نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: راهنمایی خرید Injustice 2 برای PS4

1. راهنمایی خرید Injustice 2 برای PS4

AmiRDarkness آواتار ها Darky
    علاقه مند به
    kenshi
    تشکر شده 11,740 بار در 2,632 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

با سلام

چند ماه پیش بود که شرکت ندرلم بازی جدید خودش یعنی Injustice 2 رو در سه نسخه Standard / Deluxe / ULTIMATE برای پلتفرم های PS4 و XBONE معرفی کرد

خیلی از صاحبان کنسول PS4 علاقه زیادی دارند که این بازی رو پیش خرید کنند اما در ابتدا سوال هایی برای اونا پیش میاد که دوست دارند جواب اون رو بدونند

نسخه فیزیکی بهتره یا دیجیتال ؟

کدوم نسخه بازی رو بگیریم و خیلی سوالای دیگه

به نظر من بهترین راه برای داشتن یک بازی روی PS4 خرید دیجیتالی بازی از PSN هست اونم به سه دلیل

1 - بازی برای همیشه روی اکانت شماست و لازم نیست نگران خراب شدن اون باشید

2 - از سیدی رم دستگاه شما استفاده ای نمیشه

3 - در صورتی که اکانت شما ریجن 1 باشه میتونید دی ال سی هاتون رو با دلار بخرید

اینجا یه پرانتز باز میکنیم و توضیحی درباره ریجن ها میدیم

منظور از ریجین منطقه ای است که بازی یا کنسول برای اون قسمت ساخته شده . ریجن 1 مخصوص آمریکاس و میتونید تمام بازی ها و دی ال سی های خودتون رو با استفاده از دلار بخرید .
    ریجن 2 مربوط به استرالیا / اروپا و بعضی از قسمت های خاورمیانه است و ریجن 3 مربوط به شرق .
    اول از همه باید بگم که ریجن دستگاه هیچ ربطی به ریجن بازی نداره . در کشور ما اکثر دستگاه ها ریجن 2 هستند . همچنین در مورد بازی ها در کشور ما بازی های ریجن 2 قیمت ارزان تری نسبت به ریجن 1 دارند .

نکته اینکه ریجن 1 و آل هر دو یکی هستند

خب گفته بودیم که در صورتی که اکانت شما ریجن 1 باشه . از ریجن 1 منظورمون اینکه که زمانی که اکانت پی اس ان خودتون رو ساختید باید کشور انتخاب شده USA باشه . در این صورت تمام فایل ها توی PS Store رو میتونید با دلار تهیه کنید .

از بحث ریجن ها که خارج بشیم میرسیم به بحث ترس از هک شدن اکانت PSN و نخریدن بازی به صورت دیجیتالی .

دیگه لازم نیست که بترسید که یک روز اکانتتون هک بشه و بازی هاتون دزدیده بشه و اینم به دو دلیل

1 - سونی در آپدیت جدید 4.50 کنسول پی اس 4 تمام اکانت های ترکیبی رو قفل کرد

2 - سونی بلاخره قابلیت تایید دوگانه رو به اکانت هاش اضافه کرد

و به این دو دلیل احتمال هک شدن اکانت شما به صورت چشم گیری کاهش میابه

اما اکانت ترکیبی چیه ؟

متاسفانه در ایران به دلیل قیمت بالای دلار بعضی ها توانایی خرید بازی ها رو ندارند پس میان از اکانت های ترکیبی استفاده میکنند . این اکانت ها به این صورت هست که یکی مثل من یا شما بازی رو به صورت دیجیتال میخره و از طریق راه هایی پسوورد و یوزر اکانتش دست افرادی میافته و این افراد اکانت رو روی کنسول شما میزنند و بعد از پرایمری کردن بازی ها از اکانت خارج میشوند . اما خیلی از افراد اقدام به تغییر پسوورد میکنند که در این صورت با شکایت صاحب اکانت به سونی و بن شدن کنسولشون مواجه میشن .

امروزه از اکانت های ظرفیتی خیلی استقبال میشه چون جدا از اینکه این اکانت ها کاملا قانونی هستند و کنسولتان بن نمی شود قیمت بسیار خوبی هم دارند

اکانت های ظرفیتی به این صورت است که شخص اکانت رو میخره و از 3 ظرفیت اون استفاده میکنه . کسی که ظرفیت 1 بازی رو داره میتونه آفلاین بازی کنه . کسی که ظرفیت 2 بازی رو داره میتونه به صورت آنلاین و آفلاین روی اکانت خودش بازی کنه و کسی که ظرفیت 3 رو داره میتونه روی اکانت اصلی آنلاین بازی کنه .
    اینطور قیمت یک بازی بین سه نفر تقسیم میشه و هر وقت هم خواستند میتونند ظرفیتشون رو به فروش بزارند .

خب حالا بر میگردیم سر موضوع اینجاستیس خودمون

کدام نسخه را بخریم ؟

به این دقت کنید که نسخه استاندارد بازی نسخه کامل بازی هست و بقیه نسخه ها باندل هستند . یعنی شما از قبل دی ال سی ها رو میخرید و به محض انتشار میتونید از اونا استفاده کنید .
    به نظر من خرید نسخه استاندارد به صرفه تره چون که احتمال اینکه DLC بازی تخفیف بخوره زیاده .
    پس انتخاب با شماست .
    میتونید نسخه استاندارد بازی رو با قیمت 219 هزار تومن بخرید
    میتونید نسخه دلوکس بازی رو با قیمت 300 هزار تومن بخرید
    میتونید نسخه التیمیت بازی رو با قیمت 365 هزار تومن بخرید

اگر قصد دارید هزینه زیادی روی بازی نکنید میتونید با دو نفر دیگه بازی رو به صورت اکانت ظرفیتی بخرید که اینطور قیمت بازی بین سه نفر تقسیم میشه

میتونید صبر کنید دو سه روز بعد از لانچ جهانی نسخه فیزیکی بازی رو بخرید که با توجه به قیمت بالاش به صرفه نیست

میتونید صبر کنید بازی تخفیف بخوره تا اون بخرید ( برای مثال نسخه دیجیتالی MKXL بعد از دو سال برای مشترکین PS Plus برای 5 روز پنجاه درصد تخفیف خورد که خود من بعد تخفیف این بازی رو به صورت دیجیتال به قیمت 77500 خریدم )

این راه ها راه های خرید Injustice 2 بود و میتونید از این راهنمایی برای خرید هر بازی ای استفاده کنید

یشنهاد من برای خرید این بازی خرید نسخه استاندارد بازی به صورت دیجیتالی ه .. اما باز هم همه چیز به نظر خودتون برمیگرده ....

تمامی متن بالا مختص سایت و کاربرای اون نوشته شده و کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوعه

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (03-11-2017),DARK GAIA (03-21-2017),Dark Noob (03-11-2017),DFSHINNOK7 (03-12-2017),leona kennedy (03-15-2017),mahyar.A (03-11-2017),Mary Cage (03-14-2017),Nima79h (03-11-2017),ralas+++ (03-13-2017)

m.kitana آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 230 بار در 106 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بایذ اول بگم اکانت ترکیبی های من که قفل نشدن و به نظر من آلتیمت خریده بشه بهتره چون سیزن پس هم باش خریده پس دیگه نیاز به خرید دی ال سی نیست تازه چند کاراکتر دی ال سی و دو گیر پک و چند لباس و گفت و گوی جدید هم میده من خودم این نسخه رو پری اوردر کردم که دارک اید هم گیرم از نظ من شما هم همین نسخه بگرید

There Is No way To Go Darlings Im Here For Your Hearts

Princess Mileena

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید m.kitana از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (03-15-2017),AmiRDarkness (03-15-2017),DARK GAIA (03-21-2017),DFSHINNOK7 (03-14-2017),leona kennedy (03-15-2017),Mary Cage (03-14-2017)

علاقه مند به
    kenshi
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط m.kitana [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    بایذ اول بگم اکانت ترکیبی های من که قفل نشدن و به نظر من آلتیمت خریده بشه بهتره چون سیزن پس هم باش خریده پس دیگه نیاز به خرید دی ال سی نیست تازه چند کاراکتر دی ال سی و دو گیر پک و چند لباس و گفت و گوی جدید هم میده من خودم این نسخه رو پری اوردر کردم که دارک اید هم گیرم از نظ من شما هم همین نسخه بگرید
    تمام نسخه ها DLC ها رو توی یه زمان میگیرن

این نیست که چون شما التیمیت رو خریدید از همون اول DLC ها رو نصب شده دارید .... شما در اصل دیتای DLC رو دارید و زمان اومدن کرکتر DLC فقط آپدیت نصب میکنید و نیازی به خرید ندارید

میگم که .... همه چیز به نظر خودتون بستگی داره .... به نظر من اصلا ارزش نداره برای چندتا کرکتر 40 دلار بدم در حالی که میتونم 20 دلار روش بزارم و بازی هایی مثل Tekken 7 / Nier / Horizon / For Honor رو بخرم

اینی که گفتم استاندارد رو پیش خرید کنید برای این بود که ندرلم بعضی وقتا DLC هاش رو به صورت FREE میزاره

تا یه سال دیگه نسخه التیمیت میره به 70 دلار

این بن شدن اکانت های ترکیبی هم ظاهرا شایعه بوده ...

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (03-15-2017),DARK GAIA (03-21-2017),DFSHINNOK7 (03-14-2017),leona kennedy (03-15-2017),Mary Cage (03-16-2017)

Ahmadreza آواتار ها مدیر کل
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 4,353 بار در 1,111 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

اول از همه تشکر ویژه از امیر خان بابت تاپیک خوب و منحصر به فردش که باعث شد بعد عمری تصمیم بگیرم پست بذارم!
    تفاوت نسخه ها رو امیر جان به خوبی توضیح دادن. ولی برای درک بهتر تفاوت دو نسخه حاوی DLC داخل خود سایت injustice.com بخش preorder که برید توضیحاتو مشابه تصویر زیر گذاشته:

از نظر اسکین در نظر بگیریم که می شه گفت تقریبا دو نسخه مشابه هستند چه بسا نسخه Deluxe به صرفه تر هم باشه. چون به نظر خودم Green Lantern اصلی و Flash از جان استورات و Reverse Flash به مراتب جذابیتشون بیشتره. همون Powergirl هم تفاوت چندانی نمی کنه به جز این که نسخه بالغ تر Supergirl باشه ولی خب باز ارزشش از دو اسکین دیگه بیشتره.
    از نظر DLC هم مطمئن باشید این بازی هم نهایتا یک یا دو ماه بعد از عرضه جذابیت داره و بعدش خاک می خوره می ره کنار مثل MKX. در نتیجه خرید 9 تا DLC به نظرم واسه بازی خیلی زیاده و تا اون موقع که بخواین وایسین همه 9 DLC عرضه بشن تا اونارو تجربه کنین دیگه مزه بازی از بین رفته.
    ولی در کل نسخه deluxe به نظرم خیلی به صرفه تره و معقول تره خریدش نسبت به Ultimate.

نوشته اصلی توسط AmiRDarkness [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

تمام نسخه ها DLC ها رو توی یه زمان میگیرن

این نیست که چون شما التیمیت رو خریدید از همون اول DLC ها رو نصب شده دارید .... شما در اصل دیتای DLC رو دارید و زمان اومدن کرکتر DLC فقط آپدیت نصب میکنید و نیازی به خرید ندارید

میگم که .... همه چیز به نظر خودتون بستگی داره .... به نظر من اصلا ارزش نداره برای چندتا کرکتر 40 دلار بدم در حالی که میتونم 20 دلار روش بزارم و بازی هایی مثل Tekken 7 / Nier / Horizon / For Honor رو بخرم

اینی که گفتم استاندارد رو پیش خرید کنید برای این بود که ندرلم بعضی وقتا DLC هاش رو به صورت FREE میزاره

تا یه سال دیگه نسخه التیمیت میره به 70 دلار

این بن شدن اکانت های ترکیبی هم ظاهرا شایعه بوده ...

من قضیه free شدن DLC ها رو نشنیدم. می دونم که برای ایام خاص ممکنه تخفیفاتی رو در محیط Xbox Live Marketplace و PS Store داشته باشیم ولی Free شدنش اگر هم رخ بده احتمالا خیلی خیلی بازه زمانی محدودی قرار بگیره. ضمنا نمی دونم قیمت MKX و DLCهاشو تا حالا چک کردی یا نه! ولی جالبه که بدونی قیمت DLC های MKX از خود بازی MKX بیشتره!

توی تصویر بالا که داخل Playstation Store سرچیدم می بینی که قیمت خود بازی 20 دلاره و قیمت XL Pack که همه DLCها و اسکین ها رو داره 25 دلاره! بقیه DLCها هم هیچ کدوم افت قیمت خاصی رو با وجود گذشت دو سال از عرضه بازی ندارن اگه جدا بخوای بخریشون... کلا ذات DLC همینه یعنی واسه کسی که بخواد پول اضافی واسه بازی بده بنابراین فکر نکنم تخفیف خاصی بخوان واسش قائل بشن شاید بعدا مثل XL Pack سرجمعش کنن و با تخفیف بتونی کل DLCها رو داشته باشی که اونم بازم خرجتو می بره بالا.

There is no knowledge that is not power

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Ahmadreza از ایشان تشکر کرده اند:

AmiRDarkness (03-16-2017),DARK GAIA (03-21-2017),DFSHINNOK7 (03-15-2017),leona kennedy (03-15-2017),Mary Cage (03-16-2017),Nima79h (03-15-2017)

DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    shinnok
    تشکر شده 8,182 بار در 1,403 ارسال
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

فقط میخواستم در جهت تکمیل سخنان گهربار دوستان دو تصویر با کیفیت بالاتر رو اینجا بذارم.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    و اما یه سوال برام پیش اومده
    برای کسانی که میخوان بازی رو بخرن، چه تضمینی هست که محتوای بیشتری منتشر نشه؟ واسه MKX گفتن Premium Edition رو بگیرین همه چیز توش هست ولی دو سه اسکین پک اضافه دادن بیرون. الانم "ظاهرا" اینطور دارن تبلیغ میکنن که خیالتون کاملا راحت باشه همه ی محتوای اضافه رو با 100 دلار میتونین داشته باشین ولی من چشمم آب نمیخوره حتی علاوه بر این 9 کرکتر، دو سه تا دیگه بعدا اضافه نکنن.

یه سوال دیگه: فرض بر اینکه 9 دی ال سی واسه اینجاستیس 2 اومد، بعد برا MK11 میخوان 10تاش کنن؟ بعد اینجاستیس 3 یازده تا؟ این که میشه بازی DLCها. 15 سال دیگه اگه ادبونی باشه و MKای باشه و ما هم باشیم (در 40 سالگی ) قراره چی به سر MK بیاد؟ همش میشه DLC دیگه؟

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (03-17-2017),AmiRDarkness (03-16-2017),Mary Cage (03-16-2017),Nima79h (03-15-2017)

علاقه مند به
    kenshi
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط Ahmadreza [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

من قضیه free شدن DLC ها رو نشنیدم. می دونم که برای ایام خاص ممکنه تخفیفاتی رو در محیط Xbox Live Marketplace و PS Store داشته باشیم ولی Free شدنش اگر هم رخ بده احتمالا خیلی خیلی بازه زمانی محدودی قرار بگیره. ضمنا نمی دونم قیمت MKX و DLCهاشو تا حالا چک کردی یا نه! ولی جالبه که بدونی قیمت DLC های MKX از خود بازی MKX بیشتره!

توی تصویر بالا که داخل Playstation Store سرچیدم می بینی که قیمت خود بازی 20 دلاره و قیمت XL Pack که همه DLCها و اسکین ها رو داره 25 دلاره! بقیه DLCها هم هیچ کدوم افت قیمت خاصی رو با وجود گذشت دو سال از عرضه بازی ندارن اگه جدا بخوای بخریشون... کلا ذات DLC همینه یعنی واسه کسی که بخواد پول اضافی واسه بازی بده بنابراین فکر نکنم تخفیف خاصی بخوان واسش قائل بشن شاید بعدا مثل XL Pack سرجمعش کنن و با تخفیف بتونی کل DLCها رو داشته باشی که اونم بازم خرجتو می بره بالا.
    به صورت باندل تخفیف میخوره

چون من دو هفته پیش ایکس ال رو 19.99 خریدم اینطور گفتم که دی ال سی ها فری پام در اومد چون قیمت نسخه اولیه بازی هم 19.99 ه

در کل همون حرفی که گفتی درسته .... بعد یه مدت که خاک خورد قیمت ها میاد پایین

نوشته اصلی توسط DFSHINNOK7 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    برای کسانی که میخوان بازی رو بخرن، چه تضمینی هست که محتوای بیشتری منتشر نشه؟ واسه MKX گفتن Premium Edition رو بگیرین همه چیز توش هست ولی دو سه اسکین پک اضافه دادن بیرون. الانم "ظاهرا" اینطور دارن تبلیغ میکنن که خیالتون کاملا راحت باشه همه ی محتوای اضافه رو با 100 دلار میتونین داشته باشین ولی من چشمم آب نمیخوره حتی علاوه بر این 9 کرکتر، دو سه تا دیگه بعدا اضافه نکنن.

یه سوال دیگه: فرض بر اینکه 9 دی ال سی واسه اینجاستیس 2 اومد، بعد برا MK11 میخوان 10تاش کنن؟ بعد اینجاستیس 3 یازده تا؟ این که میشه بازی DLCها. 15 سال دیگه اگه ادبونی باشه و MKای باشه و ما هم باشیم (در 40 سالگی ) قراره چی به سر MK بیاد؟ همش میشه DLC دیگه؟
    والا همه توی کار ادبون موندن

الان راستر اصلی رو 38 تا زده توی سایت و 9 تا دی ال سی . اما گفته که بزرگترین راستری که تا الان اومده پس یعنی بیشتر از آرماگدون و یعنی باید بیشتر از 9 تا باشه

شاید هم هر کرکتر مدتی یبار یه اسکین مثل پاورگرل و رورس فلش بگیره که سیاست جالبه

طراحی دیالوگ و کرکتر

و تمام حرکاتش مال یه کرکتر دیگه که کارشون خیلی راحت میشه

احتمالا بیان سینتسرو هم روی گرین لنتر بزنن
    ویرایش توسط AmiRDarkness : 03-16-2017 در ساعت 04:23 AM

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (03-17-2017),DARK GAIA (03-21-2017),DFSHINNOK7 (03-21-2017),Mary Cage (03-16-2017),Nima79h (03-16-2017)

DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    shinnok
    تشکر شده 8,182 بار در 1,403 ارسال
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط AmiRDarkness [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

...اما گفته که بزرگترین راستری که تا الان اومده پس یعنی بیشتر از آرماگدون و یعنی باید بیشتر از 9 تا باشه

گفته بزرگترین راستر ندررلم. یعنی میشه MK9 به بعد.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده اند:

AmiRDarkness (03-21-2017),Nima79h (03-21-2017)

DARK GAIA آواتار ها کاربر فعال
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 1,025 بار در 349 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خب متاسفانه PSN و XLive مثل استیم راه دور زدن ریجن روس یا استفاده از گیفت کارت های روسی رو نداره وگرنه بازی خیلی قیمتش برای دوستان ارزون تر میفته .

مثال ؟
    یک مثال بروز گیمینگ الان میزنم . الان قیمت دیسک فیزیکی عنوان NieR : Automata برای کنسول PS4 چیزی بین 200-180 است ولی با استفاده از مراجع روسی برای استیم چیزی بین 120-110 در میاد .

چند نکته جزئی برای دوستان که گفتنش خوبه :

- خرید بر روی اکانت بهترین راه حل شما هست زیرا به شکل دائمی باقی می ماند (چیزی که در پست اصلی نیز بهش اشاره شده است) .
    اما اگر از آن دسته افرادی هستید که میخواهید بعد از یک مدت بازی را رد کنید ، مانعی برایتان وجود ندارد ! میتوانید یک اکانت جدا مختص برای Injustice 2 بسازید و بازی را بر روی آن خریداری نمائید و در صورتی که روزی تصمیم به فروش بازی گرفتید میتوانید اکانت منحصر به بازی را بفروشید . آن هم با قیمتی معقول و مناسب (بدون استرس از سوال مشتریان نسبت به آشیب دیدگی دیسک و...)

- اگر از بابت سرعت نت نگران دانلود عنوان هستید به هیچ عنوان نگران نباشید . در آپدیت 4.50 کنسول PS4 شما میتوانید هارد اکسترنال خود را به کنسول متصل کنید و از طریق آن نیز دیتا را منتقل نمائید (آموزش آن در اینترنت هست.گوگل کنید) . از دیتا فروش میتوانید با قیمتی مناسب دیتای این عنوان را بسته به ریجن دستگاهتان خریداری نمائید

- در صورتی که میخواهید به شکل Retail (فیزیکی) این عنوان را خریداری کنید (بسته به اسم تاپیک این نکته گفته میشود) . از مراجع بسیار معتبر تهیه کنید . با توجه به نداشتن هیچ گونه قصد تبلیغاتی یک مرجع را تنها با نام معرفی میکنم
    قابل توجه مدیران

(قابل توجه مدیران : بنده نه شریک این مرجع هستم نه قصد تبلیغ برای این مرجع را دارم.تنها برای معرفی به برخی دوستان است و همچنین برای اثبات حسن نیت تنها نام این مراجع برده شده است.با تشکر)

مرجع معتبر خرید

گیم پلی ایران
    وست گیم
    fr-041_debris - Farbausch

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید DARK GAIA از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (03-23-2017),AmiRDarkness (03-22-2017),Nima79h (03-21-2017)

علاقه مند به
    kenshi
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

بازی به صورت فیزیکی از سه روز پیش توی ایران قابل خرید بود

ریجن 1 قیمت روز اول 250
    روز دوم 240
    امروز 230

ریجن 2 هم 150

چیزی که جدیدا متوجه شدم اینه که نسخه Ultimate هم به صورت دیسک عرضه میشه

اگه اینطور باشه میتونید برید نسخه ultimate ریجن 2 رو به صورت دیسک بخرید و یک اکانت ریجن 2 روی کنسول بسازید و فقط موقع دانلود dlc ازش استفاده کنید

قیمت ریجن 2 التیمیتش رو اگه بخوام تقریبی بگم 230 باید باشه چون اگه دیسک ش بیاد ریجن 1 حدود 370 380 باید باشه

ولی اگه برعکس من تحمل بالایی دارید وایسید 2 سال دیگه بازی رو به صورت باندل 19.99 یا فوقش 39.99 دلار بخرید

------------------------------------------------------------

'' آپدیت ''

دیسک Ultimate منتشر میشه

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

پس برید نسخه ultimate ریجن 2 رو بخرید

ویرایش توسط AmiRDarkness : 05-17-2017 در ساعت 12:27 PM

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

DARK GAIA (05-18-2017),Dark Noob (05-17-2017),General KOMBATENT (05-17-2017),Nima79h (05-17-2017)