صفحه 108 از 114 نخستنخست ... 85898104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,071 به 1,080 از 1132

موضوع: انتخاب محبوبترین شخصیت مورتال کامبت در سال 2016

1. انتخاب محبوبترین شخصیت مورتال کامبت در سال 2016

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,800 بار در 2,485 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [CENTER]خب الان وقتشه که برترین شخصیت های سال 2016 رو از نگاه شما کاربران اعلام کنیم.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

همان طور که در جدول بالا مشاهده می کنید ، علاوه بر افرادی که در تورنمنت سال قبل حضور داشتند ، افرادی که در کامبت ایکس و ایکس ال حضور داشتند نیز به این تورنمنت اضافه شدند.
    نکته : این یک تورنمنت مورتال کامبت می باشد و افراد مهمانی که به کامبت ایکس اضافه شدند جایی در این تورنمنت ندارند.
    اکثر افرادی که در این تورنمنت در مقابل حریفانشان قرار گرفته اند ، با دلیل بوده که در هر مسابقه ای که قرار داده میشه ، علتش هم اعلام میشه.

برای هر مسابقه 24 ساعت فرصت دارید تا به بازیکن خود رای بدید و پس از پایان زمان رای گیری ، مسابقه ای که انجام شده پرونده اش بسته شده و به مسابقه بعدی خواهید رفت ، پس از رای دادن به بازیکنانی که مسابقه شان به اتمم رسیده است خودداری کنید.

[CENTER]
    این تورنمنت بزرگ در حال پایان یافتن می باشد و در حال حاضر 8 بازیکن پایانی این رقابت ها مشخص شدند

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];;

شصت و سومین و آخرین مسابقه مصاف بین اسموک در برابر کنشی خواهد بود

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

-----------------------------------------------------------------------------

مسابقه اول

مسابقه اول : مصاف بین تاکیدا تاکاهاشی در مقابل دیگان خواهد بود.

جدال تاکیدا با رهبر اژدهای قرمز دیدنی خواهد بود و باید دید آیا خواهد توانست انتقام قتل مادرش را از دیگان بگیرد یا خیر.

مسابقه اول به اتمام رسیده
    لطفا از رای دادن به این مسابقه خوددرای کنید

ویرایش توسط Holy Ninja : 01-08-2017 در ساعت 07:29 AM

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

AmiR 120 (10-19-2016),AMIREDDIN (12-18-2016),Bi-Han (10-15-2016),DARK GAIA (10-21-2016),Dark Noob (11-27-2016),DFSHINNOK7 (10-15-2016),mahyar.A (10-15-2016),MR.SCORPION (10-19-2016),Nima79h (10-17-2016),Noob666 (11-29-2016),Noob__Smoke (10-17-2016),raiden ermac kenshi (12-31-2016),RedDragon (10-15-2016),scorpion mohamad (10-20-2016),scorsub (10-24-2016),staibod (11-13-2016),TB.C.Cage (10-16-2016),The JokeR (10-16-2016),Thunder boy (10-23-2016),VAHID.K.R (10-15-2016),White Night (10-17-2016),Winchester (10-15-2016)

3. raiden ermac kenshi آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 100 بار در 66 ارسال
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوستان وقتی کنشی تا اینجا رسیده یعنی محبوبه و یه چیزی داشته ساب زیرو هم بد نیس ولی انصافا نمیشه چون ساب زیرو از نسخه اول تو بازی بوده بگیم از کنشی بهتره
    الان کنشی از ساب زیرو واقعا بهتره

4. RedDragon آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mavado
    تشکر شده 1,784 بار در 734 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    63
    حالت من
    ShadOsarhal
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط VAHID.K.R [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    این که اسکور و سابی محبوب ترین شخصیت های کمبت هستن اظهر من الشمس هستش . حالا اگر نوب یا ارمک یا ریدن یا یه کاراکتر در حد و اندازه اینها برای یه سال توی یه سایت محبوب ترین بشن مشکل چندانی نداره اما این که بین این همه کاراکتر بخواد یکی مثل کنشی محبوب ترین بشه سر تا پاش مشکله . اختلاف محبوبیت اسکور با کنشی اصلا قابل چشم پوشی نیستش .
    به طور مثال اینجا

اسکور و سابی هرکدوم 15 درصد رای آوردن
    نزدیک ترین تعقیب کنندشون ریدن 7 درصد رای اورده یعنی کمتر از نصف .
    کنشی با 2 درصد هفدهم هستش درواقع توی این نظر سنجی سابزیرو 7.5 برابر رای آورده .
    شما توی سایت های معتبر بگرد . گمون نکنم بتونی رده بندی ای پیدا کنی که کنشی توی 10 تای اول باشه اما ساب زیرو یا اسکور توی 5 تای اول نباشه !!!
    اگر اختلاف اندک بود میشد گفت خب این بار این شکلی شده و نظر سنجی معتبره اما وقتی اختلاف اینقدر فاحشه اعتبار نظر سنجی زیر سوال میره
    گوگل هم میدونه برترین ها کدوم هستن !!!
    این سایت خیلی جالبه.
    نفر اول خواننده های Pop آقای شادمهر عقیلی هستش.

Ed Boon

شعله خشماژدهای قرمز، قلعه لین کویی را میسوزاند.

5. Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط scorpion123 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    با این که این مسابقه رو از اساس قبول ندارم(اسکور حتی جزو 8 تا هم نیست؟وات د فاج؟)ولی خب ساب زیرو که هست
    *ساب زیرو*
    دیر رسیدی اسکور حذف شد

یه مظلومیت خاصی توی کنشی هست که اونو محبوب میکنه !
    کنشی ممکنه حضور نسبت به ساب زیرو کمتر باشه اما تو دو بازی آخر خصوصا همین کامبت ایکس قدرتهای خودشو در هر سه وریشنش به اثبات رسونده
    من خودم همیشه طرفدار لین کویی بوده ٰ*هستم و خواهم بود .
    اما نباید از سایر شخصیت ها هم که به تازگی مطرح شدن هم چشم پوشی کرد.
    جدال فینال میتونه یه فینال تمام لین کویی باشه که نشان از قدرت این قبیله ست

با کسب رخصت از استاد اعظم بزرگ ٰ این بار به مرد پخته کامبت ایکس رای میدم که تا همین جا هم که تونسته بالا بیاد شاهکار کرده

? Kenshi: Care to test me
    . Sub-Zero: I too wield a sword
    ... Kenshi: Yes... Made of ice

فصل دوم داستان

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده است:

RedDragon (01-07-2017)

7. اخراج شده
    علاقه مند به
    kenshi
    تشکر شده 725 بار در 452 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط VAHID.K.R [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    این که اسکور و سابی محبوب ترین شخصیت های کمبت هستن اظهر من الشمس هستش . حالا اگر نوب یا ارمک یا ریدن یا یه کاراکتر در حد و اندازه اینها برای یه سال توی یه سایت محبوب ترین بشن مشکل چندانی نداره اما این که بین این همه کاراکتر بخواد یکی مثل کنشی محبوب ترین بشه سر تا پاش مشکله . اختلاف محبوبیت اسکور با کنشی اصلا قابل چشم پوشی نیستش .
    به طور مثال اینجا

شما توی سایت های معتبر بگرد . گمون نکنم بتونی رده بندی ای پیدا کنی که کنشی توی 10 تای اول باشه اما ساب زیرو یا اسکور توی 5 تای اول نباشه !!!
    اگر اختلاف اندک بود میشد گفت خب این بار این شکلی شده و نظر سنجی معتبره اما وقتی اختلاف اینقدر فاحشه اعتبار نظر سنجی زیر سوال میره
    خب ما به اونا چیکار داریم
    مهم اینه که کنشی تا اینجا رسیده و داره پیروز هم میشه(ان شاءالله)پس یعنی طرفداراش تو این سایت بیشتره
    ماهم کاری به سایتای دیگه نداریم

این نظر سنجی واسه اینه که بدونیم کی طرفداراش بیشتره و وقتی کسی مثل کنشی برنده میشه یعنی طرفداراش بیشتره
    پس چرا باز میگی سابزیرو طرفدارای بیشتری داره؟!

در ضمن اینا کاراکتر های مشهور هستن نه محبوب[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

تو این سایت لینک نیستا منظورم mkcener

درضمن
    کنشی مگه چچیش از بقیه کمتره که نمیتونه قهرمان شه؟!

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید staibod از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (01-07-2017),raiden ermac kenshi (01-07-2017)

9. Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,560 بار در 1,126 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سابزیرو

days left...

10. mahyar.A آواتار ها #Vinter Krigare#
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,198 بار در 509 ارسال
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sub_Zero

Linkuei
    ?Do you like to Freeze

Telegram ID / Instagram : @mahyar_ach

11. Hamid_b17

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    K_e_n_s_h_i

12. Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

بدین ترتیب اسموک با برتری در مقابل رین به فینال این رقابت ها راه پیدا کرد.

تصاویر قرار داده شد و به پست اول نیز اضافه شد ......

اگر رای های بین کنشی و ساب زیرو تا بامداد امشب مساوی نشن ٰ فینال این رقابت ها از فردا آغاز خواهد شد .............

فصل دوم داستان

13. scorsub آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 472 بار در 242 ارسال
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    واقعا مسخرس که کنشی بخواد از ساب زیرو ببره. به خدا اگه سایتای خارجی هم می دیدن که ما چه کسایی رو انتخاب کردیم می خندیدن بهمون. حرفای scorpion 123 و vahid واقعا منطقی هستش. همه از استوری MKX به خاطر خوار شدن ریدن و قهرمان شدن یه کرکتر بی مصرف شکایت می کنن اونوقت خودتون دارین همین رویه رو پیش می گیرین و ساب زیرو،نماد مورتال کامبتو به کنشی که از نسخه ی پنجم وارد بازی شد می فروشین؟ اهمیتی هم نداره اصل اینه که به قول آقا وحید جهان می دونه کی بهترینه...
    رای من ساب زیرو

14. کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 83 بار در 65 ارسال
    حالت من
    Khoonsard
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به طور مثال اینجا

آقا جان اسکورپین حذف شد ما از این ادا اصولا در آوردیم؟
    خوب نه دیگه.
    در حالی که تو بیشتر تاپ تن ها اسکورپین اوله.

نوشته اصلی توسط scorsub [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    واقعا مسخرس که کنشی بخواد از ساب زیرو ببره. به خدا اگه سایتای خارجی هم می دیدن که ما چه کسایی رو انتخاب کردیم می خندیدن بهمون. حرفای scorpion 123 و vahid واقعا منطقی هستش. همه از استوری MKX به خاطر خوار شدن ریدن و قهرمان شدن یه کرکتر بی مصرف شکایت می کنن اونوقت خودتون دارین همین رویه رو پیش می گیرین و ساب زیرو،نماد مورتال کامبتو به کنشی که از نسخه ی پنجم وارد بازی شد می فروشین؟ اهمیتی هم نداره اصل اینه که به قول آقا وحید جهان می دونه کی بهترینه...
    رای من ساب زیرو
    اون جای حرفت داره منو میسوزونه که میگی ساب زیرو نماده بازیه.
    پس اسکور هویجه.

صفحه 108 از 114 نخستنخست ... 85898104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین