صفحه 19 از 40 نخستنخست ... 915161718192021222329 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 397

موضوع: بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

1. بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,277 بار در 2,855 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];

چند روزی میشه که صحبت از مورتال کامبت ۱۱ در سایت های مختلف خارجی میشه و شایعات زیادی رو در پی خودش داشته که مهمترین شایعه بازگشت امپراطور اوناگاست.

ما نیز در این تاپیک قصد داریم تا به بحث و گفتگو در مورد مورتال کامبت ۱۱ بپردازیم و نظرات شما رو در مرود این بازی جویا بشیم.

نکته : مورتال کامبت ۱۱ پس از اومدن کامل اینجاستیس ۲ برای کنسول ها و احتمالا PC پروژه ساخت اون شروع میشه و احتمالا MK11 رو در سال ۲۰۱۹ شاهدش خواهیم بود.

مورتال کامبت ۱۱ شامل 30 کرکتر به علاوه 10 DLC می باشد. 17 کاراکتر از بازی مورتال کمبت x ، هفت نفر از بازیهای قبلی و شش شخصیت جدید. ریدن در این بازی آنتاگونیست اصلی می باشد و لیوکنگ و کیتانا پادشاه و ملکه ندرلم

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید];
    متاسفانه بعضی از شخصیت هایی که در دو بازی قبلی کشته شدند حضور نخواهند داشت (Nightwolf, Sindel, Shinnok, Smoke, Kabal, Mileena, Shao Kahn, Kintaro, Motaro, Quan Chi , Baraka or Stryker ) و شخصیت هایی که حضور خواهند داشت عبارتند از :
    Kano
    Li Mei
    Noob Saibot
    Bo Rai Cho
    Johnny Cage
    Shang Tsung
    Jade
    Daegon
    Cassie Cage
    Jacqui Briggs
    Frost
    Kenshi
    Kotal Kahn
    Jax
    Onaga

شخصیت های دیگری مثل:

Erron Black, Raiden, Scorpion, Sub-Zero, Takeda Takahashi, Liu Kang, Triborg, Tanya, Kung Lao, Kung Jin, Kitana, D’Vorah, Tremor, and Goro

و احتمال داره شخصیت های تیون و سارینا به صورت مستقیم و یا DLC در بازی حضور داشته باشند.

پیام آخر : باز هم میگم این خبر فعلا شایعست و احتمال داره بعضی از شخصیت های بالا نباشن و بعضی از بازیکنای قبلی هم بیان

[SPOILER=مصاحبه با ادبون در نمایشگاه Brazil Game Show]

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

جدید ترین صحبت های ادبون در مورد مورتال کمبت 11

نمایشگاه Brazil Game Show امسال شاهد حضور سیصد هزار نفر علاقه مندان بازیهای کنسولی و ویدیویی بود. یکی از شاخص ترین حاضران این نمایشگاه اد بون، خالق و سازنده سری بازیهای مورتال کمبت و اینجاستیس بود که در این نمایشگاه حضور یافت. در یکی از مصاحبه های رسمی مجری اصلی نمایشگاه در حضور تماشاگران از بازی مورتال کمبت 11 پرسید که اد بون در جواب اعلام کرد که اطلاعات و کارهای کمپانی ندرلم محرمانه و خصوصی است و اجازه گفتن این اطلاعات را ندارد. پس از ان مجری با کمی اصرار خواستار گفتن اطلاعات بیشتری شد که اد بون با خنده پاسخ داد مورتال کمبت ۲۰۱۱، اینجاستیس ۲۰۱۳، مورتال کمبت ایکس ۲۰۱۵، اینجاستیس دو ۲۰۱۷ فکر کنم خودتون بتونید حدس بزنید ادامه چگونه خواهد بود...
    اد بون در مصاحبه ای دیگر احتمال ساخت بازی شائولین مونکس 2 را رد نکرد و اعلام کرد علاقه مند است در آینده بازی ای با عنوان را بسازد.

رمز : نام سایت

شایعه حضور کوان چی و دراهمین در MK11

چند روز پیش ویدئویی منتشر شد که در اون خبر از حضور دو شخصیت در بازی بعدی مورتال کامبت خبر داده بود و اون دو نفر : کوان چی و دراهمین بودند.

هرچند به احتمال زیاد ممکنه این ویدئو فیک باشه اما ویدئوی جالبی ساخته شده که در اون از چهره جدید این دو بازیکن رونمایی شده

رمز : نام سایت

ویرایش توسط Holy Ninja : 01-10-2018 در ساعت 04:14 PM

I AM Kahn Of Outworld. vacate my throne . or i'll soak these sands with your blood

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (04-26-2018),2eptile| (01-20-2019),DFSHINNOK7 (04-02-2018),hi good bye (05-03-2019),mahyar.A (01-09-2018),Mary Cage (01-28-2018),mk-jh (03-26-2019),MKXsubzero (10-08-2017),nima262 (01-21-2019),Noob__Smoke (01-05-2019),scorsub (10-05-2017),Shirai Ryu Warrior (02-04-2018),TheBenedict (03-28-2019),VAHID.K.R (05-08-2018),White Night (01-18-2019),You s (06-12-2018)

3. The Lin Kuei Grandmaster آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 146 بار در 34 ارسال
    حالت من
    Moteajeb
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    این تصویر جدیدا پخش شده.دوستان به نظرتون اسموکه یا نوب؟

​and nothing else matters ...

4. Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,853 بار در 1,259 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط The Lin Kuei Grandmaster [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    کاراکتر rain هم دیشب قبل مسابقه ی سونیک فاکس لو رفت
    میشه کسی توضیحی چیزیبده من اون مسابقه هاروندیدم
    یه ویدیویی چیزی قرار بدید خواهشا

نوشته اصلی توسط The Lin Kuei Grandmaster [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

اسموکه چون پوست انسانی داره نوب پوستش سیاه کامله

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده است:

The Lin Kuei Grandmaster (01-19-2019)

6. The Lin Kuei Grandmaster آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    حالت من
    Moteajeb
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Noob__Smoke [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    دیشب بعد معرفی و توضیحات بازی,مسابقاتی بین پلیر های پرو انجام شد همونجا لینکش اینه :

ولی چون تمرین نداشتن در حد انتظار خوب نبودن.یه مسابقه هم دیشب توی لندن برگزار شد که بنظرم بهترین فایت بود این لینکشه حتما ببین:

اینم تصویر رسمیه رین داخل منو هست :

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید The Lin Kuei Grandmaster از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (01-19-2019)

8. The JokeR آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 2,012 بار در 627 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

این احتمالم هس که هیچکدوم نباشه فقط یه نینجای شیرای ریو یا لین کویی باشه که کلا تصویرش حکم آیکون کاراکترارو داره
    ولی بیشتر بهش میخوره اسموک باشه

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید The JokeR از ایشان تشکر کرده اند:

Noob__Smoke (01-19-2019),The Lin Kuei Grandmaster (01-19-2019)

10. thomas آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 656 بار در 304 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Noob__Smoke [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

اسموکه چون پوست انسانی داره نوب پوستش سیاه کامله
    شايدم نوب سايباته چون نوب سايبات هم اولين بار كه بصورت شخصيت مخفي نبود پوستش سفيد بود و لباس سياه داشت.

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

Noob__Smoke (01-19-2019),The Lin Kuei Grandmaster (01-19-2019)

12. The Lin Kuei Grandmaster آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    حالت من
    Moteajeb
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط thomas [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    شايدم نوب سايباته چون نوب سايبات هم اولين بار كه بصورت شخصيت مخفي نبود پوستش سفيد بود و لباس سياه داشت.
    به احتمال زیاد اسموکه. الان دیدم یه عکس از نوب داخل Towers of Time اومده:

13. Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بچه ها یه چیزی توجه منو خیلی به خودش جلب کرد.

این منو رو بزارید یه بررسی کوتاه بکنم ...
    اون گزینه سمت راست-راستیه که بنظرم یه جور آموزش خوب برای هر کاراکتره. چون سری مورتال کمبت به همچین چیزی نیاز داره. یه آموزش خوب که بتونه بهتون کمک کنه با هر ورییشنی رند بشید

کاستومایز رو که مفصل دیدیم

فایت هم که فک میکنم مثل سریای قبل باشه. یا یه نفره یه تاور رو میری یا یه نفره یه حریف انتخاب میکنی یا تو و دوستت با هم میجنگید.

و امّا آخری که بخاطرش این پست رو گذاشتم.
    http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=8346&p=109499#post109499این ایده ی من و @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]@ رو یادتونه؟ من یخورده احتمال میدم که این بخش کانکوئر همچین چیزی باشه.

چرا؟

چون کانکوئر به معنی فتح کردنه. همونطور که من قبلا تو یه تاپیک دیگه ذکر کردم، اسم این بخش میتونه کانکوئر باشه چرا که شما دارید تلاش میکنید که 100% مکان های بازی رو برید و کشف کنید و یا به نوعی فتح یا کانکوئر کنید. یه استدلال دیگه هم اینکه تو تصویرش رین داره بین سرزمین ها سفر میکنه!
    هرچند که در عین حال میتونه یه چیزی شبیه کانکوئست ددلی الاینس باشه.

لطفا بگین بهم چی در این مورد فکر میکنید.

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (01-19-2019),mk-jh (01-19-2019),The Lin Kuei Grandmaster (01-19-2019),thomas (01-19-2019)

15. کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 52 بار در 19 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بچه ها یه چیزی توجه منو خیلی به خودش جلب کرد.

این منو رو بزارید یه بررسی کوتاه بکنم ...
    اون گزینه سمت راست-راستیه که بنظرم یه جور آموزش خوب برای هر کاراکتره. چون سری مورتال کمبت به همچین چیزی نیاز داره. یه آموزش خوب که بتونه بهتون کمک کنه با هر ورییشنی رند بشید

کاستومایز رو که مفصل دیدیم

فایت هم که فک میکنم مثل سریای قبل باشه. یا یه نفره یه تاور رو میری یا یه نفره یه حریف انتخاب میکنی یا تو و دوستت با هم میجنگید.

و امّا آخری که بخاطرش این پست رو گذاشتم.
    http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=8346&p=109499#post109499این ایده ی من و @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]@ رو یادتونه؟ من یخورده احتمال میدم که این بخش کانکوئر همچین چیزی باشه.

چرا؟

چون کانکوئر به معنی فتح کردنه. همونطور که من قبلا تو یه تاپیک دیگه ذکر کردم، اسم این بخش میتونه کانکوئر باشه چرا که شما دارید تلاش میکنید که 100% مکان های بازی رو برید و کشف کنید و یا به نوعی فتح یا کانکوئر کنید. یه استدلال دیگه هم اینکه تو تصویرش رین داره بین سرزمین ها سفر میکنه!
    هرچند که در عین حال میتونه یه چیزی شبیه کانکوئست ددلی الاینس باشه.

لطفا بگین بهم چی در این مورد فکر میکنید.

اگر اینطور باشه عالیه جذابیت بازی حسابی میره بالا

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mk-jh از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (01-19-2019)

17. 2eptile| آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    reptile
    تشکر شده 2,554 بار در 660 ارسال
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خب همه پست دادن من هم نظرم رو راجعبه بازی بگم :

کلیت بازی :
    اول که من انتظار داشتم نسخه بعدی که قراره بیاد شاهد یک بازی ادونچر و ماجرایی ( مثلا بازگشت شائولین مونکس 2 ) باشیم اما در کمال ناباوری دیدم که بازی عنوان فایتینگ در راهه ! پس من چند مورد رو درنظر داشتم ، که قراره بازهم عنوان فایتینگ از مورتال کمبت در راه باشه باید متفاوت تر عمل کنه حالا بگذریم . بریم سراغ اصل بازی :

نمای کلی بازی :
    خب اول از همه که اماده فایت میشن و بازی شروع میشه ، یک جفت نوار زرد رنگ بالای صفحه و یک جفت پایین صفحه مقابلت میزنه تو ذوقت (دقیقا انگار احساس میکنی که دوربین فیلمبرداری XC10 رو گرفتی دستت و زووم کردی رو کاراکتر! )
    عنوان نسخه قبلی یکی از ویژگی های HUD رنگ سیلوری و سادگی اون بود که خیلی جذاب کرده بود . اما توی نسخه 11
    به استریت فایتر گفته زکی
    مراحل هم به نظر خوب میرسیدن ، برخلاف چیزی که فکر میکردم مرتب توی نمای کوچه خیابون ها و با هواپیما و تانک منهدم شده در وسط تصویر باشیم ، اما اینبار دیدم بیشتر توی معابد و جاهای فانتزی بودیم و کمتر نمای کوچه خیابون دیدم.

متاسفانه یکی از چیز هایی که به شخصه توی ذوق من یکی زد ظاهر و لباس کاراکتر ها بود که به طرز احمقانه ای طراحی شده ! بدشانسی شخصی سازی کاراکتر ها هم زیاد گسترده نیست که بخوای دلت رو خوش کنی . مثلا اسکورپین رو برات سفید و قرمز میکنه و شما هم با اسکورپین سفید خنجر پرت میکنی و اتیش میزنی و خیلی هم خوشحال و هپی هستی
    به هر حال امیدوارم که گسترده تر بشه این شخصی سازی.

گیم پلی :
    جزئیات گیم پلی نسبت به قبل یکم بالاتر رفته اما دیدم که استفاده از محیط خیلی نسبت به نسخه قبل کمتر شده . فکر میکردم استفاده از سلاح مثل نسخه های نسل ششم ثابت و جداگانه باشه .
    استفاده از حرکت چرخشی spear اسکورپین جالب بود اما بطور کلی تعامل با محیط کمتر شده .

گرافیک :
    بحث در مورد گرافیک توی این بازی یکمی بیچیده اس . اما بطور کلی گرافیک رنگی تر و از حالت تاریک نسبت به نسخه قبلی درآمده ( متاسفانه ) ، استفاده از موتور انریل 4 دستشون رو برای گرافیک خیلی باز تر کرده اما استعداد استفاده از اون یه بحث دیگه اس . توی محیط های روشن خیلی دید بصری خوب و چشم نواز اما توی محیط های بسته و تاریک ، نور پردازی خرابه .
    جزئیات بافت ها خیلی پایینه ، کلا لباس ، سر و صورت ، یک دست شده و حالت مصنوعی پیاده کرده . بطور کلی تیکه پاره شدن لباس و بدن کاراکتر ( مثل mk9 ) کلا دیگه مشاهده نمیشه .
    کلا اتمسفر بازی از حالت تاریکی درآمده

برگ برنده بازی بخش داستانی ، که قراره مثل اینکه شائولین مونکس دو ببینیم طبق گفته سازنده و همینطور کاراکتر سازی هستش و نمیتونم فعلا در این مورد نظر بدم و تنها امیدم هم همین دو تا بخش مخصوصا بخش داستانی بازی هستش .

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید 2eptile| از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (01-19-2019),mk-jh (01-20-2019),Noob__Smoke (01-19-2019)

19. Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط 2eptile| [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    خب همه پست دادن من هم نظرم رو راجعبه بازی بگم :

کلیت بازی :
    اول که من انتظار داشتم نسخه بعدی که قراره بیاد شاهد یک بازی ادونچر و ماجرایی ( مثلا بازگت شائولین مونکس 2 ) باشیم اما در کمال ناباوری دیدم که بازی عنوان فایتینگ در راهه ! پس من چند مورد رو درنظر داشتم ، که قراره بازهم عنوان فایتینگ از مورتال کمبت در راه باشه باید متفاوت تر عمل کنه حالا بگذریم . بریم سراغ اصل بازی :

نمای کلی بازی :
    خب اول از همه که اماده فایت میشن و بازی شروع میشه ، یک جفت نوار زرد رنگ بالای صفحه و یک جفت پایین صفحه مقابلت میزنه تو ذوقت ! (دقیقا انگار احساس میکنی که دوربین فیلمبرداری XC10 رو گرفتی دستت و زووم کردی رو کاراکتر! )
    عنوان نسخه قبلی یکی از ویژگی های HUD رنگ سیلوری و سادگی اون بود که خیلی جذاب کرده بود . اما توی نسخه 11
    به استریت فایتر گفته زکی .
    مراحل هم به نظر خوب میرسیدن ، برخلاف چیزی که فکر میکردم مرتب توی نمای کوچه خیابون ها و با هواپیما و تانک منهدم شده در وسط تصویر باشیم ، اما اینبار دیدم بیشتر توی معابد و جاهای فانتزی بودیم و کمتر نمای کوچه خیابون دیدم.

متاسفانه یکی از چیز هایی که به شخصه توی ذوق من یکی زد ظاهر و لباس کاراکتر ها بود که به طرز احمقانه ای طراحی شده ! بدشانسی شخصی سازی کاراکتر ها هم زیاد گسترده نیست که بخوای دلت رو خوش کنی . مثلا اسکورپین رو برات سفید و قرمز میکنه و شما هم با اسکورپین سفید خنجر پرت میکنی و اتیش میزنی و خیلی هم خوشحال و هپی هستی
    به هر حال امیدوارم که گسترده تر بشه این شخصی سازی.

گیم پلی :
    جزئیات گیم پلی نسبت به قبل یکم بالاتر رفته اما دیدم که استفاده از محیط خیلی نسبت به نسخه قبل کمتر شده . فکر میکردم استفاده از سلاح مثل نسخه های نسل ششم ثابت و جدا باشه .
    استفاده از حرکت چرخشی spear اسکورپین جالب بود اما بطور کلی تعامل با محیط کمتر شده .

گرافیک :
    بحث در مورد گرافیک توی این بازی یکمی بیچیده اس . اما بطور کلی گرافیک رنگی تر و از حالت تاریک نسبت به نسخه قبلی درآمده ( متاسفانه ) ، استفاده از موتور انریل 4 دستشون رو برای گرافیک خیلی باز تر کرده اما استعداد استفاده از اون یه بحث دیگه اس . توی محیط های روشن خیلی دید بصری خوب و چشم نواز اما توی محیط های بسته و تاریک ، نور پردازی خرابه .
    جزئیات بافت ها خیلی پایینه ، کلا لباس ، سر و صورت ، یک دست شده و حالت مصنوعی پیاده کرده . بطور کلی تیکه پاره شدن لباس و بدن کاراکتر ( مثل mk9 ) کلا دیگه مشاهده نمیشه .
    کلا اتمسفر بازی از حالت تاریکی درآمده

برگ رنده بازی بخش داستانی ، که قراره مثل اینکه شائولین مونکس دو ببینیم طبق گفته سازنده و همینطور کاراکتر سازی هستش و نمیتونم فعلا در این مورد نظر بدم و تنها امیدم هم همین دو تا بخش مخصوصا بخش داستانی بازی هستش .
    خب نکات خیلی مهمی رو گفتی که من اول از همه باید بگم که...

عه! تو همون رپتایل ترمور نیستی؟ تو اون موقع با ریجکتد امپرور یه تاپیک ایستر اگ های کمبت 3 سگا زده بودید و بخاطر همون من عضو این انجمن شدم شیش سال پیش بود

بهرحال.... تقریبا با همه ی چیزایی که گفتی موافقم هرچند که گفتی یه چیزی شبیه شائولین مانکز 2 بشه... اول همه اینکه بزرگترین آرزوی من این بود که این بازی مثل شائولین مانکز باشه از همه نظر. (ساند ترک بگیر تا گیم پلی و...) اما از مورتال کمبت نه به بعد فکر نمی کنم یه همچین چیزی داشته باشیم مگه اینکه یه تریلوژی دو بعدی استایل بسازن و بعد دوباره بریم سمت نوآوری.

اعتقاد من اینه:
    اگه یادتون باشه تو مورتال کمبت 9 بعد اینکه تیون کارش تموم شد و آرماگدون هم تموم شد و... شائوکان به اون قدرت بلیز دست یافت و فقط اون زنده بود و ریدن. ریدن واسه نجات دادن کل جهان یه پیام به گذشته فرستاد( ایکس من: دیز آو ده فیوچر پست )
    بعد گند زده شد به تایملاینا یخورده: خیلیا مردن (لیوکنگ کونگ لائو کابال و استرایکر ، کیتانا ، جید و...) اما در عوضش شائو کانم مرد. خب این اتفاق، اتفاقاتی که در حالت عادی باید میفتاد رو تحت تاثیر قرار داد. حالا سه تا فرق مهم تایملاین قبلی و معمولی با همین تایملاین گندزده شده اینه: 1-بعد فجایع مورتال کمبت چهار هیچ اتفاقی نمیفته تااااا جانی و سونیا بچه دار میشن و جانی کیج میشه پنجاه سالش و... و یهو شیناک برمیگرده شکستش میدن یه ptsd میگیرن (بخاطر دیدن ریوننت شدن دوستای قدیمیشون) و ریدنم میمیره.
    2-گیم پلی دو بعدی شده D:
    3- این دفعه یه نفر سر و کله ش پیدا شد که تو تایملاین قبلی سرو کله ش پیدا نمیشد : کرونیکا. چرا اومده؟ ریدن ری*ده به خط زمانی ها

حالا من به این اعتقاد دارم که این نسخه قراره آخرین نسخه با گیمپلی 2 بعدی باشه. تایملاین که برگرده حالت عادی و لیوکانگ و کونگ لائو برگردن، تو نسخه بعد باید بقیه رو از ندررلم نجات بدن. یه ادونچر کوآپ که توش باید به اوتورلد و ندررلم و... سفر کنی و و و و و و و و خلاصهههههههههه... این میشه یچی شبیه شائولین مانکز 2...

امیدوارم از مطلبم لذت برده باشید... و... بدرود!

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

mk-jh (01-20-2019),Sean Paul (01-20-2019),The JokeR (01-20-2019)

صفحه 19 از 40 نخستنخست ... 915161718192021222329 ... آخرینآخرین