صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 53

موضوع: شایعات مورتال کمبت 11

1. شایعات مورتال کمبت 11

Member
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 278 بار در 80 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام

تمام اطلاعاتی که از مورتال کمبت 11 داریم.

9. شکستن ترتیب تاریخ معرفی و عرضه بازی

مورتال کمبت 11 تاکنون معرفی و ساخت آن هنوز تایید نشده است. ندرلم بازیهای جدید خود را یک سال پس از عرضه بازی قبلی معرفی میکرد و امسال منتظر رونمایی از نسخه جدید کمبت بودیم اما هرچه منتظر ماندیم خبری نشد. مانند همیشه اد بون در صفحه شخصی خود اطلاعات کمی لو داد، ولی نه اطلاعات چندان مهم و زیادی. سه سال از عرضه مورتال کمبت ایکس می گذرد و هواداران مشتاقانه منتظر کوچکترین اخبار هستند. باید همچنان منتظر ماند اما شایعات و نکات جالب توجهی وجود دارد.

8. احتمالا تمرکز داستان بر روی ریدن باشد

همانطور که ممکن است شما بدانید یا شاید ندانید در پایان استوری کمبت ایکس ریدن سر شیناک را جلوی پای لیوکنگ و کیتانا حاکمان جدید ندرلم پرت کرد؛ ریدن به آن دو اعلام کرد هیچ رحمی در مقابل کسی که قصد تجاوز و حمله به ارث لم داشته باشد* نخواهد شد و به نظر می رسید مانند کمبت دسپشن و آرماگدون ریدن در تاریکی فرو رفته است.
    این قسمت کوتاه* اشاره به آینده نسخه بعدی مورتال کمبت داشت، پس آماده باشید تا ریدن را به عنوان ستاره کمبت 11 و ویلن و آنتاگونیست اصلی بازی ببینید.
    نظر خودم: قسمت پایانی مورتال کمبت 9 و حضور کوتاه شیناک را به یاد بیاورید و شباهت آن با قسمت پایانی کمبت ایکس مقایسه کنید...

7. چپترهای استوری بازی

به نظر می رسد پس از ستایش و تحسین های فراوان از ندرلم به خاطر استوری های کمبت ایکس و همچنین استوری اینجاستیس دو؛ تلاش ندرلم برای استوری نسخه جدید کمبت دو برابر بیشتر از گذشته شده است. طبق شایعات ندرلم در حال کار بیشتر بر روی کمبت 11 می باشد و استوری نسخه جدید نیز بسیار گشترده تر خواهد بود و این استوری طولانی ترین استوری بازیهای ساخت ندرلم خواهد بود. استوری بازی از 20 چپتر تشکیل خواهد شد و به پایان رساندن آن حدود 12 ساعت طول خواهد کشید؛ دو برابر مورتال کمبت ایکس!

6. الهام از مورتال کمبت دسپشن

تمرکز داستان بر روی ریدن خواهد بود و این نسخه پاسخی برای کمبت دسپشن و آرماگدون خواهد بود. (مورتال کمبت 9: سه نسخه ابتدایی، مورتال کمبت ایکس: مورتال کمبت 4 و مورتال کمبت Xl: دسپشن و آرماگدون) یکی از عناصر اصلی کمبت دسپشن گذشت زمان بود، شروع کار شوجینکو از آکادمی ووشی تا بازگشت اوناگا و در حقیقت داستان 46 طول میکشد. به نظر نمی رسد داستان نسخه جدید شبیه دسپشن باشد؛ اما گفته می شود داستان در بر گیرنده چندین سال است و جنگ ریدن و نیروهای ندرلم شش سال طول خواهد کشید و بازیکنان تغییرات قابل توجهی را مشاهده خواهند کرد.

5. بازگشت رویشن ها و بروتالیتی

مورتال کمبت ایکس یک بازی شدیدا مکانیکی بود؛ در عوض به بازیکنان اجازه می داد از سلاح و استایل های مبارزه در مسابقات مختلف استفاده کنند. وریشن ها در کمبت Xl بازخواهد گشت. این بدین معناست شما سه جانی کیج، یا اسکورپین یا کنشی در اختیار خواهید داشت. بروتالیتی که برای اولین بار در کمبت سه و تریلوجی معرفی شد در کمبت ایکس بازگشتی متفاوت و جالب توجه داشت و این قابلیت نیز باز خواهد گشت. یک ویژگی جدید معرفی شده در اینجاستیس دو gear system بود اما ندرلم برای متفاوت بودن قابلیت های دو بازی از این عملکرد در کمبت استفاده نخواهد کرد.

4. خبری از شخصیت های مرده نخواهد بود

شاید گفتن این مطلب برای بسیاری تلخ خواهد بود، اما خبری از شخصیت های کشته شده نخواهد بود. بنابراین شخصیت های نایت وولف، سیندل، شیناک، اسموک، کابال، میلینا، شائوکان، کینتارو، موتارو، باراکا و استرایکر در بازی بعدی قابل دستیابی نیستند. مورتال کمبت همواره در حال تکامل است؛ شخصیت های جدید در عین افتخار به گذشته مورد پذیرش قرار گرفته اند و این یکی از دلایل موفقیت مورتال کمبت می باشد.

3. باز هم شخصیت های جدید در راه هستند

در روستر 24 نفره کمبت ایکس 8 شخصیت جدید وجود داشت. این یک قدم بزرگ برای ندرلم بود و میتوانین انتظار داشته باشیم ندرلم این راه را ادامه دهد. با توجه به شایعات یکی از سایت ها شاهد حضور دو شخصیت سلینا الهه رویایی که توانایی ساخت سلاح از هوا دارد و دومینیک پسر کینو خواهیم بود. ( پ.ن: پسر کینو هنوز رسمی نیست) باید منتظر بمانیم ببینیم ندرلم چه تعداد شخصیت جدید وارد بازی خواهد کرد.

2. بازگشت Dlc اجتناب ناپذیر است

Dlc ها به جز جدایی ناپذیر استودیو های بازیسازی و صد البته ندرلم تبدیل شده است. در نسخه قبلی کمبت شاهد حضور شخصیت هایی چون لدرفیس ، جیسون و غارتگرو ... و همچنین در اینجاستیس دو بلک مانتا، لاکپشت های نینجا و... بودیم. حضور این چنین شخصیت ها باعث هیجان بازیکنان و هواداران خواهد شد و طبیعتا انتظار می رود dlc های بیشتری نسبت به بازیهای قبلی ندرلم وارد بازی شود.

1. تاریخ انتشار بازی

در حال حاضر بزرگترین راز و رمز در مورد مورتال کمبت 11 تاریخ انتشار آن می باشد. همانطور که قبلا اعلام شد ندرلم سابقا هر بهار بازی را معرفی و در بهار سال بعد آن را منتشر میخواست اما کمبت 11 تمام سناریوهای گذشته را تغییر داد. بعید به نظر می رسد جایی برای نگرانی وجود داشته باشد؛ ندرلم مانند یک ماشین خوب در حال کار کردن است و احتمالا در آینده توضیحات زیادی پیش روی ما قرار دهد. ممکن است انتشار بازی همزمان با نمایش فیلم جدید مورتال کمبت باشد. سالها از نمایش آخرین نسخه سینمایی مورتال کمبت می گذرد اما احتمالا نسخه جدید با تهیه کنندگی جیمز وان سال آینده بر روی پرده خواهد رفت و چه چیزی بهتر از عرضه همزمان بازی و نمایش نسخه جدید فیلم سینمایی؟

شایعات اولیه مورتال کمبت 11
    عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه کاربرهای وبسایت تخصصی مورتال کمبت. طی گشت و گذاری که توی توییتر داشتم به اطلاعات جالب یه سایت در مورد مورتال کمبت ۱۱ رسیدم که منبع رو آخر مطلب ذکر میکنم. اطلاعات این سایت توی یوتیوب و توییتر بارها منتشر شد. خب اینم خبر:
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    Righteoushall04 در وبسایت ردیت و بخش مورتال کمبت x اطلاعات جالبی در مورد بازی بعدی شرکت ندرلم توسط توییتر یکی از اعضای ندرلم به دست اورده و منتشر کرده است.گفتنی است قبلا نیز اطلاعاتی از بازی مورتال کمبت ایکس منتشر کرده اند که درست از آب در آمد.این سایت اعلام کرده که بازی بزرگ بعدی کمپانی ندرلم بعد از اینجاستیس 2 بازی مورتال کمبت 11 می باشد. بازی شامل 30 کاراکتر به علاوه 10 dlc می باشد. 17 کاراکتر از بازی مورتال کمبت x ، 7نفر از بازیهای قبلی و شش شخصیت جدید. ریدن در این بازی آنتاگونیست اصلی می باشد و لیوکنگ و کیتانا پادشاه و ملکه ندرلم، متاسفانه بعضی شخصیت هایی که در دو بازی قبلی کشته شدند حضور نخواهند داشت (Nightwolf, Sindel, Shinnok, Smoke, Kabal, Mileena, Shao Kahn, Kintaro, Motaro, Baraka or Stryker ) و شخصیت هایی که این سایت اعلام کرده حضور خواهند داشت عبارتند از :
    Kano
    Li Mei
    Noob Saibot
    Bo Rai Cho
    Johnny Cage
    Shang Tsung
    Jade
    Daegon
    Cassie Cage
    Jacqui Briggs
    Frost
    Kenshi
    Kotal Kahn
    Jax
    Onaga
    شخصیت های دیگری مثل:
    Erron Black, Raiden, Scorpion, Sub-Zero, Takeda Takahashi, Liu Kang, Triborg, Tanya, Kung Lao, Kung Jin, Kitana, D’Vorah, Tremor, and Goro میتوانند به بازی برگردند و تیون و نیتارا هم دیگر شخصیت های برگشتی هستند. دو شخصیت از شش شخصیت جدید عبارتند از : سلینا که که الهه رویایی است و قدرت روانی دارد و میتواند چیزی از هوا به عنوان سلاح درست کند(درست متوجه نشدم) و دومینیک پسر کینو که عضو گروه اژدهای سرخ و همدست دیگان شده است و از پدرش کینو متنفر است.
    تاریخ احتمال انتشار این بازی هم بهار 2019 می باشد. این آخرین شایعاتی بود که درباره مورتال کمبت 11 گفته شده. امیدوارم مطلبم تایید شه. پاش زحمت کشیدم������ هرچند شاید
    اشتباهات داشته باشه ولی اصل مطلب همینه ������������ اینم منبع:
    ‎shoryuken.com/2017/09/29/possible-mortal-kombat-11-reddit-leak-reveals-roster-release-and-gameplay-details/

ویرایش توسط I.MJP : 09-29-2018 در ساعت 12:14 AM

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (04-26-2018),alifat (10-16-2017),AS-SCORPION (04-11-2018),Black Scorpion (10-25-2017),cassie cage 1 (10-20-2017),Dark Noob (03-29-2018),Holy Ninja (10-06-2017),MKXsubzero (10-08-2017),mortal kombat orginal (04-01-2018),scorsub (10-07-2017),Shirai Ryu Warrior (10-05-2018),TB.C.Cage (05-23-2018),Thunder boy (03-29-2018),You s (05-23-2018)

DeAtHjOkEr آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 63 بار در 41 ارسال
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام سلام

برگشتم(نرفته بودم و نیامده بودم اصن)

از سایت فن فیکشن(دقیقا به همین اسم) یه اطلاعاتی استخراج کردم

1. آرماگدون نزدیکه(همونجور که خودم گفته بودم)
    2. انگار ریدن واقعا دارک شده و باید منتظر یک جنگ تمام عیار باشیم
    3. کیتانا و لوکنگ روننت در بازی خواهند بود
    4. فوجین در بازی هست
    5. جانی کیج در بازی هست ( آخیش)
    6. کسی کیج، خانواده بریگز نیز در بازی هستن
    7. اینجورا که بو میاد سونیا نیست ولی بعید میدونم نباشه(هست)
    8.هوتارو هست
    9. فوجین قهرمان جدید زمینه
    10. هویک در بازی هست

اما این فن فیکشن چه ربطی به داستان بازی میتونه داشته باشه، این کاربر در شبکه های اجتماعی دیگه نوشته بود فن فیکشن هاش رو بیشتر با تغییر چند کلمه مینویسه( کاپی استوری ) پس میتونیم امید وار باشیم به اطلاعات بالا
    Dιҽ Sƚαɾƙҽɳ ʂιɳԃ ʂƚα̈ɾƙҽɾ, ɯҽɳɳ ʂιҽ αʅʅҽιɳ ʂιɳԃ
    sir ADOLF HITLER-

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید DeAtHjOkEr از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (08-09-2018)

Member
    علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با سلام، بر خلاف گذشته و بازیهای قبلی؛ تاکنون ندرلم و اد بون نم پس ندادن و هیچ چیز و نکته جدیدی از بازی جدیدشون بیرون درز نکرده

هر دفعه ای یه نفر تو سایت هایی مثل ردیت، 4 چان ( سایتی که جناب دث جوکر گفتن رو بنده تا حالا ندیدم...) و... میان و ادعا میکنن که جزو کارکنان ندررلم یا جزو گروه آرت و طراحی یا جزو بخش موبایلی بازی هستن و یه لیست از روستر یا استوری و نکات مختلف بازی میدن بیرون

تاکنون هرچی شایعه بوده همش یا به مرور زمان مشخص شده غلطه یا اصلا نیازی نیست از ظاهرش مشخصه که فیکه

یه سری نکات هست که تو همه شایعات هست و خب از همین الان اگه هیچ کس نگه هم ما مطمئنیم اتفاق میوفتن، اینکه ریدن دارک بشه احتمالش خیلی زیاده چون اخر استوری دیدیم، یا لیوکنگ و کیتانا روننت و پادشاه ندرلم شده باشن واضحه، یا برگشت فوجین با توجه به حضور کوتاهی که تو ایکس داشت و دارک شدن ریدن و نیاز زمین به خدا و محافظ جدید و تقاضاهای زیاد برای برگردوندن فوجین، یا حتی حذف یه سری شخصیت ها؛ از طرفی میشه حدس زد شخصیت های کشته شده رو فعلا برنگردونن ( با توجه به سابقه ای که ندرلم داره)

اینکه بازی جدید ندرلم چیه هنوز مشخص نیست ( و صدالبته شانس کمبت خیلی زیاده طبیعتا) و اینکه اصلا کی میخوان بازی جدیدشون رو بدن هنوز مشخص نیست؛ چون هنوز امکان داره تو همین سال 2018 بازی جدید رو رونمایی کنن

ولی یه نکته مهم که هست و این روزا خیلیا دربارش صحبت میکنن اینه، ندرلم منتظر رونمایی از نسخه جدید پلی استیشن یا پلی استیشن 5 هستش، تا بازیش رو روی اون کنسول عرضه کنه، در واقع هدف دیگه ای که دارن اینه که از تکراری شدن بازیهاشون جلوگیری کنن و روی روستر، گرافیک و داستان بازی بیشتر وقت بزارن و بازی متفاوت تری نسبت به نسخه های گذشته بیرون بدن ( هرچند اینا هم همش حدس و گمانه زنیه ولی بیشتر قابل درکه)

طبق گفته تمام وبسایت های معتبر هنوز هیچ چیز از آینده بازیهای دو استودیو ندرلم و راک استدی در دسترس نیست و مشخص نیست روی چه پروژه ای کار میکنن، و هر شایعه ای بیرون میاد بدون شک فیکه

!No Pain No Gain

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

Black Scorpion (08-19-2018),Noob__Smoke (08-09-2018),VAHID.K.R (08-12-2018),You s (08-09-2018)

Member
    علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام، شخصی شاید اطلاعات و نکات جالبی از مورتال کمبت 11 استخراج کرده، این مطلب از نسخه جدید کمبت ایکس موبایلی سرچشمه می گیره.
    خب اول از اطلاعات کانال mkarmageddon در مورد نسخه جدید مورتال کمبت ایکس موبایلی و امکانات جدید اون استفاده میکنیم:

/️ در نسخه جدید بخش های جالبی اضافه شده است که در آن شما قادر خواهید بود تا برای هر شخصیت خود یک ژست پیروزی از بین موارد پیشنهاد داده شده برای خود انتخاب کنید.

/ همچنین برای هر بازیکن خود می توانید یک "Voice " نیز انتخاب کنید که بخش جالبی خواهد بود .

خب بعد از خوندن این مطلب نکات جالب رو که فردی استخراج کرده رو میگم. اولین نکته ای که میشه بهش اشاره کرد امکانات جدید بازی هستش و سابقه رخ دادن چنین اتفاقی، یعنی قبل از اینکه شخصیت تایید شود آن را در نسخه موبایلی دیده ایم؛ مثال این مورد شخصیت ددشات میباشد که دو هفته قبل از تایید در بازی اینجاستیس دو، ما او را در آپدیت نسخه موبایلی اینجاستیس یک برای اولین بار دیدیم.

نکته دوم آپدیت قبلی بازی که ویژه جام جهانی بود، حضور سونیا بلید و همسرش جانی کیج با شمایل تازه بود، شاید عده ای فکر کنند این همان طراحی گذشته دو شخصیت با اندکی تغییر است ولی واقعا طراحی های دوباره ای برای آن ها در نظر گرفته شده، شاید به نظرتان نکته مسخره ای به نظر برسد، اما میتوان این نکته را کمی جدی تر در نظر گرفت؛ کافی است عکس زیر را مشاهده کنید و تفاوت ها را مقایسه کنید.( هرچند هنوزم قابل اتکا نیست به نظر خودم)

نکته سوم یکی از ویژگی های جدید آپدیت نسخه جدید است، انتخاب یک صدا برای شخصیت خود، خب چون شخصیت هایی که از کمبت ایکس در نسخه موبایلی بوده اند و در نسخه های دیگر حضور داشته اند از صداهای همان اینتروهای کمبت ایکس استفاده شده است، اما در مورد شخصیت های کمبت 9 که در کمبت ایکس حضور نداشتن و تنها در نسخه موبایلی اضافه شدن، وقتی که وویس های کینتارو گوش میکنیم متوجه می شویم که صدا ها و کلماتی که کینتارو استفاده می کند همگی از کمبت 9 یا همان کمبت 2011 می باشد که امری طبیعی است ولی وقتی صداهای شائوکان رو میشنویم دو صدای اول متعلق به کمبت 9 است ولی دو صدای بعدی مشخص است که صداهای جدید است...حال نکته در مورد جید جالب تر می شود؛ وقتی صداهای جید را گوش میکنیم مشخص است که تمام صداها و کلماتی که جید به کار می برد را هیچ وقت نشنیده ایم و تمامی صداها جدید است! به نظرتان ندرلم دو صدا پیشه رو استخدام میکند که تنها همین دو صدا را برای نسخه موبایلی بازی گذشته به کار ببرن؟ یا اینکه از صداهای این دو شخصیت در کمبت 11 برای نسخه جدید موبایلی کمبت ایکس استفاده کرده اند؟ گفتنی است وقتی کینتارو صدای جدید ندارد خیلی عجیب نیست چون این شخصیت در کمیک کمبت ایکس کشته شد و همچنین هوادارای کمبت خیلی علاقه ای به بازگشتش ندارن و امکان برگشتنش تو کمبت 11 خیلی کمه به همین خاطر صدای جدیدی نداشت ولی در مورد جید و شائوکان چه طور؟ طبق هرچی شایعه بیرون آمده (حالا دروغ یا نادروغ)* جید و شائوکان شخصیت های برگشتنی هستن و اینکه ندرلم رخواست های زیادی برای بازگشت این دو مخصوصا جید دریافت کرده.

البته بگم این شخص گفته این ها صرفا حدس و گمان خودشه، ولی خب چون اطلاعاتی که استخراج کرده جالب به نظر میرسه به اشتراک گذاشته ولی تحت هیچ شرایطی نه شایعس و نه یه چیز قابل اتکا!!!
    متاسفانه بازار شایعات و حدس و گمان ها بسیار داغه و ندرلم هیچ موضع رسمی از خودش نشون نمیده...

!No Pain No Gain

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (08-13-2018),Black Scorpion (08-19-2018),Dark Noob (08-13-2018),haghy (08-13-2018),Holy Ninja (08-23-2018),mahyar_ach (08-19-2018),You s (08-13-2018)

Member
    علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    توییت جدید اد بون:

باورش سخت است ما هشت سال پیش استودیو ندررلم را افتتاح کردیم... با اینکه کاملا آماده صحبت در مورد بازی بعدیمان نیستیم، اما به همه اطمینان میدهیم اینجا خیلی سخت کار و تلاش می شود تا بهترین بازی خود را بسازیم!

!No Pain No Gain

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (08-22-2018),haghy (08-20-2018),Holy Ninja (08-23-2018),ralas+++ (08-21-2018),You s (08-20-2018)

haghy آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raven
    تشکر شده 585 بار در 267 ارسال
    حالت من
    Akhmoo
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یکی از بچه های سایت که نمیدونم کی بود گفت : ادبون قصد ساخت بازی جدیدی نداره چون میخواد بازی رو برای نسل بعدی کنسول ها درست کنه تا یه چیز خیلی شاخ بشه.
    هب حرف حسابم اینه که سایت زومجی احتمال انتشار ps5 تو سال ۲۰۱۹ رو داده.این میتونه دلیل اصلی ساخته نشدن mk جدید باشه.

با قدرت زیاد ، مسئولیت زیاد هم به همراهش میاد

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید haghy از ایشان تشکر کرده اند:

I.MJP (08-20-2018),You s (08-20-2018)

Member
    علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط haghy [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    یکی از بچه های سایت که نمیدونم کی بود گفت : ادبون قصد ساخت بازی جدیدی نداره چون میخواد بازی رو برای نسل بعدی کنسول ها درست کنه تا یه چیز خیلی شاخ بشه.
    هب حرف حسابم اینه که سایت زومجی احتمال انتشار ps5 تو سال ۲۰۱۹ رو داده.این میتونه دلیل اصلی ساخته نشدن mk جدید باشه.
    بله درست میفرمایید، بالاتر خودم گفتم این امکان هست...
    نوشته اصلی توسط I.MJP [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

ولی یه نکته مهم که هست و این روزا خیلیا دربارش صحبت میکنن اینه، ندرلم منتظر رونمایی از نسخه جدید پلی استیشن یا پلی استیشن 5 هستش، تا بازیش رو روی اون کنسول عرضه کنه، در واقع هدف دیگه ای که دارن اینه که از تکراری شدن بازیهاشون جلوگیری کنن و روی روستر، گرافیک و داستان بازی بیشتر وقت بزارن و بازی متفاوت تری نسبت به نسخه های گذشته بیرون بدن ( هرچند اینا هم همش حدس و گمانه زنیه ولی بیشتر قابل درکه)

!No Pain No Gain

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (08-26-2018),Black Scorpion (09-10-2018),haghy (08-20-2018),You s (08-21-2018)

pooyasubzero آواتار ها کاربر تازه
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوستان من یک سری نظر درباره ی MK11 داشتم گفتم بیام اینجا قرار بدم.
    1.از نظر من مورتال به خبیث تازه ای احتیاج داره که توی سری های قبلی نبودن. داریم.توی نسخه های قبلی شخصیت خبیث یا شائوکان بودند یا شیناک و حالا که جفتشون به فنا رفتن
    به یدونه جدیدش احتیاج داریم.
    2.ریلم یا منطقه ی جدید میتونه بسیار جذاب باشه.من خودم دوست داشتم ی دنیای جدید دیگه (مثل زمین یا اوت ورلد) توی بازی بیاد که حتما اون دنیا شخصیت های جدید(و البته یک خبیث جدید) رو هم میاره.
    3.بخش های جدیدی داخل بازی.مثلا من توی یکی از تایپک ها خوندم که شایعه ی ایجاد صدا از طرف خودتون برای هیروی خودتون هست که این بسیار جذابه. اگه بخش ساخت کارکتر مخصوص خود هم داخل بازی بیاد دیگه محشره(البته این ایده ی خودمه)

البته این نظر هایی که دادم بسیاری از کاربر ها هم خواستارش بودند ولی از طرفی ریسک بزرگی محسوب میشه.چرا؟
    خب برای مثال بازی World of warcraft در سال 2012 از اکسپنشن(ورژن) جدیدی با عنوان Mists of Pandaria معرفی کرد که نژاد و منطقه ی جدید رو داشت که هیچ کجای کتاب ها و ورژن های قبلی درباره اش گفته نشده بود. خب این برای بعضی جذاب بود ولی بسیار از پلیر ها اصلا خوششون نیومد و باعث شد که بسیاری از پلیر ها بازی رو ترک کنند.حالا این اتفاق هم ممکنه برای کمبت خودمون هم بیوفته و حتی برعکسش هم ممکنه.
    امیدوارم از این تایپک لذت برده باشید

WARNING
    DEMON HUNTER
    IS
    NEAR

haghy آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raven
    تشکر شده 585 بار در 267 ارسال
    حالت من
    Akhmoo
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یه خبر جدید!!!
    اما متاسفانه هنوز یه شایعه ست.در جشنواره mo game con با ریچارد دیویزیو و دنیل پسینا مصاحبه شد.تو این مصاحبه که ویدیو هم داره،دنیل پسینا اعلام کرد که مشغول انجام موشن کپچر برای قسمت بعدی مورتال کمبت هستن.
    اما هنوز هم یه شایعه ست و باید تا اعلام خبر رسمی صبر کنیم.

منبع: سایت گیمفا

با قدرت زیاد ، مسئولیت زیاد هم به همراهش میاد

17. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید haghy از ایشان تشکر کرده اند:

Black Scorpion (09-26-2018),Holy Ninja (09-18-2018),I.MJP (09-17-2018),scorsub (09-17-2018),TB.C.Cage (09-17-2018)

scorsub آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 521 بار در 249 ارسال
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    شاید نشه دقیقا بهش شایعه گفت. سایت realgamernewz گفت و گو کرده با Richard Divizio و Daniel Pesina (که Pesina رو با نقش جانی کیج میشناسیم) ویدویی هم در این رابطه در سایتی که گفتم قرار دادن.
    همچنین در مصاحبه اشاره کردن که در مدرسه ووشو شیکاگو با دانش آموختگان کنگ فو و تای چی در حال اجرای موکاپ بودن.
    من تازگی توییتر ادبون رو ندیدم ولی از اونجایی که ادبون دنبال بهانه ای برای واکنش نشون دادن هست، باید منتظر پرسش یکی از کاربرا از ادبون باشیم، تا دوباره هوادارا رو به بازی بگیره. شاید تا game awards یه چیزایی دستگیرمون بشه ولی نشر خبر رسمی درباره ی mk11 به گمان بسیار، برای E3 2019 خواهد بود.
    هر چند ممکنه دربارش شوخی کرده باشن و یکم سر به سر طرفدارا گذاشتن. اگر چه دیر یا زود mk11 خواهد آمد. از این بابت نگرانی ای نیست.

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید scorsub از ایشان تشکر کرده اند:

haghy (09-17-2018),Holy Ninja (09-18-2018)

DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 8,256 بار در 1,416 ارسال
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

در اینکه MK11 بزودی معرفی میشه، شکی نیست. اما صحبت های دنیل پسینا رو زیاد جدی نگیرید. کلا فکر میکنه چون از قدیمیای ام کی هست، هر سوالی رو میتونه جواب بده.
    اتفاقا یادمه قبلا هم در مورد یک پروژه ی دیگه دقیقا همین جملات رو گفته بود. متاسفانه سایتهای خارجی که اطلاعات کافی ندارن منتشر میکنن، گیمفا هم ترجمه میکنه.

اگه شایعه ای از MK بیاد، اولین کسی که در ایران اعلام میکنه ما خواهیم بود.

21. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده اند:

haghy (09-17-2018),Holy Ninja (09-18-2018),scorsub (09-18-2018)

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین