نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مورد ماهنامه؟

رأی دهندگان
22. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • خیلی عالی

7 31.82%
  • عالی

10 45.45%
  • بد نیست

2 9.09%
  • ضعیف

0 0%
  • خیلی ضعیف

3 13.64%
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27

موضوع: دانلود اولین شماره ماهنامه MKCenter (نظرسنجی اضافه شد)

1. دانلود اولین شماره ماهنامه MKCenter (نظرسنجی اضافه شد)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,824 بار در 2,488 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ماهنامه بازی برای سایت

قابل توجه کاربران سایت : بزودی قراره برای سایت یک ماهنامه ساخته بشه، این ماهنامه همچون ماهنامه های بازی در آن اطلاعاتی از بازی قرار داده خواهد شد.

در این ماهنامه قراره اطلاعاتی از مورتال کامبت و اینجاستیس قرار داده بشه و در اختیار شما کاربران قرار داده بشه.

در این ماهنامه بخش هوی متنوعی قرار داده خواهد شد که به شرح زیر است :

تاریخچه بازی

تحلیل شخصیت ها

نقد و بررسی نسخه های مختلف بازی

اخبار کامل از نسخه های بازی

راز و رمزهای مخفی نسخه های مختلف بازی

تحلیل و تفسیر بخش کامیک مورتال کامبت ایکس

یک بخش طنز برای ماهنامه

چیستان ، معما ، جدول (احتمالی)*

و چندین بخش متنوع دیگر

هر یک از کاربران اگر اطلاعات لازم در زمینه های مورتال کامبت یا اینجاستیس را دارند اعلام آمادگی نمایند تا ازشون در این ماهنامه استفاده بشه.

افراد لازم برای حضور در این ماهنامه : طراح،گرافیست و صفحه آرا برای جلد ماهنامه و صفحات اون

شماره اول ماهنامه

شماره اول ماهنامه
    خب سرانجام کار یکماهه ما به پایان رسید و اولین ماهنامه سایت رو تقدیم شما می کنیم.

با دو سه نفر کار کردن روی این پروژه ممکنه چیزی که میخواد خوب از آب در نیاد و اگه تعداد افراد برای این کار زیاد باشه محتوای بهتری خواهیم داشت.
    به هر حال اولین نسخه از ماهنامه رو تقدیمتون می کنم و ازتون درخواست دارم که حتما نظراتتون رو در مورد این ماهنامه اعلام کنید (انتقاد،پیشنهاد،تشکر) تا در شماره های بعدی بتونیم از نظراتتون استفاده کنیم.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

------------------------------------
    شاید بعضی از شما کاربران هم مثل من عادت داشته باشید که متون طولانی رو برای اینکه حوصله تون سر نره همراه با یک آهنگ پس زمینه گوش بدید و مطلبتون رو بخونید ، حال شما می تونید ویدئوی زیر رو دانلود کنید و از این ماهنامه لذت ببرید.
    ویدئوی زیر همان ماهنامه می باشد که با موزیک های مورتال کامبت ایکس در پس زمینه ، خواندن مطالب را برای شما جالب تر می کند.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

رمز : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

کپی برداری بدون ذکر منبع غیرمجاز بوده و مورد رضایت ما نمی باشد.

ویرایش توسط DFSHINNOK7 : 07-29-2016 در ساعت 05:01 AM

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

aryafar (06-13-2016),DARK GAIA (06-13-2016),DFSHINNOK7 (06-16-2016),Farshad Grayson (08-01-2016),javadali2626 (06-16-2016),King Of Hell (06-13-2016),Kung Lao (08-08-2016),leona kennedy (07-28-2016),love day (07-27-2016),mahyar_ach (06-13-2016),Nima79h (06-13-2016),Noob__Smoke (06-14-2016),predatorr (06-13-2016),scorsub (06-15-2016),spoil (01-11-2017),TB.C.Cage (06-14-2016),The JokeR (06-13-2016),Thunder boy (09-02-2016)

TB.C.Cage آواتار ها ʳᵉᶤᶰᵃ ᵈᵉ ˡᵃ ˡᵘᶜʰᵃ
    علاقه مند به
    johnny-cage
    تشکر شده 1,686 بار در 754 ارسال
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اول از همه یه خسته نباشید جانانه عرض کنم خدمت جناب هولی نینجا و نیما...و در نهایت.. دوتا انتقاد داشتم....

بزرگوار شما ninja mime رو تعبیر به "دلقک نینجا"کردین...ولی در واقع دلقک با mime تفاوت بسیار داره...mime کسیه که کمدی صامت انجام میده فقط صامت .... اما ما میدونیم که دلقک حرف هم میزنه.... بهترین و برترین مایم دنیا جناب آقای چارلی چاپلین بودن....اما لورل و هاردی دلقک هستن...شما کلمه مایم رو سرچ کنید و کلمه دلقک رو تفاوتهای فراوانی باهم دارن...برای همین روی پوستر نینجا مایم جانی نوشته بود "او صامت است اما مرگ آفرین"
    میتونستین بجای کلمه"دلقک نینجا" از "نینجای صامت"استفاده میکردین..

نکته دوم اینکه ... برای من جالب بود که شما به تمامی اطلاعات ریز کساندرا اشاره کردین و این به شخصه برای من که دیوونه این خانواده علی الخصوص سرپرست خانواده هستم ارزش داشت اما چرا توی فتالیتی سلفی کساندرا فلسفه شکستن فک حریف رو نفرمودین....کسی فک حریف زو میشکنه بخاطر اینکه فک پدرش هم تو همین جنگ های متعدد شکسته شد...وکسی اون صحنه رو هرگز ازیادش نبرده و اذیتش میکنه.. اگه دقت بکنین به این جمله در استوری هم اشاره میکنه(وقتی که کوتال کان اونارو زندانی کرد)...از روی این فتالیتی که کس این عکس سلفی رو به پدرش تقدیم میکنه ترانه "تقدیم به تو"توسط فنای جانی ساخته شده....که من اون آهنگ رو هرروز گوش میدم.

بازهم میگم سپاسگذارم بینهایت از شما....و امیدوارم انتقادم سازنده ویا حتی مفید بوده باشه

The Old Mary is dead

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید TB.C.Cage از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (07-29-2016),leona kennedy (07-28-2016),love day (07-28-2016),Nima79h (07-28-2016),Shirai Ryu Warrior (07-29-2016)

leona kennedy آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    erronblack
    تشکر شده 227 بار در 136 ارسال
    حالت من
    Sepasgozar
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    واقعا خسته نباشید دوستان. من که مجله رو خیلی خوب دیدم. رنگ فونت عالی بود، فقط بهتر برای نسخه های بعد تصویر زمینه کاغذ رو از تصاویری غیر سابزیرو و اسکورپین استفاده کنید. برای مثال لوگوی بازی.
    درباره محتوا هم طبقه بندی به خوبی انجام شده بود. عالی....

♡♡♡♡
    RESIDENT EVIL 2 : REMAKE

LEON SCOTT KENNEDY
    MY LOVE
    ♡♡♡♡

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید leona kennedy از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (07-29-2016),love day (07-28-2016),Nima79h (07-28-2016)

Nima79h آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 2,809 بار در 533 ارسال
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط mary cage [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    اول از همه یه خسته نباشید جانانه عرض کنم خدمت جناب هولی نینجا و نیما...و در نهایت.. دوتا انتقاد داشتم....

بزرگوار شما ninja mime رو تعبیر به "دلقک نینجا"کردین...ولی در واقع دلقک با mime تفاوت بسیار داره...mime کسیه که کمدی صامت انجام میده فقط صامت .... اما ما میدونیم که دلقک حرف هم میزنه.... بهترین و برترین مایم دنیا جناب آقای چارلی چاپلین بودن....اما لورل و هاردی دلقک هستن...شما کلمه مایم رو سرچ کنید و کلمه دلقک رو تفاوتهای فراوانی باهم دارن...برای همین روی پوستر نینجا مایم جانی نوشته بود "او صامت است اما مرگ آفرین"
    میتونستین بجای کلمه"دلقک نینجا" از "نینجای صامت"استفاده میکردین..

نکته دوم اینکه ... برای من جالب بود که شما به تمامی اطلاعات ریز کساندرا اشاره کردین و این به شخصه برای من که دیوونه این خانواده علی الخصوص سرپرست خانواده هستم ارزش داشت اما چرا توی فتالیتی سلفی کساندرا فلسفه شکستن فک حریف رو نفرمودین....کسی فک حریف زو میشکنه بخاطر اینکه فک پدرش هم تو همین جنگ های متعدد شکسته شد...وکسی اون صحنه رو هرگز ازیادش نبرده و اذیتش میکنه.. اگه دقت بکنین به این جمله در استوری هم اشاره میکنه(وقتی که کوتال کان اونارو زندانی کرد)...از روی این فتالیتی که کس این عکس سلفی رو به پدرش تقدیم میکنه ترانه "تقدیم به تو"توسط فنای جانی ساخته شده....که من اون آهنگ رو هرروز گوش میدم.

بازهم میگم سپاسگذارم بینهایت از شما....و امیدوارم انتقادم سازنده ویا حتی مفید بوده باشه
    سلام. ممنون از نظرتون. بخش آخر ینی بیوگرافی ها کار من بود.

تو کشور ما به این افراد چی میگن؟ طرفای ما که میگن دلقک :-/ در حالی که همه ی ما احتمالا حداقل یکی از اینا رو موقع اجرای "پانتومیم" دیدیم و می تونیم فرقشونو با دلقک هایی با دماغ های گرد و قرمز تشخیص بدیم.
    من سعی کردم نزدیک ترین معادل رو براش بیارم و چیزی که برای خواننده قابل فهم باشه. به نظر شما "نینجای صامت" می تونه باعث بشه کسی همچین تصویری تصور کنه؟
    بعضی از کلمات هستن که تو هیچ زبانی نمیشه معادل دقیقی براشون آورد به طوری که همه بتونن متوجهش بهشن. وگرنه عبارت "نینجای مقلد" هم از نظر لغوی همخونی داره ولی باز هم برای همه قابل نسبت با این کاراکتر نیست.

نکته دوم، این بیوگرافی ها از روی ویکی کاراکترا توسط بنده ترجمه شده و من هم طبیعتا حق تغییر مطالب رو نداشتم. و البته باید اینو بدونید که هیچ منبعی این تفسیر شما از فیتالتی کسی کیج رو تایید نمی کنه. البته ارتباطش هم دور از ذهن نیست ولی فکّ جانی کیج تو هیچ نبردی شکسته نشده. و تنها موردی که ازش اطلاع داریم مربوط به وقتیه که جانی خبر پیوستن "جکی" به نیروهای ویژه رو به پدرش، ینی جکس اطلاع میده و اون هم از شدت خشم فکّ جانی رو می شکونه و خبری "جنگ های متعدد" نیست. یکبار هم تو 25 سری کمیک های MKX یک ضربه از طرف جکی به فکّ جانی کیج وارد میشه ولی شکستگی اتفاق نمیوفته. البته اگه این شماره از کمیک رو نخوندین توصیه می کنم اصلا طرفش نرید!

در آخر ازتون ممنونم که وقت گذاشتید و مطالب بنده رو خوندید و انتقادتون رو اعلام کردید.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Nima79h از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (07-29-2016),TB.C.Cage (07-29-2016)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 43 بار در 26 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط love day [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    خیلی باحال بود
    فقط لطفا یکم دست رسی بهش رو اسون تر کنید اخه همین که پی دی اف ه کسی نمیتونه بدزدتش یاکپی کنه.....دیگه چرا اینقدر رمز تو رمزه؟

اطلاعات خیلی جالب و باحالی توش بود
    خیلی راحت با دوتا نرم افزار میشه پی دی اف رو تغییر داد

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ajabe از ایشان تشکر کرده است:

love day (07-28-2016)

A D P آواتار ها THE STRANGE GUY
    علاقه مند به
    kung-lao
    تشکر شده 840 بار در 308 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با تشکر

عالی بود

با اینکه جلد اول ماهنامه بود ولی تقریبا بی نقص بود و نمیشه ازش ایراداتی گرفت

البته اگه رو من حساب کنید خودم گرافیستم میتونم کاور اول و طرح ها صفحات رو تغییر بدم و زیباتر کنم. منتظر جواب هستیم

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید A D P از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (07-29-2016),Nima79h (07-29-2016)

AmiR 120 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    تشکر شده 896 بار در 337 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نظرم مطالبش عالی بود ولی...
    فونت صفحات به نظرم خیلی بهتر میتونه باشه
    جلدشم یخورده همچین خوش رنگ تر باشه بهتره
    اون MkCenter.ir بالا هر صفحه اگه وسط چین شه و کوچیکتر و شفاف تر شه عالیه
    کیفیت عکس ها هم بد نبود ولی میتونه بهتر باشه.
    و اون عکس بکگراند رزلوشنش نمیخونه با سایز صفحه.
    وگرنه ماهنامت عااااااالی میشه.
    الآنم عالیه و اونطوری عاااااالی میشه
    راسی لینکارم به صورت نوشته رنگی شه بهتر از خود لینکه
    فقط هدفم بهتر شدن ماهنامست و نه چیز دیگه @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiR 120 از ایشان تشکر کرده اند:

General KOMBATENT (07-29-2016),Holy Ninja (07-29-2016),Nima79h (07-29-2016)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,824 بار در 2,488 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با سپاس از نظر تمامی شما کاربران محترم ، همون طور که دیدید اولین نسخه از ماهنامه رو هر طوری بود بالاخره بعد از وقفه ای چند ساله ! منتشرش کردیم
    این اولین نسخه از ماهنامه بود و طبعا نواقص در اون هم دیده میشد و با نظراتی که دادید سعی می کنیم که این نواقص رو در شماره های بعدی برطرف کنیم.
    گروه ساخت ماهنامه ما دو سه نفر بیشتر نیست و با این تعداد تا بخوایم مطالبو آماده کنیم،تصاویر بزاریم و فونت هاشو درست کنیم زمان می بره و مطمئنا اگه تعداد ما در ساخت ماهنامه بیشتر بشه کیفیت کار هم بالا میره.
    در مورد تصویر پشت صفحه که زیاد دیده نمیشد بگم که تصویر با شفافیت اصلی خود تصویر رو گذاشته بودم که در اون صورت متن ها خوب خونده نمیشد.

بیشتر تمرکز ما روی مورتال کامبته ، بعدش بازی اینجاستیس. خود مورتال کامبت ایکس هم همون طور که دیدید قسمت اول تحلیلش 100 صفحه شد که بازم ادامه داره.....
    پس اگر وقت ساخت ماهنامه رو دارید به جمع ما بپیوندید تا بهترین مطالب رو در اختیارتون قرار بدیم.

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

AmiR 120 (07-29-2016),DFSHINNOK7 (07-29-2016),love day (07-29-2016),mahyar_ach (07-29-2016),Mortal Kombat (07-29-2016),predatorr (07-29-2016),TB.C.Cage (07-29-2016)

17. ....................

Shirai Ryu Warrior آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,222 بار در 1,205 ارسال
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلامی دوباره خدمت دوستان ام کی سنترم...خوبین؟
    بنده این ماهنامه رو از اول تا آخر خوندم. خوب بود برای اولین کار خوب بود ولی جای کار داره ..و میتونه خیلی بهتر هم بشه..
    خوب دست سازندگان ابراهیم و نیما حیدری دردنکنه و خسته نباشن.
    یه سری مواردی رو میگم که خالی از لطف نیست و با استفاده از اونا میشه بعضی جاهای خالی رو پر کرد و کلا استفاده کرد....هرچند نویسنده خودشون استادن.
    نخست اینکه با توجه به تعداد نفرات کم و اولین تجربه بودن این کار, این پروژه خوب کار شده و میتونه واقعا مفید واقع بشه. خصوصا برای افرادی که خیلی کمباتی نیستن و اطلاعات درحد معمولی دارن و یا تاحالا دنبالش نرفتن...
    افرادی که اینجان معمولا همشون یه سری اطلاعات پایه رو دارن وسطح متن این ماهنامه شاید خیلی برای افرادی که دانسته هایی داشتن و درسطح بالایی از معلومات کمبات تاکنون قرار دارند, تازه نباشه.
    این ماهنامه برای افراد کمباتی که نیاز به اطلاعات و ... بیشتر دارن مناسبه و پیشنهادم اینه که حتما درجاهای مختلف تبلیغ کنید و این نسخه رو دراختیار علاقه مندان قرار دهید. میتونه حتی باعث جذب کاربر هم بشه...
    اگه غلط املایی ها کمتر بشه میتونه بهترخودشو نشون بده و شکیل تر باشه ( ظ - ض) درآخر باید بعد از تمام شدن یه ویرایش فنی نهایی هم انجام بشه.
    نویسنده همه کاراکتر ها و بخش هارو یکسان جلو ببره و همه جوانب رو درنظر بگیره و یه طرفه پیش نره, چرا که ممکنه بعضی از افرادی که برای مثال طرفدار کاراکتری هستن ولی نویسنده اون کاراکتر رو سریع Skip میکنه و درعوض کاراکتر موردعلاقه خودش رو کلی مورد تمجید و تعریف خودش قرار میده, باعث نوعی دل زدگی در اون زمینهو موضوع بشه.
    حالا این بد نیست و من قصد ی ندارم ولی ابراهیم گل که بخش ترمور رو نوشتن , میتونستن درحد اعتدال بنویسن و توضیحات اضافی رو حذف میکردند ...
    اگر کمی عکس ها باکیفیت بالاتر قرار گیرند خیلی عالی میشه...
    من با گوشی همراهم نگاه کردم و بعضی جاها که زوم میکردم تا جزئیات رو ببینم متوجه بی کیفیتیش و مناسب نبودنش میشدم...
    درکامپیوتر ها هم همینطوری هرچه کیفیت بالاتر جذابیت مقاله بالاتر میره..عکس ها درکل جالب بودن خصوصا حالت قابشون که منحنی بودن..عکس رنگی و جالب و پر جزئیات و باکیفیت هرچه بیشتر به کار بره بهتر میشه و تاثیر بیشتری برای ادامه دادن خوندن میزاره.
    مقاله همونطور که اول هم اشاره کردم میتونه متنوع تر هم بشه و از موارد زیادی استفاده کنه مثل یه دانستنی مربوط به موضوع یهو درجای مناسبش یا طنزی یا هرچیزی که خودتون استادین و بهتر از من میدونید ...
    متن ها که خوب, موارد ثابت و پایه و ساده ی مورتال کمبات ایکس بود که خوب کار شد و تونست حق مطلب رو ادا کنه و درکل خیلی ساده و مفید بود.
    خیلی ها میتونن اطلاعاتشون رو کامل کنن.
    توضیحات نه باید اونقدر سخت باشه واز اصطلاحات تخصصی کمباتی استفاده کرد که بعضی ها خسته بشن و سریع رد کنند. قسمتی روهم نه اونقد ابتدایی که از خسته شدن رد کنن.. حد اعتدال...
    مثلا اول وریشن ها..
    توضیح وریشن Brawler کسی کیج خیلی ساده بود و چیز خاصی نداشت و واقعا مورد درگیر کننده ای نداشت.
    ولی باز توضیحات وریشن دووراه فقط کمیش اصطلاح و..داشت.
    بقیه کاملا مناسب و برای هرکسی قابل استفاده بودن و جاهای خالی زیادی رو پر میکردن.
    درکل به عنوان اولین ماهنامه ام کا سنتر خوب کار شد و از همینجا به دست اندرکاران چه نویسندگان و چه کاربرانی که کمک کردند خسته نباشید میگم و به امید پیشرفت های بیشتر..
    موفق و سربلند باشید.

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (07-30-2016),Holy Ninja (07-31-2016),Nima79h (07-30-2016),predatorr (07-30-2016),TB.C.Cage (07-30-2016)

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,585 بار در 1,142 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    واقعا بیگ لایک!!!

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (07-31-2016),Nima79h (07-30-2016),soroush.sh (07-30-2016)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 43 بار در 26 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    منم یچیزی بگم مگه اینجا ام کا سنتر نی؟؟؟؟؟ خب پس اینجاستیسو ول کنین به همون MK بچسبین بهتره اگه اینجوریه اسم اینجا باید Netherealem Studios Center باشه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین