صفحه 130 از 154 نخستنخست ... 3080120126127128129130131132133134140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,291 به 1,300 از 1535

موضوع: یه جواب بده یه سوال بپرس!

1. Talking یه جواب بده یه سوال بپرس!

اخراج شده
    علاقه مند به
    kenshi
    تشکر شده 726 بار در 452 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نام ایزد یکتا

سلام
    حال مقدمه چینی ندارم،
    میرم سر اصل مطلب!

تو این تایپک هرکی که شرکت میکنه باید به سوال نفر قبل پاسخ بده و از نفر بعد یه سوال بپرسه

مثلا من(نفر اول)یه سوال میکنم نفر بعد جوابشو میده و یه سوال میپرسه تا نفر بعدی جواب اونو بده و تا آخر...

به عنوان مثال:
    "کدوم مورتال کمبت هارو تاحالا بازی نکردی؟"
    نفر بعدی(حالا هرکی که بود چه مدیر چه کاربر تازه)به این سوال جواب بده و یه سوا بپرسه

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید staibod از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

10000 500 (03-13-2018),Dark Noob (06-11-2017),haghy (07-22-2017),hzdmc (01-20-2018),Kenshi fatality (07-25-2017),MKXsubzero (05-07-2017),Noob__Smoke (02-14-2017),ralas+++ (01-11-2017),scorpionxl (09-04-2017),scorsub (06-19-2018),TB.C.Cage (01-25-2017),thomas (02-10-2017),You s (06-04-2018)

3. scorsub آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 536 بار در 251 ارسال
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    هر کس هر چیزی که دلش بخواد می تونه بپرسه. کسی هم حق دخالت نداره. بحث آزاد هست. خیلی مدت درباره ی مارول و دی سی گفت و گو می کردن بچه ها. حالا هم می تونن پیرامون هر موضوع دیگه ای حرف بزنن. وقتی یه حرف به میون میاد ذهن بچه ها درگیر اون مسئله میشه و پرسش ها مرتبط با موضوع مطرح میشه. هدف این تایپیک چیزی جز وقت گذرونی و سرگرمی نیست. پس کسی جدی نمیگیره.
    هر کسی اگه یاد می گرفت سرش تو کار خودش باشه خیلی خوب میشد...
    هر موقع بحث دلخواه تو بود بیا دیدگاهتو دربارش بگو. کسی هم مجبورت نکرده. اگر دلخواهت نبود، می تونی اصلا تایپیک رو نگاه نکنی.
    هر کسی دوست داره درباره ی چیز دیگه ای پرسش و پاسخ انجام بشه، پرسشش رو با توجه به خواست و علاقش تغییر بده اگر موضوع برای بچه ها جالب باشه ادامش می دن. هر کسی مسئول پرسشگری خودش هست. همونطور که پاسخ دهنده آزاد به دادن هرگونه پاسخی هست،پرسشگر هم این آزادی رو دارا هست. نمی تونیم دیگران رو وادار کنیم پرسشی که ما دوست نداریم رو نپرسن. اگر قرار به مهندسی کردن پرسش و پاسخ ها باشه، دیگه این تایپیک جنبه ی همه پسند بودن خودش رو از دست میده. اگر پیشنهادی باشه دوستان پذیرا هستن. ولی برخورد و انتقاد تند و گستاخانه راه به جایی نمی بره .

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید scorsub از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (06-20-2018),MKXsubzero (06-21-2018),scorpionxl (06-20-2018),You s (06-20-2018)

5. scorpionxl آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    deathstroke
    تشکر شده 201 بار در 152 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط scorsub [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    هر کس هر چیزی که دلش بخواد می تونه بپرسه. کسی هم حق دخالت نداره. بحث آزاد هست. خیلی مدت درباره ی مارول و دی سی گفت و گو می کردن بچه ها. حالا هم می تونن پیرامون هر موضوع دیگه ای حرف بزنن. وقتی یه حرف به میون میاد ذهن بچه ها درگیر اون مسئله میشه و پرسش ها مرتبط با موضوع مطرح میشه. هدف این تایپیک چیزی جز وقت گذرونی و سرگرمی نیست. پس کسی جدی نمیگیره.
    هر کسی اگه یاد می گرفت سرش تو کار خودش باشه خیلی خوب میشد...
    هر موقع بحث دلخواه تو بود بیا دیدگاهتو دربارش بگو. کسی هم مجبورت نکرده. اگر دلخواهت نبود، می تونی اصلا تایپیک رو نگاه نکنی.
    هر کسی دوست داره درباره ی چیز دیگه ای پرسش و پاسخ انجام بشه، پرسشش رو با توجه به خواست و علاقش تغییر بده اگر موضوع برای بچه ها جالب باشه ادامش می دن. هر کسی مسئول پرسشگری خودش هست. همونطور که پاسخ دهنده آزاد به دادن هرگونه پاسخی هست،پرسشگر هم این آزادی رو دارا هست. نمی تونیم دیگران رو وادار کنیم پرسشی که ما دوست نداریم رو نپرسن. اگر قرار به مهندسی کردن پرسش و پاسخ ها باشه، دیگه این تایپیک جنبه ی همه پسند بودن خودش رو از دست میده. اگر پیشنهادی باشه دوستان پذیرا هستن. ولی برخورد و انتقاد تند و گستاخانه راه به جایی نمی بره .
    د اسکور ساب به خدا قبول قبول د چی میشه همراه این چیزایی که مینویسی یه سوالم بپرسی؟؟؟ د یادت باشه سوالم بپرس دیگه

جواب 500 ده هزار :همینی که اسکور ساب گفت فقط جوابم میده بی هافظه«ناراحت نشیا یه وقت شوخیه»د یه سوالم بپرس دیگه

س:معدلم چند شد«به خدا قسم کسی بیاد بگه سوال بی مورد پرسیدی میرم قسمت پیام های بازدید کنندشو به گند می کشم»

You can judge For your self We are not just to the ravenous beast
    به تاپیک من سر بزنید لطفا داستانی متفاوت
    http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=8048

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید scorpionxl از ایشان تشکر کرده است:

scorsub (06-20-2018)

7. You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 113 بار در 63 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

نمیدونم(این سوالای سخت چیه می پرسین)
    معدل اسکورپیون ایکس ال چند شد؟

دلتون خواست باز کنید
    آره خودمم سوال سخت پرسیدم

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید You s از ایشان تشکر کرده است:

scorsub (06-20-2018)

9. scorpionxl آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    deathstroke
    تشکر شده 201 بار در 152 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ؟؟؟ این دیگه کیه
    18.71بد جور ری...استارتیدم یعنی الف نون دایورت کردم رو ورقه امتحانی

You can judge For your self We are not just to the ravenous beast
    به تاپیک من سر بزنید لطفا داستانی متفاوت
    http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=8048

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید scorpionxl از ایشان تشکر کرده است:

scorsub (06-20-2018)

11. scorsub آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 536 بار در 251 ارسال
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط scorpionxl [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    د اسکور ساب به خدا قبول قبول د چی میشه همراه این چیزایی که مینویسی یه سوالم بپرسی؟؟؟ د یادت باشه سوالم بپرس دیگه

جواب 500 ده هزار :همینی که اسکور ساب گفت فقط جوابم میده بی هافظه«ناراحت نشیا یه وقت شوخیه»د یه سوالم بپرس دیگه

س:معدلم چند شد«به خدا قسم کسی بیاد بگه سوال بی مورد پرسیدی میرم قسمت پیام های بازدید کنندشو به گند می کشم»

نه من یادم نمیره. پرسشی تو ذهنم ندارم و بهش هم فکر نمی کنم. می سپارم به دیگران خخخ
    تو نوشته هات هم اگر نیازی به پاسخ دادن نبینم چیزی نمی گم. نگارشت خیلی جا به جا ،آشفته و پریشان هست یکم آدم گیج میشه خخخ مطمئن باش چیزی رو فراموش نمی کنم...

12. You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط scorpionxl [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ؟؟؟ این دیگه کیه
    18.71بد جور ری...استارتیدم یعنی الف نون دایورت کردم رو ورقه امتحانی
    کی دیگه کیه؟
    معدلت خو خوب بود
    غذای چینی تا حالا خوردی؟

منم نخوردم

13. thomas آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 264 بار در 174 ارسال
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نه. تو ايران؟ فكر نكنم

برو بابا.... ((((بحث)))) آزاد هست؟ ميفهمي؟ فلانى دوست نداره سوالا همش راجع به يه چيز باشه .... بالاخره((((((((بحث)))))))) آزاد هست! فلانى با اين چيزى كه شما راجع بهش حرف ميزنين حال نميكنه. چون به اون علاقه اى نداره . بنابرين جوابي هم بره گفتن نداره. نبايد همش موضوع يه چيز باشه. اگه هم ميخواد موضوع يه چيز باشه يه چيزه درست حسابى! اگه انقد عشقشو دارى برو تو يادداشتت ***** ، ***** بكن. هرچى باشه بالاخره ((((بحث)))) آزاده!

نظرتون چيه دوباره راجع به مورتال كمبت يا گيم سوال بپرسيم؟؟؟؟؟؟

!!!!!toasty

14. You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ج:آره خوبه .
    س:شخصیتی که دوست داری داخل مورتال کمبت یازده به هر قیمتی ببینی؟

15. thomas آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 264 بار در 174 ارسال
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوب اسموك. نوب اسموكى*كه ما ديديم خيلى جالب نبود ولى*ميتونن چيزه خوبى ازش بسازن

بنظرتون خوب نميشد هرسال يه مورتال كمبت جديد ساخته ميشد؟ در عوض يهويي كلى چيز جديد نميومد و بازى آروم آروم پيشرفت ميكرد.

!!!!!toasty

16. You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

این طوری پول و سرعت زیادی لازم داره وولی اگه اینطور باشه دیگه حوصله مون سر نمیره همش می*خوایم بریم مورتال جدید بگیریم

​از شخصیت های جدید دوست داری کی نیاد مورتال بعدی؟

صفحه 130 از 154 نخستنخست ... 3080120126127128129130131132133134140 ... آخرینآخرین