک یا چند دلار برای مصرف کننده خرج داشته باشن و یا حتی رایگان باشن! ولی هزینه های فروشگاه درون بازی و موانع پیشرفت سریع در بازی بدون کمک مالی به شرکت سازنده غیر ممکن می شه! فروش بازی های ویدئویی پلتفرمی هم بسته به شرکت منتشر کننده و فروش در شبکه های جهانی (مثلا استیم)،فروش در فروشگاه های معتبر یا حتی خرده فروشی متغیره به همین دلیل استودیو با حسب بودجه ساخت بازی و تلرانس در میزان فروش بازی، به این فکر می افته که dlc منتشر کنه تا موجب ضرر بیشتر نشه.همه ی شرکت های بازی سازی به این منوال پیش می رن و فقط اختصاص به netherrealm نداره.چون بعضی ها بیش تر به سری بازی MK اهمیت می دن باعث شده تا این استودیو و محصولاتش رو بیشتر زیر ذره بین ببرن! در حالی که استودیو cd project red (که بهش اشاره نمودین) هم، نسخه ی دیجیتالی blood and wine رو برای xbox one به قیمت 20 دلار در اینترنت به فروش می ذاره! و این که گفتین این شرکت دی ال سی رایگان ارائه می ده واقعا جای تعجب بود! بعضی از شرکت ها هم دی ال سی هایی رو برای آینده بازی تدارک می بینن که قرار بوده در نسخه ی اولیه بازی وجود داشته باشه ولی پیش از گلد کردن به دلایلی حذفش می کنن و بعد ها با عنوان dlc و منتی بر سر بازیبازان عرضه می کنن!
    یه نکته در مورد مقایسه ی این دو بازی از نظر قیمت:قیمت بازی ویچر 50 دلار آمریکا و MKX(نسخه ی اولیه) 40 دلار برای xbox one قرار داده شده! و این دو بازی با هم اختلاف قیمت نسبتا چشمگیری دارن! همچنین شما خودتون گیمر xbox one هستید و احتمالا نسخه ی XL هم تهیه کردین اون هم به قیمت 60 دلار آمریکا آب می خوره! به همراه تمام dlc ها. این در حالیه که بازی ویچر به همراه ملحقاتش و همه ی محتوای اضافه بازی بیش از 70 دلار می شه!(جدا از قیمت وحشتناک نسخه ی بسیار کامل بازی به همراه کتابچه و اکشن فیگور گرالت!) این معلومه که از نظر قیمتی بازی MKXL لطف بیشتری به ما می کنه! همچنین این بازی آخرین قسمت از سری بازی witcher هست که از سازنده ها برای سنگ تموم گذاشتن در آخرین قسمت انتظار های فراوانی می ره! مورتال کامبت هنوز خیلی کار داره!
    در آخر باید بگم که تا اونجایی که بنده اطلاع دارم هم developer و هم publisher بازی ویچر cd project red هست و شرکت برادران وارنر فقط توزیع کننده ی اون در یک سری از مناطق بوده نه ناشر بازی! و شرکت ناشر این دو بازی به هیچ وجه یکسان نیست!
    ممنون از نظر مفید جناب عالی

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید scorsub از ایشان تشکر کرده اند:

AS-SCORPION (05-28-2016),love day (05-28-2016),RedDragon (05-28-2016),scorpion-sf (05-28-2016)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    scorsub عزیز اولا سپاس بابت لحن دوستانه ات.
    یه سری نکات رو با هم بررسی کنیم.

1- در مورد ویچر، بازی ویچر ابتدای عرضه حدود 16 DLCرایگان اعم از اسکین کاراکتر ها و ماموریت های جانبی داشت. هر کس ویچر رو بخره اون 16 تا محتوا رو به رایگان دریافت میکنه. این DLC جدید ( blood & wine ) ربطی به اون قبلی ها نداره کما اینکه نمراتش بالای 90 شدن. به علاوه شما داخل بازی ویچر بابت هیچ چیزی پول واقعی پرداخت نمیکنی.

2- اما توی مورتال شما علاوه بر DLC بابت خیلی چیزای درون بازی هم باید پول بدی مثل محتویات کریپت، اسکین های کارکتر و غیره. مشکل از همینجا شروع میشه، یکی مثل من 3 ماه تمام رو وقت صرف میکنه و سکه جمع میکنه تا تمام صندوقچه ها و قبر های داخل کریپت رو باز کنه اونوقت یه نفر دیگه بدون هیچ زحمتی با پرداخت 20 دلار تمام اونا رو باز میکنه. این یعنی بی ارزش کردن زحمت کسایی که بازی کردن و سوق دادن اونا به سمت خرید اضافی. در حالی که قبلا 60 دلار پول بابت بازی رفته.

3- قیمت همه بازی های بزرگ و به اصطلاح AAA ابتدای عرضه یلا استثنا 60 دلاره، با الان که یک سال از عرضه هرکدوم از بازی ها گذشته مقایسه نکن. هر دوشون تا الان چندین بار تخفیف خوردن.

4- در نهایت اینم بگم به نظرم نه ارائه کامبت پک 3 منطقیه نه معرفی بازی بعدی. اگه می خوان یه DLC جدید بدن بیرون، بهتره به جای چهار تا کاراکتر بی ربط به دنیای MK یه DLC داستانی بدن بیرون تا بلکه داستان ناقص MKX رو یکم کامل کنه. یادمه ادبون چندبار به این نکته اشاره کرد.

در هر صورت بازم ممنونم از وقتی که گذاشتی، بحث خوب و دوستانه ای بود.
    موفق باشی.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید scorpion-sf از ایشان تشکر کرده اند:

love day (05-29-2016),RedDragon (05-28-2016),scorsub (05-29-2016)

علاقه مند به
    sub-zero
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    scorsub عزیز اولا سپاس بابت لحن دوستانه ات.
    یه سری نکات رو با هم بررسی کنیم.

1- در مورد ویچر، بازی ویچر ابتدای عرضه حدود 16 DLCرایگان اعم از اسکین کاراکتر ها و ماموریت های جانبی داشت. هر کس ویچر رو بخره اون 16 تا محتوا رو به رایگان دریافت میکنه. این DLC جدید ( blood & wine ) ربطی به اون قبلی ها نداره کما اینکه نمراتش بالای 90 شدن. به علاوه شما داخل بازی ویچر بابت هیچ چیزی پول واقعی پرداخت نمیکنی.

2- اما توی مورتال شما علاوه بر DLC بابت خیلی چیزای درون بازی هم باید پول بدی مثل محتویات کریپت، اسکین های کارکتر و غیره. مشکل از همینجا شروع میشه، یکی مثل من 3 ماه تمام رو وقت صرف میکنه و سکه جمع میکنه تا تمام صندوقچه ها و قبر های داخل کریپت رو باز کنه اونوقت یه نفر دیگه بدون هیچ زحمتی با پرداخت 20 دلار تمام اونا رو باز میکنه. این یعنی بی ارزش کردن زحمت کسایی که بازی کردن و سوق دادن اونا به سمت خرید اضافی. در حالی که قبلا 60 دلار پول بابت بازی رفته.

3- قیمت همه بازی های بزرگ و به اصطلاح AAA ابتدای عرضه یلا استثنا 60 دلاره، با الان که یک سال از عرضه هرکدوم از بازی ها گذشته مقایسه نکن. هر دوشون تا الان چندین بار تخفیف خوردن.

4- در نهایت اینم بگم به نظرم نه ارائه کامبت پک 3 منطقیه نه معرفی بازی بعدی. اگه می خوان یه DLC جدید بدن بیرون، بهتره به جای چهار تا کاراکتر بی ربط به دنیای MK یه DLC داستانی بدن بیرون تا بلکه داستان ناقص MKX رو یکم کامل کنه. یادمه ادبون چندبار به این نکته اشاره کرد.

در هر صورت بازم ممنونم از وقتی که گذاشتی، بحث خوب و دوستانه ای بود.
    موفق باشی.
    با عرض سلام دوباره و وقت بخیر
    مواردی که فرمودین رو یک مقدار ویرایش می کنم!!!
    1.همون طوری که گفتم به اصطلاح dlc ابتدایی عرضه شده برای بازی ویچر به احتمال زیاد از قبل برای این بازی در نظر گرفته شده بوده و به دلایلی حذف شده(که اتفاق عادی در بسیاری از بازی هاست) و به عنوان "dlc" که جزء خود بازی بوده!!! دوباره برای بازیبازان قرار گرفته! این فقط در حد یه منت بر سر گیمر هاست در صورتی که اگر شرکت قرار بود یک ادیشن جدید یا dlc واقعی برای بازی منتشر کنه به هیچ وجه اونو رایگان بیرون نمی داد! بازی ویچر به مقدار کافی ماموریت برای انجام داره و اسکین های گرالت هم خیلی استایل جالبی ندارن(چند تا لباس درست و حسابی تو بازی هست وگرنه یه سری از لباس های گرون قیمت هم که زحمت زیادی برای پولشون کشیدید انقدر افتضاح هستند که علاقه ای به پوشیدنشون ندارید!) هر چند در مورد این که شرکت سازنده MK مقداری در گرفتن پول اضافی از بازیبازان زیاده روی کرده تا حدودی موافقم(مثل dlc های اسکین بیخودی که برای بازی قرار گرفت مثل Brazil Pack که افتضاح بود ولی بازی کننده مجبور به خرید اونا نیست! اگه خوشتون نمی آد تهیه نکنید!)
    2.باز هم می گم که این عوامل رو فقط به شرکت سازنده MK محدود نکنید! خیلی از بازی های دیگه هستند که من می تونم مثال بزنم که حتی موارد اصلی موجود در بازی (که حق هر بازی کننده ای است که اونا رو داشته باشه) رو به فروش می ذارن بازی Dark Souls در سه قسمت منتشر شده با یک ادیشن گرون قیمت حتی نقشه ی بازی هم به فروش گذاشته! مسئله سر این قضیه هست که ما می تونیم اسکین های بدرد نخور بازی MK رو تهیه نکنیم ولی نمی تونیم نقشه بازی رو نداشته باشیم!(این مورد که فرمودین تا حدودی قابل قبوله چون در MK قبلی پول Krypt خیلی راحت تر به دست می اومد ولی در MKX به زحمت به دست می آد و شرکت می خواد یا یه Hardcore Gamer از بازی بیرون بکشه! یا گیمر رو مجبور به پرداخت وجه مالی به شرکت بکنه!
    3.قیمت بعضی بازی های درجه یک کنسولی 60 دلاره خیلی از بازی های درجه یک هم قیمتی حدود 50 دلار یا پایین تر هم دارند! اتفاقا من در شرایط برابر دو بازی رو از نظر قیمت مقایسه کردم در حالی که بیش از یک سال از عرضه هر کدوم می گذره و قیمتشون تثبیت شده در هر صورت با این که فاصله زمانی عرضه نسخه کامل MK از Witcher کمتره از نظر قیمتی بازی MKXL به صرفه تره چون تمام dlc ها رو داره نیازی به مصرف پول اضافی و متوصل شدن به Open Store بازی نیست! ولی برای بازی Witcher دو dlc بزرگ(جدا از قبلیا) منتشر شده که تهیه کردن هر دوشون برای گرون قیمت شدن بازی کافیه!
    4.درست می فرمایید با این شرایط دیگه انتشار KP3 منطقی نیست (که منتشر هم نخواهد شد!) ولی بازی بعدی چرا!!! همه منتظر معرفی نسخه ی بعدی بازی هستن مگر این که شما با خود مورتال کامبت خصومت شخصی داشته باشید! بله در مورد بعدی هم کاملا موافقم کرکتر هایی که سطح بازی MK رو پایین می آرن به هیچ وجه نباید در این بازی حضور داشته باشن و باید به جای منحرف شدن از مسیر اصلی بازی(و زدن تو جاده خاکی!) وقت صرف تکمیل داستان بازی و معرفی شخصیت های پرطرفدار بشه(همچنین تکمیل حرکات شخصیت های اصلی که در بازی حضور داشتن)
    منم از شما ممنونم که بحث خوبی رو شروع کردید و من هم با کلیات نظر شما موافقم و یک سری از نکات شما، واقعا حق و به جاست
    با آرزوی موفقیت دوچندان برای شما

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید scorsub از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (05-29-2016)

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,560 بار در 1,126 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من امیدوارم ادبون بعد سات کمبت پک 3 پاشه ادامه شائولین مانکسو بسازی
    اگرم نکرد اینکاره لااقل یه بازی ام کی اُپِن وورلد بسازه...

days left...

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده است:

scorsub (05-29-2016)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12