صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 39

موضوع: توصیف کاربران سایت ( همه ی کاربران انجمن )

1. توصیف کاربران سایت ( همه ی کاربران انجمن )

mahyar_ach آواتار ها Devil Within
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,210 بار در 515 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نام خدا

بنده تصمیم گرفتم همچین تاپیکی رو ایجاد کنم که یک مقدار انجمن از این حال و هوا در بیاد و شما شاهد تاپیک مشابهی در سال گذشته از بنده بودید ولی اون تاپیک محدودیت داشت و مخصوص کاربران عادی سایت بود

به علت این که این تاپیک محدودیت نداره بنده اسم اشخاص رو نمینویسم و به سلیقه ی خودتان اسم ها رو بنویسید وکاربر مورد نظرتون رو توصیف کنید

با ارزوی موفقیت و سلامتی

تاپیک مشابه :

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ویرایش توسط mahyar_ach : 04-20-2017 در ساعت 01:20 PM
    Telegram ID / Instagram : @mahyar_ach

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mahyar_ach از ایشان تشکر کرده اند:

10000 500 (03-12-2018),Dark Noob (04-21-2017),General KOMBATENT (04-22-2017),I.MJP (04-21-2017),leona kennedy (04-21-2017),Nima79h (04-24-2017),scorsub (05-26-2018),TB.C.Cage (04-20-2017),The JokeR (04-25-2017),You s (06-08-2018)

love day آواتار ها کاربر فعال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 1,051 بار در 520 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    16
    حالت من
    Ghati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اقا اقا من نوب رو یادم رفت بنویسم شرمنده
    دارک نوب یا ملقب به دارکوب گوله نمک انجمن هستن سر اون تاپیکاش کلی میخندیدیم روحمون شاد میگشت

Like how a single word
    Can make a heart open
    I might only have one match
    But I can make an explosion

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید love day از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (04-23-2017),General KOMBATENT (04-23-2017),mahyar_ach (01-09-2018),MKXsubzero (06-23-2017)

Smasher آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 660 بار در 282 ارسال
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خب اینم نظر من: ( البته قبلا یه بار دادم فک کنم )

holy ninja: بهترین کاربر کل تاریخ سایت که از روز اول تا الان بوده و بدون خستگی در تمام شرایط ها ( شلوغی, خلوتی سایت و ... ) فعالیتشو قطع نکرده حتی الان که کسی نیس, اطلاعات خیلی بالاییم داره درباره کل سری کامبت همه نسخه ها

amirdarkness: ایشونم تو دوران خودش معلومه فعالترین کاربر بوده اطلاعات بالاییم داره تو گیم معلومه, که الان به دلیل گرفتاری یا خسته شدن از انجمن اینا دیگه نیستش

kung lao: موسس سایت که ایشونم به نظر روزهای اول سایت حظور و فعالیت خیلی خوبی داشتن ولی الان کاملا ناپدید شدن :دی اطلاعات ایشونم به نظر خیلی بالاس از کامپیوتر, اینترنت, تکونولوژی و گرافیک و فوتوشاپ بگیر تا هرچی ولی کاش هنوزم به اندازه قدیم به سایت میرسید

Shirai Ryu Warrior: پسر خیلی خوبیه باهاش اشنایی دارم, فعالیتش خیلی خوب بود ولی الان غیبش زده حس ششمم ! میگه گرفتاری داره ... فن 2 اتیشه ملینام هست معلومه

The Great Hezar: اینم تعریف ازش زیاد شنیدم تو مدیریت, اسپم پاک کردن و ... ولی چون هیچوقت نیس عملی ازش حرکتی ندیدم :دی زیاد اهل شوخیم هست ( شوخی غیر توهین امیز ), وطن پرستم میزنه از ایران ایراد بگیری جفت پا میاد تو صورتت, البته یه چیزی بگم ناراحت نشه عجیبه چطور هنوز مدیره چون فعالیتی دیگه نداره !

EMPEROR: یکی از قدیمی ترین های سایت و فن های ام کا سنتر حتی تو کل دنیا شاید, که کم حرفم میزنه ... ایشونم جزو ناپدید شدگان فعلی سایته

DFSHINNOK7: ادمین دوم سایت که با اسم سابق DFGH میشناسمش بیشتر :دی معلومه اطلاعات خیلی بالایی راجب گیم و مخصوصا فایتینگ و بازی سازی داره, بعضی اوقات فعالیتش از همه بیشتر میشه بعضی اوقاتم کلا نیست معلومه سرش شلوغه

RICAROS: به نظر یکی از با اطلاعات ترین های سایت بوده که الان کلا حذف فیزیکی شده بیشتر در حد تعریف بقیه باهاش اشنایی دارم

Thunder Boy: اینم پسر خوبی بود و کم فعالیت

Tarokh: گرافیست خوب و کم فعالیت بعدی

Ahmadreza: فک کنم حرفه ای در زمینه بازی های فایتینگ مثل تکن و کامبت و اینجاستیس و ... یکی دیگه از فن های مرحومه ملینا

Noob_Smoke: به نظر پسر خوب و شوخی میاد اشنایی زیادی ندارم در حد دیدن رای هاش تو تورنمنت ها بوده فعلا هم که مدرسه وقتشو گرفته انگار

scorpion123: ایشونو که دیگه کلا نمیشناسم اگه چیزیم ازش دیدم یادم نیس, فک کنم اسم اصلیش این باشه scorpion12345678 و .... ( شوخی )

Rejected Emperor: یکی از بهترین گیمرهای کل ایران به جرئت میگم که تو تلگرامم میشناسمش, واقعا حیفه از سایت رفته تو تمام زمینه ها هم گیم ( چه جدید چه قدیمی ) هم نرم افزار و شبیه ساز و یکی از شماره یک های ایرانه, اخلاق خیلی خوبیم داره رفیق خودمه

AmirKiller: ایشونو تو یه سایت دیگه خیلی وقت پیش دیدم, تنها چیزایی که ازش یادم مونده خاطرات بد

mahyar.a: تا همین چند ماه پیش فعالترین و بهترین کاربر سایت بود که یهو همراه بقیه از جمله من غیب دست جمعی شد :دی ولی الان دوباره برگشته انگار ( نوشدارو بعد از مرگ سهراب :دی ) مثل خودم موبایل گیمره, کلش رویالم زیاد بازی میکرد یه مدتی میشه گفت تقریبا رقابت کاپ هم داشتیم که دیگه نداریم چون رویالو حذف کردم

staibod: اینم پسر خوبیه, اول فک میکردم اسپمر و بی ادبه ولی الان نظرم راجبش عوض شده ( البته هنوزم چت باکسو منحدم میکنه گاهی اوقات :دی ) ... یکی دیگه از همیشه حاظرهای سایت که فن کنشیم هست انگار

General Kombatent: اینم که از قدیم ال ایام میشناسمش, ماجراهای زیادی با هم داشتیم ... انتی فحشم هست :دی ... اولا ایشون یکی از فایترهای هوکوتو بوده که بعد با تمرین ها و اسپم دادن های فراوان کم کم سرباز, نینجا, کامبتنت شده بعدم ژنرال و هم اکنون امپراطور ... ماشالله تمام مقام های ارتشو گذرونده, فقط پادشاه و وزیر و سامورایی نشده اونارو جهشی رد کرده, اوایل هم میگه سنگ دل بوده تو شکمش سنگ, اجر و بتون و ... نگهداری میکرده, بعدم تغییر فرم داده به آب دل, شده جزو دسته ی آبزیان, هم اکنونم دل شکسته ی مهلبون ( با اد بون فامیله بون داره اخر اسمش ) ... چند روزیم هست دنبال جارو هستم تیکه های دلشو پیدا کنم با چسب ابکی بچسبونم ... اما دور از شوخی ( البته من شوخی ندارم با کسی ) تو فوتوشاپ, ساخت سایت و انجمن, رپ و ... اطلاعات خوبی داره

Dark Noob: اینم که بچه ی خودمه, یه مدت برا هم پیازم پوست میگیریم حتی اما یه مدت دیگم میفتیم جون هم, جدیدا هم هفته ای یه بار دعوا داریم شدیم مثل اصلاح طلبان و اصول گرایان ... دیروزم نزدیک بود با اره برقی کات ابدیش کنم از کمر, یه چند تا بلاک سیمانم خرد کنم رو سرش ولی کم کم اروم شدم خخ

Mary Cage: یکی دیگه از فعال ها و همیشه حاظران سایت کاربر خوبی و مودبیه ادم حس بدی نسبت بهش نداره, عاشق جانی کیجم هست ! تو عمرمون هرچی دیده بودیم جز عاشق جانی که اونم به لطف خداوندگار و فیسا قورص ( اسمشو اینطوری مینویسن ؟ ) دیدیم

love day: از دخترهای بد اخلاق سایت که ادم جرئت نداره نزدیکش افتابی شه, دیدی یهو با تبر افتاد جونت تیکه تیکت کرد ! بعد با جسدتم قرمه سبزی و خورشت بادمجون درست کرد با سس مایونز خورد ... ولی اینم فعالیت و حظور نسبتا خوبی داره

+++rales: اینم رالس 20 لبس با اون مثبتاش :دی ... کاربر و پسر خوبیه با اینکه سن کمی انگار داره ولی حرفه ای گرافیک و مود سازیه, عاشق 2 اتیشه ملینام هست بعضی وقتا ادم حس میکنه دختره چون مثل دختراس رفتار و طرز حرف زدنش یکمی البته ناراحت نشی

raiden ermack kenshi: اینم که خداروشکر کنیم فقط همین سه شخصیتو دوست داره وگرنه معلوم نیس اسمش چند متر میشد :دی ( شوخی )

Nima79: کم حظور ولی فعالیت خوب

VAHID.K.R: فن بند های کره ای به نظر و فن ساب زیرو ... حس میکنم قبلا نام کاربریش کینگ ساب زیرو بوده ؟!

leona keneddy: همزمان یکی از اقوام لیون رزیدنت اویل و کندی رئیس جمهور سابق امریکا :دی ایشونم کم حظور ولی فعالیت نسبتا خوب

subscore: اینم پسر خوبیه اطلاعاتش تو کلش رویال خیلی بالاس

thomas: توماس ادیسون اینده :دی کاربر خوبیه اینم اطلاعات بالایی معلومه داره

خب اینم از نظر ما

اگه نصفش شوخی بود :دی تقصیر کامبتنت هست که بهش گفتم نظری ندارم گفت پس هرچی خواستی بنویس :دی

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Smasher از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

Ahmadreza (04-24-2017),Dark Noob (04-23-2017),General KOMBATENT (04-23-2017),leona kennedy (04-23-2017),love day (04-23-2017),mahyar_ach (04-24-2017),Nima79h (04-24-2017),ralas+++ (04-23-2017),staibod (04-23-2017),TB.C.Cage (04-24-2017),thomas (06-21-2017)

اخراج شده
    علاقه مند به
    kenshi
    تشکر شده 726 بار در 452 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط mahyar.A [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ما که تو لیست دوستان هم هستیم داش

من اگه بخوام درخواست دوستی تو رو رد کنم که دیگه ...

اِ!
    آره هستی!
    پس چرا نمیتونم بهت"پیغام بازدیدکنندگان"بدم؟

علاقه مند به
    sub-zero
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط staibod [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    اِ!
    آره هستی!
    پس چرا نمیتونم بهت"پیغام بازدیدکنندگان"بدم؟
    میتونی

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mahyar_ach از ایشان تشکر کرده است:

staibod (04-23-2017)

scorsub آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 521 بار در 249 ارسال
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=mahyar.A;104187]

Scorsub :

همیشه کمک حال منه ، با اینکه همیشه سرشو دردمیارم و سوالای مختلفی ازش میپرسم با صبر و حوصله جواب میده ، استاد بازی های آنلاین . دمشم گرم !

[QUOTE]
    نه داداش اين حرفا چيه. دوستى كه اين حرفا رو نداره

والا من كه در حدى نيستم بخوام در مورد ديگران اظهار نظر كنم. ولى به چند تا از دوستانى كه مى شناسم از جمله خود مهيار و حسين(staibod) و مريم خانوم ... ارادت دارم.

نقل قول نمى دونم چرا خراب شد

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید scorsub از ایشان تشکر کرده اند:

staibod (06-23-2017),TB.C.Cage (05-02-2018)

thomas آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 261 بار در 172 ارسال
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    منم بگم
    هولی نینجا : مدیر خیلی لایقی هست چونکه از هیچگونه فعالیتی در سایت دریغ نمیکنه
    مری کیج : خیلی مهربونه و همیشه حساب شده نظر میزاره
    نوب اسموک : اینکه خیلی باحاله از نظر من یه طرف اینکه تو اسمش اسموک داره هم یه طرف
    جوکر :
    رالاس : تنها کسی که تو انجمن اصلا ازش خوشم نمیاد ایشان است بقیه هم خوبند نظری ندارم

!!!!!toasty

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده است:

TB.C.Cage (05-02-2018)

علاقه مند به
    sub-zero
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط thomas [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    منم بگم
    هولی نینجا : مدیر خیلی لایقی هست چونکه از هیچگونه فعالیتی در سایت دریغ نمیکنه
    مری کیج : خیلی مهربونه و همیشه حساب شده نظر میزاره
    نوب اسموک : اینکه خیلی باحاله از نظر من یه طرف اینکه تو اسمش اسموک داره هم یه طرف
    جوکر :
    رالاس : تنها کسی که تو انجمن اصلا ازش خوشم نمیاد ایشان است بقیه هم خوبند نظری ندارم
    هنوزم کسی به این تاپیکا سر میزنه انگار

hzdmc آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 279 بار در 153 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    چند تارو میگم
    scorpionxl:خیلی باحاله انصافا غلط املایی در حد تیم ملی
    thamos:خیلی کاربر خوبیه و انصافا بنظرم از پستای بی مصرف بدش میاد
    ralas:یکی از دلایلی که اصن من به این انجمن علاقه مند شدمو مدای کمبت ایکسمو بهش مدیونم
    mahyar.A:خیلی زیاد باهاش اشنا نیستم ولی چون سابزیرو رو دوس داره منم دوسش دارم
    MARY CAGE:مهربونه یادم نیس دقیقا ولی یبار فک کنم یه مشکلی تو ساخت دی ال سی داشتم یه پیام بهم داد اونموقع بود که فهمیدم خیلی مهربونه
    Hagly:خیلی ازش خوشم اومده چون یسری نقاط مشترک داریم باهم
    و هیچکس درمورد من بدبخت نظر نداد خودم خودمو توصیف میکنم
    hzdmc:مدر بدبختی که هیشکی مداشو نخواست

Lin Kuei

لطفا به داستان من سر بزنید!!
    http://forum.mkcenter.ir/showthread....027#post107027

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hzdmc از ایشان تشکر کرده اند:

haghy (01-07-2018),mahyar_ach (01-08-2018),TB.C.Cage (01-08-2018)

DeAtHjOkEr آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 63 بار در 41 ارسال
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thomas : هوش سرشار اما نشون نمیده
    haghy : داستاناش خوبه اما ارتباط نمیتونم برقرار کنم!
    scorpion xl : تازه کار در مورتال و با غلط املایی خودخواسته میخواد به ما بفهمونه همه چی به سواد نیس...
    mary cage: سمبل وفاداری... چه به انجمن چه به جانی!
    DF : هرچی بگم یا کم گفتم یا کمتر
    HOLY : خوبه عالی
    mahyar : کلا هرکی شاهین و شاهینی باشه قابل اعتماده ایشون نمونه بارز
    hzdmc : آقا حسن گل گلاب عالی ان ایشون
    ralas : بازیگوش انجمن(بود...)

Dιҽ Sƚαɾƙҽɳ ʂιɳԃ ʂƚα̈ɾƙҽɾ, ɯҽɳɳ ʂιҽ αʅʅҽιɳ ʂιɳԃ
    sir ADOLF HITLER-

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید DeAtHjOkEr از ایشان تشکر کرده اند:

haghy (05-16-2018),TB.C.Cage (05-02-2018)

Thunder boy آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 3,509 بار در 1,317 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Badhal
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Smasher [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    خب اینم نظر من: ( البته قبلا یه بار دادم فک کنم )

Thunder Boy: اینم پسر خوبی بود و کم فعالیت
    داداش اگه نگاه کنی نفر 10 سایت هستم.... تا نفر 3 سایت هم رفتم. ما دیگه فعالیتمون رو کردیم. الان داریم خستگی در میکنیم
    http://upload7.ir/images/62988384481640551445.jpg

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Thunder boy از ایشان تشکر کرده است:

TB.C.Cage (05-02-2018)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین