صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39

موضوع: توصیف کاربران سایت ( همه ی کاربران انجمن )

1. توصیف کاربران سایت ( همه ی کاربران انجمن )

mahyar_ach آواتار ها Devil Within
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,210 بار در 515 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نام خدا

بنده تصمیم گرفتم همچین تاپیکی رو ایجاد کنم که یک مقدار انجمن از این حال و هوا در بیاد و شما شاهد تاپیک مشابهی در سال گذشته از بنده بودید ولی اون تاپیک محدودیت داشت و مخصوص کاربران عادی سایت بود

به علت این که این تاپیک محدودیت نداره بنده اسم اشخاص رو نمینویسم و به سلیقه ی خودتان اسم ها رو بنویسید وکاربر مورد نظرتون رو توصیف کنید

با ارزوی موفقیت و سلامتی

تاپیک مشابه :

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ویرایش توسط mahyar_ach : 04-20-2017 در ساعت 01:20 PM
    Telegram ID / Instagram : @mahyar_ach

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mahyar_ach از ایشان تشکر کرده اند:

10000 500 (03-12-2018),Dark Noob (04-21-2017),General KOMBATENT (04-22-2017),I.MJP (04-21-2017),leona kennedy (04-21-2017),Nima79h (04-24-2017),scorsub (05-26-2018),TB.C.Cage (04-20-2017),The JokeR (04-25-2017),You s (06-08-2018)

Dark Noob آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    erronblack
    تشکر شده 2,419 بار در 827 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Dark Noob [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    بسم الله

با عرض سلام خدمت تمام دوستان عزیز!
    و با تشکر فراوان از استارتر تایپیک که زحمت کشیدن و مارو به چالش کشیدن!
    مدت زیادی بود پست درست و حسابی ندادم!
    گفتم یه نظر کوچیک و کوتاهی بدم هم دل خودم وا شه هم یه عرض ادبی خدمت دوستان بکنم!
    برای شروع از صاحب تایپیک گل شروع میکنم!

mahyar.A:

یکی از گل ترین رفیقایی که توی نت دارم!همیشه ایده های باحالی برای تایپیک زدن داره!کم تایپیک میزنه ولی وقتی میزنه درست و حسابی میزنه.یه مدتم داستانای باحالی مینوشت که کلی باهاشون حال کردیم!دستش مرسی...

DF:
    یکی از مدیرای ساکت انجمن که معمولا پشت پرده کار میکنه و زیاد به چشم نمیاد!خسته نباشه واقعا!

Bi-han:
    یکی دیگه از مدیرای انجمن که نفهمیدم چیشد یهویی ساکت شد!پسر خیلی گلیه و زیاد زحمت کشیده برای انجمن!یکم بیشتر بیاد شاد شیم!(الکی مثلا خودم زیاد میام انجمن)

Holy Ninja:

پسر گل و گلاب،ساده،بی کلک،بی ریا،زحمت کش!و کسی که بلند ترین داستان انجمن مال خودشه،فکر کنم از زمان اقا بزرگ من داره داستان مینویسه هنوز تموم نشده!بگذریم،داستانش خیلی خفنه...جاااااناااااا...

The Joker:

رفیق گل و عزیز،خوش خلاق،کم پیدا(!)اینقدر خوبه که نمیتونم توصیفش کنم،خیلی هوامو داره،دمش چیز!

Love Day:

یکی از معدود ادمای باحال انجمنه!از اخلاقش خوشم میاد،سر وقتش جدیه،موقعیم که لازم باشه خیلی با مرام میشه،اینم دمش گرم

MKXsubzero:

اهم!...خوش اومد!امیدوارم در اینده بیشتر با هم اشنا شیم!شخصا از پیدا کردن دوست جدید خوشم میاد!

Mary Cage:

یکی از خوش اخلاق ترینای انجمنه،در ضمن یک فن واقعیم هست!خدا همیشه خودشون و جانیو سالم و سرحال نگه داره

General Kombatent:

و اما میرسیم به داداشی!تنها کسی که اینقدر دوسش دارم عین داداش شده برام!
    اخلاق که نگو،عین طلا میمونه!
    مرامشم که از حد زده بالا!یکی نیس بگه مرد مومن،اخلاق خوب حد و مرزی داره،تو این مرزو رد کردی!
    زحمتای زیادی برام کشیده و امیدوارم روزی برسه که جبران کنم!

Hezar:

تاج سر بنده
    دل تنگشون شدیم!قدیما زیاد چت میکردیم!
    امیدوارم زودتر درساش تموم شه با خیال راحت برگرده پیشمون!

Nima79h :

اینم ازون ادماس!

ازونایی که همیشه هوامو داشتن و بیخیالم نشدن!
    اخلاقشم که خیلی خفن شده!
    قدیما یکم خودشو میگرفت الان اینقدر گل و گلاب شده که کلا قدیمشو فراموش کردیم

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    :

فان ترین کاربر انجمنه
    زحمت زیادی برای ساختن کمیکاش میکشه
    و زیاد بنده رو اذیت میکنه!
    خسته نباشه

و در اخر...

Dark Noob:

بیخیال
    دوست ندارم از خودم تعریف کنم
    در عین حال دلمم نمیاد از خودم بد بگم!
    قضاوتو میذارم به عهده دوستان

و در اخر بازم از مهیار جان تشکر میکنم بابت تایپیک!
    بعد عمری یه پست درست و حسابی دادم!!

از کاربرایی که اسمشونو جا انداختم هم عذر میخوام،واقعا دوست داشتم هرکیو میشناسم توصیف کنم ولی حیف که حافظه قد نمیده!!

ببخشید که زیاد حرف زدم،مثل همیشه وراجی کردم!

یا علی
    با سلام دوباره:/
    خب...اول تشکر کنم از همه ی دوستانی که لطف دارن نسبت بهم،چاکر همشون هستم
    والا من قدیما راجب یه عده نظر داده بودم منتها چند نفر اضافه شدن،لازم دونستم اضافه کنم:/با تشکر(الان با خودتون میگین باز این خودشا انداخت وسط)

Mkxsubzero:دفعه ی قبل راجب ایشون نظر داده بودم منتها...اون*موقع زیاد شناخت نداشتم:/الان به جرئت میگم مثل خواهر بزرگم میمونه:/جدی،بد اخلاق،سخت گیر://///

I_MjP:خب چی بگم؟هرچی بگم کمه والا،فقط میتونم بگم دمش گرم،ینی دمش خیلی گرم،زیادی زحمت میکشه برای انجمن،خیلی تشکر میکنم ازش

haghy:یکی از بهترین دوستامه که از نظر سلیقه و اخلاقی 85 درصد شبیه به همیم،اصلا بشر ندیدم اینقدر شبیهم باشهخیلی دمش گرم،پسر بامرام و با معرفتیه،همیشه هواما داره

scorpionxl:ایشونم که همه میشناسن نیاز به تعریف و توصیف نیست،همیشه در پناه حق باشن:/(الان ادبی حرف زدم مثلا)

VAHID.K.R:والا با ایشون زیاد آشنایی ندارم تا جایی که یادمه،شایدم داشتم و فراموش کردم،چون امکان نداره من با کسی اشنا نباشم تو انجمناز شواهد و ظاهر پیداست که خیلی کاربر گلیه

Smasher:یک لحظه سکوت به احترامش...

scorsub:عا،و اما رسیدیم به اصل کار،این آقا که میخوام ازش تعریف کنم،بهترین دوستمه:/دوست که نمیشه گفت والا:/اینقدر بهش مدیونم که در حد استاد شده برام،خیلی چیزا ازش یاد گرفتم،ینی خیلی چیزاها:/نصف چیزایی که میدونم از صدقه ی سر استاده،ولی جدا ازین قضایا،پسر خیلی خوبیه،اطلاعات زیادی داره و همه جا به کارت میاد،صادق و با منطقم هست...

(جا داره بگم،من به آدمای زیادی میگم استاد:/البته دلیل نمیشه به هرکسی بگم استاد،به هرحال استاد استاده:/)

پ.ن:و اگه کسی جا مونده برای بار دوم،عذرخواهی میکنم:/دیگه واقعا کسی به ذهنم نمیرسید:/
    ......

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Dark Noob از ایشان تشکر کرده اند:

haghy (05-23-2018),MKXsubzero (05-24-2018),scorpionxl (05-25-2018),scorsub (05-23-2018)

MKXsubzero آواتار ها EXORCIST
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 213 بار در 94 ارسال
    حالت من
    Pakar
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خب اگه یادتون باشه من یه پست تو همین تاپیک گذاشته بودم اما آشنایی زیادی باهاتون نداشتم...
    تقریبا یه سالی میگذره تو همین یه سال دوستای خوبی پیدا کردم:

Dark Noob:
    :)

mary cage:مری خانوم اخلاقشون خیلی عوض شده ولی بازم همون آبجی مهربون خودم هستن امیدوارم که هرجا هستن تنشون همیشه سالم باشه...(ویژه شدنتون مبارک!)

love day:یه دوست با معرفت که همیشه بهم کمک کرده قبلا خیلی با هم حرف می زدیم ولی حالا... (آبجی چرا نیستی دلمون برات تنگ شده!)

staibod: این داداشمون اصن فازش معلوم نبود انقد مخ این هولی رو خورد تا اینکه زد بنش رد خداییش الان چ حسی داری؟ (رفیق نیمه راه )

haghy:یک عدد نویسنده ی زبر و زرنگ!داستانتو همیشه دنبال می کردم دمت گرم!

scorpionxl:ایشونم اوایل یه اسپمر خیلی زیرک بودن (با غلط املایی و سوتی هاش همرو سرکار گذاشت ) تا اینکه ثابت کرد بلده پست های خوب و مفید بزاره!اولشم با همین داستان عقرب آقاز میکند شروع کرد تا الی آخر!

noob smoke: پسر باهوش و کم پیدا!

ralas+++: آقا پسر درس خوان و با معرفت! (قارداش سنن خبر یوخدی هارداسان؟!)

scorsub:تعریفشون خیلی شنیدم خیلی دوس دارم باهاشون بیشتر آشنا بشم !

ویرایش توسط MKXsubzero : 05-26-2018 در ساعت 10:42 AM

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید MKXsubzero از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (05-24-2018),haghy (05-24-2018),scorsub (05-24-2018),TB.C.Cage (05-24-2018)

Member
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 278 بار در 80 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با اینکه من خیلی وقت نیست اینجا هستم و سبک اخلاقیم جوریه که خیلی سعی میکنم کار به دیگران نداشته باشم و خوب افراد رو آنالیز کنم و بشناسمشون، ولی با این چیزی که دیدم یه نظر کوتاه در مورد بعضی از افراد میدم:

You s
    وری نایس، عالیه این پسر، بعضی مواقع حس میکنم خودمه

TB.C.Cage
    در مورد ایشون گفتنی ها رو همه گفتن، مثل تیلور سوئیفت بینظیر و مهربون، البته مثل تیلور سوئیفت هم تغییر کرده. البته تیلور فقط تیلور 1989 و کالوین هریس و تام هیدلستون، از جو آلوین و ریپوتیشن متنفرم،
    در مورد تغییر این دو نفر و کلا تغییر ادما یه چیز هست باید بگم
    این تغییر میتونه دوتا دلیل داشته باشه، 1. فرد شخصیت واقعی یا ذات خودشون نشون بده 2. بر اثر رفتار دیگران باعث میشه که سعی کنه اون ادم قبلی نباشه و عوض شه، 90 درصد اوقات دلیل دوم باعث میشه که یه نفر عوض شه، امیدوارم همیشه سعی کنیم به اخلاق و رفتار دیگران احترام بزاریم و بزاریم همیشه مهربون بمونن، هرچند در نهایت این افراد ذات خوب و مهربون خودشونو حفظ میکنن ولی چه خوبه همیشه با دیگران خوب رفتار کنیم و از اخلاق خوبشون سو استفاده نکنیم.

Dark Noob
    با معرفت، باحال و خیلی عالیییی

scorpionxl
    یه پسر خیلی عالی و شاد، شوخ طبع و فن انیمه

10000 500
    چه میدونم فروم فک کنم کم سن ترین عضو فعال سایت باشه، در حال شکل گیری شخصیت، البته یه شخصیت جالب و خوب

scorsub
    با شخصیت، مشخصه که اطلاعات خیلی زیادی داره، در کل خیلی باهاش حال میکنم

haghy
    یار با وفای سایت و با ادب، عاشق انیمه و دی سی ومارول،قوه نویسندگی خوبی هم داره

Mkxsubzero
    ورژن ضعیف تر Tb Cage؟ معذرت میخوام اینجور حس میکنم

mahyar.A
    آشنایی ندارم ولی همینکه عاشق سه تا از بهترین ها بود کافیه، مرد مجنون... هفت خطی هستیم با افتخار

Holy Ninja:
    با معرفت و همیشه همراه، خیلی هم درگیر زندگیه

عذر میخوام از طرف یه شخص کوچیک یه توصیه به همه: تا میتونید از زندگی لذت ببرید سعی کنید همیشه به علایقتون احترام بزارید، خودتون رو درگیر زندگی و درس نکنید، هر چیزی در حد و اندازه خودش، رسیدن به زندگی سخته و درس خوندن هم خیلی سخته ولی با این بهانه ها اینجا یا هرجایی که هستید و علاقه دارید رو خراب نکنید. توی فضای مجازی سعی نکنید آفلاین شید ببنید کی دلتنگتون میشه و بهتون پیام میده، تعداد لایک و تشکر واستون مهم نباشه، فقط یه عدده ، نظر ندادن و نظر دادن باعث افتخار و شرمندگی نمیشه. همین... همیشه موفق باشید.

!No Pain No Gain

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (06-08-2018),haghy (06-08-2018),mahyar_ach (06-14-2018),MKXsubzero (06-09-2018),scorsub (06-08-2018),TB.C.Cage (06-10-2018),You s (06-08-2018)

You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 113 بار در 63 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    همه نقد کردن ما هم نقد کنیم
    T.B.C.Cage:خانم مهربون و وفادار به اینجا بشدت دوست داره ام کی بعدی بیاد تا شخصیت محبوبش در قالب جدید ببینه نام کاربریش تغییر کرده سعی می*کنه تغییر کنه ولی خواستم بگم هرجور باشی قبولت دارم
    I.MJP: از بهترین ها کسیه که بیشتر از همه منتظر ام کی جدید بوده پسر خوبیه رفتار عالی داره بسیار با منطق هست اطلاعات بالایی هم داره در کل عالی و nice
    darknoob:از قدیمی های اینجا کاملا متفاوته خیلی بامزس داستان نویسیش عالیه خیلی از تاپیک هاش به طنز آغشته اس هنوز هم ازش می*خوام مصاحبه هارو بذاره
    Scorpionxl:بسیار عالی رفتارش خیلی باحاله هرکس هم باهاش دوست میشه کلی باهاش چت می*کنه داستان نویسیش عالیه خیلی انیمه دوست داره و همیشه پست های بامزه می*ذاره
    500 10000:سن تقریبا کمی داره ولی مانع پیشرفتش نمیشه خیلی با کاربرا صمیمیه دی سی و مارول خیلی دوست داره باحالم هست داخل تاپیک جواب سوال اکثر موقع ها میگه چه می*دونم کاربر نایسی هست
    Scorsub: از بهترین منتقد های سایت بسیار بسیار با منطق ساب زیرو رو خیلی دوست داره خیلی شایعه هارو دنبال می*کنه (شبیه I.MJP) از بهترین گیمر هاست بیشتر از همه هم منتظر dmc خیلی خوش رفتاره درکل perfect
    Mkxsubzero:اول فکر کردم پسره ایشون هم مثل خانوم تی بی سی کیج بسیار خوش رفتار و وفادار هست
    Mahyar.A:خیلی خوبه رفتار خوبی هم داره و منتقد بسیار عالی هست دوست داره با بقیه باشه و دوست نداره دوستیش با کسی بهم بخوره
    Holy ninja:از مدیران خوش رفتار انجمنه کلی برای اینجا تلاش کرده اطلاعات بالایی هم داره و بنظرم لیاقت مدریمد کل رو داره
    Haghy :خیلی پسر خوبیه کامیک بوک و دی سی و مارول رو خیلی دوست داره رفتار خیلی خوبی هم داره خیلی هم باحاله همیشه هم فکر میکردم اسم کاربریش حقیه تا اینکه امروز متوجه شدم اسمش حاجیه که اونم اشتباه بود فهمیدم اسمش همون حقیه

نظر آخر :در کل در حدی نیستم که بخوام کسی از این جارو هم نقد کنم بیشتر کاربر ها هم شناختی از من ندارن ولی این کاربر هارو طی زمان کوتاهی که اینجا بودم شناختم و برای همه داخل انجمن آرزوی موفقیت و سلامتی دارم
    ویرایش توسط You s : 06-09-2018 در ساعت 01:02 AM

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید You s از ایشان تشکر کرده اند:

10000 500 (06-12-2018),Dark Noob (06-08-2018),haghy (06-08-2018),I.MJP (06-08-2018),mahyar_ach (06-14-2018),MKXsubzero (06-09-2018),scorpionxl (06-09-2018),scorsub (06-08-2018),TB.C.Cage (06-10-2018)

haghy آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raven
    تشکر شده 585 بار در 267 ارسال
    حالت من
    Akhmoo
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط You s [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    همه نقد کردن ما هم نقد کنیم
    T.B.C.Cage:خانم مهربون و وفادار به اینجا بشدت دوست داره ام کی بعدی بیاد تا شخصیت محبوبش در قالب جدید ببینه نام کاربریش تغییر کرده سعی می*کنه تغییر کنه ولی خواستم بگم هرجور باشی قبولت دارم
    I.MJP: از بهترین ها کسیه که بیشتر از همه منتظر ام کی جدید بوده پسر خوبیه رفتار عالی داره بسیار با منطق هست اطلاعات بالایی هم داره در کل عالی و nice
    darknoob:از قدیمی های اینجا کاملا متفاوته خیلی بامزس داستان نویسیش عالیه خیلی از تاپیک هاش به طنز آغشته اس هنوز هم ازش می*خوام مصاحبه هارو بذاره
    Scorpionxl:بسیار عالی رفتارش خیلی باحاله هرکس هم باهاش دوست میشه کلی باهاش چت می*کنه داستان نویسیش عالیه خیلی انیمه دوست داره و همیشه پست های بامزه می*ذاره
    500 10000:سن تقریبا کمی داره ولی مانع پیشرفتش نمیشه خیلی با کاربرا صمیمیه دی سی و مارول خیلی دوست داره باحالم هست داخل تاپیک جواب سوال اکثر موقع ها میگه چه می*دونم کاربر نایسی هست
    Scorsub: از بهترین منتقد های سایت بسیار بسیار با منطق ساب زیرو رو خیلی دوست داره خیلی شایعه هارو دنبال می*کنه (شبیه I.MJP) از بهترین گیمر هاست بیشتر از همه هم منتظر dmc خیلی خوش رفتاره درکل perfect
    Mkxsubzero:اول فکر کردم پسره ایشون هم مثل خانوم تی بی سی کیج بسیار خوش رفتار و وفادار هست
    Mahyar.A:خیلی خوبه رفتار خوبی هم داره و منتقد بسیار عالی هست دوست داره با بقیه باشه و دوست نداره دوستیش با کسی بهم بخوره
    Holy ninja:از مدیران خوش رفتار انجمنه کلی برای اینجا تلاش کرده اطلاعات بالایی هم داره و بنظرم لیاقت مدریمد کل رو داره
    Haghy :خیلی پسر خوبیه کامیک بوک و دی سی و مارول رو خیلی دوست داره رفتار خیلی خوبی هم داره خیلی هم باحاله همیشه هم فکر میکردم اسم کاربریش حقیه تا اینکه امروز متوجه شدم اسمش حاجیه
    نظر آخر :در کل در حدی نیستم که بخوام کسی از این جارو هم نقد کنم بیشتر کاربر ها هم شناختی از من ندارن ولی این کاربر هارو طی زمان کوتاهی که اینجا بودم شناختم و برای همه داخل انجمن آرزوی موفقیت و سلامتی دارم
    راستش اسم کاربریم همون حقیه
    حاجی نیست

با قدرت زیاد ، مسئولیت زیاد هم به همراهش میاد

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید haghy از ایشان تشکر کرده است:

scorpionxl (06-09-2018)

You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 113 بار در 63 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط haghy [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    راستش اسم کاربریم همون حقیه
    حاجی نیست
    واقعا خوب برو به 500 10000 هم بگو
    اون منو به شک انداخت
    درستش کردم
    ویرایش توسط You s : 06-09-2018 در ساعت 01:03 AM

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید You s از ایشان تشکر کرده اند:

haghy (06-08-2018),scorpionxl (06-09-2018)

MKXsubzero آواتار ها EXORCIST
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 213 بار در 94 ارسال
    حالت من
    Pakar
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط I.MJP [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Mkxsubzero
    ورژن ضعیف تر Tb Cage؟ معذرت میخوام اینجور حس میکنم

پس باعث تاسفه!
    پ.ن:هرکی ی جوره ورژن ضعیف و قوی نداره که.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید MKXsubzero از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (06-11-2018),scorsub (06-11-2018)

mahyar_ach آواتار ها Devil Within
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,210 بار در 515 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    عجب تاپیک ماندگار زدم ، خلاصه ممنون از دوستان

پ. ن : تو بخش بحث آزاد اسپم مشکلی نداره
    Telegram ID / Instagram : @mahyar_ach

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mahyar_ach از ایشان تشکر کرده اند:

MKXsubzero (06-17-2018),Noob__Smoke (08-06-2018),scorsub (06-14-2018),You s (06-17-2018)

DeAtHjOkEr آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 63 بار در 41 ارسال
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بد نیست ما به توصیف بپردازیم اما بیشتر از قبل

GORO 4

همه اون افسانه قدیمیو شنیدن، خدا حضرت آدم و آفرید بعد شیطان سجده نکرد و ...
    گورو 4 هم بود اون زمانا ولی اون سیب نخورد خربزه خورد خیلی تو گل گیر کرد...
    از شوخی که بگذریم اوایل کاربری معمولی بود بعد تبدیل شد به یک ستاره
    انواع فحش
    به عمه
    خاله
    دایی
    عمش
    پریوش
    سیاوش
    کلیوش
    چه بد کرد
    آ... ببخشید اشتب شد رفتم رو فاز آهنگ، خلاصه کاربر باحالیه و هر از چندی فرومی رو با فحشاش بمبارون میکنه
    SMASHER عزیز دوست داشتنی

من نمیدونم که عجب رسمیه، رسم زمونه
    ایشون عالی بودن، هستن و پرچمشون بالاس
    دوست عزیزمون ددکینگ
    اما یک دوستی دارم در فروم مقابل به اسم دانیال که میگفت ایشون سایتو پاک کردنو این حرفا و الان نوشته منفور ترین فرد فروم مقابله،
    اما همچنان دوست داشتنی ترین فرد فروم ما خواهد موند، اصن به اونا چه؟؟

DEATH JOKER (FATED JOKER)

آقا من نمیدونم این چه کاریه که میرین با نام کاربری آدم تو فروما عضو میشید ها؟
    خوبه من برم با نام کاربری استاد ژنرال توی فروم خانوم های قری عضو شم؟
    نکن آقا...
    نکن
    S.C.O.R.P.I.O.N

با کس دیگه ای اشتباه نگیرید، ایشون اون کاربری که شما میشناسید نیست، اونو نمیگم یک عزیزی در تلگرام هست که میاد میگه من مدیر فلان فروم هستم و ...
    در آخر، خوب باشید، با هم دوست باشید، تغییر نکنید ما شمارو همینجوری دوست داریم(تغییر کنید دیگه خیلی دوستون داریم)

در آهنگ سیم باند استاد نامجو میشنویم که : از همه جهان راحت ترم همین را بگویم که من سیم باندم
    درسته که ربطی نداشت ولی::
    از همه جهان راحت تر باشید و همین را بگویید که شما سیم باندید
    گود لاک مای فرندز

-فعلا
    Dιҽ Sƚαɾƙҽɳ ʂιɳԃ ʂƚα̈ɾƙҽɾ, ɯҽɳɳ ʂιҽ αʅʅҽιɳ ʂιɳԃ
    sir ADOLF HITLER-

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید DeAtHjOkEr از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (08-06-2018)

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234