نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مهمترین اخبار 2 ماه اخیر

1. مهمترین اخبار 2 ماه اخیر

DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 8,222 بار در 1,412 ارسال
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

با سلام دوباره به همه شما همراهان همیشگی بزرگترین مرکز طرفداران مورتال کامبت.

نگاهی خواهیم داشت به مهمترین اخبار مورتال کامبت در 2 ماه اخیر که بنا به دلایلی امکان پوشش لحظه به لحظه را نداشتیم.

1- مصاحبه Gamereactor با ادبون که باعث ایجاد حواشی زیادی شد.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

پس از این مصاحبه بسیازی از طرفداران از ادبون به خاطر صحبت هایش مبنی بر اینکه او و استودیو اش به خواسته های طرفداران توجه میکنند، ایراد گرفتند و این باعث شروع "سری نظر سنجی های ادبون !" شد.

2- پس از نظرسنجی درباره ی چندین و چند موضوع مختلف، ادبون ابتدا [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]نظر سنجی را شروع کرد، و از طرفداران خواست تا شخصیتی که بیشتر از بقیه جایش در MKXL خالی بود را انتخاب کنند. همانطور که مشخص است Noob با 45% بیشترین رای و Rain با 22% دوم شد.

3- روز بعد ادبون با ایجاد [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] نظرسنجی از طرفداران خواست تا شخصیت مونثی که بیشتر از بقیه جایش در MKXL خالی بود را انتخاب کنند. نتایج حاکی از کافی نبودن ورییشن Mournful کیتانا داشتند، چرا که Jade با 37% اول شد و اسکارلت با 27% دوم شدند.

4- Prince، خواننده مشهور که نام و رنگِ شخصیت Rain در سری MK بخاطر یکی از آثار وی (Purple Rain) انتخاب شد، در سن 57 سالگی درگذشت. ادبون از طرفداران Prince است.

5- در در آخر چند روز پیش ادبون با ایجاد نظرسنجی جدید ([فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید])، از طرفداران خواست تا مقصد بعدی مورتال کامبت را پیش بینی کنند، کامبت پک 3 - مورتال کامبت 11 یا شائولین مانکس 2؟

نتایج این نظرسنجی:

Kombat Pack 3 = 44%

Shaolin Monks Sequel = 31%

Mortal Kombat 11 = 25

برای اطلاع از آخرین اخبار بازیهای استودیوی NRS با ما همراه باشید.

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده اند:

aryafar (05-25-2016),DARK GAIA (05-26-2016),Dark Noob (05-25-2016),King Of Hell (05-25-2016),mahyar.A (05-30-2016),RedDragon (05-25-2016),scorsub (05-25-2016)

اخراج شده
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 348 بار در 166 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Sarbezir
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    فقط ترول نباشه صلوات ...
    .
    .
    .

بنده با حضور جید مخالفم .. چون ورییشن کیتانا از نظر من براش کافیه ولی باس به جای جید باراکا رو میاوردن یا سیندل یا حداقل یکی از ان پی سی ها

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید King Of Hell از ایشان تشکر کرده اند:

RedDragon (05-25-2016),scorsub (05-25-2016),TB.C.Cage (05-25-2016)

scorsub آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 475 بار در 243 ارسال
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    انتخاب اسکارلت به عنوان دومین کرکتری که جاش تو کرترای مونث خالیه خیلی خنده داره!!! آخه اسکارلت که هیچ پیشینه ی خاصی تو مورتال نداره؟! حداقل سیندل فرد دوم انتخاب می شد بهتر بود...هر چند به حرف هیچکس نیست خودشون می برن و می دوزن هر کی بخوان اضافه می کنن هر کی بخوان هم با یه اتفاق عجیب و غریب می کشنش یا از بازی حذفش می کنن!!! البته باید همیشه یه سری کارت رو نکرده داشته باشن که مردمو باهاش سرگرم کنن و تنور مورتال کامبت رو همیشه داغ نگه دارن و خبرای امیدوار کننده برای طرفدارا بدن تا اونا رو بیشتر جذب کنن...ورییشن سوگوار کیتانا هم نمی تونه جای جیدو بگیره چون کرکتر کلاسیک هیچ وقت کمرنگ نمی شه...
    در هر حال خدا کنه زود تر مورتال کامبت بعدی بیاد و کمبود های این نسخه رو جبران کنه هر چند پروسه ی گلد کردن مورتال بعدی بسیار سخت و نفس گیره و حالا حالا ها باید به حرفای ادبون دل خوش کنیم

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید scorsub از ایشان تشکر کرده اند:

DFSHINNOK7 (05-25-2016),King Of Hell (05-25-2016),RedDragon (05-25-2016)

love day آواتار ها کاربر فعال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 1,049 بار در 520 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    16
    حالت من
    Ghati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    تنها کسی که جای خالیش احساس نمیشه اسکالت ه تو کمیکا بود دیگه
    فراست و سارینا به نظرم بهترن
    فکر کنید رجز های اول مسابقه ی سارینا و سابزیرو چه میشود
    راستی کسی از کمیک ها خبر نداره?

اخه حرف م نمیزنه تنها چیزی که از اسکالت یادمه یییییی هااااااااا یییه
    حالا خوبه خودم طرفدارشم

Like how a single word
    Can make a heart open
    I might only have one match
    But I can make an explosion

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید love day از ایشان تشکر کرده اند:

RedDragon (05-25-2016),scorsub (05-25-2016)

aryafar آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    takeda
    تشکر شده 404 بار در 211 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    33
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ادبون از بس سرمون کلاه گذاشته که معلوم نیست میخواد چیکار کنه
    جریان ساخت تریلر درباره گذشته کانگ لایو که یادتونه آخرشم به جای تریلر روی یه تریلی عکس کانگ لایو چسبوند و زد اینم تریلر...

کارش به دانستنیها هم کشید و اینکاری که کرد جز 150 مورد برتر سال 94 شد.
    ((رکب خوانی به سبک ادبون))
    وقتی که یک مرد جوان بودم ؛به من گفتند تو آزادی،اما نبودم.من زمان داشتم،اما نمی دونستم.و من عشق داشتم،اما انو حس نمی کردم.سال ها گذشت تا به درک صحیحی از این سه برسم.واکنون در آخرین لحظات زندگیم،این درک رو به خوبیپیدا کردم:عشق،آزادی و زمان:تنها یک بار اتفاق میوفتند یکبار در هر زندگی و سوخت وانگیزه ای بودند که منو به جلو حرکت می دادند.و به خصوص عشق عزیزم
    Ezio Auditore

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید aryafar از ایشان تشکر کرده اند:

RedDragon (05-25-2016),scorsub (05-25-2016)