صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: فراخوانی تیم ساخت مد

1. فراخوانی تیم ساخت مد

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,903 بار در 2,500 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

قابل توجه مدرها
    کسانیکه توانایی ساخت مد برای مورتال کامبت دارند می توانند در این تاپیک اعلام آمادگی نمایند تا ازشون در این بخش استفاده بشه.
    بخش مد اولین بار توسط کاربر ماندگار و با سابقه سایت EMPEROR عزیز در مورد مورتال کامبت 9 ساخته شد که با استقبال بی نظیر شما کاربران این تاپیک به یکی از مهمترین تاپیک های این سایت تبدیل گشت.
    حال میخوایم که این بخش را برای مورتال کامبت ایکس راه اندازی کنیم که سایر کاربران بتوانند از مدهای ساخته شده شما استفاده کنند.

شرط حضور در این مسابقه تسلط و داشتن استعداد در ساخت مد برای مورتال کامبت ایکس می باشد.

کسانیکه اعلام آمادگی کردن ازشون تست ساخت مد به عمل خواهد اومد و یکی دو نفر برتر رنک سرپرست تیم مدینگ را خواهند گرفت و سایر اعضا نیز زیر گروهشان خواهند بود.

با اومدن مورتال کامبت ایکس مدهای بسیاری از این بازی در یکی از سایت های خارجی منتشر شده که ما نیز باید این بخشو خصوصا با اومدن پک 2 برای PC (بزودی) این پک نیز مد میخواد.

ویرایش توسط Holy Ninja : 09-17-2016 در ساعت 10:33 PM

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

AmiR 120 (09-18-2016),Dark Noob (09-17-2016),DFSHINNOK7 (09-23-2016),General KOMBATENT (09-17-2016),javadali2626 (09-17-2016),King Of Hell (09-18-2016),mahyar_ach (09-17-2016),Mortal Kombat (09-27-2016),Nima79h (09-17-2016),predatorr (09-17-2016),RedDragon (09-17-2016),scorsub (09-21-2016),The JokeR (09-18-2016)

AmiR 120 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    تشکر شده 896 بار در 337 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط ralas+++ [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ن ولی خواستم ببینن کار میکنه یا نه !کار کرد؟؟ولی سواپ mkxرو بلم خواش اینجکتو به صورت پیام بفرست 2 ماه شد

داداش یه نفری که کامپیوترش مک ایکس یا ایکل میخره باید فایل های منو اینجکتش کنه چون کامپیترم cpuکم داره من میسازم کسی هست اینجکت و عکس بگیره؟؟
    کار میکنه مال Uncle Fester هست خواسم ببینم اعتراف میکنی یا نه xD :->
    منم GPU خییییییییییییلی ضعیفی دارم
    سلام

ralas+++ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 1,049 بار در 384 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط AmiR 120 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    کار میکنه مال Uncle Fester هست خواسم ببینم اعتراف میکنی یا نه xD :->
    منم GPU خییییییییییییلی ضعیفی دارم
    اره من نساختم همم سیپی اوم ضعیفه واس این کارا واس اون به سازی mk9 ادامه میدم خواهش میشه اینجکتو یاد بدی؟

AmiR 120 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    تشکر شده 896 بار در 337 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام. سلام. سلام
    ببخشید دیر شد :->
    من آخه نه نت نه وقت درست حسابی دارم این مد ۱ و نیم هفته پیش ساختمش دیر شد تا آپلود شه
    اسکرینشات ها
    این شما و این کلاسیک جید By AmiR 120
    MKCenter.ir

Screen Shots

Password: mkcenter.ir
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

یادم رفت بگم این مد دی ال سیه و فقط با آپدیت آخر قابل استفادست (بازم تاکید میکنم به عنوان دی ال سی کاستوم به بازی اضافه میشه)
    سلام

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiR 120 از ایشان تشکر کرده اند:

DFSHINNOK7 (09-28-2016),General KOMBATENT (09-27-2016),Holy Ninja (09-27-2016),javadali2626 (09-27-2016),Mortal Kombat (09-27-2016),RedDragon (09-27-2016),Smasher (09-26-2016)

ralas+++ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 1,049 بار در 384 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

قابل توجه مدرها
    کسانیکه توانایی ساخت مد برای مورتال کامبت دارند می توانند در این تاپیک اعلام آمادگی نمایند تا ازشون در این بخش استفاده بشه.
    بخش مد اولین بار توسط کاربر ماندگار و با سابقه سایت EMPEROR عزیز در مورد مورتال کامبت 9 ساخته شد که با استقبال بی نظیر شما کاربران این تاپیک به یکی از مهمترین تاپیک های این سایت تبدیل گشت.
    حال میخوایم که این بخش را برای مورتال کامبت ایکس راه اندازی کنیم که سایر کاربران بتوانند از مدهای ساخته شده شما استفاده کنند.

شرط حضور در این مسابقه تسلط و داشتن استعداد در ساخت مد برای مورتال کامبت ایکس می باشد.

کسانیکه اعلام آمادگی کردن ازشون تست ساخت مد به عمل خواهد اومد و یکی دو نفر برتر رنک سرپرست تیم مدینگ را خواهند گرفت و سایر اعضا نیز زیر گروهشان خواهند بود.

با اومدن مورتال کامبت ایکس مدهای بسیاری از این بازی در یکی از سایت های خارجی منتشر شده که ما نیز باید این بخشو خصوصا با اومدن پک 2 برای PC (بزودی) این پک نیز مد میخواد.

داداش منم میخوام جزو این تیم باشم ولی کامپیوترم توانایی باز کردم mkx و اینجکت عکس هارو نداره میشه (این تابستون بابام کامپیوترم رو اپ میکنه)میشه منو عضو تیم ساخت مد کنی منم تا تابستون که کامپیوترم اپ بشه واس داداشایی که مثل منن مد های mk9 بسازمو تابستون اومد واس mkx مد بسازم (میشه عضوم کنی)مد هامو هم تو سایت دیدی خوب بود خواهش عضوم کنتا تابستون mk9 و بعد تابستون mkx رو مد کنم؟؟

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,903 بار در 2,500 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با تشخیص تیم مدیریت ، تاپیک بخش مدینگ برای سایت پرونده اش موقتا بسته میشه تا در یک فرصت به این بخش رسیدگی بشه.

لازم به ذکر است که کسانی که میتونن خودشون مد بسازن ، آماده باشن تا در آینده این تاپیک مجددا باز خواهد شد.

با تشکر از Amir120 بابت ساخت مد جید که لازمه به ایشون اعلام کنم که کار خوبشون از دید ما خارج نخواهد شد و در یک فرصت مناسب از تجربیات این کاربر خوبمون در این بخش استفاده خواهد شد.

تاپیک موقتا قفل
    ویرایش توسط Holy Ninja : 10-19-2016 در ساعت 09:22 PM

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

DFSHINNOK7 (10-19-2016),General KOMBATENT (10-19-2016),ralas+++ (03-18-2017)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12