نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: راز های مورتال کمبت ۲ فارسی

1. راز های مورتال کمبت ۲ فارسی

thomas آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 261 بار در 172 ارسال
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خب ما میدانیم که نسخه اول بازی مورتال کامبت پر راز ترین نسخه این بازی است . نسخه دوم هم راز هایی دارد که دوتا از اونا رو براتون گذاشتم . امیدوارم خوشتون بیاد .

مبارزه با نوب سایبات

اگر که بیست و پنج راند را بدون کم شدن کمترین خون برنده شوید یا همون دوبل فلاوس شوید (یعنی تا رسیدن به راند دوم مبارزه با شنگ سانگ)به استیج goro's lair میروید و با نوب
    سایبات مبارزه میکنید . سرعت نوب حدودا دو برابر شماست دقیقا مثل رپتایل در مورتال کمبت ۱ و نوب هم مثل اسموک قدرت های اسکورپین رو داره (یعنی get over here میکنه!)

یه راهی هست که به نوب تبدیل شوید . وقتی که به نوب رسیدید پلیر دوم اگر استارت را فشار دهد جای نوب بازی میکند و در لیست مبارزان به جای یک شخصیت دیگر میرود .

مبارزه با ارمک

در نسخه unlimited ،وقتی که کسی که قبل از علامت سوال هست رو شکست دادید عقب و لگد بلند را فشار دهید .بعد به جنگ با ارمک میروید . (بازم در goro lair) ارمک قدرت و سرعت دو نفر را دارد .

برای تبدیل شدن به ارمک نیاز به این کد دارید :30006A:0015
    عکس ارمک ترکیب از عکس باراکا ، اسکورپین ، رایدن ، سابزیرو و جکس است .

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام خدمت دوستان
    اقا من هرچی گشتم نتونستم یک مجموعه کامل و مرتب از فنها و رازهای کمبات 2 سگا رو پیدا کنم به همین خاطر خودم شروع کردم به جمع اوری یک مجموعه کامل با استفاده از مطالب سایتهای مختلف از جمله همین سایت و اطلاعات قبلی خودم و دوستان دیگر تا بتونم به عنوان یک عشق کمبات یک مجموعه ماندگاری رو برای طرفدارهای این بازی نوستالژیک تهیه کنم
    ساعتها وقت صرف کردم و تمامیه فنون رو دونه به دونه چندین بار در حالت های مختلف امتحان کردم و در صورت درست بودن اونهارو یاداشت کردم چون در اکثر سایتها تعدادی از فنها اشتباه نوشته شدن که باعث سردرگمی مراجعه کنندگان میشود
    اما برای کامل کردن این مجموعه بعضی فنهارو نتونستم جایی پیدا کنم یا اگر پیدا کردم اشتباه بودن برای همین گفتم که شاید شما بتونید کمکم کنید:
    1:فاتالیتی قطع کردن سر با باراکا (استارت 4عقب A کار نمیکند)
    2:فاتالیتی دومین نوع سوزاندن حریف با اسکورپیون(انتهای صفحه 2بالا 2پایین A کار نمیکند)
    3:بابالیتی(تبدیل به نوزاد)با اسکورپیون(در راند دوم با c کار کرده بعد از فینیش 2پایین عقب c کار نمیکند)
    4:مبارزه با نوب سایبوت راهی غیر از بردن 25 مسابقه پشت سرهم در حالت دو نفره دارد؟
    5:بعضی بازیکنها 3 فاتالیتی(ساب زیرو.شانگ تسانگ.رایدن) و بقیه 2 فاتالیتی دارند ایا باید همه تعداد مساوی(مثلا 3) فاتالیتی داشته باشند؟
    6:فاتالیتی کندن سه کله با کیج(چسبیده 2جلو پایین بالا و بعد پایین A+B+C کار نمیکند)
    7:توپ مستقیم کیج(یک در میان توپ بالا توپ پایین کار نمی کند)
    8:ایا این بازی فنهای سکسی دارد ؟
    9:این شکلهایی که زیر اسم برنده میزند مثل چندتا ارم اژدهای کمبات و ... هرکدام نشانه چیست؟
    10:ورژن بازی رو از کجا میشه تشخیص داد؟(جنسیس یا SNES)