نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مورد ماهنامه؟

رأی دهندگان
22. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • خیلی عالی

7 31.82%
  • عالی

10 45.45%
  • بد نیست

2 9.09%
  • ضعیف

0 0%
  • خیلی ضعیف

3 13.64%
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27

موضوع: دانلود اولین شماره ماهنامه MKCenter (نظرسنجی اضافه شد)

1. دانلود اولین شماره ماهنامه MKCenter (نظرسنجی اضافه شد)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,923 بار در 2,504 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ماهنامه بازی برای سایت

قابل توجه کاربران سایت : بزودی قراره برای سایت یک ماهنامه ساخته بشه، این ماهنامه همچون ماهنامه های بازی در آن اطلاعاتی از بازی قرار داده خواهد شد.

در این ماهنامه قراره اطلاعاتی از مورتال کامبت و اینجاستیس قرار داده بشه و در اختیار شما کاربران قرار داده بشه.

در این ماهنامه بخش هوی متنوعی قرار داده خواهد شد که به شرح زیر است :

تاریخچه بازی

تحلیل شخصیت ها

نقد و بررسی نسخه های مختلف بازی

اخبار کامل از نسخه های بازی

راز و رمزهای مخفی نسخه های مختلف بازی

تحلیل و تفسیر بخش کامیک مورتال کامبت ایکس

یک بخش طنز برای ماهنامه

چیستان ، معما ، جدول (احتمالی)*

و چندین بخش متنوع دیگر

هر یک از کاربران اگر اطلاعات لازم در زمینه های مورتال کامبت یا اینجاستیس را دارند اعلام آمادگی نمایند تا ازشون در این ماهنامه استفاده بشه.

افراد لازم برای حضور در این ماهنامه : طراح،گرافیست و صفحه آرا برای جلد ماهنامه و صفحات اون

شماره اول ماهنامه

شماره اول ماهنامه
    خب سرانجام کار یکماهه ما به پایان رسید و اولین ماهنامه سایت رو تقدیم شما می کنیم.

با دو سه نفر کار کردن روی این پروژه ممکنه چیزی که میخواد خوب از آب در نیاد و اگه تعداد افراد برای این کار زیاد باشه محتوای بهتری خواهیم داشت.
    به هر حال اولین نسخه از ماهنامه رو تقدیمتون می کنم و ازتون درخواست دارم که حتما نظراتتون رو در مورد این ماهنامه اعلام کنید (انتقاد،پیشنهاد،تشکر) تا در شماره های بعدی بتونیم از نظراتتون استفاده کنیم.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

------------------------------------
    شاید بعضی از شما کاربران هم مثل من عادت داشته باشید که متون طولانی رو برای اینکه حوصله تون سر نره همراه با یک آهنگ پس زمینه گوش بدید و مطلبتون رو بخونید ، حال شما می تونید ویدئوی زیر رو دانلود کنید و از این ماهنامه لذت ببرید.
    ویدئوی زیر همان ماهنامه می باشد که با موزیک های مورتال کامبت ایکس در پس زمینه ، خواندن مطالب را برای شما جالب تر می کند.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

رمز : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

کپی برداری بدون ذکر منبع غیرمجاز بوده و مورد رضایت ما نمی باشد.

ویرایش توسط DFSHINNOK7 : 07-29-2016 در ساعت 05:01 AM

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

aryafar (06-13-2016),DARK GAIA (06-13-2016),DFSHINNOK7 (06-16-2016),Farshad Grayson (08-01-2016),javadali2626 (06-16-2016),King Of Hell (06-13-2016),Kung Lao (08-08-2016),leona kennedy (07-28-2016),love day (07-27-2016),mahyar_ach (06-13-2016),Nima79h (06-13-2016),Noob__Smoke (06-14-2016),predatorr (06-13-2016),scorsub (06-15-2016),spoil (01-11-2017),TB.C.Cage (06-14-2016),The JokeR (06-13-2016),Thunder boy (09-02-2016)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Shirai Ryu Warrior [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلامی دوباره خدمت دوستان ام کی سنترم...خوبین؟
    بنده این ماهنامه رو از اول تا آخر خوندم. خوب بود برای اولین کار خوب بود ولی جای کار داره ..و میتونه خیلی بهتر هم بشه..
    خوب دست سازندگان ابراهیم و نیما حیدری دردنکنه و خسته نباشن.
    یه سری مواردی رو میگم که خالی از لطف نیست و با استفاده از اونا میشه بعضی جاهای خالی رو پر کرد و کلا استفاده کرد....هرچند نویسنده خودشون استادن.
    نخست اینکه با توجه به تعداد نفرات کم و اولین تجربه بودن این کار, این پروژه خوب کار شده و میتونه واقعا مفید واقع بشه. خصوصا برای افرادی که خیلی کمباتی نیستن و اطلاعات درحد معمولی دارن و یا تاحالا دنبالش نرفتن...
    افرادی که اینجان معمولا همشون یه سری اطلاعات پایه رو دارن وسطح متن این ماهنامه شاید خیلی برای افرادی که دانسته هایی داشتن و درسطح بالایی از معلومات کمبات تاکنون قرار دارند, تازه نباشه.
    این ماهنامه برای افراد کمباتی که نیاز به اطلاعات و ... بیشتر دارن مناسبه و پیشنهادم اینه که حتما درجاهای مختلف تبلیغ کنید و این نسخه رو دراختیار علاقه مندان قرار دهید. میتونه حتی باعث جذب کاربر هم بشه...
    اگه غلط املایی ها کمتر بشه میتونه بهترخودشو نشون بده و شکیل تر باشه ( ظ - ض) درآخر باید بعد از تمام شدن یه ویرایش فنی نهایی هم انجام بشه.
    نویسنده همه کاراکتر ها و بخش هارو یکسان جلو ببره و همه جوانب رو درنظر بگیره و یه طرفه پیش نره, چرا که ممکنه بعضی از افرادی که برای مثال طرفدار کاراکتری هستن ولی نویسنده اون کاراکتر رو سریع Skip میکنه و درعوض کاراکتر موردعلاقه خودش رو کلی مورد تمجید و تعریف خودش قرار میده, باعث نوعی دل زدگی در اون زمینهو موضوع بشه.
    حالا این بد نیست و من قصد ی ندارم ولی ابراهیم گل که بخش ترمور رو نوشتن , میتونستن درحد اعتدال بنویسن و توضیحات اضافی رو حذف میکردند ...
    اگر کمی عکس ها باکیفیت بالاتر قرار گیرند خیلی عالی میشه...
    من با گوشی همراهم نگاه کردم و بعضی جاها که زوم میکردم تا جزئیات رو ببینم متوجه بی کیفیتیش و مناسب نبودنش میشدم...
    درکامپیوتر ها هم همینطوری هرچه کیفیت بالاتر جذابیت مقاله بالاتر میره..عکس ها درکل جالب بودن خصوصا حالت قابشون که منحنی بودن..عکس رنگی و جالب و پر جزئیات و باکیفیت هرچه بیشتر به کار بره بهتر میشه و تاثیر بیشتری برای ادامه دادن خوندن میزاره.
    مقاله همونطور که اول هم اشاره کردم میتونه متنوع تر هم بشه و از موارد زیادی استفاده کنه مثل یه دانستنی مربوط به موضوع یهو درجای مناسبش یا طنزی یا هرچیزی که خودتون استادین و بهتر از من میدونید ...
    متن ها که خوب, موارد ثابت و پایه و ساده ی مورتال کمبات ایکس بود که خوب کار شد و تونست حق مطلب رو ادا کنه و درکل خیلی ساده و مفید بود.
    خیلی ها میتونن اطلاعاتشون رو کامل کنن.
    توضیحات نه باید اونقدر سخت باشه واز اصطلاحات تخصصی کمباتی استفاده کرد که بعضی ها خسته بشن و سریع رد کنند. قسمتی روهم نه اونقد ابتدایی که از خسته شدن رد کنن.. حد اعتدال...
    مثلا اول وریشن ها..
    توضیح وریشن Brawler کسی کیج خیلی ساده بود و چیز خاصی نداشت و واقعا مورد درگیر کننده ای نداشت.
    ولی باز توضیحات وریشن دووراه فقط کمیش اصطلاح و..داشت.
    بقیه کاملا مناسب و برای هرکسی قابل استفاده بودن و جاهای خالی زیادی رو پر میکردن.
    درکل به عنوان اولین ماهنامه ام کا سنتر خوب کار شد و از همینجا به دست اندرکاران چه نویسندگان و چه کاربرانی که کمک کردند خسته نباشید میگم و به امید پیشرفت های بیشتر..
    موفق و سربلند باشید.
    مهدی : جواب هات..................

1- اینکه این ماهنامه هنوز جای کار داره تا بهتر بشه شکی نیست که برای این کار هم باید تعداد افراد برای ساخت ماهنامه برای شماره های بعدی بیشتر باشه تا بهترین خبرها و کیفیت گرافیکی رو در اختیار کاربران قرار بدیم.
    2- این ماهنامه بیشتر برای افرادی که اطلاعات کاملی از مورتال کامبت یا حتی همین نسخه دهم نداشتن میتونه تجربه مفید و کاملی بشه تا سطح اطلاعاتشون از این بازی رو بالا ببرن و برای افراد حرفه ای کامبت هم میتونه یه تجدید خاطره از اطلاعاتشون باشه.
    3- غلط املایی کجاش بود !
    4- در بخش معرفی شخصیت های جدید که قرار دادم ٰ تمامی اطلاعات جدید و مفیدی که از اون شخصیت ها میدونستم و تو اینترنت به دنبالش گشته بودم و خودم ازون اطلاعات داشتم رو نوشتم و در نسخه اول که نمیشه همه اطلاعات از بازیکنان رو تو ماهنامه قرار داد. اینقدری از کورتال کامبت اطلاعات دارم که میتونستم برای نسخه اول حتی بالای 200 صفحه هم برای این نسخه اطلاعات بزارم ! که بقیه اطلاعات رو برای شماره های بعدی گذاشتم.
    5- اینکه از ترمور بیشتر اطلاعات گذاشتم قصد این نبود که چون طرفدار این بازیکن هستم اطلاعات بیشتری رو ازش بزارم. ترمور یک بازیکنیه که فقط اونو تو نسخه های پروجکت دیدیم با اینکه حتی 2 بار قرار بود در نسخه های اصلی قرار بگیره اما سرانجام در نسخه دهم حضور رسمی خودشو تجربه کرد. ترمور از قبل چون یک بازیکن کامبتی بوده و کاربران اطلاعات کمی ازش داشتند به خاطر همین از این بازیکن اطلاعات بیشتری گذاشتم که بدونن این بازیکن کی بوده و چطور به نسخه دهم و اولین حضور خودش رسیده.
    6- برای کیفیت متون حتی در حالت زوم کردن باید در شماره های بعدی بهش رسیدگی بشه تا بتونی متون رو بخونیش.
    7- قرار دادن بخش های طنز یکی از بخش هاییه که در شماره های بعدی قرار داده میشه (البته طنزی که زیاد لوءس نشه) که خودم تو فکر این مسئله بودم.
    8- برای اینکه کسی از متون خسته نشه نسخه ویدئویی همراه با موزیک های مورتال کامبت ایکس رو گذاشتم که جذابیت خوندن رو دوچندان میکنه.
    9- شخصیت های جدید مثل دوورا و کسی و ... بازیکنانی هستند که تازه به بازیها اضافه شده اند قرار دادن اطلاعات کامل از این بازیکنان مشمول وقت و به دنبال رفتن اطلاعاتشونه که سعی میشه بهشون پرداخته بشه
    10- ممنون از نظرات و انتقادات و پیشنهاداتت. سعی میکنیم در شماره های بعدی این موارد رو رفع و رجوش کنیم.

فصل دوم داستان

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Nima79h (07-31-2016),predatorr (07-31-2016)

Nima79h آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 2,809 بار در 533 ارسال
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام دوستان.

در حال کار روی شماره ی دوم ماهنامه MKC MAG هستیم.

عزیزانی که توانایی نوشتن مقاله درباره ی سری Mortal Kombat و Injustice و یا سایر بازی های فایتینگ رو دارن می تونن مطلب خودشون رو

به آی دی [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] در تلگرام

یا به آدرس ایمیل nima79heydari@gmail.com

ارسال کنن تا بعد از بررسی و تایید با اسم خودشون تو ماهنامه درج بشه.

نظرات و پیشنهادات خودتون رو هم تو همین تاپیک یا تلگرام
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] یا [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]ـی عزیز ارسال کنید تا به امید خدا توی شماره ی دوم بهش رسیدگی بشه.

مطمئن باشید شماره ی دوم ماهنامه پیشرفت های چشمگیری خواهد داشت ان شاء الله.

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Nima79h از ایشان تشکر کرده اند:

AmiR 120 (08-02-2016),Holy Ninja (08-03-2016),mahyar_ach (08-03-2016),Noob__Smoke (09-02-2016),predatorr (08-02-2016),RedDragon (08-02-2016),TB.C.Cage (08-02-2016)

اخراج شده
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 163 بار در 68 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط ajabe [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    منم یچیزی بگم مگه اینجا ام کا سنتر نی؟؟؟؟؟ خب پس اینجاستیسو ول کنین به همون MK بچسبین بهتره اگه اینجوریه اسم اینجا باید Netherealem Studios Center باشه
    کلا انرژی منفی؟؟ با همه مشکل داری؟؟ اما راجع به ماه نامه، خوب میشه که یک بازی جدید هم توش معرفی کنید با نقد

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sakhan از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (09-02-2016)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط sakhan [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    کلا انرژی منفی؟؟ اما راجع به ماه نامه، خوب میشه که یک بازی جدید هم توش معرفی کنید با نقد
    در حال حاضر کار ما اول روی مورتال کامبت صورت میگیره و بعدش اینجاستیس.
    و با تعداد کم نمیشه به همه امور رسیدگی کرد. اگر تعداد مون برای ساخت ماهنامه بیستر بشه ، هم ماهنامه زودتر ساخته میشه و هم میتونیم مطالب سایر بازی ها رو در صورت امکان خبرشونو درج کنیم

فصل دوم داستان

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Noob__Smoke (09-02-2016),spoil (01-11-2017)

The Great HEZAR آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 4,779 بار در 1,426 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    56
    حالت من
    Moteajeb
    تگ شده
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

چه خوش گفت مولوی:
    این مگیر از فرع این از اصل گیر
    بر کمان کم زن که از بازوست تیر

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید The Great HEZAR از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (09-01-2016),General KOMBATENT (09-01-2016),Noob__Smoke (09-02-2016)

اخراج شده
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 163 بار در 68 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط holy ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    در حال حاضر کار ما اول روی مورتال کامبت صورت میگیره و بعدش اینجاستیس.
    و با تعداد کم نمیشه به همه امور رسیدگی کرد. اگر تعداد مون برای ساخت ماهنامه بیستر بشه ، هم ماهنامه زودتر ساخته میشه و هم میتونیم مطالب سایر بازی ها رو در صورت امکان خبرشونو درج کنیم
    راستی منم میتونم قسمت فان، و سکرت رو بچرخونم اگه میشه

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sakhan از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (09-02-2016)

Nima79h آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 2,809 بار در 533 ارسال
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط sakhan [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    راستی منم میتونم قسمت فان، و سکرت رو بچرخونم اگه میشه
    سلام. اگه تمایل به همکاری دارید می تونید مطلبی که می خواید رو به عنوان پیام خصوصی ارسال کنید تا در صورت تایید، در ماهنامه به اسم خودتون نوشته بشه.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Nima79h از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (09-02-2016)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123