صفحه 129 از 153 نخستنخست ... 2979119125126127128129130131132133139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,281 به 1,290 از 1530

موضوع: یه جواب بده یه سوال بپرس!

1. Talking یه جواب بده یه سوال بپرس!

اخراج شده
    علاقه مند به
    kenshi
    تشکر شده 726 بار در 452 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نام ایزد یکتا

سلام
    حال مقدمه چینی ندارم،
    میرم سر اصل مطلب!

تو این تایپک هرکی که شرکت میکنه باید به سوال نفر قبل پاسخ بده و از نفر بعد یه سوال بپرسه

مثلا من(نفر اول)یه سوال میکنم نفر بعد جوابشو میده و یه سوال میپرسه تا نفر بعدی جواب اونو بده و تا آخر...

به عنوان مثال:
    "کدوم مورتال کمبت هارو تاحالا بازی نکردی؟"
    نفر بعدی(حالا هرکی که بود چه مدیر چه کاربر تازه)به این سوال جواب بده و یه سوا بپرسه

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید staibod از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

10000 500 (03-13-2018),Dark Noob (06-11-2017),haghy (07-22-2017),hzdmc (01-20-2018),Kenshi fatality (07-25-2017),MKXsubzero (05-07-2017),Noob__Smoke (02-14-2017),ralas+++ (01-11-2017),scorpionxl (09-04-2017),scorsub (06-19-2018),TB.C.Cage (01-25-2017),thomas (02-10-2017),You s (06-04-2018)

3. scorsub آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 533 بار در 251 ارسال
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط I.MJP [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    نمیدونم من تو این زمینه تخصص ندارم ولی هیچ جوره نمیتونم انیمه رو به فیلم سینمایی ترجیح بدم

در مورد داستان هم میدونم کار ژاپنی ها خوبه، و درسته داستان ها متفاوته ولی تو این زمینه هم فیلم ها و داستان های سینمایی هست که مخه ادم رو میترکونه، همین اینسپشن که بالا گفتم یا لایف او پی یا حتی یه داستان ساده مثل فیلم روم یا بین ستاره ای مخ ادم رو نابود میکنه، چیزی که من فقط یه بار تو انیمه تجربه کردم

چیزی که خودم شاید ازش منزجر و متنفر باشم همین مانگاس، اصلا حس خوبی نداره و اینکه بشینی ساعت ها و روزها انیمه ببینی از نظر من جالب نیست و نمیتونم قبول کنم
    یه سینمایی متوسط رو با بازیهای واقعی به انیمه عالی ترجیح میدم

البته نظر دوستان محترمه

فانتزی های تاریک ژاپنی هم خیلی جذاب و شگفت انگیز هستن. گفتم که یه سریا از طراحی ها و ظاهرش خوششون نمیاد. تعریف فیلم interstellar رو شنیدم ولی متاسفانه نتونستم ببینمش. گمون نکنم که مفهومی ورای مسائل علمی و شگفتی های دانش دربرداشته باشه. ولی ژاپنیا خودشون مفاهیم رو می سازن، خودشون بهش معنا می بخشن و خودشون به پرسش های مطرح شده در بطن ماجرا پاسخ میدن. مراحلی که در آثار غربی فقط دو تاش انجام میشه. قوانین از پیش تعریف شده ای وجود دارن و داستان نویس با آگاهی از این قوانین و به بازی گرفتن اونها، داستان خودش رو پیش می بره. از متغیر هایی که بهشون اشراف داره در جهت پیشبرد هدف داستانی خودش بهره می بره. ولی گاهی نویسنده ژاپنی از نو قوانین رو تعریف می کنه. پیش فرض ها و بدیهیات رو دور میریزه یا ترتیبشونو بر هم می زنه تا نتونیم حدس بزنیم چه چیز قراره اتفاق بیوفته. همیشه هیجان ما رو در نقطه ی اوج نگه می داره و برای بیننده گزینه های پیش رو تعیین می کنه که نظریه پردازی کنه. وقتی بیننده خودش رو در جایگاه یه تئوریسین می بینه، حس می کنه درک بیشتری از داستان ،روند و جریان فکری نویسنده پیدا کرده. بر فرض یک فیلم جنایی پلیسی آمریکایی(که بیشتر اوقات برگرفته از روایتی بر پایه پیشامد های واقعی هست که برای افراد حقیقی رخ داده که بازهم نوآوری ای نداره) با در هم آمیختن داستان شخصی نویسنده با مجموعه ای از قوانین حکومتی و ارتباطات انسانی و روان شناختی برای ما قصه گویی می کنه. شالوده ی کارش پیداست. ابزار داستان سراییش در دسترسه. این که متخصص علوم سیاسی و جامعه شناسی برای ما این ها رو بازگو کنن و ما داستان رو در قالب کلیشه های تنش زای ژئوپولیتیکی(در فیلم هایی که تم سیاسی دارن) بیان کنیم نوآوری ای به همراه نداره. همینطور فیلم های علمی تخیلی. اونها هم مرجع مستقیمی دارن. البته که بیشتر موضوعات یک عنوان منبع الهامی داره ولی باید دید میزان تغییرات نویسنده در اون چقدر هست. در آثار ژاپنی انقدری هست که میشه گفت این خلاقیت خود نویسنده به شمار میره. تا جایی که پرتوهای کمی از سورس مورد ارجاع نویسنده در اون دیده میشه. مباحث علمی به خودی خود شگفت آور هستن. نویسنده با پنهان کردن ساخته های ذهنیش پشت این مفاهیم قوی، می تونه بیننده رو متعجب کنه در عین حال زمانی که بیینده سرگرم این موضوع هست، متوجه کاستی های ساختار کلی اندیشه ی نویسنده نمیشه. در حالی که ایده ی خام نویسنده که بدون دست آویز های علمی و سیاسی باشه مورد بررسی قرار نمیگیره همین باعث میشه عیار اصلی کار نویسنده و ارزش واقعی طرح ریزی خالق اثر رو نتونیم به درستی محک بزنیم. به انیمه باید بیشتر از دید یک اثر هنری نگاه کرد. و هنر همیشه با خلاقیت همراهی داره. گاهی در داستان های ژاپنی به نقطه ای می رسیم که نمی تونیم خوب و بد رو تشخیص بدیم و هم چیز خاکستری به نظر می رسه. حالا چطور می خوایم جناح خودمون رو تعیین کنیم و در برابر ضدش جبهه بگیریم؟ چه برهان و منطقی براش داریم؟ بازم به فکر فرو می ریم...
    همین باعث میشه نظام فکری ما به هم بخوره و نویسنده به طور غیر مستقیم ما رو وادار به بازنگری ژرفی در اون ها بکنه.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید scorsub از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (06-19-2018),I.MJP (06-19-2018),MKXsubzero (06-21-2018),scorpionxl (06-19-2018),TB.C.Cage (06-19-2018)

5. scorpionxl آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    deathstroke
    تشکر شده 201 بار در 152 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط I.MJP [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ج.انیمه نمیبینم،آقا چه وضعشه همه شدن انیمه، به سلیقتون احترام میزارما، ولی خدایی این انیمه ها چیه اونم ژاپنی....
    بشینید دوتا فیلم توپ مثل گادفار، رستگاری، پالپ فیکشن، فارست گامپ، اینسپشن و هزارتا فیلم دیگه یا سریال های گیم او ترونز، برکینگ بد، وست وورلد، فرندز و ... ببینید

س:بد میگم؟
    هلو
    با اجازه هر کسی سلیقه ای داره من هرچی فیلم سینمایی بود دیدم اثلا منو جذب نکرد حتی فیلم تور که خیلی مشتاق بودم بفهمم چی میشه چی نمیشه«که بعدش فهمیدم فیلم مسخره ایه»اثلا نتونست جای اینکه قسمت دوم دث نوت رو ببینم بگیره همون قسمت اولو دیدم تا قسمت 25 بکوب رفتم بعدش چرت شد ندیدم از نیر متنفرم بعدشم انیمه خیلیم جذابه و واقعا میگم جذاب و شما فقط لازمه بری انیمه توکیو غول رو ببینی اعصابت خیلی خیلی خرد میشه از دست خیلی از کاراکتراش و مغزتو همون جور که تمایل داری پوف می کنه «من یه روز نشد 1000000000000 بار نگم خدایا فلانیو بکش و هزار بارم استوب میزنم داستانو تو کله خودم به میل خودم ادامه میدم توری که کسی که ازش بدم میاد مغزش روی زمین مثل حلیم پخش شه بعدش میگم نگران نباش این انتقام اونا بود خودم برات دعا می کنم تو جهنم بسوزی»

الان من به چه سوالی باید جواب بدم؟؟؟اگه سوالیم هست ببخشید دیگه حوصلشو ندارم بخونم

س:چطوری فرق دختر با پسرو تو انیمه ها تشخیص میدن من باورم نمیشه شیل پسر باشه!!!

You can judge For your self We are not just to the ravenous beast
    به تاپیک من سر بزنید لطفا داستانی متفاوت
    http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=8048

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید scorpionxl از ایشان تشکر کرده است:

scorsub (06-19-2018)

7. You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 113 بار در 63 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ج:از رو بدنشون و طرز لباساشون و قیافشون حواست باشه صدا هم دارن اسم هم همینطور البته بعضی مواقع کلن آدم بعضی هاتون رو میبینن هنگ می*کنه داخل ناروتو یه نفر فقط صداش پسرونه بود اندام و قیافه و لباس دخترونه بود و طرف پسر بود پس نتیجه میگیریم صدا ملاکه
    س:چند ساعت در روز آنلاینی؟

8. scorsub آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط scorpionxl [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    س:چطوری فرق دختر با پسرو تو انیمه ها تشخیص میدن من باورم نمیشه شیل پسر باشه!!!

به کرکترای پسر یا مرد زیبا و ظریف بی شونن و بی سینن می گن. ویژگی های زنانه و دخترانه در چهره و بدنشون آشکار هست. اگر چه تقریبا می شه از رو بدن و صدا تشخیص داد چه کرکتری پسر یا دختر هست. از روی نام هم میشه تشخیص داد ولی دو تا شرط داره: یک این که با نام های دخترانه و پسرانه ژاپنی آشنا باشیم و دوم این که این نام بین پسر و دختر مشترک نباشه! گاهی از رو لباس هم نمیشه فهمید کرکتر دختره یا پسر! نمونش یوزورو در انیمه a silent voice
    ولی گاهی پیش میاد که قضیه پیچیده تر میشه
    یه مثال از انیمه ای که می بینی می زنم. برای نمونه تورو(عضو کوئینکس) هویت جنسیتیش(gender identity) مرد ولی جنسش(s..e..x) زن هست. دومی بار معنایی زیست شناختی به همراه داره. و از روی ویژگی های فیزیکی و زیستی آزموده و شناخته میشه ولی اولی مرتبط با عوامل روانی، اندیشه های شخصی و پذیرش فرد در جامعه بر اساس تعاریفی که برای هر کدوم از جنسیت ها ارائه شده، در موردش تصمیم گیری میشه. پس به خاطر دلایلی که گفتم، برای فهمیدنش شاید دچار اشتباه بشیم.
    یه سری جاها هم زیاده روی می کنن و شورشو درمیارن! بالاخره انیمه ی مزخرف هم داریم که بعضی چیزاش با خرد و منطق سازگار نیست.

9. 10000 500 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 229 بار در 142 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ای بابا چه وعضشه گند زدین به تاپیک همش انمیه انیمه انیمه یه تاپیک اختصاصی بزنین
    هیشکی نه سوال میکنه نه جواب میده فقط میگه انیمه اله انیمه بله
    س چرا گیر دادین به انیمه
    خدا حافظ استیو عزیز شاید از این دنیا رفته باشی ولی در قلب من و همه ی هوادارنت هنوز زنده ای روحت شاد استیو دیتکو عزیز

10. scorsub آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    هر کس هر چیزی که دلش بخواد می تونه بپرسه. کسی هم حق دخالت نداره. بحث آزاد هست. خیلی مدت درباره ی مارول و دی سی گفت و گو می کردن بچه ها. حالا هم می تونن پیرامون هر موضوع دیگه ای حرف بزنن. وقتی یه حرف به میون میاد ذهن بچه ها درگیر اون مسئله میشه و پرسش ها مرتبط با موضوع مطرح میشه. هدف این تایپیک چیزی جز وقت گذرونی و سرگرمی نیست. پس کسی جدی نمیگیره.
    هر کسی اگه یاد می گرفت سرش تو کار خودش باشه خیلی خوب میشد...
    هر موقع بحث دلخواه تو بود بیا دیدگاهتو دربارش بگو. کسی هم مجبورت نکرده. اگر دلخواهت نبود، می تونی اصلا تایپیک رو نگاه نکنی.
    هر کسی دوست داره درباره ی چیز دیگه ای پرسش و پاسخ انجام بشه، پرسشش رو با توجه به خواست و علاقش تغییر بده اگر موضوع برای بچه ها جالب باشه ادامش می دن. هر کسی مسئول پرسشگری خودش هست. همونطور که پاسخ دهنده آزاد به دادن هرگونه پاسخی هست،پرسشگر هم این آزادی رو دارا هست. نمی تونیم دیگران رو وادار کنیم پرسشی که ما دوست نداریم رو نپرسن. اگر قرار به مهندسی کردن پرسش و پاسخ ها باشه، دیگه این تایپیک جنبه ی همه پسند بودن خودش رو از دست میده. اگر پیشنهادی باشه دوستان پذیرا هستن. ولی برخورد و انتقاد تند و گستاخانه راه به جایی نمی بره .

11. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید scorsub از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (06-20-2018),MKXsubzero (06-21-2018),scorpionxl (06-20-2018),You s (06-20-2018)

12. scorpionxl آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    deathstroke
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط scorsub [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    هر کس هر چیزی که دلش بخواد می تونه بپرسه. کسی هم حق دخالت نداره. بحث آزاد هست. خیلی مدت درباره ی مارول و دی سی گفت و گو می کردن بچه ها. حالا هم می تونن پیرامون هر موضوع دیگه ای حرف بزنن. وقتی یه حرف به میون میاد ذهن بچه ها درگیر اون مسئله میشه و پرسش ها مرتبط با موضوع مطرح میشه. هدف این تایپیک چیزی جز وقت گذرونی و سرگرمی نیست. پس کسی جدی نمیگیره.
    هر کسی اگه یاد می گرفت سرش تو کار خودش باشه خیلی خوب میشد...
    هر موقع بحث دلخواه تو بود بیا دیدگاهتو دربارش بگو. کسی هم مجبورت نکرده. اگر دلخواهت نبود، می تونی اصلا تایپیک رو نگاه نکنی.
    هر کسی دوست داره درباره ی چیز دیگه ای پرسش و پاسخ انجام بشه، پرسشش رو با توجه به خواست و علاقش تغییر بده اگر موضوع برای بچه ها جالب باشه ادامش می دن. هر کسی مسئول پرسشگری خودش هست. همونطور که پاسخ دهنده آزاد به دادن هرگونه پاسخی هست،پرسشگر هم این آزادی رو دارا هست. نمی تونیم دیگران رو وادار کنیم پرسشی که ما دوست نداریم رو نپرسن. اگر قرار به مهندسی کردن پرسش و پاسخ ها باشه، دیگه این تایپیک جنبه ی همه پسند بودن خودش رو از دست میده. اگر پیشنهادی باشه دوستان پذیرا هستن. ولی برخورد و انتقاد تند و گستاخانه راه به جایی نمی بره .
    د اسکور ساب به خدا قبول قبول د چی میشه همراه این چیزایی که مینویسی یه سوالم بپرسی؟؟؟ د یادت باشه سوالم بپرس دیگه

جواب 500 ده هزار :همینی که اسکور ساب گفت فقط جوابم میده بی هافظه«ناراحت نشیا یه وقت شوخیه»د یه سوالم بپرس دیگه

س:معدلم چند شد«به خدا قسم کسی بیاد بگه سوال بی مورد پرسیدی میرم قسمت پیام های بازدید کنندشو به گند می کشم»

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید scorpionxl از ایشان تشکر کرده است:

scorsub (06-20-2018)

14. You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 113 بار در 63 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

نمیدونم(این سوالای سخت چیه می پرسین)
    معدل اسکورپیون ایکس ال چند شد؟

دلتون خواست باز کنید
    آره خودمم سوال سخت پرسیدم

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید You s از ایشان تشکر کرده است:

scorsub (06-20-2018)

16. scorpionxl آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    deathstroke
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ؟؟؟ این دیگه کیه
    18.71بد جور ری...استارتیدم یعنی الف نون دایورت کردم رو ورقه امتحانی

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید scorpionxl از ایشان تشکر کرده است:

scorsub (06-20-2018)

18. scorsub آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط scorpionxl [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    د اسکور ساب به خدا قبول قبول د چی میشه همراه این چیزایی که مینویسی یه سوالم بپرسی؟؟؟ د یادت باشه سوالم بپرس دیگه

جواب 500 ده هزار :همینی که اسکور ساب گفت فقط جوابم میده بی هافظه«ناراحت نشیا یه وقت شوخیه»د یه سوالم بپرس دیگه

س:معدلم چند شد«به خدا قسم کسی بیاد بگه سوال بی مورد پرسیدی میرم قسمت پیام های بازدید کنندشو به گند می کشم»

نه من یادم نمیره. پرسشی تو ذهنم ندارم و بهش هم فکر نمی کنم. می سپارم به دیگران خخخ
    تو نوشته هات هم اگر نیازی به پاسخ دادن نبینم چیزی نمی گم. نگارشت خیلی جا به جا ،آشفته و پریشان هست یکم آدم گیج میشه خخخ مطمئن باش چیزی رو فراموش نمی کنم...

صفحه 129 از 153 نخستنخست ... 2979119125126127128129130131132133139 ... آخرینآخرین