نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: نماد هایی در بازی مورتال کامبت میثولوژیز ساب زیرو

1. نماد هایی در بازی مورتال کامبت میثولوژیز ساب زیرو

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,628 بار در 1,158 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بــــــــــــــــــــم الله الرحمن الرحیم!

سلام دوستان عزیز! امروز اومدم تا بهتون یه سری نماد هایی که توی بازی مورتال کمبت اسطوره ساب زیرو پیدا کردمو بگم.
    اما اول یه چنتا نکته: من اصلا نمیخوام رائفی پور بازی دربیارم . بگم کهاین بازی فراماسونریه و شیطان پرستی بلکه دقیقا برعکس این بازی کاملا ضد فراماسونریه!

خب خب خب اول از اینجا شروع کنیم که تو این بازی آدم بد ها برادرهود آو شدو هستن که منتظر ضهور یک خدای طرد شده یک موجود قدرتمند هستن به اسم شیناک ( شینوک غلطه ها! خودشونم تو بازی میگن شیناک) و دارن زمینه رو برای ضهورش آماده میکنن.

تو واقعیت هم فراماسون ها و فرقه شون منتظر دجال هستن و زمینه رو برای ضهورش آماده میکنن. و میشه کاملا فهمید که تو این بازی برادرهود آو شدو کاملا نماد فراماسون هاست و شیناک هم نماد دجال.

راستی ... اصلا دجال کی هست؟

اگه نمیدونید کیه یه سرچ تو گوگل بزنید "دجال کیست" من حوصله توضیحشو ندارم
    راستی ... اصلا دجال کی هست؟

نگا کنید حتی مدارک دیگه ای هم هست که میتونه به ما ثابت کنه که برادرهود آو شدو همون فراماسونری یا همون شیطان پرستیه
    این لوگوی برادرهود آو شدوـه
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    حالا بیباید برعکسش کنیم
    حالا دقیقا شد همون لوگوی فراماسون ها!!!!!!!!!!!

حالا بیاید یه نگاهی به مقبره شیناک بندازیم(همون جایی که مرحله پایانی توش اتفاق میفته)

و این هم دقیقا هرم دجاله!
    فقط مشکلش اینجاست که اون قسمت دو تکه شدن هرم باید بیاد بالاتر...

خیلی خب دیگه بیشتر چیزی ندارم بگم . ما نتیجه میگیریم که این بازی خوبه و کاملا ضد شیطان پرستیه.اگه شما هم چیزی پیدا کردید بگید!
    بدرود!

ای وای! هرم دجال عکسش قاطی شد! اینه عکسش : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

MKXsubzero (08-20-2017),raiden ermac kenshi (08-20-2017),Shirai Ryu Warrior (08-20-2017),The Great HEZAR (08-20-2017)

MKXsubzero آواتار ها EXORCIST
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 213 بار در 94 ارسال
    حالت من
    Pakar
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با سلام

موسس فرقه ی برادر هود آو شادو کوانچیه

خب اگه به خالکوبیش دقت کنی میبینی که پر از نماد شیطان پرستی مثلا به خالکوبی روی پیشونیش دقت کن یه صلیب برعکس که خودش یه نماد فراماسونری هست:

صلیب وارونه،وارونه شدن مسیحیت رو نشون میده که این دین رو بی ارزش جلوه میده اکثر خواننده های راک و شیطان پرست از این نماد استفاده میکنن

البته اینم بگم این فکشن از نوع اهریمنی شیطانی هس پس نباید زیاد تعجب کرد

ممنون بابت تاپیک خوبتون

ویرایش توسط MKXsubzero : 08-20-2017 در ساعت 01:51 PM

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,628 بار در 1,158 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط MKXsubzero [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    با سلام

البته اینم بگم این فکشن از نوع اهریمنی شیطانی هس پس نباید زیاد تعجب کرد

ممنون بابت تاپیک خوبتون

odgd

خیلی ممنون بابت همکاری! اگه کس دیگه ای هم میتونههمکاری کنه بگه فقط یه نکته: هدف من این نیست که بگم ازی mk بازی شیطان پرستیه اتفاقا میبینیم که آدم بد ها یا همون برادهود آو شدو شیطان پرستن یعنی بازی مورتال کامبت یجورایی ضد شیطان پرستیه...

ام کی ایکس سابزیرو بابت کمک ممنون

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده است:

scorpionxl (09-15-2017)

The Great HEZAR آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 4,779 بار در 1,426 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    56
    حالت من
    Moteajeb
    تگ شده
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

در کل هر گروه و بخش در مورتال کامبت نماد یک گروهه

همونطور که خودت توضیح دادی MK یک بازی کاملا ضد شیطان پرستیه (برعکس TEKKEN که کاملا شیطان دوستانست)
    شیناک از خدای افسانه ای ایرانی "شوشیناک" گرفته شده که در افسانه های ایرانی مانند خود شخصیت شیناک یک خدای سقوط کرده است
    توی MKX حالت قدرت گرفته شیناک آتشین و قرمز و شاخ داره که به شدت شبیه شیطانه
    کینو که اون هم شخصیت منفیه چشم راست نداره. دقیقاً مانند دجال (البته مطمئن نیستم این حرکتشون از عمد بوده باشه)
    ارمک هم در یکی از ورییشن های MKXش یک چشم وسط سینه اش داره که اون هم نماد دجاله
    شخصیت های مولاک و دراهمین و کوان چی و... ONI هستند که نوعی موجودات شیطانی اند
    قسمت 7 بازی یعنی آرماگدون اوج این نماد ها و... است. دلیا زن آرگوس ماسکی روی صورتش داره که روی ماسک 1 چشمه
    خود هرم آرماگدون که نشان دهنده هرج و مرج و... است کاملا شبیه هرم دجاله

7. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید The Great HEZAR از ایشان تشکر کرده اند:

haghy (08-22-2017),Noob__Smoke (08-21-2017),scorpionxl (09-15-2017)

haghy آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raven
    تشکر شده 585 بار در 267 ارسال
    حالت من
    Akhmoo
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    مقالت عالی بود نوب اسموک.راستش اسکورپیون هم برای یه مدت کوتاه عضو شیطان بود و نمادهایی داشت.مثلا اسمش.خیلیا میگن عقرب نماد شیطانه(البته من قبول ندارم).یا مثلا وقتی به حالت اسکلتی درمیومد.این شبحی که اسکورپیون رو به حالت اسکلتی درمیاره یه فرشته بوده به اسم زاراتوس.بعد از مدت ها زاراتوس هم مثل خیلیا رانده میشه و تبدیل میشه به یه شیطان.(این مربوط به روح سوار میشه ولی اسکورپیون هم الهام گرفته از اونه)اما توی استوری mkx بعد از اینکه به حالت اولش برگشت دیگه هیچ وقت اون نشونه هارو از خودش بروز نداد.خلاصه نتیجه میگیریم که اریجین mk هیچ ارتباطی با شیطان پرستی نداره.
    یه سوالی هم داشتم.تیکن چه ربطی به شیطان دوستی داره؟

با قدرت زیاد ، مسئولیت زیاد هم به همراهش میاد

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید haghy از ایشان تشکر کرده اند:

Noob__Smoke (08-21-2017),scorpionxl (08-22-2017)

scorpionxl آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    deathstroke
    تشکر شده 201 بار در 152 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    در واقع اسکلت و عقرب نماد شیطانی نیست عقرب نماد اتفاقات بد و هرجو مرجه اسکورپیون که کلی اتفاق بد واسش افتاد دقیقا همون کاری که اگه یه عقرب جایی جز بیابون باشه میفته هرجو مرج به پا میشه
    اسکلتم نماد واقعیت و هقیقته همه ما یه اسکلتیم یه روح تو یه بدن گوشتی که میشه هقیقت وجودی ما اسکلت اتشینم نمیشه گفت علامت شیطانیه اتش فقت یه بدی داره ولی کلی مزیت داره زندگی بدون اتش قیر ممکنه
    تیکنم که علامت شیطانی زیاد داره تبق این تاپیک دلیله زد شیطانی بودن کمبت اینه که همش دارن این نانه هارو تیکه تیکه میکنن یورش به هرم بلیزو جر دادن سر کوانچی ترکوندن شناک و ... میشه زد شیطانی ولی شخصیت جین کازاما از اسمش میبارد جن که تو حالت دویل جین چشمشم قرمز میشه و خالکوبیاش اینارو شخصیتای اصلیه که کتکو میزنن تو کمبت رو شخصیتای بده که میخورن«دو تا ارزو یک اینکه پوستم مفید باشه 2 اینکه کسی ناید بگه اسپم دادی بشه برج زهره مار من بد بخت بای»

You can judge For your self We are not just to the ravenous beast
    به تاپیک من سر بزنید لطفا داستانی متفاوت
    http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=8048

11. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید scorpionxl از ایشان تشکر کرده اند:

haghy (08-21-2017),Noob__Smoke (08-21-2017),The Great HEZAR (08-21-2017)