صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 114

موضوع: بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

1. بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,800 بار در 2,485 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

چند روزی میشه که صحبت از مورتال کامبت ۱۱ در سایت های مختلف خارجی میشه و شایعات زیادی رو در پی خودش داشته که مهمترین شایعه بازگشت امپراطور اوناگاست.

ما نیز در این تاپیک قصد داریم تا به بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱ بپردازیم و نظرات شما رو در مرود این بازی جویا بشیم.

نکته : مورتال کامبت ۱۱ پس از اومدن کامل اینجاستیس ۲ برای کنسول ها و احتمالا PC پروژه ساخت اون شروع میشه و احتمالا MK11 رو در سال ۲۰۱۹ شاهدش خواهیم بود.

مورتال کامبت ۱۱ شامل 30 کرکتر به علاوه 10 DLC می باشد. 17 کاراکتر از بازی مورتال کمبت x ، هفت نفر از بازیهای قبلی و شش شخصیت جدید. ریدن در این بازی آنتاگونیست اصلی می باشد و لیوکنگ و کیتانا پادشاه و ملکه ندرلم

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];
    متاسفانه بعضی از شخصیت هایی که در دو بازی قبلی کشته شدند حضور نخواهند داشت (Nightwolf, Sindel, Shinnok, Smoke, Kabal, Mileena, Shao Kahn, Kintaro, Motaro, Quan Chi , Baraka or Stryker ) و شخصیت هایی که حضور خواهند داشت عبارتند از :
    Kano
    Li Mei
    Noob Saibot
    Bo Rai Cho
    Johnny Cage
    Shang Tsung
    Jade
    Daegon
    Cassie Cage
    Jacqui Briggs
    Frost
    Kenshi
    Kotal Kahn
    Jax
    Onaga

شخصیت های دیگری مثل:

Erron Black, Raiden, Scorpion, Sub-Zero, Takeda Takahashi, Liu Kang, Triborg, Tanya, Kung Lao, Kung Jin, Kitana, D’Vorah, Tremor, and Goro

و احتمال داره شخصیت های تیون و سارینا به صورت مستقیم و یا DLC در بازی حضور داشته باشند.

پیام آخر : باز هم میگم این خبر فعلا شایعست و احتمال داره بعضی از شخصیت های بالا نباشن و بعضی از بازیکنای قبلی هم بیان

[SPOILER=مصاحبه با ادبون در نمایشگاه Brazil Game Show]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

جدید ترین صحبت های ادبون در مورد مورتال کمبت 11

نمایشگاه Brazil Game Show امسال شاهد حضور سیصد هزار نفر علاقه مندان بازیهای کنسولی و ویدیویی بود. یکی از شاخص ترین حاضران این نمایشگاه اد بون، خالق و سازنده سری بازیهای مورتال کمبت و اینجاستیس بود که در این نمایشگاه حضور یافت. در یکی از مصاحبه های رسمی مجری اصلی نمایشگاه در حضور تماشاگران از بازی مورتال کمبت 11 پرسید که اد بون در جواب اعلام کرد که اطلاعات و کارهای کمپانی ندرلم محرمانه و خصوصی است و اجازه گفتن این اطلاعات را ندارد. پس از ان مجری با کمی اصرار خواستار گفتن اطلاعات بیشتری شد که اد بون با خنده پاسخ داد مورتال کمبت ۲۰۱۱، اینجاستیس ۲۰۱۳، مورتال کمبت ایکس ۲۰۱۵، اینجاستیس دو ۲۰۱۷ فکر کنم خودتون بتونید حدس بزنید ادامه چگونه خواهد بود...
    اد بون در مصاحبه ای دیگر احتمال ساخت بازی شائولین مونکس 2 را رد نکرد و اعلام کرد علاقه مند است در آینده بازی ای با عنوان را بسازد.

رمز : نام سایت

شایعه حضور کوان چی و دراهمین در MK11

چند روز پیش ویدئویی منتشر شد که در اون خبر از حضور دو شخصیت در بازی بعدی مورتال کامبت خبر داده بود و اون دو نفر : کوان چی و دراهمین بودند.

هرچند به احتمال زیاد ممکنه این ویدئو فیک باشه اما ویدئوی جالبی ساخته شده که در اون از چهره جدید این دو بازیکن رونمایی شده

رمز : نام سایت

ویرایش توسط Holy Ninja : 01-10-2018 در ساعت 04:14 PM

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (04-26-2018),DFSHINNOK7 (04-02-2018),mahyar.A (01-09-2018),MKXsubzero (10-08-2017),scorsub (10-05-2017),Shirai Ryu Warrior (02-04-2018),TB.C.Cage (01-28-2018),VAHID.K.R (05-08-2018),You s (06-12-2018)

3. I.MJP آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 164 بار در 52 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط You s [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    از اون جایی که combo breaker امروزه باید فردا یه خبرایی بشه مگه نه؟ شاید هم همین امروز
    میگم منظورتون از 1pm مال اونا بود آره ؟ اگه مال اوناست فردا خبر دار میشیم
    ممنون اطلاع رسانی کردید
    اگه قرار باشه خبری بیاد، یکشنبه عصر و اینا خبری میشه

These Gentlemen Did a Great Job In History
    ( Ed Boon ، John Tobias ، Dan Forden ، John Vogel )

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

scorsub (05-25-2018),VAHID.K.R (05-26-2018),You s (05-25-2018)

5. ralas+++ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 1,025 بار در 376 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I Will Return With New Kombat's Mods Or 3d Models
    ( if my computer runs new mk and it does'nt have
    denovo )

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ralas+++ از ایشان تشکر کرده اند:

MKXsubzero (06-03-2018),scorsub (06-08-2018)

7. I.MJP آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 164 بار در 52 ارسال
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوستان بابت خبر آخر از همه عذر میخوام، انگار تقریبا از قبل مشخص بوده روز پنجشنبه هیتمن دو معرفی میشده، شرمنده اشتباه من رو ببخشید

البته بازم میگم باید تا قبل از E3 رونمایی کنن مگر اینکه بخوان سنت شکنی بکنن و تو E3 رونمایی کنن یا اینکه اصلا بازی ندن

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

scorsub (06-08-2018),TB.C.Cage (06-08-2018),You s (06-12-2018)

9. کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 97 بار در 46 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    داستان داره نگران کننده میشه نمایشگاه E3 به اوج خودش رسیده بازی های جدید یکی یکی دارن معرفی میشن هیچ خبری از mk نیست

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید نوب سایبات 2 از ایشان تشکر کرده اند:

VAHID.K.R (06-11-2018),You s (06-12-2018)

11. haghy آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raven
    تشکر شده 458 بار در 214 ارسال
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بنده یه نظری دارم.این بازی قطعا باید با گرافیک بالاتری نسبت به mkx و injustice 2 داشته باشه.واسه همین طراحی مدل کاراکترها،تکسچرها،استیج ها و... زمان خیلی بیشتری میگیره.و برای معرفی بازی باید حداقل یه تریلر ازش درست کرده باشن یا تا یه جاهایی از بازی درست بشه

با قدرت زیاد ، مسئولیت زیاد هم به همراهش میاد

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید haghy از ایشان تشکر کرده اند:

VAHID.K.R (06-11-2018),You s (06-12-2018)

13. You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 67 بار در 31 ارسال
    حالت من
    Azkhodrazi
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    منم با جناب حقی موافقم
    ساختن یه بازی با گرافیک و قابلیت ها بیشتر نسبت به بازی های قبلی مطمئنا وقت بیشتری خواهد گرفت نیاز به دقت بیشتری داره
    ولی از طرف دیگه بازی ای مثل اینجاستیس 2 که باید از نسخه یکش و مورتال ایکس گرافیک و قابلیت های دیگه ای داشته باشه همین موقع ها و حتی فکر کنم قبل تر تایید شد و بعد تریلر رو ساختن
    از طرف دیگه انتظار میرفت که بازی قبل E3 معرفی بشه نمی*دونم E3کی تموم میشه ولی بیشترین احتمال تاییدیه مورتال 11 داخل E3 بود و اگه احتمال اومدن ام کی 11 رو 50% حساب کنیم اگه داخل E3 تایید نشه احتمال به زیر 50% امکان داره نزول کنه
    همین الان هم کلی از طرفدارا از اومدن مورتال جدید تا امید شدن

بازم صبر میکنیم.....
    من می خواهم بدانم که راستی راستی زندگی یعنی اینکه توی یک تکه جا
    هی بروی و برگردی
    تا پیر بشوی و دیگر هیچ یا اینکه طور دیگری هم توی دنیا می شود زندگی
    ​کرد؟

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید You s از ایشان تشکر کرده اند:

haghy (06-11-2018),VAHID.K.R (06-11-2018)

15. کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اینطور که پیداست کمبات بعدی Mortal Kombat XI هست نه 11!!! با توجه به عکسای زیادی که از اصل بودن یا فیک بودنش هم کسی اطلاع نداره ولی چنتا عکس تو اینترنت هست که خیلی به واقعیت نزدیکه. یکی طراحی شخصیت دراهمین و دیگری طراحی کوان چی. باتوجه به عکس ها میشه فهمید کمبات بعدی مثل اینجاستیس 2 برای هر کارکتر 4 سطح توانایی طراحی کرده پس قدرت شخصیت ها قابل تغییر خواهد بود مثل اینجاستیس 2

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید نوب سایبات 2 از ایشان تشکر کرده است:

scorsub (06-12-2018)

17. You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Azkhodrazi
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط نوب سایبات 2 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    اینطور که پیداست کمبات بعدی Mortal Kombat XI هست نه 11!!! با توجه به عکسای زیادی که از اصل بودن یا فیک بودنش هم کسی اطلاع نداره ولی چنتا عکس تو اینترنت هست که خیلی به واقعیت نزدیکه. یکی طراحی شخصیت دراهمین و دیگری طراحی کوان چی. باتوجه به عکس ها میشه فهمید کمبات بعدی مثل اینجاستیس 2 برای هر کارکتر 4 سطح توانایی طراحی کرده پس قدرت شخصیت ها قابل تغییر خواهد بود مثل اینجاستیس 2
    دوست عزیز دو مورد هست که باید بهت بگم
    1 باید بگم که در زبان یونانی X میشد ده و ایکس آی میشه یازده پس اگه ساخته بشه طبیعیه که ایکس آی نام بگیره
    2 اد بون خودش در واقع چند جا لو داده بازی مورتال بعدی یازده هست خط های قبلی هم ماجرای XIرو گفتم
    از طرف دیگه طرفدارای بازی های فرعی و شائولین مونکس خوش حال نباشن بازی مورتال بعدی صد درصد اصلیه البته اگه مورتالی دیگه داشته باشیم
    شائولین مونکس هم اچ دی نمیدن
    هی بروی و برگردی
    ​کرد؟

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید You s از ایشان تشکر کرده اند:

scorpionxl (06-13-2018),scorsub (06-12-2018)

19. کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط You s [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    دوست عزیز دو مورد هست که باید بهت بگم
    1 باید بگم که در زبان یونانی X میشد ده و ایکس آی میشه یازده پس اگه ساخته بشه طبیعیه که ایکس آی نام بگیره
    2 اد بون خودش در واقع چند جا لو داده بازی مورتال بعدی یازده هست خط های قبلی هم ماجرای XIرو گفتم
    از طرف دیگه طرفدارای بازی های فرعی و شائولین مونکس خوش حال نباشن بازی مورتال بعدی صد درصد اصلیه البته اگه مورتالی دیگه داشته باشیم
    شائولین مونکس هم اچ دی نمیدن
    دوست باسواد من مرسی که تدریس زبان یونانی کردی. بخدا ماهم میدونیم x میشه 10. نمظور من این نبود که XI چند میشه. همه میدونن کمبت بعدی 11. منظورم اسم دقیق عنوان بود. شما خودت چندبار به کمبت بعدی گفتی mk10؟ قطعا هیچ بار چون اسمش mkx بود. این کمبتی که به mk11 معروف شده من فقط خواستم بگم mkxi هستش نه mk11. با یکم دقت خیلی راحت میشه فهمید منظور من شماره ی کمبت نیست عنوان بازیه. شما به GTA میگی 5 یا v؟ پس ربطی به سواد نداره به دقت نظر ربط داره.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید نوب سایبات 2 از ایشان تشکر کرده اند:

scorsub (06-12-2018),You s (06-12-2018)

21. You s آواتار ها You see
    علاقه مند به
    sonya
    حالت من
    Azkhodrazi
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    جوابتو بهت پیغام کردم ولی اینجا هم میدم که بقیه هم بدونن
    خب راستش شما باید میگفتی منظورتون عنوانه نه خود بازی همه این رو می*دونن که بازی بعدی مورتال یازده
    منم بعضی مواقع این ایکس و وی رو 10 و 5 صدا میزنم چه کاریه به پارسی میشه دیگه
    نیازی به طعنه نبود چون میدونستم می*دونی فقط خواستم یادآوری کرده باشم
    منم کلی عکس دیدم یه عکسی از جید و رپتایل دیدم که اینقدر خوب بودن که حتی خواستم داخل شایعات بذارمشون مطمئنم خودتم اونو دیدی
    داخل کلی سایت و عکس دیگه هم دیدم که نوشته یازده
    حالا این سوءتفاهم بود بهتر بود عنوان هم میگفتی باز هم همه این ها شایعه بود و امکان داره اصلا مورتال نیاد تازشم ممکنه مثل مورتال 5 تا 8 عنوان جدا داشته باشن مطمئنم خودت هم این شایعه رو می*دونی که امکان داره اسم مورتال بعدی war of the realms باشه
    موفق باشی
    هی بروی و برگردی
    ​کرد؟

22. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید You s از ایشان تشکر کرده اند:

scorpionxl (06-13-2018),scorsub (06-12-2018)

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 789101112 آخرینآخرین