صفحه 128 از 152 نخستنخست ... 2878118124125126127128129130131132138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,271 به 1,280 از 1515

موضوع: یه جواب بده یه سوال بپرس!

1. Talking یه جواب بده یه سوال بپرس!

اخراج شده
    علاقه مند به
    kenshi
    تشکر شده 726 بار در 452 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نام ایزد یکتا

سلام
    حال مقدمه چینی ندارم،
    میرم سر اصل مطلب!

تو این تایپک هرکی که شرکت میکنه باید به سوال نفر قبل پاسخ بده و از نفر بعد یه سوال بپرسه

مثلا من(نفر اول)یه سوال میکنم نفر بعد جوابشو میده و یه سوال میپرسه تا نفر بعدی جواب اونو بده و تا آخر...

به عنوان مثال:
    "کدوم مورتال کمبت هارو تاحالا بازی نکردی؟"
    نفر بعدی(حالا هرکی که بود چه مدیر چه کاربر تازه)به این سوال جواب بده و یه سوا بپرسه

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید staibod از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

10000 500 (03-13-2018),Dark Noob (06-11-2017),haghy (07-22-2017),hzdmc (01-20-2018),Kenshi fatality (07-25-2017),MKXsubzero (05-07-2017),Noob__Smoke (02-14-2017),ralas+++ (01-11-2017),scorpionxl (09-04-2017),scorsub (06-19-2018),TB.C.Cage (01-25-2017),thomas (02-10-2017),You s (06-04-2018)

3. You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 113 بار در 63 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ج:نوچ به درجه سنی نیست انیمه با انیمیشن بیشتر به خاطر طرز ساخت و نوع و شکلشون فرق داره و اینکه هر کارتونی که سریال نباشه انیمیشنه و داخل انیمه طراحی با انیمیشن فرق داره و ....
    (تو پرانتزی بگم که من قبلا برام سوال بوده داخل اینترنت سرچ کردم و....)

س:این دختره که داخل امضا و آواتار منه کیه و مال کدوم انیمس؟
    حالا که فکر میکنم سخته یکی دیگه
    آواتار قبلیم بهتر بود یا الان؟
    ویرایش توسط You s : 06-18-2018 در ساعت 12:18 AM دلیل: دلم خواست

4. Dark Noob آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    erronblack
    تشکر شده 2,419 بار در 827 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نامی از انیمه ی وان پیس
    اصلا هم سخت نبود
    بچه بازی بود:/

سوال:چی بپرسم؟
    ......

5. You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ج: هرچی دلت خواست
    س:دارک نوب همه انیمه هارو دیده؟

6. scorpionxl آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    deathstroke
    تشکر شده 199 بار در 150 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به قیافش که نمیخرد اما الان به ظاهر هر دوتون میخوره انیمه ای نیست ندیده باشید تورو قران مجید دارکنوب این اواتارت که از قبلیم بد ترهاما امضات عالیه مامانم ببینتش نمیگه حر... پدر س...«داگ» ادامشو خودتون میدونید این چیه یو سی تو که دیگه رد دادی تورو خدا هم امضا و هم اواتارتو عوض کن اخه این چه جادوگر شهر اوزیه گذاشتی؟؟؟اقا به خدا قسم عکس شخصیت از همه برای اواتار مناسب تره

اقا اثلا به اواتار و امضای من نگاه کنید کسی عکسای منو ببینه نمیگه این چیه«منظورم از کسی ادمای حساسه»

س:اقا انیمه پایان جهان فصل 3 اش اومده هر جهنمی می گردم جا واسه دانلودش نیست تازه فصل 2 هم جایی پیدا نمی کنم دانلود بشه کرد یعنی فقط توکیوعه که میشه فصلاشو دانلودید بقیرو باید برم از نماشا گیر بیارم؟؟؟

You can judge For your self We are not just to the ravenous beast
    به تاپیک من سر بزنید لطفا داستانی متفاوت
    http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=8048

7. You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نمیدونم
    بدترین انیمه ای که تابحال دیدی؟؟
    جواب اسکورپیون ایکس ال
    داداش با عرض معذرت میگم نمیشه اتفاقا این دوتایی که دیدم پوشیده تر بودن بقیه یا داغون تر بودن یا زشت بودن فقط باید برم ده ساعت دیگه بگردم

8. I.MJP آواتار ها Member
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 274 بار در 79 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ج.انیمه نمیبینم،آقا چه وضعشه همه شدن انیمه، به سلیقتون احترام میزارما، ولی خدایی این انیمه ها چیه اونم ژاپنی....
    بشینید دوتا فیلم توپ مثل گادفار، رستگاری، پالپ فیکشن، فارست گامپ، اینسپشن و هزارتا فیلم دیگه یا سریال های گیم او ترونز، برکینگ بد، وست وورلد، فرندز و ... ببینید

س:بد میگم؟

!No Pain No Gain

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

10000 500 (06-19-2018),thomas (06-20-2018)

10. You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ج: بد نمیگی ولی سیستمش طوری طراحی شده که این قسمت رو ببینی دیگه بعدی رو نمیتونی نبینی تا قبل از این که انیمه رو نبینی شاید ازش احساس تنفر بهت دست بده من خودم قبل اینکه انیمه ببینم ازش متنفر بودم
    بقیش دیگه به سلیقه هم ربط داره که دوست داری چه انیمه ای ببینی
    من خودم با اینکه به دیگران گفته بودم بهم بگین چه انیمه ای خوبه هنوز دانلود نشدن همون یکی رو نگاه میکنم بقیش دیگه فیلم و سریال و گیم
    س :من بد میگم؟

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید You s از ایشان تشکر کرده است:

scorpionxl (06-19-2018)

12. scorsub آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 519 بار در 249 ارسال
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط I.MJP [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ج.انیمه نمیبینم،آقا چه وضعشه همه شدن انیمه، به سلیقتون احترام میزارما، ولی خدایی این انیمه ها چیه اونم ژاپنی....
    بشینید دوتا فیلم توپ مثل گادفار، رستگاری، پالپ فیکشن، فارست گامپ، اینسپشن و هزارتا فیلم دیگه یا سریال های گیم او ترونز، برکینگ بد، وست وورلد، فرندز و ... ببینید

س:بد میگم؟

نباید پیش داوری کرد. انیمه های خوب و درجه یک ادبیات پرباری دارن. چه بسا داستان بسیار قوی تری نسبت به آثار سینمایی غربی دارن. برخی از انیمه ها داستان درگیر کننده ای دارن و باعث تغییر دید ما نسبت به بعضی مسائل میشن. ژاپن در داستان سرایی بسیار بهتر از غرب عمل می کنه. آمریکا در مسائل فنی و کیفیت ساخت مهارت بیشتری داره (با تکیه بر تکنولوژی و سرمایه خیلی بیشتر البته!)
    داستان فیلم های سینمایی غربی در بسیاری موارد انقدر ساده هستن که هر کسی پیامش رو دریافت می کنه ولی انیمه پیچیدگی های بیشتری داره. تنها ظاهر کار ملاک نیست. درون مایه کارشون پشتوانه ی منطقی داره.

انیمه هم مثل هر چیز دیگه ای عناوین خوب و بد داره. استودیو هایی که بودجه بیشتری دارن، انیمه ای می سازن که مانگا رو بیشتر پوشش بده و پیام رو بهتر به بیننده برسونه. همونطور که هر فیلمی ارزش دیدن نداره،هر انیمه ای هم ارزش دیدن نداره. هر کس باید ژانر مورد علاقه ی خودش رو دنبال کنه. مثلا یکی انیمه ی کمدی یا رومنس دوست نداره. و شاید هر انیمه ای که دیده کمدی یا رومنس بوده! پس این تجربه ی بدش رو نمی تونه به ساختار و اساس کار تعمیم بده. ولی اگر به مقایسه ی انیمه ی عالی و فیلم سینمایی عالی باشه، داستان انیمه ی عالی، قوی تر و جذاب تر هست. مانگاکا های ژاپنی خلاقیت بسیاری دارن. ایده هایی دارن که بنیاد های ذهنی رو تغییر میده! به طوری که نسبت به مسائل به ظاهر عادی، دید نویی داشته باشیم. این ایده ها به قدری جذاب هستن که چراغ سبز رو از سوی سازندگان مطرح غربی هم دریافت کردن و الگویی بودن برای ساخت لایو اکشن های غربی. ولی می بینیم که لایو اکشن ها با صرف هزینه ی زیاد، اصلا به خوبی خود انیمه نمیشن! پس عنصر جادویی هنر ژاپنی برای اثربخشی بیشتر و دمیدن روح به عنوان نیاز هست.
    باید دید که با نخستین تجربه ی بیننده از انیمه چه حسی به اون فرد دست داده. شاید اون انیمه جذابیت لازم رو نداشته! وگرنه بن مایه داستان های ژاپنی هرگز سترون و بی مقصود نیست!

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید scorsub از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (06-19-2018),I.MJP (06-19-2018),MKXsubzero (06-21-2018),TB.C.Cage (06-19-2018),You s (06-19-2018)

14. I.MJP آواتار ها Member
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 274 بار در 79 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط scorsub [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

نباید پیش داوری کرد. انیمه های خوب و درجه یک ادبیات پرباری دارن. چه بسا داستان بسیار قوی تری نسبت به آثار سینمایی غربی دارن. برخی از انیمه ها داستان درگیر کننده ای دارن و باعث تغییر دید ما نسبت به بعضی مسائل میشن. ژاپن در داستان سرایی بسیار بهتر از غرب عمل می کنه. آمریکا در مسائل فنی و کیفیت ساخت مهارت بیشتری داره (با تکیه بر تکنولوژی و سرمایه خیلی بیشتر البته!)
    داستان فیلم های سینمایی غربی در بسیاری موارد انقدر ساده هستن که هر کسی پیامش رو دریافت می کنه ولی انیمه پیچیدگی های بیشتری داره. تنها ظاهر کار ملاک نیست. درون مایه کارشون پشتوانه ی منطقی داره.

انیمه هم مثل هر چیز دیگه ای عناوین خوب و بد داره. استودیو هایی که بودجه بیشتری دارن، انیمه ای می سازن که مانگا رو بیشتر پوشش بده و پیام رو بهتر به بیننده برسونه. همونطور که هر فیلمی ارزش دیدن نداره،هر انیمه ای هم ارزش دیدن نداره. هر کس باید ژانر مورد علاقه ی خودش رو دنبال کنه. مثلا یکی انیمه ی کمدی یا رومنس دوست نداره. و شاید هر انیمه ای که دیده کمدی یا رومنس بوده! پس این تجربه ی بدش رو نمی تونه به ساختار و اساس کار تعمیم بده. ولی اگر به مقایسه ی انیمه ی عالی و فیلم سینمایی عالی باشه، داستان انیمه ی عالی، قوی تر و جذاب تر هست. مانگاکا های ژاپنی خلاقیت بسیاری دارن. ایده هایی دارن که بنیاد های ذهنی رو تغییر میده! به طوری که نسبت به مسائل به ظاهر عادی، دید نویی داشته باشیم. این ایده ها به قدری جذاب هستن که چراغ سبز رو از سوی سازندگان مطرح غربی هم دریافت کردن و الگویی بودن برای ساخت لایو اکشن های غربی. ولی می بینیم که لایو اکشن ها با صرف هزینه ی زیاد، اصلا به خوبی خود انیمه نمیشن! پس عنصر جادویی هنر ژاپنی برای اثربخشی بیشتر و دمیدن روح به عنوان نیاز هست.
    باید دید که با نخستین تجربه ی بیننده از انیمه چه حسی به اون فرد دست داده. شاید اون انیمه جذابیت لازم رو نداشته! وگرنه بن مایه داستان های ژاپنی هرگز سترون و بی مقصود نیست!
    نمیدونم من تو این زمینه تخصص ندارم ولی هیچ جوره نمیتونم انیمه رو به فیلم سینمایی ترجیح بدم

در مورد داستان هم میدونم کار ژاپنی ها خوبه، و درسته داستان ها متفاوته ولی تو این زمینه هم فیلم ها و داستان های سینمایی هست که مخه ادم رو میترکونه، همین اینسپشن که بالا گفتم یا لایف او پی یا حتی یه داستان ساده مثل فیلم روم یا بین ستاره ای مخ ادم رو نابود میکنه، چیزی که من فقط یه بار تو انیمه تجربه کردم

چیزی که خودم شاید ازش منزجر و متنفر باشم همین مانگاس، اصلا حس خوبی نداره و اینکه بشینی ساعت ها و روزها انیمه ببینی از نظر من جالب نیست و نمیتونم قبول کنم
    یه سینمایی متوسط رو با بازیهای واقعی به انیمه عالی ترجیح میدم

البته نظر دوستان محترمه

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

scorsub (06-19-2018),You s (06-19-2018)

16. 10000 500 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 229 بار در 142 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به شخصه از انمیه متنفرم
    س:فرانک میلر با آلن مور

س فرانک میلر یا آلن مور جای یا با تایپ شد
    خدا حافظ استیو عزیز شاید از این دنیا رفته باشی ولی در قلب من و همه ی هوادارنت هنوز زنده ای روحت شاد استیو دیتکو عزیز

صفحه 128 از 152 نخستنخست ... 2878118124125126127128129130131132138 ... آخرینآخرین